- |
Aidan Han
VIC |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U16 M K1 (15.6km) ICF Class Portage |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2005 |
M |
|
- |
Alanna Ewin
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
45-54 W K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1966 |
F |
|
- |
Alex Brunacci
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1963 |
M |
|
- |
Alex James
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1962 |
M |
|
- |
Allan Newhouse
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
65-74 M C1 (11.9km) |
Masters (Selection)
|
1946 |
M |
|
- |
Andrea Szkibik
VIC |
Masters (Non Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1963 |
F |
|
- |
Andy Heartcliffe
WA |
Masters (Selection)
|
35-44 M K1 (23.0km) |
Masters (Selection)
|
1980 |
M |
|
- |
Ann Lloyd-Green
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
65-74 W K1 (11.9km) |
Masters (Selection)
|
1949 |
F |
|
- |
Anna Wells
VIC |
Masters (Non Selection)
|
45-54 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1975 |
F |
|
- |
Anna Wilson
VIC |
Masters (Selection)
|
45-54 W K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1971 |
F |
|
- |
Annette Boath
VIC |
Masters (Non Selection)
|
55-64 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1959 |
F |
|
- |
Ann-Marie Roberts
VIC |
Masters (Non Selection)
|
45-54 W K1 (19.3km) |
Masters (Non Selection)
|
1974 |
F |
|
- |
Anthony Cole
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1973 |
M |
|
- |
Arnie Shanahan
VIC |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U18 M C1 (11.9km) |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2003 |
M |
|
- |
Barry Bell
VIC |
Masters (Non Selection)
|
65-74 M C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1947 |
M |
|
- |
Barry Hayden
SA |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1964 |
M |
|
- |
Ben Johnson
VIC |
Masters (Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Selection)
|
1971 |
M |
|
- |
Bernie Craggs
NSW/ACT |
Masters (Non Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1955 |
M |
|
- |
Blake Schulz
VIC |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U18 M C1 (11.9km) |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2004 |
M |
|
- |
Bradley Buissink
VIC |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U14 M K1 (11.9km) |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2007 |
M |
|
- |
Brett Greenwood
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Selection)
|
1964 |
M |
|
- |
Brett McDonald
WA |
Masters (Selection)
|
35-44 M K1 (23.0km) |
Masters (Selection)
|
1969 |
M |
|
- |
Cameron Shakespeare
VIC |
Masters (Non Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Non Selection)
|
1972 |
M |
|
- |
Cathy Venning
SA |
Masters (Selection)
|
45-54 W K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1975 |
F |
|
- |
Chris Alger
VIC |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1960 |
M |
|
- |
Chris Girdler
QLD |
Masters (Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1965 |
F |
|
- |
Chris Welch
SA |
Masters (Non Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Non Selection)
|
1968 |
M |
|
- |
Con Toronis
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1966 |
M |
|
- |
Craig Dodd
NSW/ACT |
Masters (Non Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1954 |
M |
|
- |
Damian Cooper
WA |
Masters (Non Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Non Selection)
|
1958 |
M |
|
- |
Daniela Torre
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
45-54 W K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1968 |
F |
|
- |
Darren Lee
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1964 |
M |
|
- |
Darren Neff
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1967 |
M |
|
- |
David Bicknell
QLD |
Masters (Non Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Non Selection)
|
1968 |
M |
|
- |
David Young
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1960 |
M |
|
- |
Dean Garo
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Paracanoe M (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1979 |
M |
|
- |
Deb Buchan
NSW/ACT |
Masters (Non Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1957 |
F |
|
- |
Debbie Bennett
VIC |
Masters (Non Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1956 |
F |
|
- |
Dominic Hides
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Selection)
|
1971 |
M |
|
- |
Dominic Scarfe
VIC |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1964 |
M |
|
- |
Doug Hodson
WA |
Masters (Non Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Non Selection)
|
1956 |
M |
|
- |
Duncan Groenewald
VIC |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1962 |
M |
|
- |
Ebony Merlo
VIC |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U16 W K1 (15.6km) ICF Class Portage |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2004 |
F |
|
- |
Elisabeth Woodhart-O'farrell
NSW/ACT |
Masters (Non Selection)
|
65-74 W K1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1954 |
F |
|
- |
Eugene Stackpole
VIC |
Masters (Non Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Non Selection)
|
1963 |
M |
|
- |
Fiona Rae
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1965 |
