Race progress: LV - Pardubický triatlon 2018, dospělí

  • Race started:
    Saturday, August 25, 2018 14:00 (GMT+2)
  • Race location:
    Pardubice, Czech Republic
Total laps: 3 | Race finished
Place Bib Racer name Category After   Finish time
1 72 Petrásek Pavel  Dospělí do 39
9:19.9 (3)
39:59.0 (2)
58:37.9 --100%23.28%23.07%
2 31 Martínek TomášEasygorun  Dospělí do 39
8:28.7 (1)
39:30.4 (1)
59:44.4 +1:06.5+1.89%98.14%21.83%21.61%
3 30 Jurica JosefCzechtri K. Team  Dospělí do 39
8:44.1 (2)
42:45.3 (4)
1:01:37.7 +2:59.8+5.11%95.14%19.36%19.13%
4 70 Pozler TomášOMT Pardubice  Dospělí do 49
12:23.8 (16)
42:51.0 (5)
1:01:47.7 +3:09.8+5.40%94.88%19.14%18.91%
5 1 Teplý OndřejHisport Team  Dospělí do 49
9:57.7 (6)
41:44.0 (3)
1:03:07.4 +4:29.5+7.66%92.88%17.40%17.17%
6 66 Pajer OndřejIndkividuální  Dospělí do 39
11:07.7 (10)
43:53.6 (7)
1:03:43.7 +5:05.8+8.69%92.00%16.61%16.38%
7 64 Gregora Jan  Dospělí do 19
10:23.4 (9)
43:08.5 (6)
1:04:33.3 +5:55.4+10.10%90.82%15.53%15.29%
8 43 Okluský MiroslavPraha 6  Dospělí do 39
11:30.8 (12)
44:23.5 (8)
1:04:46.8 +6:08.9+10.49%90.51%15.23%15.00%
9 44 Rohlík VáclavPardubice  Dospělí do 39
12:51.4 (25)
45:45.2 (16)
1:05:34.7 +6:56.8+11.85%89.41%14.19%13.95%
10 11 Franc PetrMladá Boleslav  Dospělí do 49
13:14.5 (29)
45:43.7 (13)
1:05:54.9 +7:17.0+12.42%88.95%13.75%13.51%
11 3 Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim  Dospělí do 39
12:39.0 (23)
45:46.5 (17)
1:06:38.9 +8:01.0+13.67%87.97%12.79%12.55%
12 9 Vrbenský JakubTJ Slavoj Čáslav  Dospělí do 39
10:03.1 (7)
45:13.4 (10)
1:06:58.3 +8:20.4+14.22%87.55%12.36%12.12%
13 51 Kábrt LukášLoko Trutnov  Dospělí do 19
9:39.8 (5)
45:15.9 (11)
1:07:12.8 +8:34.9+14.64%87.23%12.05%11.81%
14 35 Maloch AlešOMT Pardubice  Dospělí do 39
13:05.9 (28)
45:43.7 (13)
1:07:29.8 +8:51.9+15.12%86.87%11.68%11.43%
15 50 Papež MichalLoko Trutnov  Dospělí do 19
9:38.3 (4)
45:25.6 (12)
1:07:44.8 +9:06.9+15.55%86.55%11.35%11.11%
16 52 Kašpar Tomáš  Dospělí do 49
13:03.2 (27)
45:44.3 (15)
1:08:24.9 +9:47.0+16.69%85.70%10.48%10.23%
17 53 Rejda JanOMT Pardubice  Dospělí do 49
12:15.2 (15)
45:03.9 (9)
1:08:56.1 +10:18.2+17.57%85.05%9.79%9.55%
18 54 Novotný VojtěchFort SMC Ústí nad Orlicí  Dospělí do 19
10:18.3 (8)
45:48.3 (18)
1:09:55.3 +11:17.4+19.26%83.85%8.50%8.25%
19 58 Pavlů Dušan  Dospělí do 39
13:36.4 (37)
47:12.8 (20)
1:09:59.6 +11:21.7+19.38%83.77%8.41%8.16%
20 34 Vavák LiborBK Sadská  Dospělí od 50
14:19.0 (42)
47:56.7 (22)
1:10:06.8 +11:28.9+19.58%83.62%8.25%8.00%
21 68 Odvárka LeošPraha  Dospělí do 39
12:26.3 (17)
47:38.2 (21)
1:10:48.6 +12:10.7+20.77%82.80%7.34%7.09%
