NM 100km Maratonpassering

lørdag 2. mai 2015 09.00 (GMT+2) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Løping - vei
Beliggenhet: Kristiansand, Norge
Starttype: Fellesstart
Løpere: 24
Tid tatt på: iPhone
Tid tatt med: Webscorer PRO 1.7
Oppdatert: mandag 4. mai 2015 13.57 (GMT+2)
Arrangert av: Kristiansand Løpeklubb
Løpets hjemmeside: www.krslop.no
Løpsnotater
Maratonpassering NM 100 km endelig
Vis mer Vis mindre

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • 50 km - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Klasse Alder Kjønn Sluttid
152Sverre NøklebySørlandske LangdistanceSælskap 4042M 3:49:03.9--100%2,51%2,51%5:25.7
251Bo HøjmarkLøpsklubben 1814 5559M 4:00:51.3+11:47.4+5,15%95,10%-2,51%-2,51%5:42.4
-70Jakob KallevikKristiansand Løpeklubb 4043M DNF------
  • 50 km - 40
Plass Startnummer Løper Klubb Klasse Alder Kjønn Sluttid
152Sverre NøklebySørlandske LangdistanceSælskap 4042M 3:49:03.9--100%0,00%0,00%5:25.7
-70Jakob KallevikKristiansand Løpeklubb 4043M DNF------
  • 50 km - 55
Plass Startnummer Løper Klubb Klasse Alder Kjønn Sluttid
151Bo HøjmarkLøpsklubben 1814 5559M 4:00:51.3--100%0,00%0,00%5:42.4
  • 100 km - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Klasse Alder Kjønn Sluttid
110Bjørn Tore Kronen TarangerGular, IL 3536M 3:06:02.8--100%12,41%11,05%4:24.5
220Erik BergersenKristiansand Løpeklubb 4546M 3:06:04.2+0:01.4+0,01%99,99%12,40%11,04%4:24.6
313Marius JørgensenBø IL 4041M 3:09:22.7+3:19.9+1,79%98,24%10,84%9,46%4:29.3
411Kim JohannesenRomerike Ultraløperklubb 3030M 3:09:49.9+3:47.1+2,03%98,01%10,62%9,24%4:29.9
519Knut Eraker HoleRomerike Ultraløperklubb 4044M 3:09:56.3+3:53.5+2,09%97,95%10,57%9,19%4:30.1
617Per Audun HeskestadFil Aks-77 6060M 3:10:09.2+4:06.4+2,21%97,84%10,47%9,09%4:30.4
74Sondre Risdal SolheimKristiansand Triathlonklubb 2024M 3:18:49.6+12:46.8+6,87%93,57%6,39%4,94%4:42.7
88Lars Christen DørumSpiridon Langløperlag 6062M 3:19:43.2+13:40.4+7,35%93,15%5,97%4,51%4:44.0
921Svein VestølGjerstad 4041M 3:19:45.5+13:42.7+7,37%93,14%5,95%4,50%4:44.0
105Nils HjelleSpiridon Langløperlag 4547M 3:29:09.4+23:06.6+12,42%88,95%1,53%0,00%4:57.4
116Jørn Hjørungnes 4041M 3:29:09.9+23:07.1+12,43%88,95%1,52%0,00%4:57.4
1215Ole Erik FlatinSpiridon Langløperlag 4043M 3:29:11.0+23:08.2+12,44%88,94%1,51%-0,01%4:57.4
1318Aud Elisabeth StuhrSauda IL 4039K 3:39:26.4+33:23.6+17,95%84,78%-3,32%-4,91%5:12.0
1414Thomas StordalenRomerike Ultraløperklubb 3538M 3:40:51.4+34:48.6+18,71%84,24%-3,98%-5,59%5:14.0
1512Cecilie LandroNorna-Salhus IL 2021K 3:42:15.4+36:12.6+19,46%83,71%-4,64%-6,26%5:16.0
167Wenche DørumRoyal Sportsklubb 6061K 3:50:09.6+44:06.8+23,71%80,83%-8,36%-10,04%5:27.2
