LV - Pardubický triatlon 2018, dospělí

sobota 25. srpna 2018 14:00 (GMT+2) - Konečné výsledky

Informace k závodu
Sport: Triatlon
Místo: Pardubice, Česká republika
Typ startu: Hromadný start
Závodníci: 65
Měřeno na: iPhone
Meřeno s: Webscorer PRO 3.1
Čipová časomíra: RFID - LLRP
RFID reader: Motorola
Aktualizováno: sobota 3. listopadu 2018 07:38 (GMT+2)
Organizuje: Pallavicini.cz
Webové stránky závodu: www.pallavicini.cz

Kontaktujte pořadatele

Použijte tento formulář pro odeslání emailu pořadateli.

Vaše jméno
Vaše emailová adresa
Potvrďte emailovou adresu
Vzkaz pořadateli
Odeslat

  • Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
172Petrásek Pavel Dospělí do 39M 58:37.9--100%23,28%23,07%
231Martínek TomášEasygorun Dospělí do 39M 59:44.4+1:06.5+1,89%98,14%21,83%21,61%
330Jurica JosefCzechtri K. Team Dospělí do 39M 1:01:37.7+2:59.8+5,11%95,14%19,36%19,13%
470Pozler TomášOMT Pardubice Dospělí do 49M 1:01:47.7+3:09.8+5,40%94,88%19,14%18,91%
51Teplý OndřejHisport Team Dospělí do 49M 1:03:07.4+4:29.5+7,66%92,88%17,40%17,17%
666Pajer OndřejIndkividuální Dospělí do 39M 1:03:43.7+5:05.8+8,69%92,00%16,61%16,38%
764Gregora Jan Dospělí do 19M 1:04:33.3+5:55.4+10,10%90,82%15,53%15,29%
843Okluský MiroslavPraha 6 Dospělí do 39M 1:04:46.8+6:08.9+10,49%90,51%15,23%15,00%
944Rohlík VáclavPardubice Dospělí do 39M 1:05:34.7+6:56.8+11,85%89,41%14,19%13,95%
1011Franc PetrMladá Boleslav Dospělí do 49M 1:05:54.9+7:17.0+12,42%88,95%13,75%13,51%
113Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39M 1:06:38.9+8:01.0+13,67%87,97%12,79%12,55%
129Vrbenský JakubTJ Slavoj Čáslav Dospělí do 39M 1:06:58.3+8:20.4+14,22%87,55%12,36%12,12%
1351Kábrt LukášLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:07:12.8+8:34.9+14,64%87,23%12,05%11,81%
1435Maloch AlešOMT Pardubice Dospělí do 39M 1:07:29.8+8:51.9+15,12%86,87%11,68%11,43%
1550Papež MichalLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:07:44.8+9:06.9+15,55%86,55%11,35%11,11%
1652Kašpar Tomáš Dospělí do 49M 1:08:24.9+9:47.0+16,69%85,70%10,48%10,23%
1753Rejda JanOMT Pardubice Dospělí do 49M 1:08:56.1+10:18.2+17,57%85,05%9,79%9,55%
1854Novotný VojtěchFort SMC Ústí nad Orlicí Dospělí do 19M 1:09:55.3+11:17.4+19,26%83,85%8,50%8,25%
1958Pavlů Dušan Dospělí do 39M 1:09:59.6+11:21.7+19,38%83,77%8,41%8,16%
2034Vavák LiborBK Sadská Dospělí od 50M 1:10:06.8+11:28.9+19,58%83,62%8,25%8,00%
2168Odvárka LeošPraha Dospělí do 39M 1:10:48.6+12:10.7+20,77%82,80%7,34%7,09%
2259Horák Martin Dospělí do 49M 1:11:17.6+12:39.7+21,60%82,24%6,71%6,45%
2327Paroulek JaroslavSKP Nymburk Dospělí do 49M 1:11:51.1+13:13.2+22,55%81,60%5,98%5,72%
