Fløymila 2018

lørdag 16. juni 2018 12.01 (GMT+2) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Løping
Beliggenhet: Kristiansand, Norge
Starttype: Fellesstart
Løpere: 147
Tid tatt på: iPad
Tid tatt med: Webscorer PRO 3.0
Oppdatert: lørdag 16. juni 2018 13.28 (GMT+2)
Arrangert av: Kristiansand Løpeklubb
Løpets hjemmeside: www.krslop.no
Løpsnotater
Fløymila offisielle resultater
Vis mer Vis mindre

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
174Pettersen KristofferKristiansand Løpeklubb 34M 36:21--100%30,19%28,26%
255Syrtveit Torgeir 23M 36:24+0:03+0,14%99,86%30,10%28,16%
394Brons Julian 29M 36:46+0:25+1,15%98,87%29,39%27,43%
468Enger Jon-Egil 42M 37:05+0:44+2,02%98,02%28,79%26,81%
5136Ingebretsen GabrielFløy 27M 37:50+1:29+4,08%96,08%27,35%25,33%
690Knutsen SimonKristiansand Løpeklubb 25M 38:22+2:01+5,55%94,74%26,32%24,28%
746Gulbrandsen MarkusKristiansand Gangklubb 25M 38:42+2:21+6,46%93,93%25,68%23,62%
8148Vestberg HåkonFløy M 38:53+2:32+6,97%93,48%25,33%23,26%
926Emanuelsen KristianKristiansand Løpeklubb 33M 39:50+3:29+9,58%91,26%23,51%21,38%
1012Grimestad David AndreasVindbjart, IL 19M 39:52+3:31+9,67%91,18%23,44%21,32%
1152Sodefjed LarsKristiansand Løpeklubb 38M 40:02+3:41+10,13%90,80%23,12%20,99%
1293Rønstad ReinholdKristiansand Løpeklubb 54M 40:34+4:13+11,60%89,61%22,10%19,93%
1371Påhlman Kim-AndreKristiansand Løpeklubb 38M 40:35+4:14+11,65%89,57%22,07%19,90%
1479Schou-Nilsen EspenKristiansand Løpeklubb 43M 40:49+4:28+12,29%89,06%21,62%19,44%
15138Holbæk MathiasVindbjart ski 15M 41:28+5:07+14,08%87,66%20,37%18,16%
16120Richardsen SanderFløy 13M 41:38+5:17+14,53%87,31%20,05%17,83%
1763Lundgren StefanKristiansand Løpeklubb 47M 41:39+5:18+14,58%87,27%20,02%17,80%
1887Christoffersen Dag 37M 41:53+5:32+15,22%86,79%19,57%17,34%
1981Viervang JonSparebanken Sør B.I.L 58M 42:01+5:40+15,59%86,51%19,31%17,07%
2088Holmer-Hoven TrineKristiansand Løpeklubb 43K 42:02+5:41+15,64%86,48%19,28%17,04%
21104Tønnesen ToreLund løpeklubb 34M 42:08+5:47+15,91%86,27%19,09%16,84%
2292Martinsen Kathrine 33K 42:24+6:03+16,64%85,73%18,58%16,32%
234Kjetså FrodeRema 1000 Voiebyen 44M 43:29+7:08+19,62%83,60%16,50%14,18%
2439Klev Jens OveKruse Smith 41M 43:33+7:12+19,81%83,47%16,37%14,05%
2516Fidjeland Julika 57K 43:35+7:14+19,90%83,40%16,30%13,98%
261Bjørnarå SteffanKristiansand Løpeklubb 36M 43:54+7:33+20,77%82,80%15,70%13,36%
2783Bakke KristofferTeam Flekkerøy Bygg 29M 44:00+7:39+21,05%82,61%15,50%13,16%
2834Nilsen Paul 55M 44:10+7:49+21,50%82,30%15,18%12,83%
2927Nomeland Jan Inge 32M 44:29+8:08+22,38%81,72%14,58%12,20%
3029Kjetså Andre 48M 44:33+8:12+22,56%81,59%14,45%12,07%