22 59 Horák Martin  Dospělí do 49
12:59.7 (26)
45:50.5 (19)
1:11:17.6 +12:39.7+21.60%82.24%6.71%6.45%
23 27 Paroulek JaroslavSKP Nymburk  Dospělí do 49
14:40.9 (48)
47:57.3 (23)
1:11:51.1 +13:13.2+22.55%81.60%5.98%5.72%
24 69 Vůjtek Karel  Dospělí do 39
12:34.0 (20)
48:55.5 (27)
1:11:56.2 +13:18.3+22.69%81.50%5.87%5.61%
25 46 Vudarčík IvoSaprt Dana Zachy  Dospělí do 39
12:30.3 (18)
48:43.5 (26)
1:13:05.1 +14:27.2+24.65%80.22%4.36%4.10%
26 57 Ladislav KratochvilTJ Bižu Jablonec Nad Nisou  Dospělí do 49
12:48.2 (24)
48:15.9 (25)
1:13:15.2 +14:37.3+24.94%80.04%4.14%3.88%
27 39 Paseková MarkétaIndividual  Dospělí do 39
12:37.4 (22)
49:02.4 (28)
1:13:33.3 +14:55.4+25.45%79.71%3.75%3.48%
28 2 Olšová VeronikaTri Ski Horní Počernice  Dospělí do 39
11:29.6 (11)
51:15.4 (35)
1:13:49.5 +15:11.6+25.91%79.42%3.40%3.13%
29 18 Nemec ArnostKolin  Dospělí od 50
13:29.7 (34)
50:11.7 (30)
1:14:23.9 +15:46.0+26.89%78.81%2.65%2.38%
30 36 Kalina PavelTřemošnice  Dospělí do 39
13:31.5 (35)
50:28.8 (34)
1:14:35.4 +15:57.5+27.22%78.61%2.39%2.13%
31 8 Cigánik MilanMi Lan  Dospělí od 50
13:49.9 (38)
49:30.9 (29)
1:14:48.9 +16:11.0+27.60%78.37%2.10%1.83%
32 62 Černý Jan  Dospělí do 49
13:17.6 (30)
50:13.1 (31)
1:15:20.7 +16:42.8+28.51%77.82%1.41%1.14%
33 22 Zítková RadkaRun4run  Dospělí do 39
13:18.3 (31)
51:19.4 (36)
1:16:12.6 +17:34.7+29.98%76.93%0.28%0.00%
34 49 Kirsch RadomírLoko Trutnov  Dospělí do 19
11:45.5 (13)
50:14.5 (32)
1:16:13.5 +17:35.6+30.01%76.92%0.26%-0.02%
35 56 Hokr MarcelHeřmanův Městec  Dospělí do 39
14:03.2 (40)
51:32.6 (37)
1:17:10.9 +18:33.0+31.64%75.97%-1.00%-1.27%
36 17 Kaiglová LucieLíný Drzý Holky  Dospělí do 39
14:37.4 (47)
51:40.2 (39)
1:17:38.2 +19:00.3+32.41%75.52%-1.59%-1.87%
37 55 Břečka Michal  Dospělí do 49
14:07.1 (41)
51:51.4 (40)
1:17:39.1 +19:01.2+32.44%75.51%-1.61%-1.89%
38 12 Kosek Jan5 % Nejlepších  Dospělí do 39
14:20.5 (43)
52:25.7 (44)
1:18:04.9 +19:27.0+33.17%75.09%-2.17%-2.46%
39 14 Velínová MonikaIndividual  Dospělí do 39
13:51.8 (39)
52:00.6 (41)
1:18:06.8 +19:28.9+33.23%75.06%-2.22%-2.50%
40 7 Novák ViktorWww.Kalirna.Cz  Dospělí do 49
14:30.4 (45)
52:01.9 (42)
1:18:30.3 +19:52.4+33.90%74.69%-2.73%-3.01%
41 20 Jirásko LubomírSK SRCH  Dospělí do 49
13:20.7 (32)
47:58.8 (24)
1:18:35.8 +19:57.9+34.05%74.60%-2.85%-3.13%
42 32 Jankůjová LenkaElab Team  Dospělí do 39
12:02.8 (14)
50:25.9 (33)
1:18:50.9 +20:13.0+34.48%74.36%-3.18%-3.46%
43 33 Korandová PetraIndividual  Dospělí do 39
14:47.2 (50)
54:49.8 (48)
1:19:01.3 +20:23.4+34.78%74.20%-3.40%-3.69%
44 28 Šircová LudmilaIndividual  Dospělí do 39