2469Vůjtek Karel Dospělí do 39M 1:11:56.2+13:18.3+22,69%81,50%5,87%5,61%
2546Vudarčík IvoSaprt Dana Zachy Dospělí do 39M 1:13:05.1+14:27.2+24,65%80,22%4,36%4,10%
2657Ladislav KratochvilTJ Bižu Jablonec Nad Nisou Dospělí do 49M 1:13:15.2+14:37.3+24,94%80,04%4,14%3,88%
2739Paseková MarkétaIndividual Dospělí do 39Ž 1:13:33.3+14:55.4+25,45%79,71%3,75%3,48%
282Olšová VeronikaTri Ski Horní Počernice Dospělí do 39Ž 1:13:49.5+15:11.6+25,91%79,42%3,40%3,13%
2918Nemec ArnostKolin Dospělí od 50M 1:14:23.9+15:46.0+26,89%78,81%2,65%2,38%
3036Kalina PavelTřemošnice Dospělí do 39M 1:14:35.4+15:57.5+27,22%78,61%2,39%2,13%
318Cigánik MilanMi Lan Dospělí od 50M 1:14:48.9+16:11.0+27,60%78,37%2,10%1,83%
3262Černý Jan Dospělí do 49M 1:15:20.7+16:42.8+28,51%77,82%1,41%1,14%
3322Zítková RadkaRun4run Dospělí do 39Ž 1:16:12.6+17:34.7+29,98%76,93%0,28%0,00%
3449Kirsch RadomírLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:16:13.5+17:35.6+30,01%76,92%0,26%-0,02%
3556Hokr MarcelHeřmanův Městec Dospělí do 39M 1:17:10.9+18:33.0+31,64%75,97%-1,00%-1,27%
3617Kaiglová LucieLíný Drzý Holky Dospělí do 39Ž 1:17:38.2+19:00.3+32,41%75,52%-1,59%-1,87%
3755Břečka Michal Dospělí do 49M 1:17:39.1+19:01.2+32,44%75,51%-1,61%-1,89%
3812Kosek Jan5 % Nejlepších Dospělí do 39M 1:18:04.9+19:27.0+33,17%75,09%-2,17%-2,46%
3914Velínová MonikaIndividual Dospělí do 39Ž 1:18:06.8+19:28.9+33,23%75,06%-2,22%-2,50%
407Novák ViktorWww.Kalirna.Cz Dospělí do 49M 1:18:30.3+19:52.4+33,90%74,69%-2,73%-3,01%
4120Jirásko LubomírSK SRCH Dospělí do 49M 1:18:35.8+19:57.9+34,05%74,60%-2,85%-3,13%
4232Jankůjová LenkaElab Team Dospělí do 39Ž 1:18:50.9+20:13.0+34,48%74,36%-3,18%-3,46%
4333Korandová PetraIndividual Dospělí do 39Ž 1:19:01.3+20:23.4+34,78%74,20%-3,40%-3,69%
4428Šircová LudmilaIndividual Dospělí do 39Ž 1:19:13.7+20:35.8+35,13%74,00%-3,67%-3,96%
4567Procházková NikolaTriatlon Team Chrudim Dospělí do 19Ž 1:20:36.8+21:58.9+37,49%72,73%-5,49%-5,78%
4660Hosnedlová MarkétaELEVEN MERCEDES MITAS Dospělí do 39Ž 1:20:39.0+22:01.1+37,55%72,70%-5,53%-5,83%
4738Albrecht TomášIndividual Dospělí do 39M 1:21:03.4+22:25.5+38,25%72,33%-6,07%-6,36%
4840Košťálová OlgaHořice Dospělí do 49Ž 1:21:10.4+22:32.5+38,45%72,23%-6,22%-6,51%
4971Rožánková Tereza Dospělí do 49Ž 1:21:23.1+22:45.2+38,81%72,04%-6,50%-6,79%
5037Pavlis DanielEnervit Team Dospělí do 39M 1:22:07.1+23:29.2+40,06%71,40%-7,46%-7,75%
5145Kamarádová DanielaIndividual Dospělí do 49Ž 1:23:38.3+25:00.4+42,65%70,10%-9,45%-9,75%
5263Kubík Tomáš Dospělí do 49M 1:23:45.1+25:07.2+42,84%70,01%-9,59%-9,90%
5361Richterová NikolDB Tragédky Dospělí do 39Ž 1:24:31.5+25:53.6+44,16%69,37%-10,61%-10,91%