3147Handegaard GisleVågsbygd Runners 46M 44:39+8:18+22,83%81,41%14,26%11,88%
3256Thomassen ArildTLG 48M 44:43+8:22+23,02%81,29%14,13%11,74%
33140Austenå Olav 31M 44:47+8:26+23,20%81,17%14,00%11,61%
34134Pettersen OveFløy I.L. 90M 45:15+8:54+24,48%80,33%13,10%10,69%
3517Van Det Spek ReinierKristiansand Løpeklubb 60M 45:37+9:16+25,49%79,69%12,40%9,97%
3651Tonstad Katja Lykke 37K 45:46+9:25+25,91%79,42%12,11%9,67%
3743Yttri Lars JarleNOV BIL 42M 45:57+9:36+26,41%79,11%11,76%9,31%
3873Owing KnutKristiansand Løpeklubb 60M 46:00+9:39+26,55%79,02%11,66%9,21%
3966Thomassen Ole MathiasFlekkerøy Cykleklubb 15M 46:03+9:42+26,69%78,94%11,57%9,11%
40124Opseth Stig CatoFløy 41M 46:06+9:45+26,82%78,85%11,47%9,01%
419Line KristianMh wirt 35M 46:25+10:04+27,69%78,31%10,86%8,39%
4244Askildsen MorthenSpareskillingsbanken 56M 46:43+10:22+28,52%77,81%10,29%7,80%
4382Stokkeland FrodeTeam Flekkerøy Bygg 45M 46:47+10:26+28,70%77,70%10,16%7,66%
44116Nodeland RichardFevennen M 46:53+10:32+28,98%77,53%9,97%7,47%
4513Mcshane Robert Stenersen 43M 46:59+10:38+29,25%77,37%9,77%7,27%
46139Salvesen Daniel 31M 47:05+10:44+29,53%77,20%9,58%7,07%
4749Solhaug Pål 48M 47:07+10:46+29,62%77,15%9,52%7,01%
4850Mollestad GunnarVennesla legesenter 47M 47:11+10:50+29,80%77,04%9,39%6,88%
49133Oppebøen ToroddMH Wirth Bil 33M 47:15+10:54+29,99%76,93%9,26%6,74%
50125Nytæther Audun 48M 47:47+11:26+31,45%76,07%8,24%5,69%
51144Mesel RuneKristiansand Thriatlon 57M 48:02+11:41+32,14%75,68%7,76%5,20%
5280Viervang CamillaSparebanken Sør BIL 33K 48:06+11:45+32,32%75,57%7,63%5,07%
5391Lea Roger 33M 48:15+11:54+32,74%75,34%7,34%4,77%
5460Harbakk Roy BjørnarKomKam 39M 48:27+12:06+33,29%75,03%6,96%4,38%
5519Schønberg Jacob 13M 48:38+12:17+33,79%74,74%6,61%4,01%
5630Eriksen Steffen 36M 48:40+12:19+33,88%74,69%6,54%3,95%
5728Solsvik Arthur 35M 48:50+12:29+34,34%74,44%6,22%3,62%
58114Hansson GardianMur-partner M 49:04+12:43+34,98%74,08%5,77%3,16%
5961Klovning Ingrid 29K 49:15+12:54+35,49%73,81%5,42%2,80%
6042Røed Ingvill AndreaNTNUI 24K 49:16+12:55+35,53%73,78%5,39%2,76%
6111Roland IdaVindbjart ski 15K 49:18+12:57+35,63%73,73%5,33%2,70%
6259Nilsen MartineFløy ski 14K 49:25+13:04+35,95%73,56%5,10%2,47%
6365Heald MargaretTeam Mosjon 64K 49:40+13:19+36,63%73,19%4,62%1,97%
64122Arnesen Roald 43M 49:49+13:28+37,05%72,97%4,33%1,68%
6541Hansen Tom R.Vågsbygd Runners 54M 49:51+13:30+37,14%72,92%4,27%1,61%
6698Vestberg KennethRægestimen 46M 50:15+13:54+38,24%72,34%3,50%0,82%
67145Johannessen TomCSF 46M 50:20+13:59+38,47%72,22%3,34%0,66%
6836Kristoffersen Jan Arve 45M 50:23+14:02+38,61%72,15%3,25%0,56%
6957Mork Rune 47M 50:25+14:04+38,70%72,10%3,18%0,49%
