12. Kunětická devítka

sobota 19. října 2019 10:00 (GMT+2) - Konečné výsledky

Informace k závodu
Sport: Běh - přespolní
Místo: Ráby, Česká republika
Typ startu: Ruční start ve vlnách
Seskupení startovních vln: Podle vzdálenosti
Závodníci: 98
Měřeno na: LENOVO Lenovo TAB S8-50L
Meřeno s: Webscorer PRO 4.1
Aktualizováno: sobota 19. října 2019 14:24 (GMT+2)
Organizuje: KTS Pardubice
Webové stránky závodu: www.kuneticka9.cz

Kontaktujte pořadatele

Použijte tento formulář pro odeslání emailu pořadateli.

Vaše jméno
Vaše emailová adresa
Potvrďte emailovou adresu
Vzkaz pořadateli
Odeslat

  • Krátký okruh - 4,5 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
18Vladimír LedererCyklo RD Muži 18 +1962M 19:20.7--100%24,61%24,61%4:17.9
21036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 20:02.0+0:41.3+3,56%96,56%21,92%21,93%4:27.1
31004Matyáš FialaSK Ráby Junioři 15 - 17 let2003M 20:17.7+0:57.0+4,91%95,32%20,90%20,91%4:30.6
41127Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 20:30.4+1:09.7+6,00%94,34%20,08%20,08%4:33.4
51080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 20:35.5+1:14.8+6,44%93,95%19,75%19,75%4:34.6
626Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 +1992Ž 20:46.8+1:26.1+7,42%93,09%19,01%19,02%4:37.1
71012Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 21:40.8+2:20.1+12,07%89,23%15,51%15,51%4:49.1
81023Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 22:03.0+2:42.3+13,98%87,73%14,06%14,07%4:54.0
91005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 22:15.3+2:54.6+15,04%86,92%13,27%13,27%4:56.7
101000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 22:16.8+2:56.1+15,17%86,83%13,17%13,17%4:57.1
111007Vít Zavřel Ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 22:30.3+3:09.6+16,33%85,96%12,29%12,30%5:00.1
121015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 23:41.0+4:20.3+22,43%81,68%7,70%7,70%5:15.8
131138Malinský AdamPřelouč Muži 18 +2002M 24:02.6+4:41.9+24,29%80,46%6,30%6,30%5:20.6
141063Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 24:31.4+5:10.7+26,77%78,88%4,43%4,43%5:27.0
151154Markéta Matoušková Žákyně 11 - 14 let2008Ž 24:41.1+5:20.4+27,60%78,37%3,80%3,80%5:29.1
161118Nikola Voráčová Ženy 18 +1996Ž 25:00.5+5:39.8+29,28%77,35%2,54%2,54%5:33.4
171136Oldřich DanihelkaSvítkovice Muži 18 +1976M 25:04.9+5:44.2+29,65%77,13%2,25%2,25%5:34.4
181051Leoš Horák Muži 18 +1964M 25:21.0+6:00.3+31,04%76,31%1,20%1,21%5:38.0
191056Petra ŠtukovskáERA Ženy 18 +1988Ž 25:33.1+6:12.4+32,08%75,71%0,42%0,42%5:40.7
201102Lubomír Jirásko'SK Srch Muži 18 +1971M 25:46.1+6:25.4+33,20%75,07%-0,43%-0,42%5:43.6
211153Patrik Novák Junioři 15 - 17 let2004M 26:03.6+6:42.9+34,71%74,23%-1,56%-1,56%5:47.5
221085Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 26:13.4+6:52.7+35,56%73,77%-2,20%-2,20%5:49.6
231115Adam Friedl Žáci 11 - 14 let2007M 26:19.8+6:59.1+36,11%73,47%-2,62%-2,61%5:51.1
241122Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 26:21.8+7:01.1+36,28%73,38%-2,75%-2,74%5:51.5
251024Kateřina MajorováMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 26:50.9+7:30.2+38,79%72,05%-4,64%-4,63%5:58.0
261013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 26:51.0+7:30.3+38,80%72,05%-4,64%-4,64%5:58.0
271044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 27:49.3+8:28.6+43,82%69,53%-8,43%-8,42%6:11.0
281079Max Bureš Žáci 6 - 10 let2009M 28:05.3+8:44.6+45,20%68,87%-9,47%-9,46%6:14.5
2963Ivo Bureš Muži 18 +1977M 28:05.8+8:45.1+45,24%68,85%-9,50%-9,50%6:14.6
3017Milan BajerCafe Bajer Muži 18 +1955M 28:17.1+8:56.4+46,21%68,39%-10,24%-10,23%6:17.1
311131Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 28:28.7+9:08.0+47,21%67,93%-10,99%-10,98%6:19.7
321084Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 28:35.6+9:14.9+47,81%67,66%-11,44%-11,43%6:21.2
331041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 29:05.4+9:44.7+50,37%66,50%-13,37%-13,37%6:27.9