5447Turyna MiroslavIndividual Dospělí od 50M 1:26:39.5+28:01.6+47,80%67,66%-13,40%-13,71%
5525Beňo RichardIndividual Dospělí od 50M 1:27:39.4+29:01.5+49,50%66,89%-14,70%-15,02%
5626Nádhera PetrHradec Králové Dospělí od 50M 1:28:22.3+29:44.4+50,72%66,35%-15,64%-15,96%
5723Vojtková JitkaIndividual Dospělí do 39Ž 1:28:26.5+29:48.6+50,84%66,29%-15,73%-16,05%
585Košínová GabrielaTri Chrudim Dospělí do 49Ž 1:29:28.0+30:50.1+52,59%65,53%-17,07%-17,39%
596Košín RomanTri Chrudim Dospělí do 49M 1:29:28.2+30:50.3+52,60%65,53%-17,08%-17,40%
6042Klimovič JiříSportcomplex Dospělí od 50M 1:29:58.1+31:20.2+53,45%65,17%-17,73%-18,05%
6129Klírová JanaSATT Praha Dospělí od 50Ž 1:30:15.5+31:37.6+53,94%64,96%-18,11%-18,43%
6213Dundáčková ZuzanaTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39Ž 1:31:45.4+33:07.5+56,50%63,90%-20,07%-20,40%
6315Martincová LuciePraha 6 Dospělí do 49Ž 1:34:15.8+35:37.9+60,77%62,20%-23,35%-23,69%
6424Vojtková MarieIndividual Dospělí od 50Ž 1:34:43.4+36:05.5+61,56%61,90%-23,95%-24,29%
6521Nádherová HanaHradec Králové Dospělí od 50Ž 1:50:22.9+51:45.0+88,26%53,12%-44,44%-44,84%
  • Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
139Paseková MarkétaIndividual Dospělí do 39Ž 1:13:33.3--100%12,62%9,39%
22Olšová VeronikaTri Ski Horní Počernice Dospělí do 39Ž 1:13:49.5+0:16.2+0,37%99,63%12,30%9,05%
322Zítková RadkaRun4run Dospělí do 39Ž 1:16:12.6+2:39.3+3,61%96,52%9,46%6,11%
417Kaiglová LucieLíný Drzý Holky Dospělí do 39Ž 1:17:38.2+4:04.9+5,55%94,74%7,77%4,36%
514Velínová MonikaIndividual Dospělí do 39Ž 1:18:06.8+4:33.5+6,20%94,16%7,20%3,77%
632Jankůjová LenkaElab Team Dospělí do 39Ž 1:18:50.9+5:17.6+7,20%93,29%6,33%2,86%
733Korandová PetraIndividual Dospělí do 39Ž 1:19:01.3+5:28.0+7,43%93,08%6,12%2,65%
828Šircová LudmilaIndividual Dospělí do 39Ž 1:19:13.7+5:40.4+7,71%92,84%5,88%2,40%
967Procházková NikolaTriatlon Team Chrudim Dospělí do 19Ž 1:20:36.8+7:03.5+9,60%91,24%4,23%0,69%
1060Hosnedlová MarkétaELEVEN MERCEDES MITAS Dospělí do 39Ž 1:20:39.0+7:05.7+9,65%91,20%4,19%0,64%
1140Košťálová OlgaHořice Dospělí do 49Ž 1:21:10.4+7:37.1+10,36%90,61%3,57%0,00%
1271Rožánková Tereza Dospělí do 49Ž 1:21:23.1+7:49.8+10,65%90,38%3,32%-0,26%
1345Kamarádová DanielaIndividual Dospělí do 49Ž 1:23:38.3+10:05.0+13,71%87,94%0,64%-3,04%
1461Richterová NikolDB Tragédky Dospělí do 39Ž 1:24:31.5+10:58.2+14,91%87,02%-0,41%-4,13%
1523Vojtková JitkaIndividual Dospělí do 39Ž 1:28:26.5+14:53.2+20,24%83,17%-5,07%-8,95%
165Košínová GabrielaTri Chrudim Dospělí do 49Ž 1:29:28.0+15:54.7+21,63%82,21%-6,28%-10,22%