7064Endresen Morten 33M 50:27+14:06+38,79%72,05%3,12%0,43%
7197Kjellevik FrodeBertel O Steen 42M 50:30+14:09+38,93%71,98%3,02%0,33%
7223Pedersen Jonas M 50:38+14:17+39,29%71,79%2,77%0,07%
7389Jax Dag 52M 50:40+14:19+39,39%71,74%2,70%0,00%
7425Hsiung Tung HuaNikkelverket BIL 51M 50:45+14:24+39,61%71,63%2,54%-0,16%
7524Hsiung My ChoiSørlandet sykehus 48K 50:46+14:25+39,66%71,60%2,51%-0,20%
76121Schou-Nilsen SebastianFløy 12M 50:50+14:29+39,84%71,51%2,38%-0,33%
77141Brandsdal Paul ChristianFløy M 51:04+14:43+40,49%71,18%1,93%-0,79%
78146Strøm Julian M 51:31+15:10+41,72%70,56%1,07%-1,68%
7935Elle AndersPowerRunners 45M 51:36+15:15+41,95%70,45%0,91%-1,84%
80129Olsen Anders SandalFløy ski 38M 51:49+15:28+42,55%70,15%0,49%-2,27%
8114Dybczak Maciej 41M 51:52+15:31+42,69%70,08%0,40%-2,37%
8215Kristiansen KurtSkagerak Trål 48M 51:55+15:34+42,82%70,02%0,30%-2,47%
83135Nordheim Per Helge 29M 52:06+15:45+43,33%69,77%-0,05%-2,83%
8410Vatne Tom Henry 44M 52:28+16:07+44,34%69,28%-0,76%-3,55%
8540Bratland Pål Martens 64M 52:35+16:14+44,66%69,13%-0,98%-3,78%
8631Olsen Helge 43M 52:42+16:21+44,98%68,98%-1,20%-4,01%
8786Skaran Trygve 14M 52:44+16:23+45,07%68,93%-1,27%-4,08%
88147Brandsdal Anders M 53:31+17:10+47,23%67,92%-2,77%-5,63%
8999Oppebøen VegardBerge 2000 30M 53:43+17:22+47,78%67,67%-3,16%-6,02%
9032Pedersen Ingunn 45K 53:49+17:28+48,05%67,54%-3,35%-6,22%
91101Hansen David 20M 53:50+17:29+48,10%67,52%-3,38%-6,25%
92100Berge Simon 20M 53:53+17:32+48,23%67,46%-3,48%-6,35%
9348Kalsås Vidar 33M 53:58+17:37+48,46%67,36%-3,64%-6,51%
94132Thomassen GeirFløy 37M 54:21+18:00+49,52%66,88%-4,37%-7,27%
9578Kristiansen Geir Å.Hørmann 44M 54:26+18:05+49,75%66,78%-4,53%-7,43%
9675Dahl BjørnarDyreparken BIL 30M 54:53+18:32+50,99%66,23%-5,40%-8,32%
977Skarpeid CathrineSørlandets sykehus 41K 54:56+18:35+51,12%66,17%-5,49%-8,42%
9822Martinsen Randi JosefineTaremareskogen barnehage 32K 55:11+18:50+51,81%65,87%-5,97%-8,91%
995Befus Liam 11M 55:37+19:16+53,00%65,36%-6,80%-9,77%
100152Helene Eik Andersen 39K 55:48+19:27+53,51%65,14%-7,16%-10,13%
1013Salvesen Harry 58M 55:51+19:30+53,65%65,09%-7,25%-10,23%
102130Stokkeland Kai 57M 55:57+19:36+53,92%64,97%-7,44%-10,43%
102110Vestberg AnitaFlekkerøy Fisk K 55:57+19:36+53,92%64,97%-7,44%-10,43%
104113Hansson KristinMur-partner K 56:04+19:43+54,24%64,83%-7,67%-10,66%
10577Skjekkeland Bjørn 37M 56:05+19:44+54,29%64,81%-7,70%-10,69%
10672Gilberg Leif-GunnarTest 14. november Vest-Agder 43M 56:27+20:06+55,30%64,39%-8,40%-11,41%
10670Tørressen OleFløy 61M 56:27+20:06+55,30%64,39%-8,40%-11,41%
10884Thomassen MartinTeam Flekkerøy Bygg 37M 56:28+20:07+55,34%64,37%-8,44%-11,45%