341104Marie ZdeňkováPardubice Ženy 18 +1971Ž 29:35.3+10:14.6+52,95%65,38%-15,31%-15,31%6:34.5
351128Aneta ZemanováDolany Juniorky 15 - 17 let2004Ž 29:55.3+10:34.6+54,67%64,65%-16,61%-16,61%6:39.0
361152Oliver Novák Žáci 11 - 14 let2007M 33:48.9+14:28.2+74,80%57,21%-31,79%-31,78%7:30.9
377Viktor NovákMeduna Kalírna Muži 18 +1976M 33:55.2+14:34.5+75,34%57,03%-32,20%-32,19%7:32.3
381081Oliver Bureš Žáci 11 - 14 let2007M 34:38.7+15:18.0+79,09%55,84%-35,02%-35,02%7:41.9
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 20:35.5--100%19,70%19,41%4:34.6
226Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 +1992Ž 20:46.8+0:11.3+0,91%99,09%18,97%18,67%4:37.1
31012Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 21:40.8+1:05.3+5,29%94,98%15,46%15,15%4:49.1
41005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 22:15.3+1:39.8+8,08%92,53%13,22%12,90%4:56.7
51015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 23:41.0+3:05.5+15,01%86,95%7,65%7,31%5:15.8
61063Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 24:31.4+3:55.9+19,09%83,97%4,37%4,02%5:27.0
71154Markéta Matoušková Žákyně 11 - 14 let2008Ž 24:41.1+4:05.6+19,88%83,42%3,74%3,39%5:29.1
81118Nikola Voráčová Ženy 18 +1996Ž 25:00.5+4:25.0+21,45%82,34%2,48%2,13%5:33.4
91056Petra ŠtukovskáERA Ženy 18 +1988Ž 25:33.1+4:57.6+24,09%80,59%0,36%0,00%5:40.7
101024Kateřina MajorováMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 26:50.9+6:15.4+30,38%76,70%-4,70%-5,07%5:58.0
111013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 26:51.0+6:15.5+30,39%76,69%-4,70%-5,08%5:58.0
121044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 27:49.3+7:13.8+35,11%74,01%-8,49%-8,88%6:11.0
131131Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 28:28.7+7:53.2+38,30%72,31%-11,05%-11,45%6:19.7
141084Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 28:35.6+8:00.1+38,86%72,02%-11,50%-11,90%6:21.2
151041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 29:05.4+8:29.9+41,27%70,79%-13,44%-13,85%6:27.9
161104Marie ZdeňkováPardubice Ženy 18 +1971Ž 29:35.3+8:59.8+43,69%69,59%-15,38%-15,80%6:34.5
171128Aneta ZemanováDolany Juniorky 15 - 17 let2004Ž 29:55.3+9:19.8+45,31%68,82%-16,68%-17,10%6:39.0
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Juniorky 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11063Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 24:31.4--100%9,92%9,92%5:27.0
21128Aneta ZemanováDolany Juniorky 15 - 17 let2004Ž 29:55.3+5:23.9+22,01%81,96%-9,92%-9,92%6:39.0
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Žákyně 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 22:15.3--100%5,18%5,18%4:56.7
21154Markéta Matoušková Žákyně 11 - 14 let2008Ž 24:41.1+2:25.8+10,92%90,16%-5,18%-5,18%5:29.1
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Ženy 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 20:35.5--100%19,99%23,30%4:34.6
226Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 +1992Ž 20:46.8+0:11.3+0,91%99,09%19,26%22,60%4:37.1
31012Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 21:40.8+1:05.3+5,29%94,98%15,76%19,25%4:49.1
41015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 23:41.0+3:05.5+15,01%86,95%7,98%11,79%5:15.8
51118Nikola Voráčová Ženy 18 +1996Ž 25:00.5+4:25.0+21,45%82,34%2,83%6,85%5:33.4
61056Petra ŠtukovskáERA Ženy 18 +1988Ž 25:33.1+4:57.6+24,09%80,59%0,72%4,83%5:40.7
71024Kateřina MajorováMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 26:50.9+6:15.4+30,38%76,70%-4,32%0,00%5:58.0
81013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 26:51.0+6:15.5+30,39%76,69%-4,33%-0,01%5:58.0
91044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 27:49.3+7:13.8+35,11%74,01%-8,11%-3,63%6:11.0
101131Kamila MalínskáPřelouč Ženy 18 +1992Ž 28:28.7+7:53.2+38,30%72,31%-10,66%-6,07%6:19.7
111084Kateřina JanáčkováKIEKERT Ženy 18 +1975Ž 28:35.6+8:00.1+38,86%72,02%-11,10%-6,50%6:21.2
