Bortelid Opp-Ungdom

søndag 6. oktober 2019 14.15 (GMT+2) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Løping - motbakke
Beliggenhet: Bortelid, Norge
Starttype: Fellesstart
Løpere: 55
Tid tatt på: iPad
Tid tatt med: Webscorer PRO 4.1
Oppdatert: søndag 6. oktober 2019 14.28 (GMT+2)
Arrangert av: Kristiansand Løpeklubb
Løpets hjemmeside: www.krslop.no

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
114Erik FosbergSøgne 13M 2:07--100%41,49%36,34%
220Einar OsenFKK 12M 2:20+0:13+10,24%90,71%35,50%29,82%
325Eskil Garvig RasdalGjesdal IL 10M 2:21+0:14+11,02%90,07%35,04%29,32%
43Even EngerTeam Enger 12M 2:22+0:15+11,81%89,44%34,58%28,82%
54Tomine EngerTeam Enger 11K 2:35+0:28+22,05%81,94%28,59%22,31%
656Kåre Magnus Helling GlamslandLil 10M 2:38+0:31+24,41%80,38%27,21%20,80%
711Simon HusøyKonsmo IL 9M 2:41+0:34+26,77%78,88%25,83%19,30%
82Lisa MjaalandOddersjaa SSK 10K 2:43+0:36+28,35%77,91%24,90%18,30%
929Kevin Jakobsen 12M 2:44+0:37+29,13%77,44%24,44%17,79%
1015Marius Holthe GummedalGRIMSTAD 11M 2:45+0:38+29,92%76,97%23,98%17,29%
1155Harald HellingbergLilja 10M 2:49+0:42+33,07%75,15%22,14%15,29%
1218Jørgen OsenFLK 10M 2:52+0:45+35,43%73,84%20,76%13,78%
1345Sebastian KovacVåg 9M 2:53+0:46+36,22%73,41%20,30%13,28%
148Sverre Moy Holmesland 10M 2:54+0:47+37,01%72,99%19,84%12,78%
1534Mathilde Mikkelsen 10K 2:59+0:52+40,94%70,95%17,53%10,28%
1621Olai Graasvoll 10M 3:03+0:56+44,09%69,40%15,69%8,27%
1749Tobias AustrudTorridal IL 10M 3:04+0:57+44,88%69,02%15,23%7,77%
1828Arne Jakobsen 9M 3:08+1:01+48,03%67,55%13,39%5,76%
1926Kristian Støle JakobsenMandal 9M 3:09+1:02+48,82%67,20%12,93%5,26%
2033Sebastian Neset 10M 3:10+1:03+49,61%66,84%12,47%4,76%
2022Sereina Snerthammer 10K 3:10+1:03+49,61%66,84%12,47%4,76%
2247Trym LarsenLyngdal 9M 3:11+1:04+50,39%66,49%12,00%4,26%
2248Johannes AustrudTorridal IL 7M 3:11+1:04+50,39%66,49%12,00%4,26%
245Leon EngerTeam Enger 7M 3:13+1:06+51,97%65,80%11,08%3,26%
256Fabian EngerTeam Enger 7M 3:15+1:08+53,54%65,13%10,16%2,26%
2642Marte MyrstadRIL 9K 3:17+1:10+55,12%64,47%9,24%1,25%
2757Julia Helling Glamslandlillesand 12K 3:22+1:15+59,06%62,87%6,94%-1,25%
2838Tobias Severinsen 10M 3:23+1:16+59,84%62,56%6,48%-1,75%
2951Herman HålandMoi 9M 3:25+1:18+61,42%61,95%5,56%-2,76%
3017Vilde HålandSøgne 11K 3:27+1:20+62,99%61,35%4,63%-3,76%
3119Melvin HålandSøgne 9M 3:30+1:23+65,35%60,48%3,25%-5,26%
3246Isak AbusdalVåg 12M 3:37+1:30+70,87%58,53%0,03%-8,77%
3341Frida HauklandRIL 10K 3:38+1:31+71,65%58,26%-0,43%-9,27%
