Trail Sovramontino

Sunday, August 4, 2019 09:30 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Sorriva, Sovramonte (BL), Italy
Start type: Mass start
Racers: 176
Updated: Sunday, August 4, 2019 15:44 (GMT+2)
Organized by: DolomiTiming
Race website: www.dolomitiming.it

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Wave Year of birth Gender Start time
177 OBRO Ida LOBEREN  10 Km 1999 F 09:30:00
153 ANTONIOL Erica   10 Km 1995 F 09:30:00
234 MINELLA Miriam   10 Km 1979 F 09:30:00
203 FACEN Giulia POLISPORTIVA SOVRAMONTE  10 Km 2000 F 09:30:00
212 DE CIA Chiara POLISPORTIVA SOVRAMONTE  10 Km 2003 F 09:30:00
186 PANTE Matilde POLISPORTIVA SOVRAMONTE  10 Km 2004 F 09:30:00
187 ZANIN Sara POLISPORTIVA SOVRAMONTE  10 Km 2003 F 09:30:00
173 VETTORATA Greta   10 Km 1990 F 09:30:00
228 CASTALDO Angelina   10 Km 1962 F 09:30:00
216 FACCHIN Alessia ATLETICA LAMON  10 Km 2000 F 09:30:00
241 VEDANA Federica   10 Km 1981 F 09:30:00
172 DAL CORTIVO Elena ATLETICA VALDOBBIADENE  10 Km 1987 F 09:30:00
180 PERTEGATO Giuliana G.S. ALPINI VICENZA  10 Km 1968 F 09:30:00
190 ORLER Eleonora US PRIMIERO ASD  10 Km 1992 F 09:30:00
151 ZANNINI Giorgia   10 Km 1989 F 09:30:00
165 PADOVAN Martina   10 Km 1997 F 09:30:00
243 LIBRALESSO Michela   10 Km 1977 F 09:30:00
211 FIORI Monica VENICE RUNNING  10 Km 1975 F 09:30:00
235 CORRENT Lara   10 Km 1985 F 09:30:00
244 GAUDENZI Giuliana SAT PRIMIERO  10 Km 1957 F 09:30:00
171 CLAZZER Evi ALC KELTEAM  10 Km 1959 F 09:30:00
204 DE PAOLI Marta   10 Km 1986 F 09:30:00
239 PACHNER Valentina   10 Km 1987 F 09:30:00
73 RIGONI Silvia GS PAVIONE  18 Km 1971 F 09:30:00
21 DE MARCO Giorgia US PRIMIERO ASD  18 Km 1972 F 09:30:00
44 CUNICO Maurizia ATLETICA CASONE NOCETO  18 Km 1978 F 09:30:00
200 SEGATO Laura   10 Km 1973 F 09:30:00
193 BIADUZZINI Andrea Martina CANOTTIERI SILE  10 Km 1993 F 09:30:00
206 FORNER Katia 1007 ASD  10 Km 1969 F 09:30:00
194 BISCARO Mara   10 Km 1965 F 09:30:00
97 IRWIN Lauren   18 Km 1979 F 09:30:00
39 SCRINZI Ivonne ALC KALTEAM  18 Km 1968 F 09:30:00
168 GUERRA Elisa GS VALSUGANA  10 Km 1977 F 09:30:00
232 SANTIN Eliana   10 Km 1972 F 09:30:00
35 D'AGOSTINI Gabriella MONTE AVENA VERTICAL  18 Km 1964 F 09:30:00
71 TRENTIN Lorenza US PRIMIERO ASD  18 Km 1968 F 09:30:00
199 DES TEFANI Claudia   10 Km 1968 F 09:30:00
48 MARCHETTI Cristina EMME RUNNING  18 Km 1966 F 09:30:00
103 DOFF SOTTA Maria Claudia   18 Km 1963 F 09:30:00
174 PESCE Francesca   18 Km 1990 F 09:30:00
62 BONETTI Raffaella   18 Km 1971 F 09:30:00
249 BRATUS Alla   10 Km 1970 F 09:30:00
80 DEON Nadia GIRO DELLE MURA FELTRE  18 Km 1965 F 09:30:00
220 ZULIAN Denise   10 Km 1979 F 09:30:00
25 RAVAZZOLO Francesca SPAK4  18 Km 1991 F 09:30:00