121041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 29:05.4+8:29.9+41,27%70,79%-13,03%-8,35%6:27.9
131104Marie ZdeňkováPardubice Ženy 18 +1971Ž 29:35.3+8:59.8+43,69%69,59%-14,97%-10,21%6:34.5
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
18Vladimír LedererCyklo RD Muži 18 +1962M 19:20.7--100%24,64%24,93%4:17.9
21036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 20:02.0+0:41.3+3,56%96,56%21,96%22,26%4:27.1
31004Matyáš FialaSK Ráby Junioři 15 - 17 let2003M 20:17.7+0:57.0+4,91%95,32%20,94%21,24%4:30.6
41127Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 20:30.4+1:09.7+6,00%94,34%20,12%20,42%4:33.4
51023Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 22:03.0+2:42.3+13,98%87,73%14,10%14,43%4:54.0
61000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 22:16.8+2:56.1+15,17%86,83%13,21%13,54%4:57.1
71007Vít Zavřel Ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 22:30.3+3:09.6+16,33%85,96%12,33%12,66%5:00.1
81138Malinský AdamPřelouč Muži 18 +2002M 24:02.6+4:41.9+24,29%80,46%6,34%6,69%5:20.6
91136Oldřich DanihelkaSvítkovice Muži 18 +1976M 25:04.9+5:44.2+29,65%77,13%2,29%2,66%5:34.4
101051Leoš Horák Muži 18 +1964M 25:21.0+6:00.3+31,04%76,31%1,25%1,62%5:38.0
111102Lubomír Jirásko'SK Srch Muži 18 +1971M 25:46.1+6:25.4+33,20%75,07%-0,38%0,00%5:43.6
121153Patrik Novák Junioři 15 - 17 let2004M 26:03.6+6:42.9+34,71%74,23%-1,52%-1,13%5:47.5
131085Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 26:13.4+6:52.7+35,56%73,77%-2,15%-1,77%5:49.6
141115Adam Friedl Žáci 11 - 14 let2007M 26:19.8+6:59.1+36,11%73,47%-2,57%-2,18%5:51.1
151122Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 26:21.8+7:01.1+36,28%73,38%-2,70%-2,31%5:51.5
161079Max Bureš Žáci 6 - 10 let2009M 28:05.3+8:44.6+45,20%68,87%-9,42%-9,00%6:14.5
1763Ivo Bureš Muži 18 +1977M 28:05.8+8:45.1+45,24%68,85%-9,45%-9,04%6:14.6
1817Milan BajerCafe Bajer Muži 18 +1955M 28:17.1+8:56.4+46,21%68,39%-10,18%-9,77%6:17.1
191152Oliver Novák Žáci 11 - 14 let2007M 33:48.9+14:28.2+74,80%57,21%-31,73%-31,23%7:30.9
207Viktor NovákMeduna Kalírna Muži 18 +1976M 33:55.2+14:34.5+75,34%57,03%-32,14%-31,63%7:32.3
211081Oliver Bureš Žáci 11 - 14 let2007M 34:38.7+15:18.0+79,09%55,84%-34,96%-34,45%7:41.9
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Junioři 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11004Matyáš FialaSK Ráby Junioři 15 - 17 let2003M 20:17.7--100%11,58%9,82%4:30.6
21007Vít Zavřel Ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 22:30.3+2:12.6+10,89%90,18%1,95%0,00%5:00.1
31153Patrik Novák Junioři 15 - 17 let2004M 26:03.6+5:45.9+28,41%77,88%-13,53%-15,80%5:47.5
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Muži 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
18Vladimír LedererCyklo RD Muži 18 +1962M 19:20.7--100%21,69%22,87%4:17.9
21036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +1979M 20:02.0+0:41.3+3,56%96,56%18,90%20,13%4:27.1
31127Josef MatoušekHradec Králové Muži 18 +1979M 20:30.4+1:09.7+6,00%94,34%16,98%18,24%4:33.4
41023Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 22:03.0+2:42.3+13,98%87,73%10,74%12,09%4:54.0
51000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 22:16.8+2:56.1+15,17%86,83%9,80%11,17%4:57.1
61138Malinský AdamPřelouč Muži 18 +2002M 24:02.6+4:41.9+24,29%80,46%2,67%4,14%5:20.6
71136Oldřich DanihelkaSvítkovice Muži 18 +1976M 25:04.9+5:44.2+29,65%77,13%-1,54%0,00%5:34.4
81051Leoš Horák Muži 18 +1964M 25:21.0+6:00.3+31,04%76,31%-2,62%-1,07%5:38.0
91102Lubomír Jirásko'SK Srch Muži 18 +1971M 25:46.1+6:25.4+33,20%75,07%-4,32%-2,74%5:43.6
101122Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 26:21.8+7:01.1+36,28%73,38%-6,73%-5,11%5:51.5
1163Ivo Bureš Muži 18 +1977M 28:05.8+8:45.1+45,24%68,85%-13,74%-12,02%6:14.6
1217Milan BajerCafe Bajer Muži 18 +1955M 28:17.1+8:56.4+46,21%68,39%-14,51%-12,77%6:17.1
137Viktor NovákMeduna Kalírna Muži 18 +1976M 33:55.2+14:34.5+75,34%57,03%-37,32%-35,24%7:32.3