109102Nilsen PetterFlekkerøen Løbeforening 12M 56:30+20:09+55,43%64,34%-8,50%-11,51%
11053Nygård TheaVindbjart, IL 14K 56:34+20:13+55,62%64,26%-8,63%-11,64%
111131Thomassen Øystein 58M 56:57+20:36+56,67%63,83%-9,36%-12,40%
112103Nilsen AnjaFlekkerøen Løbeforening 43K 57:35+21:14+58,41%63,13%-10,58%-13,65%
11367Thomassen Ole KennethFlekkerøy Cykleklubb 42M 57:41+21:20+58,69%63,02%-10,77%-13,85%
114105Nomeland Ragnhild OlavsdotterTeam Frivilligtvang 30K 57:52+21:31+59,19%62,82%-11,13%-14,21%
11569Martinsen Anders 46M 58:41+22:20+61,44%61,94%-12,69%-15,82%
11633Olsen Anne Gunn K. 54K 58:49+22:28+61,81%61,80%-12,95%-16,09%
11776Ruud Nilsen Jostein 39M 59:09+22:48+62,72%61,45%-13,59%-16,74%
11885Skaran Stig Rune 42M 59:10+22:49+62,77%61,44%-13,62%-16,78%
119119Iversen MarcusFløy 12M 59:19+22:58+63,18%61,28%-13,91%-17,07%
120151Eddie Salvesen 1M 59:36+23:15+63,96%60,99%-14,45%-17,63%
12145Larsen Alexander 11M 1:00:39+24:18+66,85%59,93%-16,47%-19,70%
122107Andersen Kari AnneTeam Frivilligtvang 25K 1:01:11+24:50+68,32%59,41%-17,49%-20,76%
12354Molle Thor 46M 1:01:14+24:53+68,45%59,36%-17,59%-20,86%
12421Kulien Øyvind 55M 1:01:58+25:37+70,47%58,66%-19,00%-22,30%
125127Isak Levinsen ArildFløy 10M 1:02:22+26:01+71,57%58,28%-19,77%-23,09%
125126Brommeland JørgenFløy 9M 1:02:22+26:01+71,57%58,28%-19,77%-23,09%
127128Brommeland MartheFløy 48K 1:02:26+26:05+71,76%58,22%-19,89%-23,22%
128111Elefsen TrulsByggmester Bjarne Elefsen M 1:03:37+27:16+75,01%57,14%-22,17%-25,56%
128112Elefsen BjarneByggmester Bjarne Elefsen M 1:03:37+27:16+75,01%57,14%-22,17%-25,56%
1306Stedjan-Sundin Anne Kristin 41K 1:03:53+27:32+75,75%56,90%-22,68%-26,09%
13120Schønberg Lars 11M 1:04:21+28:00+77,03%56,49%-23,58%-27,01%
13118Schønberg MariusGard 46M 1:04:21+28:00+77,03%56,49%-23,58%-27,01%
133149Framnes ToneFvn 48K 1:05:30+29:09+80,19%55,50%-25,78%-29,28%
134150Berge TrineFvn 53K/M 1:05:31+29:10+80,24%55,48%-25,82%-29,31%
1358Roland SimenVindbjart ski 10M 1:05:40+29:19+80,65%55,36%-26,10%-29,61%
136109Vestberg GregerFlekkerøy Fisk M 1:05:41+29:20+80,70%55,34%-26,14%-29,64%
137106Reinhartsen Maria KjærTeam Frivilligtvang 32K 1:05:42+29:21+80,74%55,33%-26,17%-29,67%
13862Klovning Johanne 56K 1:05:57+29:36+81,43%55,12%-26,65%-30,16%
1392Molle Elin Willoch 49K 1:07:49+31:28+86,57%53,60%-30,23%-33,85%
14058Midtbø Wenche 45K 1:11:16+34:55+96,06%51,01%-36,86%-40,66%
14037Bu Melinda 21K 1:11:16+34:55+96,06%51,01%-36,86%-40,66%
14295Kvivik ToneFrivillig tvang 28K 1:18:12+41:51+115,13%46,48%-50,17%-54,34%
143142Pedersen Leah Semine 12K 1:21:18+44:57+123,66%44,71%-56,13%-60,46%
144123Hansson HeddaFløy 12K 1:21:19+44:58+123,70%44,70%-56,16%-60,49%
