- |
Aimee Blackmore
Counties Manukau |
|
KIDS RACE |
KIDS RACE
|
13 |
F |
|
- |
Alan Crofts
Counties Manukau |
|
C GRADE |
C GRADE
|
53 |
M |
|
- |
Alex Heaney
Te Awamutu Cycling Club |
|
A GRADE |
A GRADE
|
22 |
M |
|
- |
Alex Lock
Mid Devon CC - Colin Lewis Cycles |
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
27 |
M |
|
- |
Alexander Ray
Alexander Ray |
|
A GRADE |
A GRADE
|
26 |
M |
|
- |
Allan Postance
|
|
C GRADE |
C GRADE
|
|
|
|
- |
Andrew Cozens
Counties Manukau |
|
C GRADE |
C GRADE
|
30 |
M |
|
- |
Andrew Finnigan
|
|
SOCIAL GRADE |
SOCIAL GRADE
|
45 |
M |
|
- |
Andrew Kurth
MEC |
|
C GRADE |
C GRADE
|
53 |
M |
|
- |
Andrew Matthews
Counties Manukau |
|
C GRADE |
C GRADE
|
15 |
M |
|
- |
Anna Quinn
|
|
HOTTIES GRADE |
HOTTIES GRADE
|
50 |
F |
|
- |
Belinda Duffy
|
|
HOTTIES GRADE |
HOTTIES GRADE
|
24 |
F |
|
- |
Ben Reynolds
Auckland |
|
C GRADE |
C GRADE
|
23 |
M |
|
- |
Benny Van Der Griend
Counties Manukau |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
57 |
M |
|
- |
Brynn Gilbertson
Counties Manukau Cycling |
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
50 |
M |
|
- |
Carla Ijssennagger
|
|
HOTTIES GRADE |
HOTTIES GRADE
|
49 |
F |
|
- |
Chris Lim
Counties Manukau |
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
44 |
M |
|
- |
Chris Owens
University Of Auckland Cycling Club |
|
C GRADE |
C GRADE
|
35 |
M |
|
- |
Christian Scarlett
|
|
KIDS RACE |
KIDS RACE
|
10 |
M |
|
- |
Colin Baird
GRIT |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
42 |
M |
|
- |
Conor Tindall
|
|
Under 15 |
Under 15
|
14 |
M |
|
- |
Craig Moriarty
|
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
41 |
M |
|
- |
Damian Harvey
|
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
43 |
M |
|
- |
Dan Barclay
|
|
Under 15 |
Under 15
|
13 |
M |
|
- |
Dan Cross
Nhcc |
|
A GRADE |
A GRADE
|
23 |
M |
|
- |
David Foley
MEC |
|
C GRADE |
C GRADE
|
52 |
M |
|
- |
Dean Barker
Cmc |
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
50 |
M |
|
- |
Dick Johnson
Auckland |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
45 |
M |
|
- |
Dillon Smith
Dillon Smith |
|
SOCIAL GRADE |
SOCIAL GRADE
|
31 |
M |
|
- |
Douglas Barclay
Douglas Barclay |
|
SOCIAL GRADE |
SOCIAL GRADE
|
46 |
M |
|
- |
Ella Broderick
Three Kings School |
|
KIDS RACE |
KIDS RACE
|
9 |
F |
|
- |
Emily McCullough
Counties Manukau |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
17 |
F |
|
- |
Fin Laden
MEC |
|
Fixie |
Fixie
|
45 |
M |
|
- |
Francois Theron
N/A |
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
32 |
M |
|
- |
Gavin Lendich
Cmc |
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
54 |
M |
|
- |
Gemma Wolffram
N/A |
|
HOTTIES GRADE |
HOTTIES GRADE
|
34 |
F |
|
- |
Gustavo Souza
|
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
37 |
M |
|
- |
Guy Starling
|
|
SOCIAL GRADE |
SOCIAL GRADE
|
40 |
M |
|
- |
Hakan Calbayram
North Harbour |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
42 |
M |
|
- |
Hamish Ducat
Auckland Central Cycling Club |
|
A GRADE |
A GRADE
|
17 |
M |
|
- |
Hannah Mead
|
|
KIDS RACE |
KIDS RACE
|
|
|
|
- |
Hayden Bull
Auckland |
|
C GRADE |
C GRADE
|
47 |
M |
|
- |
Hayden Russell
Auckland MTB |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
34 |
M |
|
- |
Isabel Broderick
Three Kings School |
|
KIDS RACE |
KIDS RACE
|
9 |
F |
|
- |
Jaedyn Erikson
|
|
KIDS RACE |
KIDS RACE
|
|
|
|
- |
James Butterworth
Auckland Central |
|
SOCIAL GRADE |
SOCIAL GRADE
|
47 |
M |
|
- |
James Corban
North Harbour Cycling/Auckland Grammar |
|
C GRADE |
C GRADE
|
14 |
M |
|
- |
James Krzanich
Counties Manukau |
|
A GRADE |
A GRADE
|
17 |
M |
|
- |
James Matthews
N/A |
|
A GRADE |
A GRADE
|
17 |
M |
|
- |
Jef Churchward
|
|
C GRADE |
C GRADE
|
37 |
M |
|
- |
Jeff Watkins
MEC |
|
SOCIAL GRADE |
SOCIAL GRADE
|
52 |
M |
|
- |
Jennifer Corbett
Hot Cycles |
|
HOTTIES GRADE |
HOTTIES GRADE
|
32 |
F |
|
- |
Jeremy Turner
Counties Manakau |
|
C GRADE |
C GRADE
|
47 |
M |
|
- |
Jo Beaven
|
|
HOTTIES GRADE |