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11115Adam FriedlŽáci 11 - 14 let2007M 26:19.8--100%16,67%22,14%5:51.1
21152Oliver NovákŽáci 11 - 14 let2007M 33:48.9+7:29.1+28,43%77,86%-7,02%0,00%7:30.9
31081Oliver BurešŽáci 11 - 14 let2007M 34:38.7+8:18.9+31,58%76,00%-9,65%-2,45%7:41.9
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 6 - 10 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11085Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 26:13.4--100%3,43%3,43%5:49.6
21079Max Bureš Žáci 6 - 10 let2009M 28:05.3+1:51.9+7,11%93,36%-3,43%-3,43%6:14.5
  • Dlouhý okruh - 9 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 35:11.2--100%23,26%22,83%3:59.9
2185Jan VejběraCyklopokr Muži 50 - 59 let1966M 36:49.4+1:38.2+4,65%95,56%19,69%19,24%4:11.1
3118Dima RogovikPardubice Muži 30 - 39 let1984M 37:02.0+1:50.8+5,25%95,01%19,23%18,78%4:12.5
481Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 37:50.6+2:39.4+7,55%92,98%17,46%17,00%4:18.0
596Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 38:31.4+3:20.2+9,48%91,34%15,98%15,51%4:22.7
671Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 39:07.4+3:56.2+11,19%89,94%14,67%14,20%4:26.7
660Ondřej PleskotCzech Tri K. Team Muži 30 - 39 let1984M 39:07.4+3:56.2+11,19%89,94%14,67%14,20%4:26.7
6189Michal ZoubekPardubice Muži 40 - 49 let1973M 39:07.4+3:56.2+11,19%89,94%14,67%14,20%4:26.7
939Martin JindřišekPardubice Muži 40 - 49 let1971M 39:27.4+4:16.2+12,14%89,18%13,95%13,47%4:29.0
10131Ondřej FikarHobby Runners Hořice Muži 30 - 39 let1988M 39:53.9+4:42.7+13,39%88,19%12,98%12,50%4:32.0
1176Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 40:11.4+5:00.2+14,22%87,55%12,35%11,86%4:34.0
1230Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 40:22.8+5:11.6+14,76%87,14%11,93%11,44%4:35.3
1347Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 40:24.6+5:13.4+14,84%87,07%11,87%11,38%4:35.5
14237Martin KoubaPardubice Muži 40 - 49 let1974M 41:09.0+5:57.8+16,95%85,51%10,25%9,75%4:40.6
1554Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 41:29.7+6:18.5+17,93%84,80%9,50%9,00%4:42.9
1643Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 41:32.4+6:21.2+18,06%84,71%9,40%8,90%4:43.2
17129Lukáš Kubálek Muži 18 - 29 let1992M 42:16.4+7:05.2+20,14%83,24%7,80%7,29%4:48.2
189Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 42:27.6+7:16.4+20,67%82,87%7,40%6,88%4:49.5
1997Štěpán FrošOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 42:58.6+7:47.4+22,14%81,87%6,27%5,75%4:53.0
20160Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 43:19.9+8:08.7+23,15%81,20%5,49%4,97%4:55.4
21103Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 43:20.3+8:09.1+23,17%81,19%5,48%4,95%4:55.5
2272Zdeněk NovotnýTITAN Rehabilitace Pardubice Muži 40 - 49 let1972M 43:20.4+8:09.2+23,17%81,19%5,48%4,95%4:55.5
2313Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 43:43.0+8:31.8+24,24%80,49%4,66%4,12%4:58.1
2489Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 44:13.7+9:02.5+25,70%79,56%3,54%3,00%5:01.6
2537Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 44:35.6+9:24.4+26,73%78,91%2,74%2,20%5:04.0
2668Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 44:48.9+9:37.7+27,36%78,52%2,26%1,71%5:05.6
2733Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 44:50.0+9:38.8+27,42%78,48%2,22%1,67%5:05.7
28197Milan Němec Muži 30 - 39 let1986M 45:25.4+10:14.2+29,09%77,46%0,93%0,38%5:09.7
294Matej PolákRETIA Muži 18 - 29 let1990M 45:33.7+10:22.5+29,49%77,23%0,63%0,08%5:10.6
3044Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 45:34.6+10:23.4+29,53%77,20%0,60%0,04%5:10.8
3116Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 45:37.0+10:25.8+29,64%77,14%0,51%-0,04%5:11.0
311047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Ženy 18 - 29 let2006Ž 45:37.0+10:25.8+29,64%77,14%0,51%-0,04%5:11.0
33207Olga JurošováPardubice Ženy 50 +1967Ž 45:42.4+10:31.2+29,90%76,98%0,32%-0,24%5:11.6
