Fløymila 2017

lørdag 9. september 2017 12.00 (GMT+2) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Løping
Beliggenhet: Kristiansand, Norge
Starttype: Fellesstart
Løpere: 132
Tid tatt på: iPad
Tid tatt med: Webscorer PRO 2.8
Oppdatert: lørdag 9. september 2017 13.22 (GMT+2)
Arrangert av: Kristiansand Løpeklubb
Løpets hjemmeside: www.krslop.no

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Kjønn Sluttid
1107Kristian TjørnhomKristiansand Løpeklubb M 32:46--100%36,93%34,59%3:17
276Kristoffer PettersenOK Marine M 37:11+4:25+13,48%88,12%28,43%25,77%3:43
316Julian Brons M 37:18+4:32+13,84%87,85%28,21%25,54%3:44
438Ole Endrè KallhovdKristiansand Løpeklubb M 37:19+4:33+13,89%87,81%28,18%25,50%3:44
5133Ole Drange M 37:27+4:41+14,29%87,49%27,92%25,24%3:45
696Kjell Tore Skeivoll M 38:32+5:46+17,60%85,03%25,83%23,07%3:51
75Erik ArnesenLund Løpeklubb M 38:33+5:47+17,65%85,00%25,80%23,04%3:51
8130Kristin Salvesen K 38:36+5:50+17,80%84,89%25,71%22,94%3:52
934Gabriel IngebretsenOK Marine M 39:10+6:24+19,53%83,66%24,61%21,81%3:55
10125Marius Engeland M 39:22+6:36+20,14%83,23%24,23%21,41%3:56
1175Pål Erik Pedersen M 41:12+8:26+25,74%79,53%20,70%17,75%4:07
1288Espen Schou-NilsenKristiansand Løpeklubb M 41:20+8:34+26,14%79,27%20,44%17,48%4:08
13113Johnny UrdalElektroxperten M 41:21+8:35+26,20%79,24%20,41%17,45%4:08
1477Abraham PettersenFlekkerøy Bygg M 42:09+9:23+28,64%77,74%18,87%15,85%4:13
157Kristoffer BakkeFlekkerøy Bygg M 42:13+9:27+28,84%77,62%18,74%15,72%4:13
1619Kristian EmanuelsenKristiansand Løpeklubb M 42:15+9:29+28,94%77,55%18,68%15,65%4:14
1739Andre KjetsåBli Vakker M 43:14+10:28+31,94%75,79%16,79%13,69%4:19
1884Reinhold RønstadKristiansand Løpeklubb M 43:15+10:29+31,99%75,76%16,76%13,66%4:19
19111Tore TønnesenLund Løpeklubb M 43:19+10:33+32,20%75,64%16,63%13,53%4:20
2041Jens Ove Klev M 43:22+10:36+32,35%75,56%16,53%13,43%4:20
2150Stefan Lundgren M 43:26+10:40+32,55%75,44%16,40%13,29%4:21
2280Sander RichardsenFløy M 43:39+10:53+33,21%75,07%15,99%12,86%4:22
2318Eirik EmanuelsenNOV BIL M 43:52+11:06+33,88%74,70%15,57%12,43%4:23
2412Elias Håland BrandsdalBli Vakker M 44:19+11:33+35,25%73,94%14,70%11,53%4:26
2517Morten Dahle M 44:20+11:34+35,30%73,91%14,67%11,50%4:26
2662Paul NilsenTest 14. november Vest-Agder M 44:43+11:57+36,47%73,28%13,93%10,73%4:28
27104Arild ThomassenLyskomponenter M 45:02+12:16+37,44%72,76%13,32%10,10%4:30
