SM 2019 - Reingjeterkonkurranse 30.03.19

lørdag 30. mars 2019 00.00 (GMT+1) - Endelig resultatliste

Løpsinfo
Sport: Ski - langrenn
Beliggenhet: Skånland kommune, Norge
Starttype: Intervallstart
Løpere: 52
Tidsstraffer:
Tid tatt på: LENOVO Lenovo YT3-X50F
Tid tatt med: Webscorer PRO 3.1
Oppdatert: lørdag 30. mars 2019 12.57 (GMT+1)
Arrangert av: Fjell skilag

Kontakt arrangør

Bruk dette skjemaet for å sende en epost til arrangøren.

Ditt navn
Din epostadresse
Bekreft epost-adresse
Melding til arrangør
Sende

  • Løpsvinnere

  • right arrow imageKlikk på et grønt klassenavn for å se fullstendige resultater
 Åpen FH (1,5+1,5) 1x5 7m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt John Cesar Johnsen 38:59 1
 H jr (3+1,5+1,5) 2x5 11m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Marcus Åshovd 30:40 1
 Åpen D (3+3+1,5) 2x5 9m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Amalie Storjord Tovås 44:14 1
 Åpen H (3+3+3) 2x5 13m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Elias Mathiesen Knutsen 48:42 1
 G9 (1,5+0,2) 1x5 5m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Sondre Håvard Holand-Fagerheim 16:15 3
 J9 (1,5+0,2) 1x5 5m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Lea Kristine Hellesvik 17:17 4
 G10 (1,5+0,2) 1x5 5m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Áigin Jovnna Heiberg 11:42 2
 J10 (1,5+0,2) 1x5 5m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Thea Amalie Olsen 10:43 1
 G11 (1,5+0,2) 1x5 6m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Ingvar Dervola Johansen 15:06 2
 J11 (1,5+0,2) 1x5 6m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Johanne Ims 11:59 7
 J12 (1,5+1,5) 1x5 6m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Majja Angelica Guttorm 26:30 1
 G13 (1,5+1,5) 1x5 7m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Ravn-Mathias Sara Gulsrud 19:12 3
 J13 (1,5+1,5) 1x5 7m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Lea Christine Henriksdatter Sara 16:16 6
 G14 (1,5+1,5) 1x5 7m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Helge Ims 15:55 3
 J14 (1,5+1,5) 1x5 7m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Madeleine Øvrevoll 16:29 5
 G15 (3+1,5) 1x5 9m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Petter Dervola Johansen 22:22 2
 J15 (3+1,5) 1x5 9m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Anna Kaisa Jernsletten 25:59 2
 G16 (3+1,5+1,5) 2x5 11m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Henda Dikkanen Margit 39:03 2
 J16 (1,5+1,5+1,5) 2x5 9m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Ánne Kátjá Heiberg 30:24 4
 H50-59 (3+3+1,5) 2x5 11m Vinner Vinnertid Totalt løpere
 Totalt Yrjö Portti 47:09 1