HUI-2016 - løp 3

lørdag 5. november 2016 18.00 (GMT+1) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Løping - vei
Beliggenhet: Halden, Norge
Starttype: Fellesstart
Løpere: 18
Tid tatt på: Notepad
Tid tatt med: Webscorer PRO
Oppdatert: lørdag 5. november 2016 19.16 (GMT+1)
Arrangert av: Halden Ultraintervall 2016
Løpets hjemmeside: http://runningzone.no/hui/

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
190Arne Martinus LindstadRomerike ultraløperklubb 43M 42:44--100%20,64%15,10%4:16
234Jørgen Korum 29M 45:07+2:23+5,58%94,72%16,22%10,36%4:31
394Bjørn NøstvikHalden Tri/Team Smartfish Fuji 47M 46:06+3:22+7,88%92,70%14,39%8,41%4:37
492Daniel Cotanas SalvesenRomerike ultraløperklubb 45M 46:32+3:48+8,89%91,83%13,59%7,55%4:39
579Eirik Totland Pettersen2150 Kondisjonsidrettslag 33M 47:53+5:09+12,05%89,24%11,08%4,87%4:47
620Jorunn HagesætherHaugesund triathlon klubb 45K 49:15+6:31+15,25%86,77%8,54%2,15%4:56
765Stian ByeSoonLøp 40M 49:17+6:33+15,33%86,71%8,48%2,09%4:56
767Øivind SolbergFredrikstad Triatlonklubb 40M 49:17+6:33+15,33%86,71%8,48%2,09%4:56
978Jan Terje DragvollSoonLøp 42M 49:19+6:35+15,41%86,65%8,42%2,02%4:56
1062Oskar SkjelinHalden Tannhelsesenter AS 37M 51:21+8:37+20,16%83,22%4,64%-2,02%5:08
1191Aleksander MoenTeam Moen 31M 51:23+8:39+20,24%83,17%4,58%-2,09%5:08
1296Kristoffer P. KatsarisHalden Tannhelsesenter AS 25M 51:24+8:40+20,28%83,14%4,55%-2,12%5:08
1393Geir André Skjæret 45M 54:03+11:19+26,48%79,06%-0,37%-7,38%5:24
1488Ken Morgan EvensenFelgen mc 29M 55:19+12:35+29,45%77,25%-2,72%-9,90%5:32
1515Kåre LonaRomerike ultraløperklubb 48M 1:08:51+26:07+61,12%62,07%-27,86%-36,79%6:53
1595Frode ØybergRomerike ultraløperklubb 40M 1:08:51+26:07+61,12%62,07%-27,86%-36,79%6:53
1781Pål Murtnes 29M 1:10:28+27:44+64,90%60,64%-30,86%-40,00%7:03
1889Espen MurtnesBamse Friidrett 31M 1:12:08+29:24+68,80%59,24%-33,95%-43,31%7:13
  • Kvinne - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
120Jorunn HagesætherHaugesund triathlon klubb 45K 49:15--100%0,00%0,00%4:56
  • Mann - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
190Arne Martinus LindstadRomerike ultraløperklubb 43M 42:44--100%21,04%16,78%4:16
234Jørgen Korum 29M 45:07+2:23+5,58%94,72%16,64%12,14%4:31
394Bjørn NøstvikHalden Tri/Team Smartfish Fuji 47M 46:06+3:22+7,88%92,70%14,82%10,22%4:37
492Daniel Cotanas SalvesenRomerike ultraløperklubb 45M 46:32+3:48+8,89%91,83%14,02%9,38%4:39
579Eirik Totland Pettersen2150 Kondisjonsidrettslag 33M 47:53+5:09+12,05%89,24%11,52%6,75%4:47
665Stian ByeSoonLøp 40M 49:17+6:33+15,33%86,71%8,94%4,02%4:56
667Øivind SolbergFredrikstad Triatlonklubb 40M 49:17+6:33+15,33%86,71%8,94%4,02%4:56
878Jan Terje DragvollSoonLøp 42M 49:19+6:35+15,41%86,65%8,88%3,96%4:56
962Oskar SkjelinHalden Tannhelsesenter AS 37M 51:21+8:37+20,16%83,22%5,12%0,00%5:08
1091Aleksander MoenTeam Moen 31M 51:23+8:39+20,24%83,17%5,06%-0,06%5:08
1196Kristoffer P. KatsarisHalden Tannhelsesenter AS 25M 51:24+8:40+20,28%83,14%5,03%-0,10%5:08
1293Geir André Skjæret 45M 54:03+11:19+26,48%79,06%0,13%-5,26%5:24
1388Ken Morgan EvensenFelgen mc 29M 55:19+12:35+29,45%77,25%-2,21%-7,72%5:32
1415Kåre LonaRomerike ultraløperklubb 48M 1:08:51+26:07+61,12%62,07%-27,22%-34,08%6:53
1495Frode ØybergRomerike ultraløperklubb 40M 1:08:51+26:07+61,12%62,07%-27,22%-34,08%6:53
1681Pål Murtnes 29M 1:10:28+27:44+64,90%60,64%-30,20%-37,23%7:03
1789Espen MurtnesBamse Friidrett 31M 1:12:08+29:24+68,80%59,24%-33,28%-40,47%7:13