2866Christian NordgårdKristiansand Løpeklubb M 45:17+12:31+38,20%72,36%12,84%9,60%4:32
2925Markus HanssonMurpartner M 45:46+13:00+39,67%71,60%11,91%8,63%4:35
30121Leon Dahle M 45:50+13:04+39,88%71,49%11,78%8,50%4:35
3179Preben Richardsen M 45:51+13:05+39,93%71,46%11,75%8,47%4:35
32132Frode Kjetså M 45:53+13:07+40,03%71,41%11,69%8,40%4:35
33127Daniel Salvesen M 45:56+13:10+40,18%71,34%11,59%8,30%4:36
3497Camilla Øverland SolheimFløy K 45:59+13:13+40,34%71,26%11,49%8,20%4:36
3522Johan Fiskaa M 46:16+13:30+41,20%70,82%10,95%7,64%4:38
3653Kathrine Martinsen K 46:20+13:34+41,40%70,72%10,82%7,50%4:38
37102Stein Otto SørensenSkjærgårdsbygg M 46:43+13:57+42,57%70,14%10,08%6,74%4:40
3820Steffen Eriksen M 46:49+14:03+42,88%69,99%9,89%6,54%4:41
39122Ove PettersenFløy M 47:00+14:14+43,44%69,72%9,54%6,17%4:42
40126Martin Knudsen M 47:26+14:40+44,76%69,08%8,70%5,31%4:45
41120Olav Brunvand-Bertelsen M 47:30+14:44+44,96%68,98%8,58%5,17%4:45
4264Richard NodelandFædrelandsvennen M 47:34+14:48+45,17%68,89%8,45%5,04%4:45
4311Einar Øgrey BrandsdalBli Vakker M 47:45+14:59+45,73%68,62%8,09%4,67%4:46
4413Paul Christian Øgrey BrandsdalØgrey Industrisand M 47:47+15:01+45,83%68,57%8,03%4,61%4:47
4540Reidar Kleggetveit M 47:52+15:06+46,08%68,45%7,87%4,44%4:47
46138Dan Erik Rasmussen M 47:55+15:09+46,24%68,38%7,77%4,34%4:47
47109Daniel TorpFlekkerøy Bygg M 47:56+15:10+46,29%68,36%7,74%4,31%4:48
4854Markus MartinsenM-Team M 48:04+15:18+46,69%68,17%7,48%4,04%4:48
4971Vegard OppebøenBerge 2000 M 48:19+15:33+47,46%67,82%7,00%3,54%4:50
50114Kristine UrdalElektroxperten K 48:20+15:34+47,51%67,79%6,97%3,51%4:50
5170Torodd OppebøenMHWirth BIL M 48:33+15:47+48,17%67,49%6,55%3,08%4:51
5252Gunnar MartinsenM-Team M 48:35+15:49+48,27%67,44%6,49%3,01%4:51
5395Eirik Skarpeid M 48:39+15:53+48,47%67,35%6,36%2,88%4:52
54110Jan Trygve TønnesenBli Vakker M 48:51+16:05+49,08%67,08%5,98%2,48%4:53
55137Gordon Fjell M 48:54+16:08+49,24%67,01%5,88%2,38%4:53
5698Arthur Solsvik M 49:00+16:14+49,54%66,87%5,69%2,18%4:54
5781Morgan Rønjum M 49:17+16:31+50,41%66,49%5,14%1,61%4:56
5814Anders Øgrey BrandsdalØgrey Industrisand M 49:35+16:49+51,32%66,08%4,57%1,01%4:57
5972Stig Cato OpsethFløy M 49:38+16:52+51,48%66,02%4,47%0,91%4:58
60123Håkon Nilsen M 49:54+17:08+52,29%65,66%3,96%0,38%4:59
6115Marthe BrommelandFløy K 49:56+17:10+52,39%65,62%3,89%0,32%5:00
6286Pål Salvesen M 49:59+17:13+52,54%65,56%3,80%0,22%5:00
