HUI-2016 - løp 6

søndag 6. november 2016 03.00 (GMT+1) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Løping - vei
Beliggenhet: Halden, Norge
Starttype: Fellesstart
Løpere: 15
Tid tatt på: Notepad
Tid tatt med: Webscorer PRO
Oppdatert: søndag 6. november 2016 04.32 (GMT+1)
Arrangert av: Halden Ultraintervall 2016
Løpets hjemmeside: http://runningzone.no/hui/

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
190Arne Martinus LindstadRomerike ultraløperklubb 43M 47:42--100%22,71%17,40%4:46
262Oskar SkjelinHalden Tannhelsesenter AS 37M 54:19+6:37+13,87%87,82%11,99%5,95%5:26
379Eirik Totland Pettersen2150 Kondisjonsidrettslag 33M 54:21+6:39+13,94%87,76%11,93%5,89%5:26
492Daniel Cotanas SalvesenRomerike ultraløperklubb 45M 55:26+7:44+16,21%86,05%10,18%4,01%5:33
567Øivind SolbergFredrikstad Triatlonklubb 40M 57:41+9:59+20,93%82,69%6,53%0,12%5:46
620Jorunn HagesætherHaugesund triathlon klubb 45K 57:45+10:03+21,07%82,60%6,42%0,00%5:46
678Jan Terje DragvollSoonLøp 42M 57:45+10:03+21,07%82,60%6,42%0,00%5:46
888Ken Morgan EvensenFelgen mc 29M 1:07:58+20:16+42,49%70,18%-10,13%-17,69%6:48
991Aleksander MoenTeam Moen 31M 1:08:38+20:56+43,89%69,50%-11,21%-18,85%6:52
996Kristoffer P. KatsarisHalden Tannhelsesenter AS 25M 1:08:38+20:56+43,89%69,50%-11,21%-18,85%6:52
1195Frode ØybergRomerike ultraløperklubb 40M 1:28:39+40:57+85,85%53,81%-43,64%-53,51%8:52
-34Jørgen Korum 29M DNF------
-65Stian ByeSoonLøp 40M DNF------
-81Pål Murtnes 29M DNF------
-89Espen MurtnesBamse Friidrett 31M DNF------
  • Kvinne - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
120Jorunn HagesætherHaugesund triathlon klubb 45K 57:45--100%0,00%0,00%5:46
  • Mann - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
190Arne Martinus LindstadRomerike ultraløperklubb 43M 47:42--100%23,20%17,35%4:46
262Oskar SkjelinHalden Tannhelsesenter AS 37M 54:19+6:37+13,87%87,82%12,55%5,89%5:26
379Eirik Totland Pettersen2150 Kondisjonsidrettslag 33M 54:21+6:39+13,94%87,76%12,50%5,83%5:26
492Daniel Cotanas SalvesenRomerike ultraløperklubb 45M 55:26+7:44+16,21%86,05%10,75%3,96%5:33
567Øivind SolbergFredrikstad Triatlonklubb 40M 57:41+9:59+20,93%82,69%7,13%0,06%5:46
678Jan Terje DragvollSoonLøp 42M 57:45+10:03+21,07%82,60%7,02%-0,06%5:46
788Ken Morgan EvensenFelgen mc 29M 1:07:58+20:16+42,49%70,18%-9,43%-17,76%6:48
891Aleksander MoenTeam Moen 31M 1:08:38+20:56+43,89%69,50%-10,50%-18,91%6:52
896Kristoffer P. KatsarisHalden Tannhelsesenter AS 25M 1:08:38+20:56+43,89%69,50%-10,50%-18,91%6:52
1095Frode ØybergRomerike ultraløperklubb 40M 1:28:39+40:57+85,85%53,81%-42,73%-53,60%8:52
-34Jørgen Korum 29M DNF------
-65Stian ByeSoonLøp 40M DNF------
-81Pål Murtnes 29M DNF------
-89Espen MurtnesBamse Friidrett 31M DNF------