1729Klírová JanaSATT Praha Dospělí od 50Ž 1:30:15.5+16:42.2+22,71%81,49%-7,22%-11,19%
1813Dundáčková ZuzanaTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39Ž 1:31:45.4+18:12.1+24,75%80,16%-9,00%-13,04%
1915Martincová LuciePraha 6 Dospělí do 49Ž 1:34:15.8+20:42.5+28,15%78,03%-11,98%-16,13%
2024Vojtková MarieIndividual Dospělí od 50Ž 1:34:43.4+21:10.1+28,78%77,65%-12,53%-16,69%
2121Nádherová HanaHradec Králové Dospělí od 50Ž 1:50:22.9+36:49.6+50,07%66,64%-31,13%-35,98%
  • Ženy - Dospělí do 19
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
167Procházková NikolaTriatlon Team Chrudim Dospělí do 19Ž 1:20:36.8--100%0,00%0,00%
  • Ženy - Dospělí do 39
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
139Paseková MarkétaIndividual Dospělí do 39Ž 1:13:33.3--100%8,23%6,82%
22Olšová VeronikaTri Ski Horní Počernice Dospělí do 39Ž 1:13:49.5+0:16.2+0,37%99,63%7,89%6,47%
322Zítková RadkaRun4run Dospělí do 39Ž 1:16:12.6+2:39.3+3,61%96,52%4,92%3,45%
417Kaiglová LucieLíný Drzý Holky Dospělí do 39Ž 1:17:38.2+4:04.9+5,55%94,74%3,14%1,64%
514Velínová MonikaIndividual Dospělí do 39Ž 1:18:06.8+4:33.5+6,20%94,16%2,54%1,04%
632Jankůjová LenkaElab Team Dospělí do 39Ž 1:18:50.9+5:17.6+7,20%93,29%1,63%0,11%
733Korandová PetraIndividual Dospělí do 39Ž 1:19:01.3+5:28.0+7,43%93,08%1,41%-0,11%
828Šircová LudmilaIndividual Dospělí do 39Ž 1:19:13.7+5:40.4+7,71%92,84%1,15%-0,37%
960Hosnedlová MarkétaELEVEN MERCEDES MITAS Dospělí do 39Ž 1:20:39.0+7:05.7+9,65%91,20%-0,62%-2,17%
1061Richterová NikolDB Tragédky Dospělí do 39Ž 1:24:31.5+10:58.2+14,91%87,02%-5,46%-7,08%
1123Vojtková JitkaIndividual Dospělí do 39Ž 1:28:26.5+14:53.2+20,24%83,17%-10,34%-12,04%
1213Dundáčková ZuzanaTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39Ž 1:31:45.4+18:12.1+24,75%80,16%-14,48%-16,24%
  • Ženy - Dospělí do 49
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
140Košťálová OlgaHořice Dospělí do 49Ž 1:21:10.4--100%5,60%2,95%
271Rožánková Tereza Dospělí do 49Ž 1:21:23.1+0:12.7+0,26%99,74%5,35%2,69%
345Kamarádová DanielaIndividual Dospělí do 49Ž 1:23:38.3+2:27.9+3,04%97,05%2,73%0,00%
45Košínová GabrielaTri Chrudim Dospělí do 49Ž 1:29:28.0+8:17.6+10,22%90,73%-4,05%-6,97%
515Martincová LuciePraha 6 Dospělí do 49Ž 1:34:15.8+13:05.4+16,13%86,11%-9,63%-12,70%
  • Ženy - Dospělí od 50
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
129Klírová JanaSATT Praha Dospělí od 50Ž 1:30:15.5--100%8,32%4,71%
224Vojtková MarieIndividual Dospělí od 50Ž 1:34:43.4+4:27.9+4,95%95,29%3,79%0,00%
321Nádherová HanaHradec Králové Dospělí od 50Ž 1:50:22.9+20:07.4+22,30%81,77%-12,11%-16,53%
  • Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