3413Iver HusøyKonsmo IL 7M 3:44+1:37+76,38%56,70%-3,20%-12,28%
3535Mats Mikkelsen 7M 3:47+1:40+78,74%55,95%-4,58%-13,78%
3654Ella KittelsenVåg 9K 3:54+1:47+84,25%54,27%-7,81%-17,29%
3724Ingrid Mykland 8K 3:57+1:50+86,61%53,59%-9,19%-18,80%
3823Jens Even ForgardÅseral IL 9M 3:58+1:51+87,40%53,36%-9,65%-19,30%
399Ella Regine Moy Holmesland 8K 4:01+1:54+89,76%52,70%-11,03%-20,80%
4036Henrik Neset 7M 4:03+1:56+91,34%52,26%-11,95%-21,80%
4116Celine HolmenRandesund Idrettslag 9K 4:05+1:58+92,91%51,84%-12,87%-22,81%
4212Linnea HoplandHægebostad Il 7K 4:07+2:00+94,49%51,42%-13,79%-23,81%
4337Hanne Stølefejella 8K 4:18+2:11+103,15%49,22%-18,86%-29,32%
437Ida MjaalandRIL 7K 4:18+2:11+103,15%49,22%-18,86%-29,32%
4543Ulrik HauklandRIL M 4:27+2:20+110,24%47,57%-23,01%-33,83%
4631Emilie Loise HammondSteinsås runners 9K 4:29+2:22+111,81%47,21%-23,93%-34,84%
4710Ingrid Moy Holmesland 6K 4:30+2:23+112,60%47,04%-24,39%-35,34%
4830Andrea Serine HammondSteinsås runners 11K 4:55+2:48+132,28%43,05%-35,91%-47,87%
4939Mie Madelen GundersenHånes 8K 5:43+3:36+170,08%37,03%-58,02%-71,93%
5050Noah KittelsenVåg 7M 6:11+4:04+192,13%34,23%-70,92%-85,96%
5140Richard TønnessenAK28 7M 6:34+4:27+210,24%32,23%-81,52%-97,49%
5253Mathea JohannesenHøvdingen 7K 8:10+6:03+285,83%25,92%-125,75%-145,61%
-27Henning Støle JakobsenMandal 14M DNF-----
-44Line KvamuslandSøgne 8M DNF-----
-52Thomas Håland 10M DNF-----
  • Ungdomsløpet Kvinne - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
14Tomine EngerTeam Enger 11K 2:35--100%36,71%35,15%
22Lisa MjaalandOddersjaa SSK 10K 2:43+0:08+5,16%95,09%33,44%31,80%
334Mathilde Mikkelsen 10K 2:59+0:24+15,48%86,59%26,91%25,10%
422Sereina Snerthammer 10K 3:10+0:35+22,58%81,58%22,42%20,50%
542Marte MyrstadRIL 9K 3:17+0:42+27,10%78,68%19,56%17,57%
657Julia Helling Glamslandlillesand 12K 3:22+0:47+30,32%76,73%17,52%15,48%
717Vilde HålandSøgne 11K 3:27+0:52+33,55%74,88%15,48%13,39%
841Frida HauklandRIL 10K 3:38+1:03+40,65%71,10%10,98%8,79%
954Ella KittelsenVåg 9K 3:54+1:19+50,97%66,24%4,45%2,09%
1024Ingrid Mykland 8K 3:57+1:22+52,90%65,40%3,23%0,84%
119Ella Regine Moy Holmesland 8K 4:01+1:26+55,48%64,32%1,59%-0,84%
1216Celine HolmenRandesund Idrettslag 9K 4:05+1:30+58,06%63,27%-0,04%-2,51%
1312Linnea HoplandHægebostad Il 7K 4:07+1:32+59,35%62,75%-0,86%-3,35%
1437Hanne Stølefejella 8K 4:18+1:43+66,45%60,08%-5,35%-7,95%
147Ida MjaalandRIL 7K 4:18+1:43+66,45%60,08%-5,35%-7,95%
1631Emilie Loise HammondSteinsås runners 9K 4:29+1:54+73,55%57,62%-9,84%-12,55%
