SM 2019 - Langrenn fristil 31.03.19

søndag 31. mars 2019 10.00 (GMT+1) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Ski - langrenn
Beliggenhet: Skånland kommune, Norge
Starttype: Intervallstart
Løpere: 53
Tid tatt på: LENOVO Lenovo YT3-X50F
Tid tatt med: Webscorer PRO 3.1
Oppdatert: søndag 31. mars 2019 10.05 (GMT+1)
Arrangert av: Fjell skilag

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Løpsvinnere

  • right arrow imageKlikk på et grønt klassenavn for å se fullstendige resultater
 Åpen FH - 3km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt John Cesar Johnsen 11:34 1
 H jr - 5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Sverre Hanssen 14:34 1
 G9 - 1,5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Iver Mathiesen Knutsen 6:35 3
 J9 - 1,5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Thea Helene Gyltnes 8:42 4
 G10 - 1,5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Sverre Holand-Roth 6:47 2
 H jr - 10km (5+5) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Marcus Åshovd 29:32 1
 J10 - 1,5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Thea Amalie Olsen 6:16 1
 Åpen H - 10km (5+5) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Elias Mathiesen Knutsen 27:57 1
 G11 - 1,5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Ingvar Dervola Johansen 5:55 2
 J11 - 1,5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Rebecca Holand-Roth 6:08 8
 J12 - 3km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Majja Angelica Guttorm 13:43 1
 G13 - 3km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Jåvva Rensberg 9:04 3
 J13 - 3km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Isabella Holand-Roth 9:28 6
 G14 - 5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Helge Ims 14:20 3
 J14 - 5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Sunniva Maria Haukebøe 17:00 4
 G15 - 5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Petter Dervola Johansen 13:59 2
 J15 - 5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Anna Kaisa Jernsletten 17:26 2
 G16 - 5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Henda Dikkanen Margit 15:00 2
 J16 - 5km Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Elen Kristine Petterson 15:17 4
 H35-49 - 10km (5+5) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Jonas Gulsrud 34:43 1
 H50-59 - 8km (5+3) Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Yrjö Portti 25:02 1