172Petrásek Pavel Dospělí do 39M 58:37.9--100%19,37%18,08%
231Martínek TomášEasygorun Dospělí do 39M 59:44.4+1:06.5+1,89%98,14%17,85%16,53%
330Jurica JosefCzechtri K. Team Dospělí do 39M 1:01:37.7+2:59.8+5,11%95,14%15,25%13,89%
470Pozler TomášOMT Pardubice Dospělí do 49M 1:01:47.7+3:09.8+5,40%94,88%15,02%13,66%
51Teplý OndřejHisport Team Dospělí do 49M 1:03:07.4+4:29.5+7,66%92,88%13,19%11,81%
666Pajer OndřejIndkividuální Dospělí do 39M 1:03:43.7+5:05.8+8,69%92,00%12,36%10,96%
764Gregora Jan Dospělí do 19M 1:04:33.3+5:55.4+10,10%90,82%11,23%9,80%
843Okluský MiroslavPraha 6 Dospělí do 39M 1:04:46.8+6:08.9+10,49%90,51%10,92%9,49%
944Rohlík VáclavPardubice Dospělí do 39M 1:05:34.7+6:56.8+11,85%89,41%9,82%8,37%
1011Franc PetrMladá Boleslav Dospělí do 49M 1:05:54.9+7:17.0+12,42%88,95%9,36%7,90%
113Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39M 1:06:38.9+8:01.0+13,67%87,97%8,35%6,88%
129Vrbenský JakubTJ Slavoj Čáslav Dospělí do 39M 1:06:58.3+8:20.4+14,22%87,55%7,90%6,43%
1351Kábrt LukášLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:07:12.8+8:34.9+14,64%87,23%7,57%6,09%
1435Maloch AlešOMT Pardubice Dospělí do 39M 1:07:29.8+8:51.9+15,12%86,87%7,18%5,69%
1550Papež MichalLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:07:44.8+9:06.9+15,55%86,55%6,84%5,35%
1652Kašpar Tomáš Dospělí do 49M 1:08:24.9+9:47.0+16,69%85,70%5,92%4,41%
1753Rejda JanOMT Pardubice Dospělí do 49M 1:08:56.1+10:18.2+17,57%85,05%5,20%3,69%
1854Novotný VojtěchFort SMC Ústí nad Orlicí Dospělí do 19M 1:09:55.3+11:17.4+19,26%83,85%3,85%2,31%
1958Pavlů Dušan Dospělí do 39M 1:09:59.6+11:21.7+19,38%83,77%3,75%2,21%
2034Vavák LiborBK Sadská Dospělí od 50M 1:10:06.8+11:28.9+19,58%83,62%3,58%2,04%
2168Odvárka LeošPraha Dospělí do 39M 1:10:48.6+12:10.7+20,77%82,80%2,62%1,07%
2259Horák Martin Dospělí do 49M 1:11:17.6+12:39.7+21,60%82,24%1,96%0,39%
2327Paroulek JaroslavSKP Nymburk Dospělí do 49M 1:11:51.1+13:13.2+22,55%81,60%1,19%-0,39%
2469Vůjtek Karel Dospělí do 39M 1:11:56.2+13:18.3+22,69%81,50%1,07%-0,51%
2546Vudarčík IvoSaprt Dana Zachy Dospělí do 39M 1:13:05.1+14:27.2+24,65%80,22%-0,50%-2,11%
2657Ladislav KratochvilTJ Bižu Jablonec Nad Nisou Dospělí do 49M 1:13:15.2+14:37.3+24,94%80,04%-0,74%-2,35%
2718Nemec ArnostKolin Dospělí od 50M 1:14:23.9+15:46.0+26,89%78,81%-2,31%-3,95%
2836Kalina PavelTřemošnice Dospělí do 39M 1:14:35.4+15:57.5+27,22%78,61%-2,57%-4,22%
298Cigánik MilanMi Lan Dospělí od 50M 1:14:48.9+16:11.0+27,60%78,37%-2,88%-4,53%
3062Černý Jan Dospělí do 49M 1:15:20.7+16:42.8+28,51%77,82%-3,61%-5,27%
