Bortelid Opp-Landcruiser

søndag 6. oktober 2019 14.33 (GMT+2) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Løping - motbakke
Beliggenhet: Bortelid, Norge
Starttype: Fellesstart
Løpere: 19
Tid tatt på: iPad
Tid tatt med: Webscorer PRO 4.1
Oppdatert: søndag 6. oktober 2019 14.51 (GMT+2)
Arrangert av: Kristiansand Løpeklubb
Løpets hjemmeside: www.krslop.no

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
1110Jon-Egil EngerTeam Enger 43M 8:45--100%25,76%25,21%
2112Erlend HauklandKristiansand Løpeklubb 39M 8:47+0:02+0,38%99,62%25,48%24,93%
3122Andreas Enggav KvamRIL 13M 9:36+0:51+9,71%91,15%18,55%17,95%
4130Vidar AustrudUIA 38M 9:48+1:03+12,00%89,29%16,86%16,24%
5115Lars RasdalÅLGÅRD, Norge 39M 10:11+1:26+16,38%85,92%13,60%12,96%
6118Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa 37K 10:18+1:33+17,71%84,95%12,61%11,97%
7131Henning Støle Jakobsen 14M 10:51+2:06+24,00%80,65%7,95%7,26%
8120Tonje ReiersdalÅseral 20K 10:58+2:13+25,33%79,79%6,96%6,27%
9123Jone Pettersen 19M 11:14+2:29+28,38%77,89%4,70%3,99%
10121Glenn OmlandFlekkefjord 46M 11:42+2:57+33,71%74,79%0,74%0,00%
11116Thomas Schanke EikumGjesdal IL 44M 11:58+3:13+36,76%73,12%-1,53%-2,28%
12119Helene Andersen 40K 12:43+3:58+45,33%68,81%-7,89%-8,69%
13124Arne StenslandSørlands 60M 12:47+4:02+46,10%68,45%-8,45%-9,26%
14129Jan BlandhjennKristiansand 60M 12:58+4:13+48,19%67,48%-10,01%-10,83%
15128Ingvild MulenKristiansand 54K 13:38+4:53+55,81%64,18%-15,67%-16,52%
16113Siri Marit AaslandÅseral Idrettslag 56K 13:49+5:04+57,90%63,33%-17,22%-18,09%
17126Geir HammondSteinsås runners 50M 14:02+5:17+60,38%62,35%-19,06%-19,94%
18125Cecilie StrandSteinsås runners 44K 14:25+5:40+64,76%60,69%-22,31%-23,22%
19127Karoline G. Haugen 13K 15:27+6:42+76,57%56,63%-31,08%-32,05%
  • Bortelid opp Kvinne - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
1118Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa 37K 10:18--100%21,03%24,45%
2120Tonje ReiersdalÅseral 20K 10:58+0:40+6,47%93,92%15,92%19,56%
3119Helene Andersen 40K 12:43+2:25+23,46%81,00%2,50%6,72%
4128Ingvild MulenKristiansand 54K 13:38+3:20+32,36%75,55%-4,53%0,00%
5113Siri Marit AaslandÅseral Idrettslag 56K 13:49+3:31+34,14%74,55%-5,93%-1,34%
6125Cecilie StrandSteinsås runners 44K 14:25+4:07+39,97%71,45%-10,53%-5,75%
7127Karoline G. Haugen 13K 15:27+5:09+50,00%66,67%-18,46%-13,33%
  • Bortelid opp Mann - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
1110Jon-Egil EngerTeam Enger 43M 8:45--100%20,84%20,75%
2112Erlend HauklandKristiansand Løpeklubb 39M 8:47+0:02+0,38%99,62%20,54%20,45%
3122Andreas Enggav KvamRIL 13M 9:36+0:51+9,71%91,15%13,15%13,06%
4130Vidar AustrudUIA 38M 9:48+1:03+12,00%89,29%11,35%11,25%
5115Lars RasdalÅLGÅRD, Norge 39M 10:11+1:26+16,38%85,92%7,88%7,77%
6131Henning Støle Jakobsen 14M 10:51+2:06+24,00%80,65%1,85%1,74%
7123Jone Pettersen 19M 11:14+2:29+28,38%77,89%-1,62%-1,74%
8121Glenn OmlandFlekkefjord 46M 11:42+2:57+33,71%74,79%-5,84%-5,96%
9116Thomas Schanke EikumGjesdal IL 44M 11:58+3:13+36,76%73,12%-8,25%-8,38%
10124Arne StenslandSørlands 60M 12:47+4:02+46,10%68,45%-15,64%-15,77%
11129Jan BlandhjennKristiansand 60M 12:58+4:13+48,19%67,48%-17,30%-17,43%
12126Geir HammondSteinsås runners 50M 14:02+5:17+60,38%62,35%-26,95%-27,09%