HOTTIES GRADE
|
52 |
F |
|
- |
Jo Crocker
Hotties |
|
SOCIAL GRADE |
SOCIAL GRADE
|
49 |
F |
|
- |
Jon Crutchley
Cmc |
|
C GRADE |
C GRADE
|
51 |
M |
|
- |
Jon Wall
|
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
52 |
M |
|
- |
Jonny Barclay
|
|
SOCIAL GRADE |
SOCIAL GRADE
|
9 |
M |
|
- |
Jono Wall
MEC |
|
C GRADE |
C GRADE
|
52 |
M |
|
- |
Julia Erakovic
Counties Manakau |
|
HOTTIES GRADE |
HOTTIES GRADE
|
31 |
F |
|
- |
Kate Waters
|
|
SOCIAL GRADE |
SOCIAL GRADE
|
|
|
|
- |
Keivan Memarzadeh
Cmc |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
34 |
M |
|
- |
Kosta Koutsos
Counties Manukau |
|
Under 15 |
Under 15
|
14 |
M |
|
- |
Lancely Yung
Counties Manukau |
|
Under 15 |
Under 15
|
15 |
F |
|
- |
Lavinia Macoviciuc
|
|
SOCIAL GRADE |
SOCIAL GRADE
|
|
|
|
- |
Liam Friary
RCC |
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
34 |
M |
|
- |
Liam Hewlett
|
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
16 |
M |
|
- |
Logan Mort
|
|
A GRADE |
A GRADE
|
25 |
M |
|
- |
Lou Crosby
|
|
A GRADE |
A GRADE
|
26 |
F |
|
- |
Maia Barclay
|
|
SOCIAL GRADE |
SOCIAL GRADE
|
12 |
F |
|
- |
Mark Erikson
Grey Lynn Cycle Club |
|
C GRADE |
C GRADE
|
47 |
M |
|
- |
Mark Taylor
|
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
40 |
M |
|
- |
Max Newton
Auckland |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
25 |
M |
|
- |
Michael Brenndorfer
Auckland |
|
Fixie |
Fixie
|
35 |
M |
|
- |
Michael Morris
|
|
C GRADE |
C GRADE
|
40 |
M |
|
- |
Mireille Sitters
Counties |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
48 |
F |
|
- |
Monty WAWATAI
Auckland |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
55 |
M |
|
- |
Nate Gilbertson
Counties Manukau Cycling |
|
Under 15 |
Under 15
|
13 |
M |
|
- |
Nathan Livingstone
|
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
58 |
M |
|
- |
Neil Brodeirck
Mt. Eden Cycle |
|
C GRADE |
C GRADE
|
45 |
M |
|
- |
Niamh Kane
ACCC |
|
HOTTIES GRADE |
HOTTIES GRADE
|
17 |
F |
|
- |
Olano Scarlett
|
|
KIDS RACE |
KIDS RACE
|
12 |
M |
|
- |
Oli Smith
|
|
Under 15 |
Under 15
|
14 |
M |
|
- |
Ollie Simcock
|
|
HOTTIES GRADE |
HOTTIES GRADE
|
|
|
|
- |
Paul Archer
Titirangi |
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
54 |
M |
|
- |
Paul Kane
ACCC |
|
C GRADE |
C GRADE
|
54 |
M |
|
- |
Peter Missingham
Parnell |
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
52 |
M |
|
- |
Pierce Tindall
|
|
KIDS RACE |
KIDS RACE
|
14 |
M |
|
- |
Regan Sheath
Cambridge |
|
A GRADE |
A GRADE
|
24 |
M |
|
- |
Rob Scarlett
Cmc |
|
A GRADE |
A GRADE
|
37 |
M |
|
- |
Rob Whitfield
Auckland |
|
C GRADE |
C GRADE
|
46 |
M |
|
- |
Robert Glenny
|
|
Fixie |
Fixie
|
|
|
|
- |
Roger Stewart
Hot Cycles |
|
C GRADE |
C GRADE
|
57 |
M |
|
- |
Roman Van Uden
ACCC |
|
A GRADE |
A GRADE
|
28 |
M |
|
- |
Ruby Livingstone
Counties Manukau |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
23 |
F |
|
- |
Sarah Butterworth
Nil |
|
KIDS RACE |
KIDS RACE
|
11 |
F |
|
- |
Sean Davel
|
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
50 |
M |
|
- |
Shaun Field
|
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
35 |
M |
|
- |
Simon YULE
|
|
C GRADE |
C GRADE
|
|
|
|
- |
Stu Smith
|
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
44 |
M |
|
- |
Tad Mejdr
Auckland |
|
Fixie |
Fixie
|
35 |
M |
|
- |
Tessa Van Der Kleij
Hotties/Grit |
|
HOTTIES GRADE |
HOTTIES GRADE
|
27 |
F |
|
- |
Theo Gilbertson
Counties Manukau Cycling |
|
A GRADE |
A GRADE
|
16 |
M |
|
- |
Tilo Reinhardt
Cmc |
|
C GRADE |
C GRADE
|
58 |
M |
|
- |
Tim Spicer
North Harbour Cycling Club |
|
B GRADE (1) |
B GRADE (1)
|
51 |
M |
|
- |
Todd Hewlett
North Harbour |
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
45 |
M |
|
- |
Tom Waters
|
|
C GRADE |
C GRADE
|
|
|
|
- |
Trent Donjeany
North Harbour |
|
A GRADE |
A GRADE
|
24 |
M |
|
- |
Wayne Frecklington
No Club |
|
C GRADE |
C GRADE
|
44 |
M |
|
- |
Will Turner
|
|
B GRADE (2) |
B GRADE (2)
|
32 |
M |
|
- |
Zane Moors
|
|
C GRADE |
C GRADE
|
19 |
M |
|