Race progress: LV - Pardubický triatlon 2018, dospělí

  • Race started:
    Saturday, August 25, 2018 14:00 (GMT+2)
  • Race location:
    Pardubice, Czech Republic
Total laps: 3 | Race finished
Place Bib Racer name Category After   Finish time
1 72 Petrásek Pavel  Dospělí do 39
9:19.9 (3)
39:59.0 (2)
58:37.9 --100%19.37%18.08%
2 31 Martínek TomášEasygorun  Dospělí do 39
8:28.7 (1)
39:30.4 (1)
59:44.4 +1:06.5+1.89%98.14%17.85%16.53%
3 30 Jurica JosefCzechtri K. Team  Dospělí do 39
8:44.1 (2)
42:45.3 (4)
1:01:37.7 +2:59.8+5.11%95.14%15.25%13.89%
4 70 Pozler TomášOMT Pardubice  Dospělí do 49
12:23.8 (14)
42:51.0 (5)
1:01:47.7 +3:09.8+5.40%94.88%15.02%13.66%
5 1 Teplý OndřejHisport Team  Dospělí do 49
9:57.7 (6)
41:44.0 (3)
1:03:07.4 +4:29.5+7.66%92.88%13.19%11.81%
6 66 Pajer OndřejIndkividuální  Dospělí do 39
11:07.7 (10)
43:53.6 (7)
1:03:43.7 +5:05.8+8.69%92.00%12.36%10.96%
7 64 Gregora Jan  Dospělí do 19
10:23.4 (9)
43:08.5 (6)
1:04:33.3 +5:55.4+10.10%90.82%11.23%9.80%
8 43 Okluský MiroslavPraha 6  Dospělí do 39
11:30.8 (11)
44:23.5 (8)
1:04:46.8 +6:08.9+10.49%90.51%10.92%9.49%
9 44 Rohlík VáclavPardubice  Dospělí do 39
12:51.4 (20)
45:45.2 (16)
1:05:34.7 +6:56.8+11.85%89.41%9.82%8.37%
10 11 Franc PetrMladá Boleslav  Dospělí do 49
13:14.5 (24)
45:43.7 (13)
1:05:54.9 +7:17.0+12.42%88.95%9.36%7.90%
11 3 Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim  Dospělí do 39
12:39.0 (18)
45:46.5 (17)
1:06:38.9 +8:01.0+13.67%87.97%8.35%6.88%
12 9 Vrbenský JakubTJ Slavoj Čáslav  Dospělí do 39
10:03.1 (7)
45:13.4 (10)
1:06:58.3 +8:20.4+14.22%87.55%7.90%6.43%
13 51 Kábrt LukášLoko Trutnov  Dospělí do 19
9:39.8 (5)
45:15.9 (11)
1:07:12.8 +8:34.9+14.64%87.23%7.57%6.09%
14 35 Maloch AlešOMT Pardubice  Dospělí do 39
13:05.9 (23)
45:43.7 (13)
1:07:29.8 +8:51.9+15.12%86.87%7.18%5.69%
15 50 Papež MichalLoko Trutnov  Dospělí do 19
9:38.3 (4)
45:25.6 (12)
1:07:44.8 +9:06.9+15.55%86.55%6.84%5.35%
16 52 Kašpar Tomáš  Dospělí do 49
13:03.2 (22)
45:44.3 (15)
1:08:24.9 +9:47.0+16.69%85.70%5.92%4.41%
17 53 Rejda JanOMT Pardubice  Dospělí do 49
12:15.2 (13)
45:03.9 (9)
1:08:56.1 +10:18.2+17.57%85.05%5.20%3.69%
18 54 Novotný VojtěchFort SMC Ústí nad Orlicí  Dospělí do 19
10:18.3 (8)
45:48.3 (18)
1:09:55.3 +11:17.4+19.26%83.85%3.85%2.31%
19 58 Pavlů Dušan  Dospělí do 39
13:36.4 (29)
47:12.8 (20)
1:09:59.6 +11:21.7+19.38%83.77%3.75%2.21%
20 34 Vavák LiborBK Sadská  Dospělí od 50
14:19.0 (33)
47:56.7 (22)
1:10:06.8 +11:28.9+19.58%83.62%3.58%2.04%
21 68 Odvárka LeošPraha  Dospělí do 39
12:26.3 (15)
47:38.2 (21)
1:10:48.6 +12:10.7+20.77%82.80%2.62%1.07%
22 59 Horák Martin  Dospělí do 49
