HUI 2015 - løp 1+2+3+4+5

søndag 8. november 2015 00.00 (GMT+1) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Løping - vei
Beliggenhet: Halden, Norge
Starttype: Fellesstart
Løpere: 26
Tid tatt på: Android
Tid tatt med: Webscorer PRO
Oppdatert: søndag 8. november 2015 01.35 (GMT+1)
Arrangert av: Halden Ultraintervall 2015
Løpets hjemmeside: http://runningzone.no/hui/

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
170Robert HansenStorgaten Bil 40M 3:25:35--100%27,16%24,74%4:07
284Arne Martinus LindstadRomerike Ultraløperklubb 42M 3:37:28+11:53+5,78%94,54%22,95%20,39%4:21
377Mads Skipanes 26M 3:48:27+22:52+11,12%89,99%19,06%16,37%4:34
454Helge ReinholtRomerike Ultraløperklubb/ Treungen IL 48M 3:54:50+29:15+14,23%87,54%16,80%14,03%4:42
572Inge VærøyS&F pil 47M 4:02:11+36:36+17,80%84,89%14,20%11,34%4:51
669Gunhild Pedersen 25K 4:04:27+38:52+18,91%84,10%13,39%10,51%4:53
760Nikolai Zahl Marken 35M 4:14:03+48:28+23,58%80,92%9,99%7,00%5:05
875Marianne MoeFet Skiklubb 47K 4:16:31+50:56+24,78%80,14%9,12%6,09%5:08
953Even NedbergRomerike Ultraløperklubb 38M 4:19:09+53:34+26,06%79,33%8,19%5,13%5:11
987Kristian JahreHolmestrand Ultraløperklubb 42M 4:19:09+53:34+26,06%79,33%8,19%5,13%5:11
1186Aleksander MoenTeam Moen 30M 4:22:29+56:54+27,68%78,32%7,00%3,91%5:15
1264Øyunn BygstadGular 31K 4:29:19+1:03:44+31,00%76,34%4,58%1,41%5:23
1371Stian BøhmerS&F pil 38M 4:32:47+1:07:12+32,69%75,37%3,36%0,14%5:27
1466Liv B. Jegteberg LystadDrøbak Frogn IL 55K 4:33:32+1:07:57+33,05%75,16%3,09%-0,14%5:28
1551Anna ÅdeforsIk Spring Väst Värmland 40K 4:37:51+1:12:16+35,15%73,99%1,56%-1,72%5:33
1676Håkon LieÅmdal IL 23M 4:41:56+1:16:21+37,14%72,92%0,11%-3,21%5:38
1773June Lium 26K 4:49:19+1:23:44+40,73%71,06%-2,50%-5,92%5:47
1852Henrik SköllerhagIk Spring Väst Värmland 49M 4:53:13+1:27:38+42,63%70,11%-3,88%-7,34%5:52
1968Knut KronstadRomerike Ultraløperklubb 62M 4:59:49+1:34:14+45,84%68,57%-6,22%-9,76%6:00
2059Kristin EkstrømTeam Ekstrøm 49K 5:07:32+1:41:57+49,59%66,85%-8,96%-12,58%6:09
2185Bjørn Arne Lillebø 42M 5:08:13+1:42:38+49,92%66,70%-9,20%-12,83%6:10
2274Tommy TinbodBlodsmak SK 45M 5:13:18+1:47:43+52,40%65,62%-11,00%-14,70%6:16
2355Stig KavliBlodsmak SK 52M 5:13:26+1:47:51+52,46%65,59%-11,05%-14,74%6:16
2458Linda EkstrømTeam Ekstrøm 45K 5:46:24+2:20:49+68,50%59,35%-22,73%-26,81%6:56
2582Cathrine MannsaakerVilje og galskap 42K 6:51:10+3:25:35+100,00%50,00%-45,67%-50,52%8:13
2683Edna Brun 49K 6:56:30+3:30:55+102,59%49,36%-47,56%-52,48%8:20
  • Kvinne - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
169Gunhild Pedersen 25K 4:04:27--100%20,96%13,80%4:53
275Marianne MoeFet Skiklubb 47K 4:16:31+12:04+4,94%95,30%17,05%9,54%5:08
364Øyunn BygstadGular 31K 4:29:19+24:52+10,17%90,77%12,92%5,03%5:23
466Liv B. Jegteberg LystadDrøbak Frogn IL 55K 4:33:32+29:05+11,90%89,37%11,55%3,54%5:28
551Anna ÅdeforsIk Spring Väst Värmland 40K 4:37:51+33:24+13,66%87,98%10,16%2,02%5:33
673June Lium 26K 4:49:19+44:52+18,35%84,49%6,45%-2,02%5:47
759Kristin EkstrømTeam Ekstrøm 49K 5:07:32+1:03:05+25,81%79,49%0,56%-8,45%6:09
858Linda EkstrømTeam Ekstrøm 45K 5:46:24+1:41:57+41,71%70,57%-12,01%-22,15%6:56
982Cathrine MannsaakerVilje og galskap 42K 6:51:10+2:46:43+68,20%59,45%-32,95%-44,99%8:13
1083Edna Brun 49K 6:56:30+2:52:03+70,38%58,69%-34,68%-46,87%8:20
  • Mann - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
170Robert HansenStorgaten Bil 40M 3:25:35--100%22,53%21,18%4:07
284Arne Martinus LindstadRomerike Ultraløperklubb 42M 3:37:28+11:53+5,78%94,54%18,05%16,62%4:21
377Mads Skipanes 26M 3:48:27+22:52+11,12%89,99%13,92%12,41%4:34
454Helge ReinholtRomerike Ultraløperklubb/ Treungen IL 48M 3:54:50+29:15+14,23%87,54%11,51%9,96%4:42
572Inge VærøyS&F pil 47M 4:02:11+36:36+17,80%84,89%8,74%7,14%4:51
660Nikolai Zahl Marken 35M 4:14:03+48:28+23,58%80,92%4,27%2,59%5:05
753Even NedbergRomerike Ultraløperklubb 38M 4:19:09+53:34+26,06%79,33%2,35%0,64%5:11
787Kristian JahreHolmestrand Ultraløperklubb 42M 4:19:09+53:34+26,06%79,33%2,35%0,64%5:11
986Aleksander MoenTeam Moen 30M 4:22:29+56:54+27,68%78,32%1,09%-0,64%5:15
1071Stian BøhmerS&F pil 38M 4:32:47+1:07:12+32,69%75,37%-2,79%-4,59%5:27
1176Håkon LieÅmdal IL 23M 4:41:56+1:16:21+37,14%72,92%-6,24%-8,10%5:38
1252Henrik SköllerhagIk Spring Väst Värmland 49M 4:53:13+1:27:38+42,63%70,11%-10,49%-12,42%5:52
1368Knut KronstadRomerike Ultraløperklubb 62M 4:59:49+1:34:14+45,84%68,57%-12,98%-14,95%6:00
1485Bjørn Arne Lillebø 42M 5:08:13+1:42:38+49,92%66,70%-16,14%-18,17%6:10
1574Tommy TinbodBlodsmak SK 45M 5:13:18+1:47:43+52,40%65,62%-18,06%-20,12%6:16
1655Stig KavliBlodsmak SK 52M 5:13:26+1:47:51+52,46%65,59%-18,11%-20,17%6:16