1 | 138 | Emil Tengheden LøkenÅs IL | G10 år Storplena rundt 2 runder |
3:43.8 | --100%25.77%25.65%11:20:00.3 |
2 | 140 | Erlend Stokke MeenÅs IL | G10 år Storplena rundt 2 runder |
4:09.7 | +0:25.9+11.57%89.63%17.18%17.04%11:20:00.3 |
3 | 141 | Eirik Reisæter OvervollÅs IL | G10 år Storplena rundt 2 runder |
4:10.2 | +0:26.4+11.80%89.45%17.01%16.88%11:20:00.3 |
4 | 139 | Dyre Stokke MeenÅs IL | G10 år Storplena rundt 2 runder |
4:16.8 | +0:33.0+14.75%87.15%14.82%14.68%11:20:00.3 |
5 | 125 | Jørgen BjervaÅs IL | G8 år Storplena rundt 2 runder |
4:42.4 | +0:58.6+26.18%79.25%6.33%6.18%11:10:00.3 |
6 | 123 | Marie HjelmstadIL Heming | J8 år Storplena rundt 2 runder |
4:52.8 | +1:09.0+30.83%76.43%2.88%2.72%11:10:00.3 |
7 | 132 | Johannes GaustadÅs IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
4:56.9 | +1:13.1+32.66%75.38%1.52%1.36%11:10:00.3 |
8 | 134 | Gael González-VarelaÅs IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
5:01.0 | +1:17.2+34.50%74.35%0.16%0.00%11:10:00.3 |
9 | 116 | Dalma BanfiÅs IL | J7 år Storplena rundt 2 runder |
5:23.5 | +1:39.7+44.55%69.18%-7.30%-7.48%11:10:00.3 |
10 | 223 | Sofie Salamonsen SandstadIngen | J8 år Storplena rundt 2 runder |
5:28.5 | +1:44.7+46.78%68.13%-8.96%-9.14%11:10:00.3 |
11 | 124 | Thale Martine ÅrvikIngen | J8 år Storplena rundt 2 runder |
5:31.4 | +1:47.6+48.08%67.53%-9.92%-10.10%11:10:00.3 |
12 | 222 | Elena Andrade HavnegjerdeIngen | J8 år Storplena rundt 2 runder |
5:41.0 | +1:57.2+52.37%65.63%-13.11%-13.29%11:10:00.3 |
13 | 119 | Birk LorentzenIngen | G7 år Storplena rundt 2 runder |
5:43.9 | +2:00.1+53.66%65.08%-14.07%-14.25%11:10:00.3 |
14 | 217 | Hennie Slang-RaddumIngen | J7 år Storplena rundt 2 runder |
5:49.3 | +2:05.5+56.08%64.07%-15.86%-16.05%11:10:00.3 |
15 | 117 | Eline Haugen SeierstenIngen | J7 år Storplena rundt 2 runder |
5:51.1 | +2:07.3+56.88%63.74%-16.46%-16.64%11:10:00.3 |
- | 118 | Aksel Stokke MeenÅs IL | G7 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 120 | Ulrik Herstad ElvenesAsker Sk. Friidrett | G7 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 121 | Eivind Rødseth EikjeÅs IL | G7 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 122 | Hennie AschehougÅs IL | J8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 126 | Gard ReistadIngen | G8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 127 | Milliam Grønvold WidénÅs IL | G8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 128 | Jørgen Nessa BreanÅs IL | G8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 129 | Henrik Nessa BreanÅs IL | G8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 130 | Hennie Fossheim SolbergSkimt | J9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 131 | Svanhild HansenØrje IL | J9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 133 | Christian A KvarmeÅs IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 135 | Sigurd Rødseth EikjeÅs IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:10:00.3 |
- | 136 | Martin ÅrtunVestby IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:20:00.3 |
- | 137 | Johanne Sibbern JohnsenÅs IL | J10 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:20:00.3 |
- | 219 | Odin Schei DanevadÅs IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----11:20:00.3 |