3475Marian KholLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1975M 45:47.4+10:36.2+30,13%76,84%0,13%-0,42%5:12.2
3522Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 45:53.3+10:42.1+30,41%76,68%-0,08%-0,64%5:12.9
36125Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 46:14.3+11:03.1+31,41%76,10%-0,84%-1,41%5:15.3
3783Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 46:25.5+11:14.3+31,94%75,79%-1,25%-1,82%5:16.5
38139Tomáš NováčekKoldín Muži 30 - 39 let1988M 46:36.1+11:24.9+32,44%75,51%-1,64%-2,20%5:17.7
39128Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 46:42.2+11:31.0+32,73%75,34%-1,86%-2,43%5:18.4
4036Josef BednářPočaply Muži 60 - 69 let1950M 47:06.7+11:55.5+33,89%74,69%-2,75%-3,32%5:21.2
41138Jaroslav NováčekKoldín Muži 50 - 59 let1965M 47:14.9+12:03.7+34,28%74,47%-3,05%-3,62%5:22.1
4224Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 47:28.1+12:16.9+34,90%74,13%-3,53%-4,10%5:23.6
42254Kamila KolářováPardubice Ženy 18 - 29 let1997Ž 47:28.1+12:16.9+34,90%74,13%-3,53%-4,10%5:23.6
44146Petr Šinágl Muži 30 - 39 let1981M 47:32.0+12:20.8+35,09%74,03%-3,67%-4,25%5:24.1
45182Petr Zerzánek Muži 30 - 39 let1985M 47:34.6+12:23.4+35,21%73,96%-3,76%-4,34%5:24.4
46166Tomáš Ráliš'Staré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 47:43.5+12:32.3+35,63%73,73%-4,09%-4,67%5:25.4
472Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:47.4+12:36.2+35,82%73,63%-4,23%-4,81%5:25.8
481003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 50 - 59 let1969M 48:18.7+13:07.5+37,30%72,83%-5,37%-5,95%5:29.4
481001Martin KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 - 29 let2010M 48:18.7+13:07.5+37,30%72,83%-5,37%-5,95%5:29.4
5069Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 49:40.6+14:29.4+41,18%70,83%-8,34%-8,95%5:38.7
5141Zuzana HavlíkováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1981Ž 49:44.4+14:33.2+41,36%70,74%-8,48%-9,09%5:39.1
52170Martina BarboříkováKIEKERT Ženy 30 - 39 let1980Ž 49:44.9+14:33.7+41,38%70,73%-8,50%-9,11%5:39.2
53151Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 50:12.6+15:01.4+42,70%70,08%-9,51%-10,12%5:42.3
54173Roman KalhousVěčný vývoj Muži 60 - 69 let1959M 53:35.1+18:23.9+52,29%65,67%-16,87%-17,52%6:05.4
55253Jiří SedlákCyklokraus Přelouč Muži 60 - 69 let1958M 56:40.1+21:28.9+61,05%62,09%-23,59%-24,28%6:26.4
5645Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 57:10.9+21:59.7+62,51%61,53%-24,71%-25,41%6:29.9
5770Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 57:34.1+22:22.9+63,61%61,12%-25,55%-26,26%6:32.5
581110Kristina Otáhalová Ženy 18 - 29 let1993Ž 59:09.0+23:57.8+68,10%59,49%-29,00%-29,72%6:43.3
591088Josef KrátkýHvězda Pardubice Muži 50 - 59 let1965M 1:02:35.4+27:24.2+77,88%56,22%-36,51%-37,27%7:06.7
6046Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:10:02.9+34:51.7+99,08%50,23%-52,77%-53,63%7:57.6
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
19Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 42:27.6--100%11,15%7,10%4:49.5
2160Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 43:19.9+0:52.3+2,05%97,99%9,33%5,20%4:55.4
313Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 43:43.0+1:15.4+2,96%97,13%8,52%4,35%4:58.1
468Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 44:48.9+2:21.3+5,55%94,75%6,22%1,95%5:05.6
516Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 45:37.0+3:09.4+7,43%93,08%4,55%0,20%5:11.0
51047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Ženy 18 - 29 let2006Ž 45:37.0+3:09.4+7,43%93,08%4,55%0,20%5:11.0
7207Olga JurošováPardubice Ženy 50 +1967Ž 45:42.4+3:14.8+7,65%92,90%4,36%0,00%5:11.6
8128Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 46:42.2+4:14.6+9,99%90,91%2,27%-2,18%5:18.4
9254Kamila KolářováPardubice Ženy 18 - 29 let1997Ž 47:28.1+5:00.5+11,80%89,45%0,67%-3,85%5:23.6
1041Zuzana HavlíkováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1981Ž 49:44.4+7:16.8+17,15%85,36%-4,08%-8,82%5:39.1