179Kai Rune KarlsenKristiansand Løpeklubb 3539M 3:56:40.3+50:37.5+27,21%78,61%-11,43%-13,15%5:36.5
183Tor Einar JohansenÅskameratene U&IL 3539M 3:57:48.0+51:45.2+27,82%78,24%-11,96%-13,69%5:38.1
192Grete RuglandMandal og Halse IL-Friidrett 3537K 3:58:23.4+52:20.6+28,13%78,04%-12,24%-13,97%5:38.9
2016Knut KronstadRomerike Ultraløperklubb 6062M 4:45:08.4+1:39:05.6+53,26%65,25%-34,25%-36,33%6:45.4
-1Gjermund SørstadSturla, IF 3536M DNF------
  • 100 km - 20
Plass Startnummer Løper Klubb Klasse Alder Kjønn Sluttid
14Sondre Risdal SolheimKristiansand Triathlonklubb 2024M 3:18:49.6--100%5,56%5,56%4:42.7
212Cecilie LandroNorna-Salhus IL 2021K 3:42:15.4+23:25.8+11,78%89,46%-5,56%-5,56%5:16.0
  • 100 km - 30
Plass Startnummer Løper Klubb Klasse Alder Kjønn Sluttid
111Kim JohannesenRomerike Ultraløperklubb 3030M 3:09:49.9--100%0,00%0,00%4:29.9
  • 100 km - 35
Plass Startnummer Løper Klubb Klasse Alder Kjønn Sluttid
110Bjørn Tore Kronen TarangerGular, IL 3536M 3:06:02.8--100%16,93%21,39%4:24.5
214Thomas StordalenRomerike Ultraløperklubb 3538M 3:40:51.4+34:48.6+18,71%84,24%1,38%6,68%5:14.0
39Kai Rune KarlsenKristiansand Løpeklubb 3539M 3:56:40.3+50:37.5+27,21%78,61%-5,68%0,00%5:36.5
43Tor Einar JohansenÅskameratene U&IL 3539M 3:57:48.0+51:45.2+27,82%78,24%-6,18%-0,48%5:38.1
52Grete RuglandMandal og Halse IL-Friidrett 3537K 3:58:23.4+52:20.6+28,13%78,04%-6,45%-0,73%5:38.9
-1Gjermund SørstadSturla, IF 3536M DNF------
  • 100 km - 40
Plass Startnummer Løper Klubb Klasse Alder Kjønn Sluttid
113Marius JørgensenBø IL 4041M 3:09:22.7--100%6,62%7,38%4:29.3
219Knut Eraker HoleRomerike Ultraløperklubb 4044M 3:09:56.3+0:33.6+0,30%99,71%6,35%7,10%4:30.1
321Svein VestølGjerstad 4041M 3:19:45.5+10:22.8+5,48%94,80%1,50%2,30%4:44.0
46Jørn Hjørungnes 4041M 3:29:09.9+19:47.2+10,45%90,54%-3,13%-2,30%4:57.4
515Ole Erik FlatinSpiridon Langløperlag 4043M 3:29:11.0+19:48.3+10,46%90,53%-3,14%-2,31%4:57.4
618Aud Elisabeth StuhrSauda IL 4039K 3:39:26.4+30:03.7+15,87%86,30%-8,20%-7,33%5:12.0
  • 100 km - 45
Plass Startnummer Løper Klubb Klasse Alder Kjønn Sluttid
120Erik BergersenKristiansand Løpeklubb 4546M 3:06:04.2--100%5,84%5,84%4:24.6
25Nils HjelleSpiridon Langløperlag 4547M 3:29:09.4+23:05.2+12,41%88,96%-5,84%-5,84%4:57.4
  • 100 km - 60
Plass Startnummer Løper Klubb Klasse Alder Kjønn Sluttid
117Per Audun HeskestadFil Aks-77 6060M 3:10:09.2--100%15,97%11,53%4:30.4
28Lars Christen DørumSpiridon Langløperlag 6062M 3:19:43.2+9:34.0+5,03%95,21%11,74%7,08%4:44.0
37Wenche DørumRoyal Sportsklubb 6061K 3:50:09.6+40:00.4+21,04%82,62%-1,71%-7,08%5:27.2
416Knut KronstadRomerike Ultraløperklubb 6062M 4:45:08.4+1:34:59.2+49,95%66,69%-26,00%-32,66%6:45.4