62136Håkon Vestberg M 49:59+17:13+52,54%65,56%3,80%0,22%5:00
646Roald Arnesen M 50:04+17:18+52,80%65,45%3,63%0,05%5:00
6510Per Øgrey BrandsdalBli Vakker M 50:07+17:21+52,95%65,38%3,54%-0,05%5:01
6690Jacob Schønberg M 50:14+17:28+53,31%65,23%3,31%-0,28%5:01
6758Anne Line NepstadSpareBank 1 SR-Bank K 50:32+17:46+54,22%64,84%2,74%-0,88%5:03
6894Svein Ola SigurdsenSkagerak Trål M 51:41+18:55+57,73%63,40%0,52%-3,18%5:10
6921Eva FinsådalSpareBank 1 SR-Bank K 51:48+19:02+58,09%63,26%0,30%-3,41%5:11
70134Per Fronth M 51:59+19:13+58,65%63,03%-0,05%-3,78%5:12
7136Espen IversenUnit4 M 52:05+19:19+58,95%62,91%-0,25%-3,98%5:13
7226Rolf Arne HaugenFædrelandsvennen M 52:07+19:21+59,05%62,87%-0,31%-4,04%5:13
73100Jone Strømsvåg M 52:09+19:23+59,16%62,83%-0,37%-4,11%5:13
7431Mye Choi HsiungSørlandet sykehus K 52:15+19:29+59,46%62,71%-0,57%-4,31%5:14
7593Anne Mette SigurdsenMakron K 52:30+19:44+60,22%62,41%-1,05%-4,81%5:15
761Helge AkselsenTest 14. november Vest-Agder M 52:36+19:50+60,53%62,29%-1,24%-5,01%5:16
7761Martine NilsenFløy ski K 52:43+19:57+60,89%62,16%-1,47%-5,24%5:16
7848Kristin Lauvland K 53:02+20:16+61,85%61,79%-2,08%-5,87%5:18
79106Øystein Thomassenthconsulting AS M 53:03+20:17+61,90%61,77%-2,11%-5,91%5:18
8047Nicolai Langås M 53:09+20:23+62,21%61,65%-2,30%-6,11%5:19
8143Kurt KristiansenSkagerak Trål M 53:12+20:26+62,36%61,59%-2,40%-6,21%5:19
8255Randi Josefine MartinsenTaremareskogen barnehage K 54:00+21:14+64,80%60,68%-3,94%-7,80%5:24
8332Christoffer Hæstad M 54:29+21:43+66,28%60,14%-4,87%-8,77%5:27
8446Jan Arve Kristoffersen M 55:03+22:17+68,01%59,52%-5,96%-9,90%5:30
8537Lars Erik JohansonIK Spræg M 55:16+22:30+68,67%59,29%-6,37%-10,33%5:32
86108Turid Tjørnhom K 55:27+22:41+69,23%59,09%-6,73%-10,70%5:33
8769Anne Trine Olsen K 56:10+23:24+71,41%58,34%-8,11%-12,13%5:37
8863Petter NilsenFlekkerøen Løbeforening M 56:24+23:38+72,13%58,10%-8,56%-12,59%5:38
89112Ole TørressenFløy M 56:32+23:46+72,53%57,96%-8,81%-12,86%5:39
90105Martin ThomassenFlekkerøy Bygg M 57:03+24:17+74,11%57,43%-9,81%-13,89%5:42
91101Morten SørensenTechano M 57:42+24:56+76,09%56,79%-11,06%-15,19%5:46
9260Anja NilsenFlekkerøen Løbeforening K 57:56+25:10+76,81%56,56%-11,51%-15,65%5:48
9356Thor Gunnar Martinsen M 58:07+25:21+77,37%56,38%-11,86%-16,02%5:49
9485Harry Salvesen M 58:17+25:31+77,87%56,22%-12,18%-16,35%5:50
9487Vegard Salvesen M 58:17+25:31+77,87%56,22%-12,18%-16,35%5:50