12:59.7 (21)
45:50.5 (19)
1:11:17.6 +12:39.7+21.60%82.24%1.96%0.39%
23 27 Paroulek JaroslavSKP Nymburk  Dospělí do 49
14:40.9 (36)
47:57.3 (23)
1:11:51.1 +13:13.2+22.55%81.60%1.19%-0.39%
24 69 Vůjtek Karel  Dospělí do 39
12:34.0 (17)
48:55.5 (27)
1:11:56.2 +13:18.3+22.69%81.50%1.07%-0.51%
25 46 Vudarčík IvoSaprt Dana Zachy  Dospělí do 39
12:30.3 (16)
48:43.5 (26)
1:13:05.1 +14:27.2+24.65%80.22%-0.50%-2.11%
26 57 Ladislav KratochvilTJ Bižu Jablonec Nad Nisou  Dospělí do 49
12:48.2 (19)
48:15.9 (25)
1:13:15.2 +14:37.3+24.94%80.04%-0.74%-2.35%
27 18 Nemec ArnostKolin  Dospělí od 50
13:29.7 (27)
50:11.7 (29)
1:14:23.9 +15:46.0+26.89%78.81%-2.31%-3.95%
28 36 Kalina PavelTřemošnice  Dospělí do 39
13:31.5 (28)
50:28.8 (32)
1:14:35.4 +15:57.5+27.22%78.61%-2.57%-4.22%
29 8 Cigánik MilanMi Lan  Dospělí od 50
13:49.9 (30)
49:30.9 (28)
1:14:48.9 +16:11.0+27.60%78.37%-2.88%-4.53%
30 62 Černý Jan  Dospělí do 49
13:17.6 (25)
50:13.1 (30)
1:15:20.7 +16:42.8+28.51%77.82%-3.61%-5.27%
31 49 Kirsch RadomírLoko Trutnov  Dospělí do 19
11:45.5 (12)
50:14.5 (31)
1:16:13.5 +17:35.6+30.01%76.92%-4.82%-6.50%
32 56 Hokr MarcelHeřmanův Městec  Dospělí do 39
14:03.2 (31)
51:32.6 (33)
1:17:10.9 +18:33.0+31.64%75.97%-6.14%-7.84%
33 55 Břečka Michal  Dospělí do 49
14:07.1 (32)
51:51.4 (34)
1:17:39.1 +19:01.2+32.44%75.51%-6.78%-8.49%
34 12 Kosek Jan5 % Nejlepších  Dospělí do 39
14:20.5 (34)
52:25.7 (36)
1:18:04.9 +19:27.0+33.17%75.09%-7.38%-9.09%
35 7 Novák ViktorWww.Kalirna.Cz  Dospělí do 49
14:30.4 (35)
52:01.9 (35)
1:18:30.3 +19:52.4+33.90%74.69%-7.96%-9.69%
36 20 Jirásko LubomírSK SRCH  Dospělí do 49
13:20.7 (26)
47:58.8 (24)
1:18:35.8 +19:57.9+34.05%74.60%-8.08%-9.81%
37 38 Albrecht TomášIndividual  Dospělí do 39
14:45.5 (37)
54:43.6 (37)
1:21:03.4 +22:25.5+38.25%72.33%-11.47%-13.25%
38 37 Pavlis DanielEnervit Team  Dospělí do 39
14:55.0 (38)
55:58.1 (40)
1:22:07.1 +23:29.2+40.06%71.40%-12.93%-14.73%
39 63 Kubík Tomáš  Dospělí do 49
17:50.3 (41)
55:20.0 (38)
1:23:45.1 +25:07.2+42.84%70.01%-15.17%-17.02%
40 47 Turyna MiroslavIndividual  Dospělí od 50
18:44.4 (43)
56:10.7 (42)
1:26:39.5 +28:01.6+47.80%67.66%-19.17%-21.08%
41 25 Beňo RichardIndividual  Dospělí od 50
16:36.4 (39)
56:10.0 (41)
1:27:39.4 +29:01.5+49.50%66.89%-20.54%-22.47%
42 26 Nádhera PetrHradec Králové  Dospělí od 50
21:08.4 (44)
1:03:28.2 (44)
1:28:22.3 +29:44.4+50.72%66.35%-21.53%-23.47%
43 6 Košín RomanTri Chrudim  Dospělí do 49
17:11.4 (40)
58:55.2 (43)
1:29:28.2 +30:50.3+52.60%65.53%-23.04%-25.01%
44 42 Klimovič JiříSportcomplex  Dospělí od 50
18:17.3 (42)
55:56.5 (39)
1:29:58.1 +31:20.2+53.45%65.17%-23.72%-25.70%