Ultralanovka pre Plamienok 2020

Saturday, October 24, 2020 00:00 (GMT+2)

Event info
Sport: Running - trail
Location: Bratislava, Slovakia (Slovak Republic)
Registrations: 83
Registration closes: Tuesday, October 20, 2020 23:59 (GMT+10)
Organized by: Liga lanovka o.z.
Event website: www.ultralanovka.sk
Event notes

"UltraLanovka pre Plamienok 2020"

je charitatívny projekt s cieľom podporiť detský mobilný hospic n.o. PLAMIENOK.
24 hodinové ultra trail preteky na 3 km okruhu s 1 non-stop občerstvovacou stanicou a výškovým stúpaním okruhu 186 m majú za cieľ UPÚTAŤ POZORNOSŤ VEREJNOSTI na tému starostlivosti o vážne choré a nevyliečiteľné deti a ich často na pomoc odkázané rodiny. Organizátori ako aj prihlásení bežci chcú touto zbierkou položiť základ pre zhromaždenie ešte vyššej cieľovej sumy.

Počet štartujúcich v kategórii ULTRA je limitovaný na max. 70 pretekárov.
Výška štartovného pre jednu osobu je limitovaná na minimálnu čiastku =100,- €. Horná hranica sumy štartovného nie je limitovaná.

Odporúčame bežcom, ktorí sa chcú zúčastniť pretekov a pomôcť, aby sa v tejto veci obrátili na okruh svojich známych, príbuzných, prípadne kolegov v práci. Požiadajte o osobný sponzoring vo forme príspevku na štartovné, prípadne uzavrite s priateľmi ľubovoľnú finančnú stávku o Vašom predpokladanom výkone na pretekoch (počet zabehnutých okruhov za 24 hodín). Môžete tak veľmi ľahko znásobiť svoj minimálny vklad a prirodzene tak začať šíriť hlavný odkaz nášho podujatia do svojho okolia.
Show more Show less

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Webscorer account
Who are you registering?
Team name
 
First name
 
Last name
 
Email address
 
Gender
 
Phone #
 
Mesto
 
Event is full• Sorry, this event is full but you may submit your information for its waiting list
There is no fee for joining the waiting list
ZÁKLADNÉ ŠTARTOVNÉ - príspevok n.o. PLAMIENOK (min. 100€), ako registrovaný pretekár uhradíš na č. účtu o.z. Liga lanovka: 2501519918/8330 najneskôr do 30.09.2020. Vlastné zbierky z radov priateľov a kolegov môžeš priniesť a odovzdať priamo na mieste.
 *
 
Na štart 24 hodinových pretekov začínajúcich 24. októbra 2020 o 00h:00m:00s musíš prísť najneskôr 23. októbra 2020 o 22:30, inak nemôžeš štartovať. Je to zrozumieteľné?
 *
 
Na podujatí organizátor zabezpečuje odbornú zdravotnú službu, pitnú vodu, čaj a iont, Red Bull, Red Bull Cola. Je to zrozumiteľné?
 *
 
Ostatnú stravu a iné nápoje si prinesú, resp. kúpia v čase prevádzky bufetu na hornej stanici lanovky bežci sami. Je to zrozumiteľné?
 *
 
V prípade, že preteky dokončíš po 24 hodinách Ťa v cieli čaká malá, symbolická, no zato jedinečná odmena a tombola. Je to zrozumiteľné?
 *
 
Napriek charitatívnemu rázu pretekov sme v minulosti zaznamenali snahy o podvádzanie, resp. porušovanie pravidiel a etiky. Sľubujem, že v roku 2020 nebudem skracovať trasu UL a ak budem prichytený, odstúpim z pretekov dobrovoľne a bez námietok?
 *
 
Čím viac ľudí 24. októbra (osobne, zdieľaním cez sociálne siete, počas obedovej prestávky...) pozveš na vozenie lanovkou na Kolibe zadarmo, tým väčší bude mať naša akcia ohlas a tým viac zvýšime pravdepodobnosť ďalších spontánnych dobrovoľných príspevkov.
 *
 
Tvoja podpora a dodržanie "registračného prísľubu" sú veľmi dôležité. Tešíš sa na toto podujatie rovnako ako my a určite prídeš za každého aprílového počasia tiež tak ako my?
 *
 
V prípade, ak by som sa nedostal do 80-ky registrovaných ultrabežcov, chcem ostať v zozname náhradníkov do 30.9.2020 alebo sa chcem stať dobrovoľníkom akcie.Náhradníci budú v prípadne vypadnutia registrovaných bežcov zaraďovaní do štartovky podľa poradia.
 *
 
Event is full• Sorry, this event is full but you may submit your information for its waiting list
There is no fee for joining the waiting list