9651Egil MartinsenSkagerak/trål og not. M 58:31+25:45+78,59%56,00%-12,63%-16,82%5:51
9728Stig HermansenMulticonsult M 58:38+25:52+78,94%55,88%-12,85%-17,05%5:52
9868Anne Gunn K. Olsen K 58:56+26:10+79,86%55,60%-13,43%-17,65%5:54
99103Nicoline Teinum ReinhardsenTest 14. november Vest-Agder K 59:08+26:22+80,47%55,41%-13,82%-18,05%5:55
10044Geir Å. KristiansenHørmann M 59:10+26:24+80,57%55,38%-13,88%-18,12%5:55
101128Geir Engesland M 59:47+27:01+82,45%54,81%-15,07%-19,35%5:59
10299Solveig Stokkeland K 59:53+27:07+82,76%54,72%-15,26%-19,55%5:59
10333Christer Høyland M 1:00:28+27:42+84,54%54,19%-16,38%-20,71%6:03
10430Mikala HolvikFløy K 1:00:32+27:46+84,74%54,13%-16,51%-20,85%6:03
10583Svein Jaran Rønjum M 1:00:56+28:10+85,96%53,77%-17,28%-21,64%6:06
10623Heidi HagaSøgne IL K 1:00:59+28:13+86,11%53,73%-17,38%-21,74%6:06
1078Trine Margrethe BergeSøgne IL K 1:01:04+28:18+86,37%53,66%-17,54%-21,91%6:06
108131Roar Pedersen M 1:01:12+28:26+86,78%53,54%-17,79%-22,18%6:07
109117Andre WalleFædrelandsvennen M 1:01:17+28:31+87,03%53,47%-17,95%-22,34%6:08
1102Per Kristian Andersen M 1:02:25+29:39+90,49%52,50%-20,14%-24,60%6:14
11167Trine Anette Norheim K 1:02:34+29:48+90,95%52,37%-20,42%-24,90%6:15
11224Gardian HanssonMurpartner M 1:02:44+29:58+91,45%52,23%-20,75%-25,24%6:16
11329Gabriel HolvikFløy M 1:03:32+30:46+93,90%51,57%-22,28%-26,83%6:21
11427Kristin Ingine Hermansen K 1:03:43+30:57+94,46%51,43%-22,64%-27,20%6:22
11578Paul RichardsenFløy M 1:04:02+31:16+95,42%51,17%-23,25%-27,83%6:24
1164Erik Arild M 1:04:03+31:17+95,47%51,16%-23,28%-27,87%6:24
11789Hilde Schønberg K 1:04:33+31:47+97,00%50,76%-24,24%-28,86%6:27
118135Eirin Fidje K 1:04:34+31:48+97,05%50,75%-24,27%-28,90%6:27
11942Johanne Klovning K 1:05:18+32:32+99,29%50,18%-25,69%-30,36%6:32
12074Leif PedersenSpareBank 1 SR-Bank M 1:05:20+32:34+99,39%50,15%-25,75%-30,43%6:32
12157Thor Sverre MolleBli Vakker M 1:05:41+32:55+100,46%49,89%-26,42%-31,13%6:34
12291Lars Schønberg M 1:05:42+32:56+100,51%49,87%-26,46%-31,16%6:34
12392Marius Schønberg M 1:05:43+32:57+100,56%49,86%-26,49%-31,19%6:34
12482Osmund Rønjum M 1:06:01+33:15+101,48%49,63%-27,06%-31,79%6:36
125129Gunvor Launes K 1:08:15+35:29+108,29%48,01%-31,36%-36,25%6:50
12659John NilsenCarlsen Fritzøe M 1:09:49+37:03+113,07%46,93%-34,38%-39,38%6:59
1273Sverre AndåsElektroxperten M 1:13:54+41:08+125,53%44,34%-42,24%-47,53%7:23
128115Charles VestbergSkagerak Trål M 1:15:40+42:54+130,93%43,30%-45,64%-51,06%7:34