3149Kirsch RadomírLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:16:13.5+17:35.6+30,01%76,92%-4,82%-6,50%
3256Hokr MarcelHeřmanův Městec Dospělí do 39M 1:17:10.9+18:33.0+31,64%75,97%-6,14%-7,84%
3355Břečka Michal Dospělí do 49M 1:17:39.1+19:01.2+32,44%75,51%-6,78%-8,49%
3412Kosek Jan5 % Nejlepších Dospělí do 39M 1:18:04.9+19:27.0+33,17%75,09%-7,38%-9,09%
357Novák ViktorWww.Kalirna.Cz Dospělí do 49M 1:18:30.3+19:52.4+33,90%74,69%-7,96%-9,69%
3620Jirásko LubomírSK SRCH Dospělí do 49M 1:18:35.8+19:57.9+34,05%74,60%-8,08%-9,81%
3738Albrecht TomášIndividual Dospělí do 39M 1:21:03.4+22:25.5+38,25%72,33%-11,47%-13,25%
3837Pavlis DanielEnervit Team Dospělí do 39M 1:22:07.1+23:29.2+40,06%71,40%-12,93%-14,73%
3963Kubík Tomáš Dospělí do 49M 1:23:45.1+25:07.2+42,84%70,01%-15,17%-17,02%
4047Turyna MiroslavIndividual Dospělí od 50M 1:26:39.5+28:01.6+47,80%67,66%-19,17%-21,08%
4125Beňo RichardIndividual Dospělí od 50M 1:27:39.4+29:01.5+49,50%66,89%-20,54%-22,47%
4226Nádhera PetrHradec Králové Dospělí od 50M 1:28:22.3+29:44.4+50,72%66,35%-21,53%-23,47%
436Košín RomanTri Chrudim Dospělí do 49M 1:29:28.2+30:50.3+52,60%65,53%-23,04%-25,01%
4442Klimovič JiříSportcomplex Dospělí od 50M 1:29:58.1+31:20.2+53,45%65,17%-23,72%-25,70%
  • Muži - Dospělí do 19
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
164Gregora Jan Dospělí do 19M 1:04:33.3--100%6,62%4,71%
251Kábrt LukášLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:07:12.8+2:39.5+4,12%96,04%2,78%0,79%
350Papež MichalLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:07:44.8+3:11.5+4,94%95,29%2,00%0,00%
454Novotný VojtěchFort SMC Ústí nad Orlicí Dospělí do 19M 1:09:55.3+5:22.0+8,31%92,32%-1,14%-3,21%
549Kirsch RadomírLoko Trutnov Dospělí do 19M 1:16:13.5+11:40.2+18,08%84,69%-10,26%-12,51%
  • Muži - Dospělí do 39
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
172Petrásek Pavel Dospělí do 39M 58:37.9--100%15,84%14,71%
231Martínek TomášEasygorun Dospělí do 39M 59:44.4+1:06.5+1,89%98,14%14,25%13,10%
330Jurica JosefCzechtri K. Team Dospělí do 39M 1:01:37.7+2:59.8+5,11%95,14%11,54%10,35%
466Pajer OndřejIndkividuální Dospělí do 39M 1:03:43.7+5:05.8+8,69%92,00%8,53%7,30%
543Okluský MiroslavPraha 6 Dospělí do 39M 1:04:46.8+6:08.9+10,49%90,51%7,02%5,77%
644Rohlík VáclavPardubice Dospělí do 39M 1:05:34.7+6:56.8+11,85%89,41%5,87%4,61%
73Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim Dospělí do 39M 1:06:38.9+8:01.0+13,67%87,97%4,34%3,05%
89Vrbenský JakubTJ Slavoj Čáslav Dospělí do 39M 1:06:58.3+8:20.4+14,22%87,55%3,87%2,58%
935Maloch AlešOMT Pardubice Dospělí do 39M 1:07:29.8+8:51.9+15,12%86,87%3,12%1,82%
1058Pavlů Dušan Dospělí do 39M 1:09:59.6+11:21.7+19,38%83,77%-0,46%-1,82%