1710Ingrid Moy Holmesland 6K 4:30+1:55+74,19%57,41%-10,25%-12,97%
1830Andrea Serine HammondSteinsås runners 11K 4:55+2:20+90,32%52,54%-20,46%-23,43%
1939Mie Madelen GundersenHånes 8K 5:43+3:08+121,29%45,19%-40,06%-43,51%
2053Mathea JohannesenHøvdingen 7K 8:10+5:35+216,13%31,63%-100,08%-105,02%
  • Ungdomsløpet Mann - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
114Erik FosbergSøgne 13M 2:07--100%36,39%32,98%
220Einar OsenFKK 12M 2:20+0:13+10,24%90,71%29,88%26,12%
325Eskil Garvig RasdalGjesdal IL 10M 2:21+0:14+11,02%90,07%29,38%25,59%
43Even EngerTeam Enger 12M 2:22+0:15+11,81%89,44%28,88%25,07%
556Kåre Magnus Helling GlamslandLil 10M 2:38+0:31+24,41%80,38%20,86%16,62%
611Simon HusøyKonsmo IL 9M 2:41+0:34+26,77%78,88%19,36%15,04%
729Kevin Jakobsen 12M 2:44+0:37+29,13%77,44%17,86%13,46%
815Marius Holthe GummedalGRIMSTAD 11M 2:45+0:38+29,92%76,97%17,36%12,93%
955Harald HellingbergLilja 10M 2:49+0:42+33,07%75,15%15,35%10,82%
1018Jørgen OsenFLK 10M 2:52+0:45+35,43%73,84%13,85%9,23%
1145Sebastian KovacVåg 9M 2:53+0:46+36,22%73,41%13,35%8,71%
128Sverre Moy Holmesland 10M 2:54+0:47+37,01%72,99%12,85%8,18%
1321Olai Graasvoll 10M 3:03+0:56+44,09%69,40%8,34%3,43%
1449Tobias AustrudTorridal IL 10M 3:04+0:57+44,88%69,02%7,84%2,90%
1528Arne Jakobsen 9M 3:08+1:01+48,03%67,55%5,84%0,79%
1626Kristian Støle JakobsenMandal 9M 3:09+1:02+48,82%67,20%5,34%0,26%
1733Sebastian Neset 10M 3:10+1:03+49,61%66,84%4,84%-0,26%
1847Trym LarsenLyngdal 9M 3:11+1:04+50,39%66,49%4,34%-0,79%
1848Johannes AustrudTorridal IL 7M 3:11+1:04+50,39%66,49%4,34%-0,79%
205Leon EngerTeam Enger 7M 3:13+1:06+51,97%65,80%3,33%-1,85%
216Fabian EngerTeam Enger 7M 3:15+1:08+53,54%65,13%2,33%-2,90%
2238Tobias Severinsen 10M 3:23+1:16+59,84%62,56%-1,67%-7,12%
2351Herman HålandMoi 9M 3:25+1:18+61,42%61,95%-2,68%-8,18%
2419Melvin HålandSøgne 9M 3:30+1:23+65,35%60,48%-5,18%-10,82%
2546Isak AbusdalVåg 12M 3:37+1:30+70,87%58,53%-8,69%-14,51%
2613Iver HusøyKonsmo IL 7M 3:44+1:37+76,38%56,70%-12,19%-18,21%
2735Mats Mikkelsen 7M 3:47+1:40+78,74%55,95%-13,70%-19,79%
2823Jens Even ForgardÅseral IL 9M 3:58+1:51+87,40%53,36%-19,20%-25,59%
2936Henrik Neset 7M 4:03+1:56+91,34%52,26%-21,71%-28,23%
3043Ulrik HauklandRIL M 4:27+2:20+110,24%47,57%-33,73%-40,90%
3150Noah KittelsenVåg 7M 6:11+4:04+192,13%34,23%-85,82%-95,78%
3240Richard TønnessenAK28 7M 6:34+4:27+210,24%32,23%-97,34%-107,92%
-27Henning Støle JakobsenMandal 14M DNF-----
-44Line KvamuslandSøgne 8M DNF-----
-52Thomas Håland 10M DNF-----