144143Sjekkeland Julia 12K 1:21:19+44:58+123,70%44,70%-56,16%-60,49%
-96Skjekkeland IngvildTeam Frivilligtvang 27K DNF-----
-137Engesland GeirFløy 47M DNF-----
  • Kvinne - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
188Holmer-Hoven TrineKristiansand Løpeklubb 43K 42:02--100%28,52%25,36%
292Martinsen Kathrine 33K 42:24+0:22+0,87%99,14%27,89%24,71%
316Fidjeland Julika 57K 43:35+1:33+3,69%96,44%25,88%22,61%
451Tonstad Katja Lykke 37K 45:46+3:44+8,88%91,84%22,17%18,73%
580Viervang CamillaSparebanken Sør BIL 33K 48:06+6:04+14,43%87,39%18,20%14,59%
661Klovning Ingrid 29K 49:15+7:13+17,17%85,35%16,24%12,55%
742Røed Ingvill AndreaNTNUI 24K 49:16+7:14+17,21%85,32%16,22%12,52%
811Roland IdaVindbjart ski 15K 49:18+7:16+17,29%85,26%16,16%12,46%
959Nilsen MartineFløy ski 14K 49:25+7:23+17,57%85,06%15,96%12,25%
1065Heald MargaretTeam Mosjon 64K 49:40+7:38+18,16%84,63%15,54%11,81%
1124Hsiung My ChoiSørlandet sykehus 48K 50:46+8:44+20,78%82,80%13,67%9,85%
1232Pedersen Ingunn 45K 53:49+11:47+28,03%78,10%8,48%4,44%
137Skarpeid CathrineSørlandets sykehus 41K 54:56+12:54+30,69%76,52%6,58%2,46%
1422Martinsen Randi JosefineTaremareskogen barnehage 32K 55:11+13:09+31,28%76,17%6,15%2,01%
15152Helene Eik Andersen 39K 55:48+13:46+32,75%75,33%5,11%0,92%
16110Vestberg AnitaFlekkerøy Fisk K 55:57+13:55+33,11%75,13%4,85%0,65%
17113Hansson KristinMur-partner K 56:04+14:02+33,39%74,97%4,65%0,44%
1853Nygård TheaVindbjart, IL 14K 56:34+14:32+34,58%74,31%3,80%-0,44%
19103Nilsen AnjaFlekkerøen Løbeforening 43K 57:35+15:33+36,99%73,00%2,07%-2,25%
20105Nomeland Ragnhild OlavsdotterTeam Frivilligtvang 30K 57:52+15:50+37,67%72,64%1,59%-2,75%
2133Olsen Anne Gunn K. 54K 58:49+16:47+39,93%71,47%-0,03%-4,44%
22107Andersen Kari AnneTeam Frivilligtvang 25K 1:01:11+19:09+45,56%68,70%-4,05%-8,64%
23128Brommeland MartheFløy 48K 1:02:26+20:24+48,53%67,33%-6,18%-10,86%
246Stedjan-Sundin Anne Kristin 41K 1:03:53+21:51+51,98%65,80%-8,64%-13,44%
25149Framnes ToneFvn 48K 1:05:30+23:28+55,83%64,17%-11,39%-16,31%
26106Reinhartsen Maria KjærTeam Frivilligtvang 32K 1:05:42+23:40+56,30%63,98%-11,73%-16,66%
2762Klovning Johanne 56K 1:05:57+23:55+56,90%63,74%-12,16%-17,11%
282Molle Elin Willoch 49K 1:07:49+25:47+61,34%61,98%-15,33%-20,42%
2958Midtbø Wenche 45K 1:11:16+29:14+69,55%58,98%-21,20%-26,55%
2937Bu Melinda 21K 1:11:16+29:14+69,55%58,98%-21,20%-26,55%
3195Kvivik ToneFrivillig tvang 28K 1:18:12+36:10+86,04%53,75%-32,99%-38,86%
32142Pedersen Leah Semine 12K 1:21:18+39:16+93,42%51,70%-38,26%-44,36%
33123Hansson HeddaFløy 12K 1:21:19+39:17+93,46%51,69%-38,29%-44,39%
33143Sjekkeland Julia 12K 1:21:19+39:17+93,46%51,69%-38,29%-44,39%