11170Martina BarboříkováKIEKERT Ženy 30 - 39 let1980Ž 49:44.9+7:17.3+17,17%85,35%-4,10%-8,84%5:39.2
1245Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 57:10.9+14:43.3+34,67%74,25%-19,65%-25,11%6:29.9
131110Kristina Otáhalová Ženy 18 - 29 let1993Ž 59:09.0+16:41.4+39,31%71,78%-23,77%-29,41%6:43.3
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Ženy 18 - 29 let2006Ž 45:37.0--100%10,11%3,90%5:11.0
2254Kamila KolářováPardubice Ženy 18 - 29 let1997Ž 47:28.1+1:51.1+4,06%96,10%6,46%0,00%5:23.6
31110Kristina Otáhalová Ženy 18 - 29 let1993Ž 59:09.0+13:32.0+29,67%77,12%-16,56%-24,61%6:43.3
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
19Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 42:27.6--100%8,33%8,76%4:49.5
2160Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 43:19.9+0:52.3+2,05%97,99%6,45%6,89%4:55.4
341Zuzana HavlíkováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1981Ž 49:44.4+7:16.8+17,15%85,36%-7,38%-6,89%5:39.1
4170Martina BarboříkováKIEKERT Ženy 30 - 39 let1980Ž 49:44.9+7:17.3+17,17%85,35%-7,40%-6,90%5:39.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
113Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 43:43.0--100%10,49%4,17%4:58.1
216Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 45:37.0+1:54.0+4,35%95,83%6,60%0,00%5:11.0
345Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 57:10.9+13:27.9+30,80%76,45%-17,08%-25,35%6:29.9
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 50 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
168Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 44:48.9--100%2,03%1,95%5:05.6
2207Olga JurošováPardubice Ženy 50 +1967Ž 45:42.4+0:53.5+1,99%98,05%0,08%0,00%5:11.6
3128Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 46:42.2+1:53.3+4,21%95,96%-2,10%-2,18%5:18.4
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 35:11.2--100%22,35%22,54%3:59.9
2185Jan VejběraCyklopokr Muži 50 - 59 let1966M 36:49.4+1:38.2+4,65%95,56%18,74%18,93%4:11.1
3118Dima RogovikPardubice Muži 30 - 39 let1984M 37:02.0+1:50.8+5,25%95,01%18,28%18,47%4:12.5
481Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 37:50.6+2:39.4+7,55%92,98%16,49%16,69%4:18.0
596Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 38:31.4+3:20.2+9,48%91,34%14,99%15,19%4:22.7
671Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 39:07.4+3:56.2+11,19%89,94%13,66%13,87%4:26.7
660Ondřej PleskotCzech Tri K. Team Muži 30 - 39 let1984M 39:07.4+3:56.2+11,19%89,94%13,66%13,87%4:26.7
6189Michal ZoubekPardubice Muži 40 - 49 let1973M 39:07.4+3:56.2+11,19%89,94%13,66%13,87%4:26.7
939Martin JindřišekPardubice Muži 40 - 49 let1971M 39:27.4+4:16.2+12,14%89,18%12,93%13,14%4:29.0
10131Ondřej FikarHobby Runners Hořice Muži 30 - 39 let1988M 39:53.9+4:42.7+13,39%88,19%11,95%12,16%4:32.0
1176Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 40:11.4+5:00.2+14,22%87,55%11,31%11,52%4:34.0
1230Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 40:22.8+5:11.6+14,76%87,14%10,89%11,10%4:35.3
1347Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 40:24.6+5:13.4+14,84%87,07%10,82%11,04%4:35.5
14237Martin KoubaPardubice Muži 40 - 49 let1974M 41:09.0+5:57.8+16,95%85,51%9,19%9,41%4:40.6
1554Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 41:29.7+6:18.5+17,93%84,80%8,43%8,65%4:42.9
1643Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 41:32.4+6:21.2+18,06%84,71%8,33%8,55%4:43.2
17129Lukáš Kubálek Muži 18 - 29 let1992M 42:16.4+7:05.2+20,14%83,24%6,71%6,93%4:48.2
1897Štěpán FrošOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 42:58.6+7:47.4+22,14%81,87%5,16%5,39%4:53.0
19103Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 43:20.3+8:09.1+23,17%81,19%4,36%4,59%4:55.5
2072Zdeněk NovotnýTITAN Rehabilitace Pardubice Muži 40 - 49 let1972M 43:20.4+8:09.2+23,17%81,19%4,36%4,59%4:55.5
2189Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 44:13.7+9:02.5+25,70%79,56%2,40%2,63%5:01.6