F |
|
- |
Fleur Brinkmann
SA |
Masters (Selection)
|
45-54 W K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1971 |
F |
|
- |
Gabrielle Hurley
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1961 |
F |
|
- |
Gareth Stokes
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Selection)
|
1973 |
M |
|
- |
Garth Civil
WA |
Masters (Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Selection)
|
1970 |
M |
|
- |
Gary Munro
VIC |
Masters (Non Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1950 |
M |
|
- |
Geoff Baggett
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1949 |
M |
|
- |
Geoffery Horsnell
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1949 |
M |
|
- |
Hal Curwen-Walker
VIC |
Masters (Non Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1955 |
M |
|
- |
Hayley Dunbar
NSW/ACT |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U12 W K1 (8.2km) |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2009 |
F |
|
- |
Heather Morris
VIC |
Masters (Non Selection)
|
35-44 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1977 |
F |
|
- |
Ian Cooper
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1953 |
M |
|
- |
Ian Hofstetter
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1962 |
M |
|
- |
Irene Timm
VIC |
Masters (Non Selection)
|
45-54 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1957 |
F |
|
- |
Jace Nepean
VIC |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U16 M K1 (15.6km) ICF Class Portage |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2004 |
M |
|
- |
Jack Wilson
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1990 |
M |
|
- |
James Miller
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1965 |
M |
|
- |
Janette Crabb
SA |
Masters (Selection)
|
35-44 W K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1983 |
F |
|
- |
Jason Ware
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Selection)
|
1969 |
M |
|
- |
Jeff Buchan
NSW/ACT |
Masters (Non Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Non Selection)
|
1958 |
M |
|
- |
JEFF HOSNELL
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1952 |
M |
|
- |
Jo Davis
VIC |
Masters (Non Selection)
|
55-64 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1959 |
F |
|
- |
John Preston
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1954 |
M |
|
- |
John Young
VIC |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1961 |
M |
|
- |
Joshua Parkinson
QLD |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U16 M K1 (15.6km) ICF Class Portage |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2005 |
M |
|
- |
Julian Morris
VIC |
Masters (Non Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Non Selection)
|
1973 |
M |
|
- |
Julie Keillor
VIC |
Masters (Non Selection)
|
55-64 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1955 |
F |
|
- |
Julie Misson
VIC |
Masters (Non Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1961 |
F |
|
- |
Julie Perriam
VIC |
Masters (Non Selection)
|
65-74 W K1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1954 |
F |
|
- |
Kane Cody
SA |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U16 M K1 (15.6km) ICF Class Portage |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2004 |
M |
|
- |
Karen Merlo
VIC |
Masters (Non Selection)
|
45-54 W K1 (19.3km) |
Masters (Non Selection)
|
1969 |
F |
|
- |
Keith Gourlay
VIC |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1960 |
M |
|
- |
Keith Lane
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1963 |
M |
|
- |
Kelly Honess
TAS |
Masters (Non Selection)
|
35-44 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1978 |
F |
|
- |
Keren Creed
VIC |
Masters (Non Selection)
|
35-44 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1976 |
F |
|
- |
Kristi Hardman
VIC |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U14 W K1 (11.9km) |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2006 |
F |
|
- |
Kyle Neff
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1999 |
M |
|
- |
Lachlan Stokes
NSW/ACT |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U16 M K1 (15.6km) ICF Class Portage |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2005 |
M |
|
- |
Laura Lee
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
35-44 W K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1979 |
F |
|
- |
Leanne McKenzie
SA |
Masters (Selection)
|
45-54 W K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1972 |
F |
|
- |
Lucinda Remilton
SA |
Masters (Selection)
|
35-44 W K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1984 |
F |
|
- |
Lynsey York
VIC |
Masters (Non Selection)
|
35-44 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1985 |
F |
|
- |
Maksim Nikolic
VIC |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U16 M K1 (15.6km) ICF Class Portage |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2005 |
M |
|
- |
Margi Bohm
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1960 |
F |
|
- |
Mark Sedgwick
WA |
Masters (Non Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Non Selection)
|
1964 |
M |
|
- |
Marshall Hollister-Jones
NZ |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1963 |
M |
|
- |
Martin Buissink
VIC |
Masters (Non Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Non Selection)
