Bortelid Opp-Landcruiser

søndag 7. oktober 2018 14.33 (GMT+2) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Løping - motbakke
Beliggenhet: Åseral kommune, Norge
Starttype: Fellesstart
Løpere: 31
Tid tatt på: iPad
Tid tatt med: Webscorer PRO 3.1
Oppdatert: søndag 7. oktober 2018 14.53 (GMT+2)
Arrangert av: Kristiansand Løpeklubb
Løpets hjemmeside: www.krslop.no
Løpsnotater
Bortelid opp
Vis mer Vis mindre

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
110Anders TveitBirkenes 28K 8:01--100%27,64%25,66%
266Fritjof Røinaas 30M 8:15+0:14+2,91%97,17%25,53%23,49%
37Martin UkkelbergMarnardal IL 13M 8:42+0:41+8,52%92,15%21,47%19,32%
41Jon-Egil EngerTeam Enger 42K 8:43+0:42+8,73%91,97%21,32%19,17%
560Thomas Engebretsen 47M 9:15+1:14+15,38%86,67%16,50%14,22%
66Ingrid UkkelbergMarnardal IL 35K 9:28+1:27+18,09%84,68%14,55%12,21%
73Kurt KleppaGjesdal Il 43M 9:32+1:31+18,92%84,09%13,95%11,59%
816Bernt Hushomlyngdal IL M 9:37+1:36+19,96%83,36%13,20%10,82%
919Knut Erik JohannesenMHI-Friidrett 21M 9:55+1:54+23,70%80,84%10,49%8,04%
109Åse Marie RosefBirkenes IL 17K 10:02+2:01+25,16%79,90%9,43%6,96%
118Karianne RosefBirkenes IL 43K 10:08+2:07+26,40%79,11%8,53%6,03%
1252Johan OsenFKK M 10:20+2:19+28,90%77,58%6,73%4,17%
1313Tonje ReiersdalÅseral Il 19M 10:24+2:23+29,73%77,08%6,12%3,55%
145Even SkulandVågsbygd Runners 18M 10:25+2:24+29,94%76,96%5,97%3,40%
1553Julian Jonassen M 10:26+2:25+30,15%76,84%5,82%3,25%
1620Kristoffer Braathen SannesKIF M 10:47+2:46+34,51%74,34%2,66%0,00%
1715Rolf AaslandÅseral 50K 10:59+2:58+37,01%72,99%0,86%-1,85%
1821Glenn Omland 45M 11:20+3:19+41,37%70,74%-2,30%-5,10%
1965Barbro Engebretsen 44K 11:21+3:20+41,58%70,63%-2,45%-5,26%
2035Torleif VollstadLuftforsvarets Skolesenter 55K 11:40+3:39+45,53%68,71%-5,31%-8,19%
2118Lars Christian Østeby 38M 11:56+3:55+48,86%67,18%-7,72%-10,66%
2214Torjus AaslandÅseral 24M 12:16+4:15+53,01%65,35%-10,73%-13,76%
234Erlend Lindekleiv OlsenFarsund IL 13M 12:34+4:33+56,76%63,79%-13,43%-16,54%
2450Ingvild Skagestad EngeslandEngesland IL 31M 12:35+4:34+56,96%63,71%-13,58%-16,69%
2522Eivind Arnt HusøyTeam Husøy 57K 12:36+4:35+57,17%63,62%-13,73%-16,85%
2611Eirin Sangesland TveitØvrebø Il 23K 12:43+4:42+58,63%63,04%-14,79%-17,93%
272Thomas EikumGjesdal Il 43K 13:21+5:20+66,53%60,05%-20,50%-23,80%
2817Bjørnar DahlDyreparken bedriftsil M 13:27+5:26+67,78%59,60%-21,41%-24,73%
2949Gard Erik GarlieEngesland IL 38M 13:32+5:31+68,81%59,24%-22,16%-25,50%