2237Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 44:35.6+9:24.4+26,73%78,91%1,59%1,83%5:04.0
2333Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 44:50.0+9:38.8+27,42%78,48%1,06%1,30%5:05.7
24197Milan Němec Muži 30 - 39 let1986M 45:25.4+10:14.2+29,09%77,46%-0,24%0,00%5:09.7
254Matej PolákRETIA Muži 18 - 29 let1990M 45:33.7+10:22.5+29,49%77,23%-0,54%-0,30%5:10.6
2644Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 45:34.6+10:23.4+29,53%77,20%-0,58%-0,34%5:10.8
2775Marian KholLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1975M 45:47.4+10:36.2+30,13%76,84%-1,05%-0,81%5:12.2
2822Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 45:53.3+10:42.1+30,41%76,68%-1,26%-1,02%5:12.9
29125Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 46:14.3+11:03.1+31,41%76,10%-2,04%-1,79%5:15.3
3083Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 46:25.5+11:14.3+31,94%75,79%-2,45%-2,21%5:16.5
31139Tomáš NováčekKoldín Muži 30 - 39 let1988M 46:36.1+11:24.9+32,44%75,51%-2,84%-2,59%5:17.7
3236Josef BednářPočaply Muži 60 - 69 let1950M 47:06.7+11:55.5+33,89%74,69%-3,96%-3,72%5:21.2
33138Jaroslav NováčekKoldín Muži 50 - 59 let1965M 47:14.9+12:03.7+34,28%74,47%-4,27%-4,02%5:22.1
3424Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 47:28.1+12:16.9+34,90%74,13%-4,75%-4,50%5:23.6
35146Petr Šinágl Muži 30 - 39 let1981M 47:32.0+12:20.8+35,09%74,03%-4,90%-4,65%5:24.1
36182Petr Zerzánek Muži 30 - 39 let1985M 47:34.6+12:23.4+35,21%73,96%-4,99%-4,74%5:24.4
37166Tomáš Ráliš'Staré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 47:43.5+12:32.3+35,63%73,73%-5,32%-5,07%5:25.4
382Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:47.4+12:36.2+35,82%73,63%-5,46%-5,21%5:25.8
391003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 50 - 59 let1969M 48:18.7+13:07.5+37,30%72,83%-6,61%-6,36%5:29.4
391001Martin KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 - 29 let2010M 48:18.7+13:07.5+37,30%72,83%-6,61%-6,36%5:29.4
4169Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 49:40.6+14:29.4+41,18%70,83%-9,62%-9,36%5:38.7
42151Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 50:12.6+15:01.4+42,70%70,08%-10,80%-10,54%5:42.3
43173Roman KalhousVěčný vývoj Muži 60 - 69 let1959M 53:35.1+18:23.9+52,29%65,67%-18,25%-17,97%6:05.4
44253Jiří SedlákCyklokraus Přelouč Muži 60 - 69 let1958M 56:40.1+21:28.9+61,05%62,09%-25,05%-24,76%6:26.4
4570Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 57:34.1+22:22.9+63,61%61,12%-27,04%-26,74%6:32.5
461088Josef KrátkýHvězda Pardubice Muži 50 - 59 let1965M 1:02:35.4+27:24.2+77,88%56,22%-38,12%-37,79%7:06.7
4746Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:10:02.9+34:51.7+99,08%50,23%-54,58%-54,21%7:57.6
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
171Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 39:07.4--100%9,82%10,17%4:26.7
276Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 40:11.4+1:04.0+2,73%97,35%7,36%7,72%4:34.0
3129Lukáš Kubálek Muži 18 - 29 let1992M 42:16.4+3:09.0+8,05%92,55%2,56%2,94%4:48.2
433Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 44:50.0+5:42.6+14,59%87,26%-3,34%-2,94%5:05.7
54Matej PolákRETIA Muži 18 - 29 let1990M 45:33.7+6:26.3+16,46%85,87%-5,02%-4,61%5:10.6
61001Martin KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 - 29 let2010M 48:18.7+9:11.3+23,49%80,98%-11,36%-10,93%5:29.4
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 35:11.2--100%18,47%20,72%3:59.9
2118Dima RogovikPardubice Muži 30 - 39 let1984M 37:02.0+1:50.8+5,25%95,01%14,19%16,56%4:12.5
360Ondřej PleskotCzech Tri K. Team Muži 30 - 39 let1984M 39:07.4+3:56.2+11,19%89,94%9,35%11,85%4:26.7
4131Ondřej FikarHobby Runners Hořice Muži 30 - 39 let1988M 39:53.9+4:42.7+13,39%88,19%7,55%10,10%4:32.0
530Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 40:22.8+5:11.6+14,76%87,14%6,43%9,01%4:35.3