|
1967 |
M |
|
- |
Michael Dunbar
NSW/ACT |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U14 M K1 (11.9km) |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2006 |
M |
|
- |
Michael Wilson
VIC |
Masters (Non Selection)
|
75-84 M K1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1945 |
M |
|
- |
Michele Waldon
QLD |
Masters (Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1964 |
F |
|
- |
Michelle Creed
VIC |
Masters (Non Selection)
|
35-44 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1978 |
F |
|
- |
Michelle Wilson
VIC |
Masters (Non Selection)
|
45-54 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1969 |
F |
|
- |
Mike Schanzer
MWKC |
Masters (Non Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Non Selection)
|
1961 |
M |
|
- |
Natalia-Drew Cole
VIC |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U16 W K1 (11.9km) |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2005 |
F |
|
- |
Natasha Parkinson
QLD |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U16 W K1 (15.6km) ICF Class Portage |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2004 |
F |
|
- |
Neil Tattersall
VIC |
Masters (Non Selection)
|
65-74 M C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1955 |
M |
|
- |
Neil Thomson
SA |
Masters (Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1952 |
M |
|
- |
Neil Wiblin
NSW/ACT |
Masters (Non Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Non Selection)
|
1960 |
M |
|
- |
Nicky Donaldson
QLD |
Masters (Non Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1963 |
F |
|
- |
Nicole Hammond
SA |
Masters (Selection)
|
35-44 W K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1982 |
F |
|
- |
Nicole Tattersall
VIC |
Masters (Selection)
|
35-44 W K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1983 |
F |
|
- |
Patricia Ashton
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1960 |
F |
|
- |
Paul Lewandowski
NSW/ACT |
Masters (Non Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1952 |
M |
|
- |
Pauline Findlay
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1961 |
F |
|
- |
Peter Bedggood
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1964 |
M |
|
- |
Peter Currie
VIC |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1958 |
M |
|
- |
Peter Pawlow
WA |
Masters (Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1953 |
M |
|
- |
Peter Prichard
VIC |
Masters (Non Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1953 |
M |
|
- |
Racheal Blake
VIC |
Masters (Non Selection)
|
35-44 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1977 |
F |
|
- |
Raymond Creed
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1978 |
M |
|
- |
ROBERT LLEWELLYN-JONES
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1955 |
M |
|
- |
Rod Clark
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1959 |
M |
|
- |
Ron Clarke
WA |
Masters (Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1951 |
M |
|
- |
Sally Miller
VIC |
Masters (Non Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1961 |
F |
|
- |
Sam Wardrop
Bendigo Canoe Club |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U16 M K1 (11.9km) |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2004 |
M |
|
- |
Shylie Davidson
SA |
Masters (Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1959 |
F |
|
- |
Simon O'Sullivan
WA |
Masters (Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Selection)
|
1972 |
M |
|
- |
Stephen Routley
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1965 |
M |
|
- |
Steve McLay
QLD |
Masters (Non Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1950 |
M |
|
- |
Steven Vegh
VIC |
Masters (Non Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Non Selection)
|
1956 |
M |
|
- |
Stuart Thomson
QLD |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1963 |
M |
|
- |
Sue Huehn
NSW/ACT |
Masters (Non Selection)
|
55-64 W K1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
1955 |
F |
|
- |
Terry Bolland
WA |
Masters (Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1951 |
M |
|
- |
Terry Poole
VIC |
Masters (Selection)
|
65-74 M K1 (15.6km) |
Masters (Selection)
|
1951 |
M |
|
- |
Thomas Creed
VIC |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U18 M C1 (11.9km) |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2005 |
M |
|
- |
Tom Kennan
VIC |
Masters (Selection)
|
45-54 M K1 (23.0km) |
Masters (Selection)
|
1970 |
M |
|
- |
Tony Bond
VIC |
Masters (Non Selection)
|
65-74 M C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1953 |
M |
|
- |
Tony Hystek
NSW/ACT |
Masters (Selection)
|
55-64 M K1 (19.3km) |
Masters (Selection)
|
1956 |
M |
|
- |
Travis Lamb
VIC |
Masters (Selection)
|
35-44 M K1 (23.0km) |
Masters (Selection)
|
1975 |
M |
|
- |
Tyler Creed
VIC |
Masters (Non Selection)
|
Open M C1 (15.6km) |
Masters (Non Selection)
|
2001 |
M |
|
- |
Uby Woods
VIC |
Masters (Non Selection)
|
45-54 W C1 (11.9km) |
Masters (Non Selection)
|
1971 |
F |
|
- |
Verity Remilton
SA |
Masters (Selection)
|
65-74 W K1 (11.9km) |
Masters (Selection)
|
1954 |
F |
|
- |
Zoe Schweda
VIC |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
U14 W K1 (11.9km) |
Juniors (U10-U16, & U18 Non-selection)
|
2007 |
F |
|