Aarschot 2019 - BSJ jogging

vrijdag 30 augustus 2019 19:48 (GMT+2) - Eindresultaat

Race-info
Sport: Hardlopen - weg
Plaats: Aarschot, België
Starttype: Massastart
Deelnemers: 406
Geklokt op: iPhone
Geklokt met: Webscorer PRO 4.1
bijgewerkt: dinsdag 3 september 2019 18:41 (GMT+2)
Georganiseerd door: Regio Oost-Brabant Atletiek
Race website: www.roba-atletiek.be

Neem contact op met de organisator

Gebruik dit formulier om een ​​e-mail te sturen naar de organisator.

Je naam
Je e-mailadres
E-mailadres bevestigen
Bericht aan de organisator
Verzenden

  • 200 m jongens - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11881FOLLON LARSHERSELT BENH 0:01.0--100%90,91%90,91%
21832RENS LENNHULSHOUT BENH 0:02.0+0:01.0+100,00%50,00%81,82%81,82%
31826CREYLMAN RUNEAARSCHOT BENH 0:03.0+0:02.0+200,00%33,33%72,73%72,73%
  • 200 m jongens Dames - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11888elaerts nienkeAARSCHOT KAND 0:15.0--100%0,00%0,00%
  • 200 m jongens Heren - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11881FOLLON LARSHERSELT BENH 0:01.0--100%90,74%90,48%
21832RENS LENNHULSHOUT BENH 0:02.0+0:01.0+100,00%50,00%81,48%80,95%
31826CREYLMAN RUNEAARSCHOT BENH 0:03.0+0:02.0+200,00%33,33%72,22%71,43%
  • 200 m meisjes - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11843VAN DER SANDEN EMMAHULSHOUT BEND 0:01.0--100%88,89%88,89%
21878TABI GRACEAARSCHOT KAND 0:02.0+0:01.0+100,00%50,00%77,78%77,78%
31828SMEKENS LINDELANGDORP KAND 0:03.0+0:02.0+200,00%33,33%66,67%66,67%
  • 200 m meisjes Dames - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11843VAN DER SANDEN EMMAHULSHOUT BEND 0:01.0--100%88,24%88,24%
21878TABI GRACEAARSCHOT KAND 0:02.0+0:01.0+100,00%50,00%76,47%76,47%
31828SMEKENS LINDELANGDORP KAND 0:03.0+0:02.0+200,00%33,33%64,71%64,71%
  • 200 m meisjes Heren - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11874KOLACNY TOONAARSCHOT .H 0:17.0--100%0,00%0,00%
  • 400 m jongens - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11870PEYNENBORG RUNERAMSEL PUPH 0:22.0--100%18,52%18,52%
21839LUYTEN YORANRAMSEL PUPH 0:23.0+0:01.0+4,55%95,65%14,81%14,81%
31882FOLLON LARSRAMSEL BENH 0:24.0+0:02.0+9,09%91,67%11,11%11,11%
  • 400 m jongens Heren - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11870PEYNENBORG RUNERAMSEL PUPH 0:22.0--100%18,52%18,52%
21839LUYTEN YORANRAMSEL PUPH 0:23.0+0:01.0+4,55%95,65%14,81%14,81%
31882FOLLON LARSRAMSEL BENH 0:24.0+0:02.0+9,09%91,67%11,11%11,11%
  • 400 m meisjes - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11836janssens NINARILLAAR BEND 0:15.0--100%16,67%16,67%
21859gentens charlotteAARSCHOT PUPD 0:16.0+0:01.0+6,67%93,75%11,11%11,11%
31856billet zanneAARSCHOT BEND 0:17.0+0:02.0+13,33%88,24%5,56%5,56%
  • 400 m meisjes Dames - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11836janssens NINARILLAAR BEND 0:15.0--100%16,67%16,67%