-9Bjørn Inge BerthelsenBli Vakker M DNF------
-65Kim Tore NomelandBli Vakker M DNF------
-118Kristian Lysø Østby M DNF------
-124Espen Flaa Nilsen M DNF------
  • Kvinne - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Kjønn Sluttid
1130Kristin Salvesen K 38:36--100%31,21%31,28%3:52
297Camilla Øverland SolheimFløy K 45:59+7:23+19,13%83,94%18,05%18,13%4:36
353Kathrine Martinsen K 46:20+7:44+20,03%83,31%17,43%17,51%4:38
4114Kristine UrdalElektroxperten K 48:20+9:44+25,22%79,86%13,86%13,95%4:50
515Marthe BrommelandFløy K 49:56+11:20+29,36%77,30%11,01%11,10%5:00
658Anne Line NepstadSpareBank 1 SR-Bank K 50:32+11:56+30,92%76,39%9,94%10,03%5:03
721Eva FinsådalSpareBank 1 SR-Bank K 51:48+13:12+34,20%74,52%7,69%7,77%5:11
831Mye Choi HsiungSørlandet sykehus K 52:15+13:39+35,36%73,88%6,88%6,97%5:14
993Anne Mette SigurdsenMakron K 52:30+13:54+36,01%73,52%6,44%6,53%5:15
1061Martine NilsenFløy ski K 52:43+14:07+36,57%73,22%6,05%6,14%5:16
1148Kristin Lauvland K 53:02+14:26+37,39%72,78%5,49%5,58%5:18
1255Randi Josefine MartinsenTaremareskogen barnehage K 54:00+15:24+39,90%71,48%3,77%3,86%5:24
13108Turid Tjørnhom K 55:27+16:51+43,65%69,61%1,18%1,28%5:33
1469Anne Trine Olsen K 56:10+17:34+45,51%68,72%-0,10%0,00%5:37
1560Anja NilsenFlekkerøen Løbeforening K 57:56+19:20+50,09%66,63%-3,24%-3,15%5:48
1668Anne Gunn K. Olsen K 58:56+20:20+52,68%65,50%-5,03%-4,93%5:54
17103Nicoline Teinum ReinhardsenTest 14. november Vest-Agder K 59:08+20:32+53,20%65,28%-5,38%-5,28%5:55
1899Solveig Stokkeland K 59:53+21:17+55,14%64,46%-6,72%-6,62%5:59
1930Mikala HolvikFløy K 1:00:32+21:56+56,82%63,77%-7,88%-7,77%6:03
2023Heidi HagaSøgne IL K 1:00:59+22:23+57,99%63,30%-8,68%-8,58%6:06
218Trine Margrethe BergeSøgne IL K 1:01:04+22:28+58,20%63,21%-8,83%-8,72%6:06
2267Trine Anette Norheim K 1:02:34+23:58+62,09%61,69%-11,50%-11,39%6:15
2327Kristin Ingine Hermansen K 1:03:43+25:07+65,07%60,58%-13,55%-13,44%6:22
2489Hilde Schønberg K 1:04:33+25:57+67,23%59,80%-15,04%-14,93%6:27
25135Eirin Fidje K 1:04:34+25:58+67,27%59,78%-15,07%-14,96%6:27
2642Johanne Klovning K 1:05:18+26:42+69,17%59,11%-16,37%-16,26%6:32
27129Gunvor Launes K 1:08:15+29:39+76,81%56,56%-21,63%-21,51%6:50
  • Mann - Totalt
Plass Startnummer Løper Klubb Kjønn Sluttid
1107Kristian TjørnhomKristiansand Løpeklubb M 32:46--100%35,55%32,99%3:17
276Kristoffer PettersenOK Marine M 37:11+4:25+13,48%88,12%26,87%23,96%3:43
