LV - Duatlon Milovice 2018, dospělí

sobota 3. listopadu 2018 14:00 (GMT+1) - Předběžné výsledky

Informace k závodu
Sport: Duathlon - kolo a běh
Místo: Milovice, Česká republika
Typ startu: Hromadný start
Závodníci: 13
Měřeno na: iPhone
Meřeno s: Webscorer PRO 3.1
Čipová časomíra: RFID - LLRP
RFID reader: Impinj
Aktualizováno: sobota 3. listopadu 2018 15:55 (GMT+1)
Organizuje: Pallavicini.cz
Webové stránky závodu: www.pallavicini.cz

Kontaktujte pořadatele

Použijte tento formulář pro odeslání emailu pořadateli.

Vaše jméno
Vaše emailová adresa
Potvrďte emailovou adresu
Vzkaz pořadateli
Odeslat

LV - Duatlon Milovice 2018, dospělí

  • Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
114Janda DavidSK Kola Víšek Dospělí do 39M 1:09:51.0--100%19,08%18,11%
21Teplý OndřejHisport Team Dospělí do 49M 1:16:34.4+6:43.4+9,63%91,22%11,29%10,23%
39Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39M 1:16:55.1+7:04.1+10,12%90,81%10,89%9,83%
43Koudelka DrahomirMeixner Consulting Dospělí do 49M 1:19:16.1+9:25.1+13,48%88,12%8,16%7,07%
54Moka MichalTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39M 1:21:49.7+11:58.7+17,15%85,36%5,20%4,07%
621Kábrt LukášLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:24:04.5+14:13.5+20,37%83,08%2,60%1,44%
78Cigánik MilanMi Lan Dospělí od 50M 1:25:18.0+15:27.0+22,12%81,89%1,18%0,00%
85Holub JaroslavPraha 10 Dospělí od 50M 1:26:45.9+16:54.9+24,22%80,50%-0,52%-1,72%
96Šimurda JanŽádný Dospělí do 19M 1:28:41.6+18:50.6+26,98%78,75%-2,75%-3,98%
1012Filip LukášSportstyl Hradec Králové Dospělí do 49M 1:29:57.4+20:06.4+28,79%77,65%-4,22%-5,46%
112Olšová VeronikaTri Ski Horní Počernice Dospělí do 39Ž 1:31:17.7+21:26.7+30,70%76,51%-5,77%-7,03%
1210Kurfiřtová PetraZpcyklo Proofy Corratec Team Dospělí do 49Ž 1:36:58.7+27:07.7+38,84%72,03%-12,35%-13,69%
1313Okluská Monika Dospělí do 39Ž 1:54:36.1+44:45.1+64,07%60,95%-32,77%-34,35%
  • Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
12Olšová VeronikaTri Ski Horní Počernice Dospělí do 39Ž 1:31:17.7--100%9,57%5,86%
210Kurfiřtová PetraZpcyklo Proofy Corratec Team Dospělí do 49Ž 1:36:58.7+5:41.0+6,23%94,14%3,94%0,00%
313Okluská Monika Dospělí do 39Ž 1:54:36.1+23:18.4+25,53%79,66%-13,51%-18,17%
  • Ženy - Dospělí do 39
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
12Olšová VeronikaTri Ski Horní Počernice Dospělí do 39Ž 1:31:17.7--100%11,32%11,32%
213Okluská Monika Dospělí do 39Ž 1:54:36.1+23:18.4+25,53%79,66%-11,32%-11,32%
  • Ženy - Dospělí do 49
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
110Kurfiřtová PetraZpcyklo Proofy Corratec Team Dospělí do 49Ž 1:36:58.7--100%0,00%0,00%
  • Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
114Janda DavidSK Kola Víšek Dospělí do 39M 1:09:51.0--100%14,74%15,79%
21Teplý OndřejHisport Team Dospělí do 49M 1:16:34.4+6:43.4+9,63%91,22%6,53%7,69%
39Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39M 1:16:55.1+7:04.1+10,12%90,81%6,11%7,27%
43Koudelka DrahomirMeixner Consulting Dospělí do 49M 1:19:16.1+9:25.1+13,48%88,12%3,24%4,44%
54Moka MichalTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39M 1:21:49.7+11:58.7+17,15%85,36%0,12%1,35%
621Kábrt LukášLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:24:04.5+14:13.5+20,37%83,08%-2,63%-1,35%
78Cigánik MilanMi Lan Dospělí od 50M 1:25:18.0+15:27.0+22,12%81,89%-4,12%-2,83%
85Holub JaroslavPraha 10 Dospělí od 50M 1:26:45.9+16:54.9+24,22%80,50%-5,91%-4,60%
96Šimurda JanŽádný Dospělí do 19M 1:28:41.6+18:50.6+26,98%78,75%-8,26%-6,92%
1012Filip LukášSportstyl Hradec Králové Dospělí do 49M 1:29:57.4+20:06.4+28,79%77,65%-9,81%-8,44%
  • Muži - Dospělí do 19
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
121Kábrt LukášLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:24:04.5--100%2,67%2,67%
26Šimurda JanŽádný Dospělí do 19M 1:28:41.6+4:37.1+5,49%94,79%-2,67%-2,67%
  • Muži - Dospělí do 39
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
114Janda DavidSK Kola Víšek Dospělí do 39M 1:09:51.0--100%8,33%9,19%
29Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39M 1:16:55.1+7:04.1+10,12%90,81%-0,94%0,00%
34Moka MichalTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39M 1:21:49.7+11:58.7+17,15%85,36%-7,39%-6,38%
  • Muži - Dospělí do 49
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
11Teplý OndřejHisport Team Dospělí do 49M 1:16:34.4--100%6,54%3,40%
23Koudelka DrahomirMeixner Consulting Dospělí do 49M 1:19:16.1+2:41.7+3,52%96,60%3,25%0,00%
312Filip LukášSportstyl Hradec Králové Dospělí do 49M 1:29:57.4+13:23.0+17,48%85,12%-9,79%-13,48%
  • Muži - Dospělí od 50
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
18Cigánik MilanMi Lan Dospělí od 50M 1:25:18.0--100%0,85%0,85%
25Holub JaroslavPraha 10 Dospělí od 50M 1:26:45.9+1:27.9+1,72%98,31%-0,85%-0,85%