11. Kuněticá devítka 2019

středa 9. října 2019 17:00 (GMT+2) - Konečné výsledky

Informace k závodu
Sport: Běh - přespolní
Místo: Ráby, Česká republika
Typ startu: Ruční start ve vlnách
Seskupení startovních vln: Podle vzdálenosti
Závodníci: 104
Měřeno na: LENOVO Lenovo TAB S8-50L
Meřeno s: Webscorer PRO 4.1
Aktualizováno: středa 9. října 2019 21:14 (GMT+2)
Organizuje: KTS Pardubice
Webové stránky závodu: www.kuneticka9.cz

Kontaktujte pořadatele

Použijte tento formulář pro odeslání emailu pořadateli.

Vaše jméno
Vaše emailová adresa
Potvrďte emailovou adresu
Vzkaz pořadateli
Odeslat

  • Krátký okruh - 4,5 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11112Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 18:15.9--100%23,93%23,23%4:03.5
21144Eis' RadekPodmoklany Muži 18 +1986M 19:07.2+0:51.3+4,68%95,53%20,36%19,64%4:14.9
31126Václav Buben' Muži 18 +1992M 19:30.9+1:15.0+6,84%93,59%18,72%17,98%4:20.2
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 20:32.5--100%19,89%18,80%4:33.9
21012Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 21:35.4+1:02.9+5,10%95,14%15,80%14,66%4:47.9
31005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 21:44.9+1:12.4+5,87%94,45%15,18%14,03%4:50.0
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Juniorky 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11063Tereza PuchernováPardubice Juniorky 15 - 17 let2004Ž 25:04.2--100%0,00%0,00%5:34.3
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Žákyně 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 21:44.9--100%8,03%5,48%4:50.0
21047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 23:00.5+1:15.6+5,79%94,52%2,71%0,00%5:06.8
31146Ida RálišováStaré Hradiště Žákyně 11 - 14 let2006Ž 26:11.3+4:26.4+20,42%83,05%-10,74%-13,82%5:49.2
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Ženy 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 20:32.5--100%21,43%20,19%4:33.9
21012Michaela SabovováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 21:35.4+1:02.9+5,10%95,14%17,42%16,11%4:47.9
31097Dita Skalická'Pardubice Ženy 18 +1975Ž 22:34.9+2:02.4+9,93%90,97%13,63%12,26%5:01.1
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11112Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 18:15.9--100%19,71%17,82%4:03.5
21144Eis' RadekPodmoklany Muži 18 +1986M 19:07.2+0:51.3+4,68%95,53%15,95%13,98%4:14.9
31126Václav Buben' Muži 18 +1992M 19:30.9+1:15.0+6,84%93,59%14,21%12,20%4:20.2
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Junioři 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11004Matyáš FialaSK Ráby Junioři 15 - 17 let2003M 20:24.4--100%3,43%3,43%4:32.1
21007Vít Zavřel Ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 21:51.3+1:26.9+7,10%93,37%-3,43%-3,43%4:51.4
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Muži 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11112Václav RohlíkAC Pardubice Muži 18 +1980M 18:15.9--100%17,71%12,88%4:03.5
21144Eis' RadekPodmoklany Muži 18 +1986M 19:07.2+0:51.3+4,68%95,53%13,86%8,80%4:14.9
31126Václav Buben' Muži 18 +1992M 19:30.9+1:15.0+6,84%93,59%12,08%6,92%4:20.2
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11151Václav ArdaltCzech Tri K. Team Žáci 11 - 14 let2007M 25:27.3--100%2,92%2,92%5:39.4
21115Adam Friedl Žáci 11 - 14 let2007M 26:59.3+1:32.0+6,02%94,32%-2,92%-2,92%5:59.8
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 6 - 10 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11035Ondřej PodzimekFarmáři Žáci 6 - 10 let2011M 22:55.4--100%5,58%3,62%5:05.6
21001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 23:47.1+0:51.7+3,76%96,38%2,03%0,00%5:17.1
31085Tomáš JanáčekTOM Team Žáci 6 - 10 let2011M 26:07.4+3:12.0+13,96%87,75%-7,60%-9,83%5:48.3
  • Dlouhý okruh - 9 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1243Martin JorRunSport Team Muži 30 - 39 let1987M 33:09.5--100%23,84%21,44%3:46.1
271Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:10.9+1:01.4+3,09%97,01%21,49%19,02%3:53.1