316Julian Brons M 37:18+4:32+13,84%87,85%26,64%23,72%3:44
438Ole Endrè KallhovdKristiansand Løpeklubb M 37:19+4:33+13,89%87,81%26,61%23,69%3:44
5133Ole Drange M 37:27+4:41+14,29%87,49%26,34%23,42%3:45
696Kjell Tore Skeivoll M 38:32+5:46+17,60%85,03%24,21%21,20%3:51
75Erik ArnesenLund Løpeklubb M 38:33+5:47+17,65%85,00%24,18%21,17%3:51
834Gabriel IngebretsenOK Marine M 39:10+6:24+19,53%83,66%22,97%19,90%3:55
9125Marius Engeland M 39:22+6:36+20,14%83,23%22,57%19,50%3:56
1075Pål Erik Pedersen M 41:12+8:26+25,74%79,53%18,97%15,75%4:07
1188Espen Schou-NilsenKristiansand Løpeklubb M 41:20+8:34+26,14%79,27%18,71%15,47%4:08
12113Johnny UrdalElektroxperten M 41:21+8:35+26,20%79,24%18,67%15,44%4:08
1377Abraham PettersenFlekkerøy Bygg M 42:09+9:23+28,64%77,74%17,10%13,80%4:13
147Kristoffer BakkeFlekkerøy Bygg M 42:13+9:27+28,84%77,62%16,97%13,67%4:13
1519Kristian EmanuelsenKristiansand Løpeklubb M 42:15+9:29+28,94%77,55%16,90%13,60%4:14
1639Andre KjetsåBli Vakker M 43:14+10:28+31,94%75,79%14,97%11,59%4:19
1784Reinhold RønstadKristiansand Løpeklubb M 43:15+10:29+31,99%75,76%14,94%11,55%4:19
18111Tore TønnesenLund Løpeklubb M 43:19+10:33+32,20%75,64%14,80%11,42%4:20
1941Jens Ove Klev M 43:22+10:36+32,35%75,56%14,71%11,32%4:20
2050Stefan Lundgren M 43:26+10:40+32,55%75,44%14,57%11,18%4:21
2180Sander RichardsenFløy M 43:39+10:53+33,21%75,07%14,15%10,74%4:22
2218Eirik EmanuelsenNOV BIL M 43:52+11:06+33,88%74,70%13,72%10,29%4:23
2312Elias Håland BrandsdalBli Vakker M 44:19+11:33+35,25%73,94%12,84%9,37%4:26
2417Morten Dahle M 44:20+11:34+35,30%73,91%12,80%9,34%4:26
2562Paul NilsenTest 14. november Vest-Agder M 44:43+11:57+36,47%73,28%12,05%8,55%4:28
26104Arild ThomassenLyskomponenter M 45:02+12:16+37,44%72,76%11,43%7,91%4:30
2766Christian NordgårdKristiansand Løpeklubb M 45:17+12:31+38,20%72,36%10,94%7,40%4:32
2825Markus HanssonMurpartner M 45:46+13:00+39,67%71,60%9,99%6,41%4:35
29121Leon Dahle M 45:50+13:04+39,88%71,49%9,85%6,27%4:35
3079Preben Richardsen M 45:51+13:05+39,93%71,46%9,82%6,24%4:35
31132Frode Kjetså M 45:53+13:07+40,03%71,41%9,76%6,17%4:35
32127Daniel Salvesen M 45:56+13:10+40,18%71,34%9,66%6,07%4:36
3322Johan Fiskaa M 46:16+13:30+41,20%70,82%9,00%5,39%4:38
34102Stein Otto SørensenSkjærgårdsbygg M 46:43+13:57+42,57%70,14%8,12%4,46%4:40
3520Steffen Eriksen M 46:49+14:03+42,88%69,99%7,92%4,26%4:41
36122Ove PettersenFløy M 47:00+14:14+43,44%69,72%7,56%3,89%4:42