-96Skjekkeland IngvildTeam Frivilligtvang 27K DNF-----
  • Mann - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
174Pettersen KristofferKristiansand Løpeklubb 34M 36:21--100%27,11%27,37%
255Syrtveit Torgeir 23M 36:24+0:03+0,14%99,86%27,01%27,27%
394Brons Julian 29M 36:46+0:25+1,15%98,87%26,28%26,54%
468Enger Jon-Egil 42M 37:05+0:44+2,02%98,02%25,64%25,91%
5136Ingebretsen GabrielFløy 27M 37:50+1:29+4,08%96,08%24,14%24,41%
690Knutsen SimonKristiansand Løpeklubb 25M 38:22+2:01+5,55%94,74%23,07%23,34%
746Gulbrandsen MarkusKristiansand Gangklubb 25M 38:42+2:21+6,46%93,93%22,40%22,68%
8148Vestberg HåkonFløy M 38:53+2:32+6,97%93,48%22,03%22,31%
926Emanuelsen KristianKristiansand Løpeklubb 33M 39:50+3:29+9,58%91,26%20,13%20,41%
1012Grimestad David AndreasVindbjart, IL 19M 39:52+3:31+9,67%91,18%20,06%20,35%
1152Sodefjed LarsKristiansand Løpeklubb 38M 40:02+3:41+10,13%90,80%19,73%20,01%
1293Rønstad ReinholdKristiansand Løpeklubb 54M 40:34+4:13+11,60%89,61%18,66%18,95%
1371Påhlman Kim-AndreKristiansand Løpeklubb 38M 40:35+4:14+11,65%89,57%18,62%18,91%
1479Schou-Nilsen EspenKristiansand Løpeklubb 43M 40:49+4:28+12,29%89,06%18,16%18,45%
15138Holbæk MathiasVindbjart ski 15M 41:28+5:07+14,08%87,66%16,85%17,15%
16120Richardsen SanderFløy 13M 41:38+5:17+14,53%87,31%16,52%16,82%
1763Lundgren StefanKristiansand Løpeklubb 47M 41:39+5:18+14,58%87,27%16,49%16,78%
1887Christoffersen Dag 37M 41:53+5:32+15,22%86,79%16,02%16,32%
1981Viervang JonSparebanken Sør B.I.L 58M 42:01+5:40+15,59%86,51%15,75%16,05%
20104Tønnesen ToreLund løpeklubb 34M 42:08+5:47+15,91%86,27%15,52%15,82%
214Kjetså FrodeRema 1000 Voiebyen 44M 43:29+7:08+19,62%83,60%12,81%13,12%
2239Klev Jens OveKruse Smith 41M 43:33+7:12+19,81%83,47%12,68%12,99%
231Bjørnarå SteffanKristiansand Løpeklubb 36M 43:54+7:33+20,77%82,80%11,97%12,29%
2483Bakke KristofferTeam Flekkerøy Bygg 29M 44:00+7:39+21,05%82,61%11,77%12,09%
2534Nilsen Paul 55M 44:10+7:49+21,50%82,30%11,44%11,75%
2627Nomeland Jan Inge 32M 44:29+8:08+22,38%81,72%10,80%11,12%
2729Kjetså Andre 48M 44:33+8:12+22,56%81,59%10,67%10,99%
2847Handegaard GisleVågsbygd Runners 46M 44:39+8:18+22,83%81,41%10,47%10,79%
2956Thomassen ArildTLG 48M 44:43+8:22+23,02%81,29%10,34%10,66%
30140Austenå Olav 31M 44:47+8:26+23,20%81,17%10,20%10,52%
31134Pettersen OveFløy I.L. 90M 45:15+8:54+24,48%80,33%9,27%9,59%
3217Van Det Spek ReinierKristiansand Løpeklubb 60M 45:37+9:16+25,49%79,69%8,53%8,86%
3343Yttri Lars JarleNOV BIL 42M 45:57+9:36+26,41%79,11%7,86%8,19%
3473Owing KnutKristiansand Løpeklubb 60M 46:00+9:39+26,55%79,02%7,76%8,09%
3566Thomassen Ole MathiasFlekkerøy Cykleklubb 15M 46:03+9:42+26,69%78,94%7,66%7,99%