6103Tomáš VítSCP Pardubice Muži 30 - 39 let1983M 43:20.3+8:09.1+23,17%81,19%-0,42%2,35%4:55.5
7197Milan Němec Muži 30 - 39 let1986M 45:25.4+10:14.2+29,09%77,46%-5,25%-2,35%5:09.7
844Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 45:34.6+10:23.4+29,53%77,20%-5,61%-2,69%5:10.8
9139Tomáš NováčekKoldín Muži 30 - 39 let1988M 46:36.1+11:24.9+32,44%75,51%-7,98%-5,00%5:17.7
10146Petr Šinágl Muži 30 - 39 let1981M 47:32.0+12:20.8+35,09%74,03%-10,14%-7,10%5:24.1
11182Petr Zerzánek Muži 30 - 39 let1985M 47:34.6+12:23.4+35,21%73,96%-10,24%-7,20%5:24.4
12151Josef MrkvaKIEKERT Muži 30 - 39 let1981M 50:12.6+15:01.4+42,70%70,08%-16,34%-13,13%5:42.3
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
181Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 37:50.6--100%10,64%10,40%4:18.0
296Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 38:31.4+0:40.8+1,80%98,23%9,03%8,79%4:22.7
3189Michal ZoubekPardubice Muži 40 - 49 let1973M 39:07.4+1:16.8+3,38%96,73%7,62%7,37%4:26.7
439Martin JindřišekPardubice Muži 40 - 49 let1971M 39:27.4+1:36.8+4,26%95,91%6,83%6,58%4:29.0
547Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 40:24.6+2:34.0+6,78%93,65%4,58%4,32%4:35.5
6237Martin KoubaPardubice Muži 40 - 49 let1974M 41:09.0+3:18.4+8,74%91,96%2,83%2,57%4:40.6
754Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 41:29.7+3:39.1+9,65%91,20%2,02%1,75%4:42.9
897Štěpán FrošOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 42:58.6+5:08.0+13,56%88,06%-1,48%-1,75%4:53.0
972Zdeněk NovotnýTITAN Rehabilitace Pardubice Muži 40 - 49 let1972M 43:20.4+5:29.8+14,52%87,32%-2,34%-2,61%4:55.5
1089Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 44:13.7+6:23.1+16,87%85,56%-4,44%-4,72%5:01.6
1137Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 44:35.6+6:45.0+17,84%84,86%-5,30%-5,58%5:04.0
1275Marian KholLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1975M 45:47.4+7:56.8+21,00%82,65%-8,12%-8,42%5:12.2
13125Radek Kučera Muži 40 - 49 let1975M 46:14.3+8:23.7+22,18%81,84%-9,18%-9,48%5:15.3
14166Tomáš Ráliš'Staré Hradiště Muži 40 - 49 let1973M 47:43.5+9:52.9+26,11%79,29%-12,69%-13,00%5:25.4
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 50 - 59 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1185Jan VejběraCyklopokr Muži 50 - 59 let1966M 36:49.4--100%23,75%22,69%4:11.1
283Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 46:25.5+9:36.1+26,07%79,32%3,87%2,53%5:16.5
3138Jaroslav NováčekKoldín Muži 50 - 59 let1965M 47:14.9+10:25.5+28,31%77,94%2,16%0,80%5:22.1
424Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 47:28.1+10:38.7+28,91%77,57%1,70%0,34%5:23.6
52Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 47:47.4+10:58.0+29,78%77,05%1,04%-0,34%5:25.8
61003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 50 - 59 let1969M 48:18.7+11:29.3+31,20%76,22%-0,04%-1,43%5:29.4
769Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 49:40.6+12:51.2+34,91%74,13%-2,87%-4,30%5:38.7
81088Josef KrátkýHvězda Pardubice Muži 50 - 59 let1965M 1:02:35.4+25:46.0+69,97%58,83%-29,61%-31,41%7:06.7
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 60 - 69 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
143Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 41:32.4--100%15,15%11,83%4:43.2
222Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 45:53.3+4:20.9+10,47%90,52%6,27%2,60%5:12.9
336Josef BednářPočaply Muži 60 - 69 let1950M 47:06.7+5:34.3+13,41%88,17%3,77%0,00%5:21.2
4173Roman KalhousVěčný vývoj Muži 60 - 69 let1959M 53:35.1+12:02.7+29,00%77,52%-9,45%-13,74%6:05.4
5253Jiří SedlákCyklokraus Přelouč Muži 60 - 69 let1958M 56:40.1+15:07.7+36,42%73,30%-15,75%-20,29%6:26.4
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 70 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
170Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 57:34.1--100%9,78%9,78%6:32.5
246Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:10:02.9+12:28.8+21,68%82,18%-9,78%-9,78%7:57.6