37126Martin Knudsen M 47:26+14:40+44,76%69,08%6,71%3,00%4:45
38120Olav Brunvand-Bertelsen M 47:30+14:44+44,96%68,98%6,58%2,86%4:45
3964Richard NodelandFædrelandsvennen M 47:34+14:48+45,17%68,89%6,45%2,73%4:45
4011Einar Øgrey BrandsdalBli Vakker M 47:45+14:59+45,73%68,62%6,08%2,35%4:46
4113Paul Christian Øgrey BrandsdalØgrey Industrisand M 47:47+15:01+45,83%68,57%6,02%2,28%4:47
4240Reidar Kleggetveit M 47:52+15:06+46,08%68,45%5,86%2,11%4:47
43138Dan Erik Rasmussen M 47:55+15:09+46,24%68,38%5,76%2,01%4:47
44109Daniel TorpFlekkerøy Bygg M 47:56+15:10+46,29%68,36%5,72%1,98%4:48
4554Markus MartinsenM-Team M 48:04+15:18+46,69%68,17%5,46%1,70%4:48
4671Vegard OppebøenBerge 2000 M 48:19+15:33+47,46%67,82%4,97%1,19%4:50
4770Torodd OppebøenMHWirth BIL M 48:33+15:47+48,17%67,49%4,51%0,72%4:51
4852Gunnar MartinsenM-Team M 48:35+15:49+48,27%67,44%4,45%0,65%4:51
4995Eirik Skarpeid M 48:39+15:53+48,47%67,35%4,31%0,51%4:52
50110Jan Trygve TønnesenBli Vakker M 48:51+16:05+49,08%67,08%3,92%0,10%4:53
51137Gordon Fjell M 48:54+16:08+49,24%67,01%3,82%0,00%4:53
5298Arthur Solsvik M 49:00+16:14+49,54%66,87%3,63%-0,20%4:54
5381Morgan Rønjum M 49:17+16:31+50,41%66,49%3,07%-0,78%4:56
5414Anders Øgrey BrandsdalØgrey Industrisand M 49:35+16:49+51,32%66,08%2,48%-1,40%4:57
5572Stig Cato OpsethFløy M 49:38+16:52+51,48%66,02%2,38%-1,50%4:58
56123Håkon Nilsen M 49:54+17:08+52,29%65,66%1,86%-2,04%4:59
5786Pål Salvesen M 49:59+17:13+52,54%65,56%1,69%-2,22%5:00
57136Håkon Vestberg M 49:59+17:13+52,54%65,56%1,69%-2,22%5:00
596Roald Arnesen M 50:04+17:18+52,80%65,45%1,53%-2,39%5:00
6010Per Øgrey BrandsdalBli Vakker M 50:07+17:21+52,95%65,38%1,43%-2,49%5:01
6190Jacob Schønberg M 50:14+17:28+53,31%65,23%1,20%-2,73%5:01
6294Svein Ola SigurdsenSkagerak Trål M 51:41+18:55+57,73%63,40%-1,65%-5,69%5:10
63134Per Fronth M 51:59+19:13+58,65%63,03%-2,24%-6,31%5:12
6436Espen IversenUnit4 M 52:05+19:19+58,95%62,91%-2,44%-6,51%5:13
6526Rolf Arne HaugenFædrelandsvennen M 52:07+19:21+59,05%62,87%-2,50%-6,58%5:13
66100Jone Strømsvåg M 52:09+19:23+59,16%62,83%-2,57%-6,65%5:13
671Helge AkselsenTest 14. november Vest-Agder M 52:36+19:50+60,53%62,29%-3,45%-7,57%5:16
68106Øystein Thomassenthconsulting AS M 53:03+20:17+61,90%61,77%-4,34%-8,49%5:18
6947Nicolai Langås M 53:09+20:23+62,21%61,65%-4,54%-8,69%5:19
7043Kurt KristiansenSkagerak Trål M 53:12+20:26+62,36%61,59%-4,63%-8,79%5:19
