Grade 6 Girls Div A and B

Tuesday, September 15, 2020 10:00 (GMT+10) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: Launceston, Australia
Start type: Manual wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 48
Updated: Monday, September 14, 2020 18:52 (GMT+10)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Grade 6 Girls Div A and B

  • Summary »
  • Female - Grade 6 Girls
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Gender Start time
49 Marli Hillier Glen Dhu - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
49a Sophie Brewster Riverside Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
50 Laura Tarrant Glen Dhu - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
50a Aurora de Boer Riverside Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
51 Ella Wheldon Glen Dhu - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
51a Olivia Bender Riverside Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
52 Angelina Souto Glen Dhu - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
52a Ella Simpson Riverside Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
53 Taylor Campbell Glen Dhu - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
53a Sienna Bowden Riverside Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
54 Georgia Pearton Glen Dhu - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
54a Hayley Phillips Riverside Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
55 Maddison Medwin Youngtown - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
55a Sophie Ryan Trevallyn Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
56 Jaimee Todman Youngtown - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
56a Daisy Barbour Trevallyn Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
57 Ashley Clarke Youngtown - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
57a Carmen De Michiel-Burnham Trevallyn Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
58 Lilliarna Quilliam Youngtown - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
58a Heidi Curtis Trevallyn Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
59 Charlotte Gray Youngtown - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
59a Estella Bridle Trevallyn Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
60 Georgie Hawkins Youngtown - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
60a Trevallyn Girl Runner 1 Trevallyn Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
61 Caitlin Reed Norwood - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
61a Nikki O’Connor Summerdale Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
62 Abby Saunders Norwood - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
62a Zoe O’Connor Summerdale Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
63 Holly Dunn Norwood - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
63a Lani Broad Summerdale Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
64 Chloe Thomas Norwood - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
64a Zoe Colgrave Summerdale Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
65 Ava Miller Norwood - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
65a Kassandra Hadley Summerdale Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
66 Pixie Stubbings Norwood - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
66a Merrissa Spurway-Smith Summerdale Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
67 Poppi Schoenmaker Punchbowl - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
67a Lilian Foster East Launceston Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
68 Layla Schoenmaker Punchbowl - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
68a Lilly Wadley-Mitchell East Launceston Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
69 Ellen Yared Punchbowl - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
69a Amali Wynter East Launceston Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
70 Jade Binns Punchbowl - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
70a Poppy Roberts East Launceston Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
71 Eloise Shepherd Punchbowl - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
71a Tait Woodward East Launceston Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F
72 Sophie Cameron Punchbowl - Division B  Grade 6 Girls 6 Girls F
72a Eleanor Cavanough East Launceston Primary - Div A  Grade 6 Girls 6 Girls F