3012Siri Marit AaslandÅseral Il 54K 13:54+5:53+73,39%57,67%-25,47%-28,90%
3151Torill Wikne HaagensenØverbø IL 49K 15:12+7:11+89,60%52,74%-37,20%-40,96%
  • Bortelid OPP Kvinne - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
110Anders TveitBirkenes 28K 8:01--100%29,65%29,37%
21Jon-Egil EngerTeam Enger 42K 8:43+0:42+8,73%91,97%23,50%23,20%
36Ingrid UkkelbergMarnardal IL 35K 9:28+1:27+18,09%84,68%16,92%16,59%
49Åse Marie RosefBirkenes IL 17K 10:02+2:01+25,16%79,90%11,95%11,60%
58Karianne RosefBirkenes IL 43K 10:08+2:07+26,40%79,11%11,07%10,72%
615Rolf AaslandÅseral 50K 10:59+2:58+37,01%72,99%3,61%3,23%
765Barbro Engebretsen 44K 11:21+3:20+41,58%70,63%0,39%0,00%
835Torleif VollstadLuftforsvarets Skolesenter 55K 11:40+3:39+45,53%68,71%-2,39%-2,79%
922Eivind Arnt HusøyTeam Husøy 57K 12:36+4:35+57,17%63,62%-10,58%-11,01%
1011Eirin Sangesland TveitØvrebø Il 23K 12:43+4:42+58,63%63,04%-11,60%-12,04%
112Thomas EikumGjesdal Il 43K 13:21+5:20+66,53%60,05%-17,16%-17,62%
1212Siri Marit AaslandÅseral Il 54K 13:54+5:53+73,39%57,67%-21,98%-22,47%
1351Torill Wikne HaagensenØverbø IL 49K 15:12+7:11+89,60%52,74%-33,39%-33,92%
  • Bortelid OPP Mann - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
166Fritjof Røinaas 30M 8:15--100%23,96%20,86%
27Martin UkkelbergMarnardal IL 13M 8:42+0:27+5,45%94,83%19,82%16,55%
360Thomas Engebretsen 47M 9:15+1:00+12,12%89,19%14,75%11,27%
43Kurt KleppaGjesdal Il 43M 9:32+1:17+15,56%86,54%12,14%8,55%
516Bernt Hushomlyngdal IL M 9:37+1:22+16,57%85,79%11,37%7,75%
619Knut Erik JohannesenMHI-Friidrett 21M 9:55+1:40+20,20%83,19%8,60%4,88%
752Johan OsenFKK M 10:20+2:05+25,25%79,84%4,76%0,88%
813Tonje ReiersdalÅseral Il 19M 10:24+2:09+26,06%79,33%4,15%0,24%
95Even SkulandVågsbygd Runners 18M 10:25+2:10+26,26%79,20%3,99%0,08%
1053Julian Jonassen M 10:26+2:11+26,46%79,07%3,84%-0,08%
1120Kristoffer Braathen SannesKIF M 10:47+2:32+30,71%76,51%0,61%-3,44%
1221Glenn Omland 45M 11:20+3:05+37,37%72,79%-4,45%-8,71%
1318Lars Christian Østeby 38M 11:56+3:41+44,65%69,13%-9,98%-14,47%
1414Torjus AaslandÅseral 24M 12:16+4:01+48,69%67,26%-13,06%-17,67%
154Erlend Lindekleiv OlsenFarsund IL 13M 12:34+4:19+52,32%65,65%-15,82%-20,54%
1650Ingvild Skagestad EngeslandEngesland IL 31M 12:35+4:20+52,53%65,56%-15,98%-20,70%
1717Bjørnar DahlDyreparken bedriftsil M 13:27+5:12+63,03%61,34%-23,96%-29,02%
1849Gard Erik GarlieEngesland IL 38M 13:32+5:17+64,04%60,96%-24,73%-29,82%