2021 Frank Harrison Interstate - Sun

Sunday, March 28, 2021 10:00 (GMT+11) - Start list

Race info
Sport: Paddling
Location: South Albury, Australia
Start type: Manual wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 81
Updated: Friday, March 26, 2021 17:34 (GMT+11)
Organized by: Paddle Victoria Marathon
Race website: www.vic.paddle.org.au
Race notes
Final start list, with registrations as of 5 pm, Fri, 27 Mar 2021. 45 boats, 88 paddlers. Paddlers who aren't racing have been placed in Wave 9 in case there are late changes. 122 paddlers registered for the weekend. Waves 1 & 2 may be combined on the day.
Show more Show less

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
9001 Robert Godwin VIC - INCC  Not racing Not racing 9 M
9002 Michelle Rollo NSW/ACT - tba (RKM1)  Not racing Not racing 9 F
9003 Catherine Atkinson NSW/ACT - Manly Warringah (K1)  Not racing Not racing 9 F
9004 Laura Lee NSW/ACT - Windsor (K1)  Not racing Not racing 9 F
9005 Gabrielle Hurley NSW/ACT - Burley Griffin (K1)  Not racing Not racing 9 F
9006 Jenny Luff NSW/ACT - Wagga Bidgee  Not racing Not racing 9 F
9007 Karen Hadjinicola NSW/ACT - Lane Cove  Not racing Not racing 9 F
9008 Sandra Doyle NSW/ACT - Wagga Bidgee  Not racing Not racing 9 F
9009 Fleur Brinkmann NSW/ACT - Burley Griffin  Not racing Not racing 9 F
9010 Carley McKay VIC - Mitta Mitta (ORS1)  Not racing Not racing 9 F
9011 Penny Young VIC - INCC Yarra Paddlers  Not racing Not racing 9 F
9012 Anne Harris WA - Yarrawonga Mulwala (K1)  Not racing Not racing 9 F
9013 John Preston NSW/ACT - Burley Griffin (K1)  Not racing Not racing 9 M
9014 Mark Moro NSW/ACT - Sutherland Shire (ORS1)  Not racing Not racing 9 M
9015 Phil Roy NSW/ACT - Wagga Bidgee (TK1)  Not racing Not racing 9 M
9016 Leslie Howard NSW/ACT - Windsor (ORS1)  Not racing Not racing 9 M
9017 Paul Smith NSW/ACT - Burley Griffin (K1)  Not racing Not racing 9 M
9018 Gerry Foster NSW/ACT - Macgregor (K1)  Not racing Not racing 9 M
9019 Alan Crawford NSW/ACT - Mitta Mitta (ORS1)  Not racing Not racing 9 M
9020 Allan Newhouse NSW/ACT - Burley Griffin (C1)  Not racing Not racing 9 M
9021 Lachlan Stokes NSW/ACT - Sutherland Shire - Janali (K1)  Not racing Not racing 9 M
9022 Brendan Judd NSW/ACT - Wagga Bidgee  Not racing Not racing 9 M
9023 Michael Hanemaayer NSW/ACT - Burley Griffin  Not racing Not racing 9 M
9024 David Dibdin NSW/ACT - Sutherland Shire  Not racing Not racing 9 M
9025 Craig Elliot NSW/ACT - Burley Griffin  Not racing Not racing 9 M
9026 Anthony Deague VIC - INCC Yarra Paddlers (K1)  Not racing Not racing 9 M
9027 David Ceddia VIC - INCC Yarra Paddlers (K1)  Not racing Not racing 9 M
9028 Tom Kennnan VIC - INCC Yarra Paddlers (K1)  Not racing Not racing 9 M
9029 Julian Morris VIC - Footscray (TK1)  Not racing Not racing 9 M
9030 Bruce Simpson VIC - Mitta Mitta (K1)  Not racing Not racing 9 M
9031 Tony Bond VIC - Echuca Moama Canoe Club (TC1)  Not racing Not racing 9 M
9032 Keith Gourlay VIC - INCC Yarra Paddlers (ORS1)  Not racing Not racing 9 M
9033 Craig Woodhead VIC - Footscray (K1)  Not racing Not racing 9 M
9034 Neil White VIC - Footscray (K1)  Not racing Not racing 9 M
9035 Steve Batancs VIC - Fairfield  Not racing Not racing 9 M
9036 Travis Lamb VIC - Bellarine  Not racing Not racing 9 M