PKO JUOKSULIIGA 8.6

keskiviikko 8. kesäkuuta 2016 13.20 (GMT+3) - Viralliset tulokset

Kilpailu info
Laji: Juoksu - maasto
Sijainti: Joensuu, Suomi
Lähtötapa: Massa-lähtö
Kilpailijoita: 21
Ajanottolaite: iPad
Ajanotto-ohjelma: Webscorer PRO 2.2
Päivitetty: keskiviikko 8. kesäkuuta 2016 13.20 (GMT+3)

Ota yhteyttä järjestäjään

Käytä tätä lomaketta lähettääksesi sähköpostia järjestäjälle.

Sinun nimesi
Sähköpostiosoitteesi
Vahvista sähköpostiosoite
Viesti järjestäjälle
Lähetä

PKO JUOKSULIIGA 8.6

  • Kaikki kilpailijat
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
11Eeli MartikainenP6 0:09.4--100%28,38%30,37%
23Konsta Topias MalinenP7 0:11.8+0:02.4+25,53%79,66%10,10%12,59%
32Onni HurskainenP7 0:12.5+0:03.1+32,98%75,20%4,76%7,41%
44Ukko MartikainenP8 0:13.1+0:03.7+39,36%71,76%0,19%2,96%
56Miro KoivusaariP8 0:13.9+0:04.5+47,87%67,63%-5,90%-2,96%
65Kaapo EronenP8 0:14.0+0:04.6+48,94%67,14%-6,67%-3,70%
77Urho HuttunenP9 0:14.5+0:05.1+54,26%64,83%-10,48%-7,41%
88Ukko SchroderusP10 0:15.8+0:06.4+68,09%59,49%-20,38%-17,04%
-9Martti RuhanenP10 DNF-----
-10Armas SaastamoinenP11 DNF-----
-11Otto SilvennoinenP12 DNF-----
-12Heta HuttunenT6 DNF-----
-13Minttu TermäläT6 DNF-----
-14Noora HukkaT7 DNF-----
-15Veera KinnunenT8 DNF-----
-16Lempi SaastamoinenT8 DNF-----
-17Usva SchroderusT8 DNF-----
-18Saga HurskainenT11 DNF-----
-19Sara GröhnT11 DNF-----
-20Alina TikkaT11 DNF-----
-21Nette FilanderT12 DNF-----
  • P10
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
18Ukko SchroderusP10 0:15.8--100%0,00%0,00%
-9Martti RuhanenP10 DNF-----
  • P11
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
-10Armas SaastamoinenP11 DNF-----
  • P12
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
-11Otto SilvennoinenP12 DNF-----
  • P6
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
11Eeli MartikainenP6 0:09.4--100%0,00%0,00%
  • P7
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
13Konsta Topias MalinenP7 0:11.8--100%2,88%2,88%
22Onni HurskainenP7 0:12.5+0:00.7+5,93%94,40%-2,88%-2,88%
  • P8
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
14Ukko MartikainenP8 0:13.1--100%4,15%5,76%
26Miro KoivusaariP8 0:13.9+0:00.8+6,11%94,24%-1,71%0,00%
35Kaapo EronenP8 0:14.0+0:00.9+6,87%93,57%-2,44%-0,72%
  • P9
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
17Urho HuttunenP9 0:14.5--100%0,00%0,00%
  • T11
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
-18Saga HurskainenT11 DNF-----
-19Sara GröhnT11 DNF-----
-20Alina TikkaT11 DNF-----
  • T12
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
-21Nette FilanderT12 DNF-----
  • T6
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
-12Heta HuttunenT6 DNF-----
-13Minttu TermäläT6 DNF-----
  • T7
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
-14Noora HukkaT7 DNF-----
  • T8
Sijoitus Numero Kilpailijan nimi Sarja Loppuaika
-15Veera KinnunenT8 DNF-----
-16Lempi SaastamoinenT8 DNF-----
-17Usva SchroderusT8 DNF-----