21859gentens charlotteAARSCHOT PUPD 0:16.0+0:01.0+6,67%93,75%11,11%11,11%
31856billet zanneAARSCHOT BEND 0:17.0+0:02.0+13,33%88,24%5,56%5,56%
  • 800 m jongens - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11829ivens lorenzKASTERLEE PUPH 0:38.0--100%1,30%1,30%
21849de lafontaeyne woutRAMSEL MINH 0:39.0+0:01.0+2,63%97,44%-1,30%-1,30%
  • 800 m jongens Heren - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11829ivens lorenzKASTERLEE PUPH 0:38.0--100%1,30%1,30%
21849de lafontaeyne woutRAMSEL MINH 0:39.0+0:01.0+2,63%97,44%-1,30%-1,30%
  • 800 m meisjes - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11825JOOS NOAAARSCHOT MIND 0:33.0--100%5,71%5,71%
21873VERMEULEN MARIEAARSCHOT PUPD 0:34.0+0:01.0+3,03%97,06%2,86%2,86%
31834DEMEY LIENEAARSCHOT PUPD 0:35.0+0:02.0+6,06%94,29%0,00%0,00%
  • 800 m meisjes Dames - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
11825JOOS NOAAARSCHOT MIND 0:33.0--100%5,71%5,71%
21873VERMEULEN MARIEAARSCHOT PUPD 0:34.0+0:01.0+3,03%97,06%2,86%2,86%
31834DEMEY LIENEAARSCHOT PUPD 0:35.0+0:02.0+6,06%94,29%0,00%0,00%
  • 5 km - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
1290CORTHOUTS STEFKAGGEVINNE JUNH 16:17.1--100%36,98%35,30%
2291leys milanLANGDORP JUNH 16:17.5+0:00.4+0,04%99,96%36,95%35,28%
3393WOUTERS CHRISSCHAFFEN MAS M45H 17:14.3+0:57.2+5,85%94,47%33,29%31,52%
  • 5 km Dames - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
1272VAN HESE CHARLOTTELANGDORP SEND 17:49.6--100%37,84%38,34%
2357PEETERS HANNEAARSCHOT JUND 19:37.4+1:47.8+10,08%90,84%31,57%32,13%
3468VAN DER HOEVEN JEANNINEKEERBERGEN MAS F50D 20:21.7+2:32.1+14,22%87,55%29,00%29,58%
  • 5 km Heren - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
1290CORTHOUTS STEFKAGGEVINNE JUNH 16:17.1--100%33,50%30,87%
2291leys milanLANGDORP JUNH 16:17.5+0:00.4+0,04%99,96%33,47%30,85%
3393WOUTERS CHRISSCHAFFEN MAS M45H 17:14.3+0:57.2+5,85%94,47%29,61%26,83%
  • 10 km - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
1949NIJS MICHIELHOLSBEEK SENH 34:22.8--100%26,72%26,49%
2960LAUREYS KENNETHHOUTVENNE SENH 34:34.7+0:11.9+0,58%99,43%26,30%26,06%
31097SCHROVEN GEERTTESSENDERLO MAS M40H 34:53.3+0:30.5+1,48%98,54%25,64%25,40%
  • 10 km Dames - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
1936van hese charlotteLANGDORP SEND 38:16.8--100%24,43%24,62%
2943PEETERS KARENSCHRIEK MAS F50D 41:23.0+3:06.2+8,11%92,50%18,31%18,50%
31089WILLEKENS MARIJKEKESSEL-LO - KNOET MAS F55D 41:56.6+3:39.8+9,57%91,27%17,20%17,40%
  • 10 km Heren - Overall
Plaats Startnr Naam deelnemer Lidmaatschap Categorie Geslacht Eindtijd
1949NIJS MICHIELHOLSBEEK SENH 34:22.8--100%25,74%26,00%
2960LAUREYS KENNETHHOUTVENNE SENH 34:34.7+0:11.9+0,58%99,43%25,31%25,57%
31097SCHROVEN GEERTTESSENDERLO MAS M40H 34:53.3+0:30.5+1,48%98,54%24,64%24,90%