36124Opseth Stig CatoFløy 41M 46:06+9:45+26,82%78,85%7,56%7,89%
379Line KristianMh wirt 35M 46:25+10:04+27,69%78,31%6,93%7,26%
3844Askildsen MorthenSpareskillingsbanken 56M 46:43+10:22+28,52%77,81%6,33%6,66%
3982Stokkeland FrodeTeam Flekkerøy Bygg 45M 46:47+10:26+28,70%77,70%6,19%6,53%
40116Nodeland RichardFevennen M 46:53+10:32+28,98%77,53%5,99%6,33%
4113Mcshane Robert Stenersen 43M 46:59+10:38+29,25%77,37%5,79%6,13%
42139Salvesen Daniel 31M 47:05+10:44+29,53%77,20%5,59%5,93%
4349Solhaug Pål 48M 47:07+10:46+29,62%77,15%5,52%5,86%
4450Mollestad GunnarVennesla legesenter 47M 47:11+10:50+29,80%77,04%5,39%5,73%
45133Oppebøen ToroddMH Wirth Bil 33M 47:15+10:54+29,99%76,93%5,26%5,59%
46125Nytæther Audun 48M 47:47+11:26+31,45%76,07%4,19%4,53%
47144Mesel RuneKristiansand Thriatlon 57M 48:02+11:41+32,14%75,68%3,69%4,03%
4891Lea Roger 33M 48:15+11:54+32,74%75,34%3,25%3,60%
4960Harbakk Roy BjørnarKomKam 39M 48:27+12:06+33,29%75,03%2,85%3,20%
5019Schønberg Jacob 13M 48:38+12:17+33,79%74,74%2,48%2,83%
5130Eriksen Steffen 36M 48:40+12:19+33,88%74,69%2,42%2,76%
5228Solsvik Arthur 35M 48:50+12:29+34,34%74,44%2,08%2,43%
53114Hansson GardianMur-partner M 49:04+12:43+34,98%74,08%1,61%1,96%
54122Arnesen Roald 43M 49:49+13:28+37,05%72,97%0,11%0,47%
5541Hansen Tom R.Vågsbygd Runners 54M 49:51+13:30+37,14%72,92%0,04%0,40%
5698Vestberg KennethRægestimen 46M 50:15+13:54+38,24%72,34%-0,76%-0,40%
57145Johannessen TomCSF 46M 50:20+13:59+38,47%72,22%-0,93%-0,57%
5836Kristoffersen Jan Arve 45M 50:23+14:02+38,61%72,15%-1,03%-0,67%
5957Mork Rune 47M 50:25+14:04+38,70%72,10%-1,09%-0,73%
6064Endresen Morten 33M 50:27+14:06+38,79%72,05%-1,16%-0,80%
6197Kjellevik FrodeBertel O Steen 42M 50:30+14:09+38,93%71,98%-1,26%-0,90%
6223Pedersen Jonas M 50:38+14:17+39,29%71,79%-1,53%-1,17%
6389Jax Dag 52M 50:40+14:19+39,39%71,74%-1,59%-1,23%
6425Hsiung Tung HuaNikkelverket BIL 51M 50:45+14:24+39,61%71,63%-1,76%-1,40%
65121Schou-Nilsen SebastianFløy 12M 50:50+14:29+39,84%71,51%-1,93%-1,57%
66141Brandsdal Paul ChristianFløy M 51:04+14:43+40,49%71,18%-2,40%-2,03%
67146Strøm Julian M 51:31+15:10+41,72%70,56%-3,30%-2,93%
6835Elle AndersPowerRunners 45M 51:36+15:15+41,95%70,45%-3,47%-3,10%
69129Olsen Anders SandalFløy ski 38M 51:49+15:28+42,55%70,15%-3,90%-3,53%
7014Dybczak Maciej 41M 51:52+15:31+42,69%70,08%-4,00%-3,63%
7115Kristiansen KurtSkagerak Trål 48M 51:55+15:34+42,82%70,02%-4,10%-3,73%
72135Nordheim Per Helge 29M 52:06+15:45+43,33%69,77%-4,47%-4,10%
7310Vatne Tom Henry 44M 52:28+16:07+44,34%69,28%-5,20%-4,83%
7440Bratland Pål Martens 64M 52:35+16:14+44,66%69,13%-5,44%-5,06%
7531Olsen Helge 43M 52:42+16:21+44,98%68,98%-5,67%-5,29%