1168Odvárka LeošPraha Dospělí do 39M 1:10:48.6+12:10.7+20,77%82,80%-1,64%-3,00%
1269Vůjtek Karel Dospělí do 39M 1:11:56.2+13:18.3+22,69%81,50%-3,25%-4,64%
1346Vudarčík IvoSaprt Dana Zachy Dospělí do 39M 1:13:05.1+14:27.2+24,65%80,22%-4,90%-6,31%
1436Kalina PavelTřemošnice Dospělí do 39M 1:14:35.4+15:57.5+27,22%78,61%-7,06%-8,50%
1556Hokr MarcelHeřmanův Městec Dospělí do 39M 1:17:10.9+18:33.0+31,64%75,97%-10,78%-12,27%
1612Kosek Jan5 % Nejlepších Dospělí do 39M 1:18:04.9+19:27.0+33,17%75,09%-12,07%-13,58%
1738Albrecht TomášIndividual Dospělí do 39M 1:21:03.4+22:25.5+38,25%72,33%-16,34%-17,91%
1837Pavlis DanielEnervit Team Dospělí do 39M 1:22:07.1+23:29.2+40,06%71,40%-17,87%-19,45%
  • Muži - Dospělí do 49
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
170Pozler TomášOMT Pardubice Dospělí do 49M 1:01:47.7--100%15,84%14,83%
21Teplý OndřejHisport Team Dospělí do 49M 1:03:07.4+1:19.7+2,15%97,90%14,03%13,00%
311Franc PetrMladá Boleslav Dospělí do 49M 1:05:54.9+4:07.2+6,67%93,75%10,22%9,15%
452Kašpar Tomáš Dospělí do 49M 1:08:24.9+6:37.2+10,71%90,32%6,82%5,70%
553Rejda JanOMT Pardubice Dospělí do 49M 1:08:56.1+7:08.4+11,55%89,64%6,11%4,99%
659Horák Martin Dospělí do 49M 1:11:17.6+9:29.9+15,37%86,68%2,90%1,74%
727Paroulek JaroslavSKP Nymburk Dospělí do 49M 1:11:51.1+10:03.4+16,27%86,00%2,14%0,97%
857Ladislav KratochvilTJ Bižu Jablonec Nad Nisou Dospělí do 49M 1:13:15.2+11:27.5+18,54%84,36%0,23%-0,97%
962Černý Jan Dospělí do 49M 1:15:20.7+13:33.0+21,93%82,02%-2,62%-3,85%
1055Břečka Michal Dospělí do 49M 1:17:39.1+15:51.4+25,66%79,58%-5,76%-7,03%
117Novák ViktorWww.Kalirna.Cz Dospělí do 49M 1:18:30.3+16:42.6+27,04%78,71%-6,92%-8,20%
1220Jirásko LubomírSK SRCH Dospělí do 49M 1:18:35.8+16:48.1+27,19%78,62%-7,05%-8,33%
1363Kubík Tomáš Dospělí do 49M 1:23:45.1+21:57.4+35,53%73,78%-14,07%-15,44%
146Košín RomanTri Chrudim Dospělí do 49M 1:29:28.2+27:40.5+44,79%69,07%-21,86%-23,32%
  • Muži - Dospělí od 50
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Pohlaví Čas v cíli
134Vavák LiborBK Sadská Dospělí od 50M 1:10:06.8--100%14,19%19,09%
218Nemec ArnostKolin Dospělí od 50M 1:14:23.9+4:17.1+6,11%94,24%8,95%14,15%
38Cigánik MilanMi Lan Dospělí od 50M 1:14:48.9+4:42.1+6,71%93,72%8,44%13,67%
447Turyna MiroslavIndividual Dospělí od 50M 1:26:39.5+16:32.7+23,60%80,91%-6,05%0,00%
525Beňo RichardIndividual Dospělí od 50M 1:27:39.4+17:32.6+25,02%79,99%-7,28%-1,15%
626Nádhera PetrHradec Králové Dospělí od 50M 1:28:22.3+18:15.5+26,04%79,34%-8,15%-1,98%
742Klimovič JiříSportcomplex Dospělí od 50M 1:29:58.1+19:51.3+28,32%77,93%-10,10%-3,82%