3145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 34:47.7+1:38.2+4,94%95,30%20,08%17,56%3:57.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1160Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 40:28.3--100%11,22%10,57%4:35.9
226Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 - 29 let1992Ž 40:30.1+0:01.8+0,07%99,93%11,16%10,50%4:36.1
3149Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 41:39.3+1:11.0+2,92%97,16%8,63%7,95%4:44.0
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
126Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 - 29 let1992Ž 40:30.1--100%0,00%0,00%4:36.1
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1160Nina JanáčkováChroustovice Ženy 30 - 39 let1988Ž 40:28.3--100%7,08%4,06%4:35.9
2149Andrea Nováková Ženy 30 - 39 let1989Ž 41:39.3+1:11.0+2,92%97,16%4,36%1,25%4:44.0
39Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 42:42.7+2:14.4+5,53%94,76%1,94%-1,25%4:51.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1252Šárka SýkorováZŠ SNP Ženy 40 - 49 let1976Ž 41:46.3--100%9,68%5,63%4:44.8
216Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 41:53.2+0:06.9+0,28%99,73%9,43%5,37%4:45.6
313Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 42:12.5+0:26.2+1,05%98,97%8,74%4,64%4:47.8
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 50 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
168Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 44:29.2--100%6,23%5,76%5:03.3
2207Olga JurošováPardubice Ženy 50 +1967Ž 46:01.3+1:32.1+3,45%96,66%2,99%2,51%5:13.8
3128Jitka CinkováAC Pardubice Ženy 50 +1968Ž 47:12.3+2:43.1+6,11%94,24%0,50%0,00%5:21.9
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1243Martin JorRunSport Team Muži 30 - 39 let1987M 33:09.5--100%22,65%19,63%3:46.1
271Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:10.9+1:01.4+3,09%97,01%20,27%17,15%3:53.1
3145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 34:47.7+1:38.2+4,94%95,30%18,83%15,66%3:57.2
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
171Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:10.9--100%10,01%7,36%3:53.1
225Lukáš JuklPardubice Muži 18 - 29 let1999M 35:22.6+1:11.7+3,50%96,62%6,86%4,12%4:01.2
31Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 35:33.6+1:22.7+4,03%96,12%6,38%3,62%4:02.5
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
1243Martin JorRunSport Team Muži 30 - 39 let1987M 33:09.5--100%17,55%15,48%3:46.1
2145Martin FikarBAKAKO Nová Paka Muži 30 - 39 let1983M 34:47.7+1:38.2+4,94%95,30%13,48%11,31%3:57.2
394Robert IchmanHradec Králové Muži 30 - 39 let1985M 35:30.5+2:21.0+7,09%93,38%11,71%9,49%4:02.1
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
181Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 35:35.3--100%15,40%13,91%4:02.6
2169Jan VáclavekOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1978M 37:28.6+1:53.3+5,31%94,96%10,91%9,34%4:15.5
347Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 37:43.9+2:08.6+6,02%94,32%10,30%8,72%4:17.3
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 50 - 59 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
18Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 38:08.5--100%15,29%18,09%4:20.1
2104Petr NádheraHradec Králové Muži 50 - 59 let1967M 40:54.0+2:45.5+7,23%93,26%9,16%12,17%4:38.9
324Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 46:14.6+8:06.1+21,24%82,48%-2,70%0,69%5:15.3
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 60 - 69 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
143Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 40:24.8--100%18,93%20,81%4:35.5
236Josef BednářPočaply Muži 60 - 69 let1950M 48:57.2+8:32.4+21,13%82,55%1,80%4,08%5:33.8
318Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 51:02.0+10:37.2+26,28%79,19%-2,37%0,00%5:48.0
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 70 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
170Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 57:12.7--100%6,54%6,54%6:30.1
246Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:05:12.9+8:00.2+13,99%87,73%-6,54%-6,54%7:24.6