7686Skaran Trygve 14M 52:44+16:23+45,07%68,93%-5,74%-5,36%
77147Brandsdal Anders M 53:31+17:10+47,23%67,92%-7,31%-6,93%
7899Oppebøen VegardBerge 2000 30M 53:43+17:22+47,78%67,67%-7,71%-7,33%
79101Hansen David 20M 53:50+17:29+48,10%67,52%-7,94%-7,56%
80100Berge Simon 20M 53:53+17:32+48,23%67,46%-8,04%-7,66%
8148Kalsås Vidar 33M 53:58+17:37+48,46%67,36%-8,21%-7,83%
82132Thomassen GeirFløy 37M 54:21+18:00+49,52%66,88%-8,98%-8,59%
8378Kristiansen Geir Å.Hørmann 44M 54:26+18:05+49,75%66,78%-9,15%-8,76%
8475Dahl BjørnarDyreparken BIL 30M 54:53+18:32+50,99%66,23%-10,05%-9,66%
855Befus Liam 11M 55:37+19:16+53,00%65,36%-11,52%-11,12%
863Salvesen Harry 58M 55:51+19:30+53,65%65,09%-11,99%-11,59%
87130Stokkeland Kai 57M 55:57+19:36+53,92%64,97%-12,19%-11,79%
8877Skjekkeland Bjørn 37M 56:05+19:44+54,29%64,81%-12,46%-12,05%
8972Gilberg Leif-GunnarTest 14. november Vest-Agder 43M 56:27+20:06+55,30%64,39%-13,19%-12,79%
8970Tørressen OleFløy 61M 56:27+20:06+55,30%64,39%-13,19%-12,79%
9184Thomassen MartinTeam Flekkerøy Bygg 37M 56:28+20:07+55,34%64,37%-13,22%-12,82%
92102Nilsen PetterFlekkerøen Løbeforening 12M 56:30+20:09+55,43%64,34%-13,29%-12,89%
93131Thomassen Øystein 58M 56:57+20:36+56,67%63,83%-14,19%-13,79%
9467Thomassen Ole KennethFlekkerøy Cykleklubb 42M 57:41+21:20+58,69%63,02%-15,66%-15,25%
9569Martinsen Anders 46M 58:41+22:20+61,44%61,94%-17,67%-17,25%
9676Ruud Nilsen Jostein 39M 59:09+22:48+62,72%61,45%-18,60%-18,18%
9785Skaran Stig Rune 42M 59:10+22:49+62,77%61,44%-18,64%-18,22%
98119Iversen MarcusFløy 12M 59:19+22:58+63,18%61,28%-18,94%-18,51%
99151Eddie Salvesen 1M 59:36+23:15+63,96%60,99%-19,51%-19,08%
10045Larsen Alexander 11M 1:00:39+24:18+66,85%59,93%-21,61%-21,18%
10154Molle Thor 46M 1:01:14+24:53+68,45%59,36%-22,78%-22,34%
10221Kulien Øyvind 55M 1:01:58+25:37+70,47%58,66%-24,25%-23,81%
103127Isak Levinsen ArildFløy 10M 1:02:22+26:01+71,57%58,28%-25,05%-24,61%
103126Brommeland JørgenFløy 9M 1:02:22+26:01+71,57%58,28%-25,05%-24,61%
105111Elefsen TrulsByggmester Bjarne Elefsen M 1:03:37+27:16+75,01%57,14%-27,56%-27,11%
105112Elefsen BjarneByggmester Bjarne Elefsen M 1:03:37+27:16+75,01%57,14%-27,56%-27,11%
10720Schønberg Lars 11M 1:04:21+28:00+77,03%56,49%-29,03%-28,57%
10718Schønberg MariusGard 46M 1:04:21+28:00+77,03%56,49%-29,03%-28,57%
1098Roland SimenVindbjart ski 10M 1:05:40+29:19+80,65%55,36%-31,67%-31,20%
110109Vestberg GregerFlekkerøy Fisk M 1:05:41+29:20+80,70%55,34%-31,71%-31,24%
-137Engesland GeirFløy 47M DNF-----
  • Kvinne/Mann - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Alder Kjønn Sluttid
1150Berge TrineFvn 53K/M 1:05:31--100%0,00%0,00%