1 |
Auronen Jouni
Lappeenranta - Ruukinperän Rynnistys |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
2 |
Feofanov Anton
Pietari - Russia |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
3 |
Heikkinen Antti
Imatra - Imatran Urheilijat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
4 |
Hinkkanen Juha
Simpele - Parikkalan Urheilijat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
5 |
Kakkola Kari
Lappeenranta |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
6 |
Kalaidin Pavel
St. Petersburg - SpeedyPants |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
7 |
Karttiala Jani
Imatra - Supermoto |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
9 |
Kaskinen Ilkka
Imatra - Supermoto |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
10 |
Kaskinen Mikko
Imatra - Imatran Urheilijat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
11 |
Kesonen Anssi
Lappeenranta - Imatran Urheilijat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
12 |
Kiuru Jani
Kuukanniemi - Raja-Karjalan Suunnistajat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
13 |
Korhonen Tero
Joutseno |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
15 |
Kulmala Aki
Nurmijärvi |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
16 |
Kuronen Juho
Lappeenranta |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
17 |
Miettinen Markus
Lappeenranta - Joutsenon Kullervo |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
18 |
Laitinen Ari-Pekka
Imatra |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
19 |
Laitinen Jere-Pekka
Imatra |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
21 |
Martiskainen Juho
Imatra - SK Vuoksi |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
22 |
Metsi Jukka
Imatra - Karhukallion Hiihtäjät |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
23 |
Safin Vlad
Saint Petersburg - Moroz Marathon |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
24 |
Mäkelä Jari
Kouvola |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
26 |
Niemi Lauri
Lappeenranta - Lappeen Riento |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
27 |
Nykänen Ville
Lappeenranta - Lappeen Riento |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
28 |
Ojalainen Kari
Imatra - Imatran Urheilijat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
29 |
Ovaska Juha
Imatra - Ruokolahden Raju |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
31 |
Raatikainen Toni
Imatra - Rajan Urheilijat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
32 |
Raiskio Pasi
Ylöjärvi - KARAMA OY |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
34 |
Ruotsala Mika
Salosaari - Rajan Urheilijat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
35 |
Räisänen Jari
Lappeenranta |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
37 |
Sippola Matti
Helsinki - Britas Simförening rf |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
38 |
Siitonen Jouni
Puumala - KARAMA OY |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
39 |
Suutarinen Eero
Imatra |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
40 |
Syväoja Jyri
Lappeenranta |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
41 |
Tammivuori Pertti
Britas Simförening rf - Britas Simförening rf |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
42 |
Vuolle Jukka
Tampere - Kunto-Pirkat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
43 |
Zuev Viacheslav
Russia |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
45 |
Kemppinen Jukka
Imatra - KARAMA OY |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
46 |
Ignatenia Viacheslav
Saint Petersburg |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
47 |
Smutin Valery
Pietari |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
48 |
Vilkko Ere
Imatra |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
49 |
Sinkko Seppo
Karjala triathlon |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
50 |
Miettinen Harri
Joutsenon Kullervo |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
51 |
Erikson Kim
Porvoo |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
52 |
Heinonen Katri
Lappeenranta |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
53 |
Hotakainen Minna
Joutseno - Joutsenon Kullervo |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
54 |
Ivanova Marina
Imatra - SK Vuoksi |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
55 |
Kantola Etti
Lappeenranta |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
56 |
Kataja Reetta
Helsinki |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
58 |
Kettula Minna
Lappeenranta |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
60 |
Kinnunen Maarit
Lappeenranta |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
61 |
Kortelainen Veera
Kuukanniemi - Raja-Karjalan Suunnistajat |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
62 |
Laitinen Riikka
Helsinki |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
63 |