12:32.4 (19)
51:39.2 (38)
1:19:13.7 +20:35.8+35.13%74.00%-3.67%-3.96%
45 67 Procházková NikolaTriatlon Team Chrudim  Dospělí do 19
12:36.2 (21)
52:20.4 (43)
1:20:36.8 +21:58.9+37.49%72.73%-5.49%-5.78%
46 60 Hosnedlová MarkétaELEVEN MERCEDES MITAS  Dospělí do 39
13:22.0 (33)
53:31.8 (45)
1:20:39.0 +22:01.1+37.55%72.70%-5.53%-5.83%
47 38 Albrecht TomášIndividual  Dospělí do 39
14:45.5 (49)
54:43.6 (47)
1:21:03.4 +22:25.5+38.25%72.33%-6.07%-6.36%
48 40 Košťálová OlgaHořice  Dospělí do 49
14:34.4 (46)
55:49.7 (51)
1:21:10.4 +22:32.5+38.45%72.23%-6.22%-6.51%
49 71 Rožánková Tereza  Dospělí do 49
13:32.8 (36)
54:31.0 (46)
1:21:23.1 +22:45.2+38.81%72.04%-6.50%-6.79%
50 37 Pavlis DanielEnervit Team  Dospělí do 39
14:55.0 (51)
55:58.1 (53)
1:22:07.1 +23:29.2+40.06%71.40%-7.46%-7.75%
51 45 Kamarádová DanielaIndividual  Dospělí do 49
16:23.9 (53)
55:30.3 (50)
1:23:38.3 +25:00.4+42.65%70.10%-9.45%-9.75%
52 63 Kubík Tomáš  Dospělí do 49
17:50.3 (60)
55:20.0 (49)
1:23:45.1 +25:07.2+42.84%70.01%-9.59%-9.90%
53 61 Richterová NikolDB Tragédky  Dospělí do 39
15:18.4 (52)
56:52.2 (56)
1:24:31.5 +25:53.6+44.16%69.37%-10.61%-10.91%
54 47 Turyna MiroslavIndividual  Dospělí od 50
18:44.4 (62)
56:10.7 (55)
1:26:39.5 +28:01.6+47.80%67.66%-13.40%-13.71%
55 25 Beňo RichardIndividual  Dospělí od 50
16:36.4 (54)
56:10.0 (54)
1:27:39.4 +29:01.5+49.50%66.89%-14.70%-15.02%
56 26 Nádhera PetrHradec Králové  Dospělí od 50
21:08.4 (63)
1:03:28.2 (63)
1:28:22.3 +29:44.4+50.72%66.35%-15.64%-15.96%
57 23 Vojtková JitkaIndividual  Dospělí do 39
14:27.1 (44)
57:40.5 (58)
1:28:26.5 +29:48.6+50.84%66.29%-15.73%-16.05%
58 5 Košínová GabrielaTri Chrudim  Dospělí do 49
17:43.5 (59)
58:54.7 (59)
1:29:28.0 +30:50.1+52.59%65.53%-17.07%-17.39%
59 6 Košín RomanTri Chrudim  Dospělí do 49
17:11.4 (58)
58:55.2 (60)
1:29:28.2 +30:50.3+52.60%65.53%-17.08%-17.40%
60 42 Klimovič JiříSportcomplex  Dospělí od 50
18:17.3 (61)
55:56.5 (52)
1:29:58.1 +31:20.2+53.45%65.17%-17.73%-18.05%
61 29 Klírová JanaSATT Praha  Dospělí od 50
16:49.8 (56)
56:57.5 (57)
1:30:15.5 +31:37.6+53.94%64.96%-18.11%-18.43%
62 13 Dundáčková ZuzanaTriathlon Team Chrudim  Dospělí do 39
16:48.7 (55)
59:03.9 (61)
1:31:45.4 +33:07.5+56.50%63.90%-20.07%-20.40%
63 15 Martincová LuciePraha 6  Dospělí do 49
17:00.8 (57)
1:01:56.6 (62)
1:34:15.8 +35:37.9+60.77%62.20%-23.35%-23.69%
64 24 Vojtková MarieIndividual  Dospělí od 50
22:12.5 (65)
1:05:31.3 (64)
1:34:43.4 +36:05.5+61.56%61.90%-23.95%-24.29%
65 21 Nádherová HanaHradec Králové  Dospělí od 50
22:00.8 (64)
1:09:59.0 (65)
1:50:22.9 +51:45.0+88.26%53.12%-44.44%-44.84%