7132Christoffer Hæstad M 54:29+21:43+66,28%60,14%-7,16%-11,42%5:27
7246Jan Arve Kristoffersen M 55:03+22:17+68,01%59,52%-8,27%-12,58%5:30
7337Lars Erik JohansonIK Spræg M 55:16+22:30+68,67%59,29%-8,70%-13,02%5:32
7463Petter NilsenFlekkerøen Løbeforening M 56:24+23:38+72,13%58,10%-10,93%-15,34%5:38
75112Ole TørressenFløy M 56:32+23:46+72,53%57,96%-11,19%-15,61%5:39
76105Martin ThomassenFlekkerøy Bygg M 57:03+24:17+74,11%57,43%-12,21%-16,67%5:42
77101Morten SørensenTechano M 57:42+24:56+76,09%56,79%-13,48%-18,00%5:46
7856Thor Gunnar Martinsen M 58:07+25:21+77,37%56,38%-14,30%-18,85%5:49
7985Harry Salvesen M 58:17+25:31+77,87%56,22%-14,63%-19,19%5:50
7987Vegard Salvesen M 58:17+25:31+77,87%56,22%-14,63%-19,19%5:50
8151Egil MartinsenSkagerak/trål og not. M 58:31+25:45+78,59%56,00%-15,09%-19,67%5:51
8228Stig HermansenMulticonsult M 58:38+25:52+78,94%55,88%-15,32%-19,90%5:52
8344Geir Å. KristiansenHørmann M 59:10+26:24+80,57%55,38%-16,37%-21,00%5:55
84128Geir Engesland M 59:47+27:01+82,45%54,81%-17,58%-22,26%5:59
8533Christer Høyland M 1:00:28+27:42+84,54%54,19%-18,93%-23,65%6:03
8683Svein Jaran Rønjum M 1:00:56+28:10+85,96%53,77%-19,84%-24,61%6:06
87131Roar Pedersen M 1:01:12+28:26+86,78%53,54%-20,37%-25,15%6:07
88117Andre WalleFædrelandsvennen M 1:01:17+28:31+87,03%53,47%-20,53%-25,32%6:08
892Per Kristian Andersen M 1:02:25+29:39+90,49%52,50%-22,76%-27,64%6:14
9024Gardian HanssonMurpartner M 1:02:44+29:58+91,45%52,23%-23,38%-28,29%6:16
9129Gabriel HolvikFløy M 1:03:32+30:46+93,90%51,57%-24,96%-29,93%6:21
9278Paul RichardsenFløy M 1:04:02+31:16+95,42%51,17%-25,94%-30,95%6:24
934Erik Arild M 1:04:03+31:17+95,47%51,16%-25,97%-30,98%6:24
9474Leif PedersenSpareBank 1 SR-Bank M 1:05:20+32:34+99,39%50,15%-28,50%-33,61%6:32
9557Thor Sverre MolleBli Vakker M 1:05:41+32:55+100,46%49,89%-29,19%-34,32%6:34
9691Lars Schønberg M 1:05:42+32:56+100,51%49,87%-29,22%-34,36%6:34
9792Marius Schønberg M 1:05:43+32:57+100,56%49,86%-29,25%-34,39%6:34
9882Osmund Rønjum M 1:06:01+33:15+101,48%49,63%-29,84%-35,00%6:36
9959John NilsenCarlsen Fritzøe M 1:09:49+37:03+113,07%46,93%-37,32%-42,77%6:59
1003Sverre AndåsElektroxperten M 1:13:54+41:08+125,53%44,34%-45,35%-51,12%7:23
101115Charles VestbergSkagerak Trål M 1:15:40+42:54+130,93%43,30%-48,82%-54,74%7:34
-9Bjørn Inge BerthelsenBli Vakker M DNF------
-65Kim Tore NomelandBli Vakker M DNF------
-118Kristian Lysø Østby M DNF------
-124Espen Flaa Nilsen M DNF------