Race progress: Twilight 19T4 Round 4 06/11/19

  • Race started:
    Wednesday, November 6, 2019 18:16 (GMT+11)
  • Race location:
    North Tamworth, Australia
Total laps: Time-limited | Race finished
Place Bib Racer name Category After   Finish time
1 340 Jock Barwick Junior Elite
1:36.1 (2)
15:41.0 (3)
26:58.0 (1)
39:00.5 --100%16.74%17.60%
2 309 Matthew Burgess C Grade
4:22.4 (11)
16:54.7 (4)
29:00.5 (2)
41:55.2 +2:54.7+7.46%93.05%10.53%11.45%
3 302 Jeff Benson C Grade
4:20.2 (10)
16:59.6 (6)
29:14.6 (3)
42:14.4 +3:13.9+8.28%92.35%9.84%10.77%
4 316 Craig Somerville C Grade
4:29.3 (12)
18:03.2 (12)
29:31.5 (5)
42:43.3 +3:42.8+9.52%91.31%8.81%9.76%
5 323 Jack Mackay C Grade
4:06.6 (6)
16:57.4 (5)
31:01.5 (8)
43:35.7 +4:35.2+11.76%89.48%6.95%7.91%
6 337 Ashton Scales C Grade
4:09.7 (7)
17:02.1 (7)
29:54.5 (6)
43:46.9 +4:46.4+12.24%89.10%6.55%7.52%
7 315 James Scales C Grade
4:16.3 (9)
17:50.0 (10)
29:29.1 (4)
47:17.1 +8:16.6+21.22%82.50%-0.93%0.12%
8 335 Leon Hystek C Grade
4:01.1 (5)
17:06.2 (8)
31:15.0 (9)
47:23.8 +8:23.3+21.50%82.30%-1.16%-0.12%
9 10 Justin Roberts Elite
9:05.7 (17)
21:13.0 (14)
35:22.3 (12)
49:32.0 +10:31.5+26.98%78.75%-5.72%-4.63%
10 16 Michael Crummy Elite
9:12.1 (18)
22:01.1 (15)
36:27.5 (14)
50:27.3 +11:26.8+29.34%77.31%-7.69%-6.58%
11 13 Ben Clark Elite
9:21.9 (22)
23:14.8 (17)
37:18.4 (15)
50:55.7 +11:55.2+30.56%76.59%-8.70%-7.58%
12 343 Lachlan Marsh C Grade
4:11.1 (8)
17:34.8 (9)
30:48.1 (7)
51:02.2 +12:01.7+30.84%76.43%-8.93%-7.81%
13 3 Chris Shaw Elite
9:20.3 (21)
23:16.9 (18)
37:21.5 (16)
52:00.5 +13:00.0+33.33%75.00%-11.01%-9.86%
14 103 Lachlan Butters A Grade
9:17.1 (19)
23:22.2 (19)
38:42.0 (20)
54:00.7 +15:00.2+38.46%72.22%-15.28%-14.09%
15 341 Ben Shaw Junior Elite
1:33.7 (1)
15:08.7 (2)
31:53.6 (10)
-1 lap -----
16 321 Alex Barton C Grade
8:05.9 (15)
25:16.0 (21)
34:50.3 (11)
-1 lap -----
17 320 Kris Faulkner C Grade
8:08.1 (16)
26:01.9 (29)
36:13.5 (13)
-1 lap -----
18 313 Joshua Deasey C Grade
5:22.8 (13)
19:06.6 (13)
37:38.8 (17)
-1 lap -----
19 212 Ross Aylwin B Grade
13:44.6 (29)
25:24.0 (22)
37:43.1 (18)
-1 lap -----
20 216 Robbie Blair B Grade
13:50.5 (32)
26:01.6 (28)
38:37.1 (19)
-1 lap -----
21 317 Dean Cummins C Grade
5:35.6 (14)
22:02.6 (16)
39:06.8 (21)
-1 lap -----
22 112 Nathanael Sharples A Grade
9:18.7 (20)
24:27.5 (20)
41:03.1 (22)
-1 lap -----
23 111 Martin Siddons A Grade
9:30.7 (26)
25:27.0 (24)
41:15.2 (23)
-1 lap -----
24 209 Terry Balla B Grade
13:43.4 (28)
27:46.0 (30)
41:55.1 (24)
-1 lap -----
25 115 Kal Blair A Grade
9:25.5 (24)
25:25.4 (23)
42:20.1 (25)
-1 lap -----
26 105 Matthew Mackay A Grade
9:23.5 (23)
25:30.0 (26)
42:26.5 (26)
-1 lap -----
27 215 Michael Boresch B Grade
13:46.9 (31)
28:17.1 (31)
42:27.2 (27)
-1 lap -----
28 104 James Mackay A Grade
9:29.6 (25)
25:31.7 (27)
42:28.0 (28)
-1 lap -----
29 346 Kaden Thistle Junior Elite
2:12.3 (4)
14:37.3 (1)
42:44.1 (29)
-1 lap -----
30 7 Peter Thistle Elite
11:15.5 (27)
25:28.4 (25)
47:36.1 (30)
-1 lap -----
31 213 Cameron Lesley B Grade
16:24.6 (33)
33:07.4 (32)
49:16.0 (31)
-1 lap -----
32 347 Andy Blair Junior Elite
1:39.2 (3)
17:52.8 (11)
-
-2 laps -----
33 214 Glenn Shipley B Grade
13:45.8 (30)
-
-
-3 laps -----