- | 116 | Dalma BanfiÅs IL | J7 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 117 | Eline Haugen SeierstenIngen | J7 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 118 | Aksel Stokke MeenÅs IL | G7 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 119 | Birk LorentzenIngen | G7 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 120 | Ulrik Herstad ElvenesAsker Sk. Friidrett | G7 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 121 | Eivind Rødseth EikjeÅs IL | G7 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 122 | Hennie AschehougÅs IL | J8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 123 | Marie HjelmstadIL Heming | J8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 124 | Thale Martine ÅrvikIngen | J8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 125 | Jørgen BjervaÅs IL | G8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 126 | Gard ReistadIngen | G8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 127 | Milliam Grønvold WidénÅs IL | G8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 128 | Jørgen Nessa BreanÅs IL | G8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 129 | Henrik Nessa BreanÅs IL | G8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 130 | Hennie Fossheim SolbergSkimt | J9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 131 | Svanhild HansenØrje IL | J9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 132 | Johannes GaustadÅs IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 133 | Christian A KvarmeÅs IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 134 | Gael González-VarelaÅs IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 135 | Sigurd Rødseth EikjeÅs IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 136 | Martin ÅrtunVestby IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:20:00 |
- | 137 | Johanne Sibbern JohnsenÅs IL | J10 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:20:00 |
- | 138 | Emil Tengheden LøkenÅs IL | G10 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:20:00 |
- | 139 | Dyre Stokke MeenÅs IL | G10 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:20:00 |
- | 140 | Erlend Stokke MeenÅs IL | G10 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:20:00 |
- | 141 | Eirik Reisæter OvervollÅs IL | G10 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:20:00 |
- | 217 | Hennie Slang-RaddumIngen | J7 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 219 | Odin Schei DanevadÅs IL | G9 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:20:00 |
- | 222 | Elena Andrade HavnegjerdeIngen | J8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |
- | 223 | Sofie Salamonsen SandstadIngen | J8 år Storplena rundt 2 runder |
- | -----1:10:00 |