WC Val di Fiemme Men Sprint F

Saturday, January 9, 2021 11:05 (GMT+1) - Start list

Race info
Sport: Skiing - cross-country
Location: Lago, Italy
Start type: Interval start
Racers: 52
Updated: Saturday, January 9, 2021 00:16 (GMT+1)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

WC Val di Fiemme Men Sprint F

  • Start list
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Start time
1 KLEE Beda SUI  M 11:05:15
2 COLOGNA Dario SUI  M 11:05:30
3 de FABIANI Francesco ITA  M 11:05:45
4 MALTSEV Artem RUS  M 11:06:00
5 POROMAA William SWE  M 11:06:15
6 PARISSE Clement FRA  M 11:06:30
7 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu AND  M 11:06:45
8 VUORELA Markus FIN  M 11:07:00
9 TERENTEV Alexander RUS  M 11:07:15
10 BAUMANN Jonas SUI  M 11:07:30
11 BACKSCHEIDER Adrien FRA  M 11:07:45
12 BOLSHUNOV Alexander RUS  M 11:08:00
13 SPITSOV Denis RUS  M 11:08:15
14 LAPIERRE Jules FRA  M 11:08:30
15 PELLEGRINO Federico ITA  M 11:08:45
16 BOEGL Lucas GER  M 11:09:00
17 SVENSSON Oskar SWE  M 11:09:15
18 DOBLER Jonas GER  M 11:09:30
19 YAKIMUSHKIN Ivan RUS  M 11:09:45
20 SEMIKOV Ilia RUS  M 11:10:00
21 SCHUMACHER Gus USA  M 11:10:15
22 BELOV Evgeniy RUS  M 11:10:30
23 LAPALUS Hugo FRA  M 11:10:45
24 CHERVOTKIN Alexey RUS  M 11:11:00
25 VENTURA Paolo ITA  M 11:11:15
26 NOTZ Florian GER  M 11:11:30
27 MELNICHENKO Andrey RUS  M 11:11:45
28 ROJO Imanol ESP  M 11:12:00
29 NOVAK Michal CZE  M 11:12:15
30 MANIFICAT Maurice FRA  M 11:12:30
31 RETIVYKH Gleb RUS  M 11:12:45
32 JOUVE Richard FRA  M 11:13:00
33 BOLGER Kevin USA  M 11:13:15
34 CHAUVIN Valentin FRA  M 11:13:30
35 SUHONEN Verneri FIN  M 11:13:45
36 FURGER Roman SUI  M 11:14:00
37 LEPISTO Lauri FIN  M 11:14:15
38 BRUGGER Janosch GER  M 11:14:30
39 MIKKONEN Juho FIN  M 11:14:45
40 SANDSTROEM Bjoern SWE  M 11:15:00
41 BING Thomas GER  M 11:15:15
42 BERTOLINA Mirco ITA  M 11:15:30
43 VERMEULEN Mika AUT  M 11:15:45
44 SALVADORI Giandomenico ITA  M 11:16:00
45 MALONEY WESTGAARD Thomas IRL  M 11:16:15
46 PRALONG Candide SUI  M 11:16:30
47 RUUS Marcus SWE  M 11:16:45
48 FELLNER Adam CZE  M 11:17:00
49 KNOP Petr CZE  M 11:17:15
50 EINARSSON Snorri Eythor ISL  M 11:17:30
51 GAILLARD Jean Marc FRA  M 11:17:45
52 PATTERSON Scott USA  M 11:18:00