Mikkonen Maria
Jyväskylä - Kuusamon Eräveikot ry. |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
64 |
Mäkelä Jaana
Simpele - Simpeleen Urheilijat |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
65 |
Pasanen Lotta
Kuopio - Imatran Urheilijat |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
66 |
Päätalo Mervi
Puntala - Imatran Urheilijat |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
67 |
Repo Sari
Ristiina - Ristiinan Urheilijat |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
68 |
Soikkeli Sanni
Parikkala - Simpeleen Urheilijat |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
69 |
Suutari Susanna
Savitaipale |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
70 |
Syväoja Kati
Lappeenranta |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
71 |
Tanaeva Natalia
Russia - SpeedyPants |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
72 |
Vallin Marjut
Rauha |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
73 |
Kaljunen Mika
Saimaa Sport |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
74 |
Taskinen Julius
Taipalsaari |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
75 |
Kaila Kimmo
Nastola |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
76 |
Koho Jari
Imatra |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
77 |
Alavahtola Petteri
Parikkala - Parikkalan Urheilijat |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
78 |
Kinnari Kari
Imatra - Teatteri Imatra |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
79 |
Kortelainen Lauri
Savonlinna - Savonlinnan Teatteri |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
80 |
Kurttila Tero
Rauha |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
81 |
Mäntynen Antti
Söderkulla - Ojy |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
82 |
Nummisto Jarno
Imatra |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
83 |
Räty Pekka
Imatra - Teatteri Imatra |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
84 |
Ahonen Olli
Imatra - Imatran Urheilijat |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
85 |
Rovio Mikael
Imatra - Imatran Urheilijat |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
86 |
Niemi Ilpo
Ylämaa |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
87 |
Akkanen Mikko
Nastola |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
88 |
Kaila Hiski
Nastola |
9km
|
|
|
M |
10:00:00 |
89 |
Immonen Paula
Imatra - IPKY valjakkohiihtäjät |
17,5km
|
|
|
F |
10:00:00 |
90 |
Katalkina Marina
Pietari - Russia |
17,5km
|
|
|
F |
10:00:00 |
91 |
Niemi Johanna
Pulp |
17,5km
|
|
|
F |
10:00:00 |
92 |
Ojala Tiina
Lappeenranta |
17,5km
|
|
|
F |
10:00:00 |
93 |
Putila Kirsi
Lappeenranta |
17,5km
|
|
|
F |
10:00:00 |
94 |
Rasimus Sanna
Imatra - IPKY valjakkohiihtäjät |
17,5km
|
|
|
F |
10:00:00 |
95 |
Rautio Hannariikka
Imatra |
17,5km
|
|
|
F |
10:00:00 |
96 |
Rumiantseva Karina
Saint Petersburg - Moroz Marathon |
17,5km
|
|
|
F |
10:00:00 |
97 |
Höglund Kurt
Porvoo |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
98 |
Rantala Vesa
Kotka |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
100 |
Keskisaari Ismo
Lappeenranta |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
101 |
Gorev Kirill
Russia |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
102 |
Maaranen Heidi
Mikkelin hiihtäjät |
17,5km
|
|
|
F |
10:00:00 |
103 |
Vilve Janne
Mikkelin hiihtäjät |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
104 |
Alexander Mochalov
Russia |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
105 |
Lehtimäki Leo
Lappeenranta |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
106 |
Sahala Sami
Hamina |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
107 |
Virtanen Raimo
Kymin koskenpojat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
108 |
Majander Jukka
Porvoon urheilijat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
109 |
Voutilainen Tuula
Porvoon urheilijat |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
110 |
Paukkunen Kari
Lemi |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
111 |
Keskisaari Esa
Apettas |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
112 |
Kosonen Antti
Imatran Urheilijat |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
113 |
Turunen Tero
Varkaus |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
114 |
Lamminsalo Sari
Helsinki |
35km
|
|
|
F |
10:00:00 |
115 |
Luostarinen Jarkko
Imatra |
17,5km
|
|
|
M |
10:00:00 |
116 |
Sairanen Kari
Imatran Urheilijat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
117 |
Rajamäki Jaakko
Imatra |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
118 |
Rajamäki Julius
Imatra |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
119 |
Maikkula Henri
Imatran Urheilijat |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
120 |
Kaihlavirta Tuomas
Kuohun karpaasit |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |
121 |
Immonen Erkki
Imatra |
35km
|
|
|
M |
10:00:00 |