31 ROSSI Giovanna 1 TO RUN A.S.D.  18 Km 1962 F 09:30:00
55 DE ROSSI Tatiana TORNADO  18 Km 1972 F 09:30:00
99 GORZA Anna   18 Km 1985 F 09:30:00
192 BONACCIN Michela CANOTTIERI SILE  10 Km 1975 F 09:30:00
101 GORZA Anita   18 Km 1996 F 09:30:00
53 DI VITO Lorena PRO PATRIA MILANO  18 Km 1962 F 09:30:00
41 DALLA PIAZZA Milena RUN & FUN OLTRE TEAM  18 Km 1950 F 09:30:00
78 PATTI Simona ASD POLIZIA STATO PALERMO  18 Km 1977 F 09:30:00
86 RUDATIS Ivana   18 Km 1955 F 09:30:00
28 ZARDETTO Arianna SCUOLA MARATONA VITTORIO VENET  18 Km 1971 F 09:30:00
175 CAGNATI Lorenzo TORNADO  10 Km 1997 M 09:30:00
178 JESS Rasmus Moller LOBEREN  10 Km 1998 M 09:30:00
202 SOLAGNA Jacopo ATLETICA COMELICO  10 Km 1997 M 09:30:00
185 PANTE Luca POLISPORTIVA SOVRAMONTE  10 Km 1973 M 09:30:00
226 FENTI Mattia ATL. AGORDINA  10 Km 1995 M 09:30:00
162 RONI Fabio BIRRE MEDIE  10 Km 1983 M 09:30:00
196 ZANDONA' Richard GODIGESE  10 Km 1993 M 09:30:00
207 MARCON Giovanni FIREX BELLUNO  10 Km 1973 M 09:30:00
233 SOMACAL Manuel   10 Km 1976 M 09:30:00
237 GAZZOLA Erick   10 Km 1981 M 09:30:00
201 GATTO Denis ATLETICA VALDOBBIADENE  10 Km 1972 M 09:30:00
191 CARRARO Lorenzo US PRIMIERO ASD  10 Km 1985 M 09:30:00
221 RECCHIA Fabio   10 Km 1973 M 09:30:00
213 CASTELLAZ Maurizio GS PAVIONE  10 Km 1999 M 09:30:00
227 BUBOLA Ivan   10 Km 1970 M 09:30:00
236 RECH Paolo   10 Km 1982 M 09:30:00
222 BERNARDI Dario   10 Km 1971 M 09:30:00
170 ZANNINI Simone SERVO CAMOZ  10 Km 1976 M 09:30:00
225 CASTELLAZ Marco BIRRE MEDIE  10 Km 1976 M 09:30:00
247 ZANATTA Andrea   10 Km 1999 M 09:30:00
195 GALLINA Giorgio   10 Km 1998 M 09:30:00
167 KANTEH Sarjo   10 Km 2001 M 09:30:00
214 MIGLIORINI Luca VICENZA MARATHON  10 Km 1973 M 09:30:00
188 CORSO Mattia POLISPORTIVA SOVRAMONTE  10 Km 2003 M 09:30:00
229 GORZA Ferruccio   10 Km 1959 M 09:30:00
218 TERRACINA Giordano   10 Km 1970 M 09:30:00
198 RAVATO Michele   10 Km 1965 M 09:30:00
169 DE FAVERI Giorgio   10 Km 1981 M 09:30:00
152 RIPOSI Alex   10 Km 1987 M 09:30:00
242 PANDOLFO Fabrizio   10 Km 1965 M 09:30:00
179 DAL CORTIVO Gianluigi   10 Km 1978 M 09:30:00
7 BONATI Enrico TEAM MUD AND SNOW  18 Km 1993 M 09:30:00
197 SCANTAMBURLO Secodno   10 Km 1948 M 09:30:00
210 MARTIGNAGO Loris SCARPE BIANCHE  10 Km 1977 M 09:30:00
209 MAZZAROLO Fabiano SCARPE BIANCHE  10 Km 1974 M 09:30:00
77 MENEGHEL Daniele TORNADO  18 Km 1977 M 09:30:00
45 ZAGONEL Giacomo US PRIMIERO ASD  18 Km 1993 M 09:30:00
51 TRAMET Marco TEAM ULTRA  18 Km 1990 M 09:30:00
60 ZANELLA Simone ATLETICA VALDOBBIADENE  18 Km 1975 M 09:30:00
224 DAL MASCHIO Tommaso   10 Km 1985 M 09:30:00
176 BOSCO JUNIOR Raul   10 Km 1978 M 09:30:00
30 MAIORANO Gianluca 1 TO RUN A.S.D.  18 Km 1964 M 09:30:00
181 DAL LAGO Olfeo G.S. ALPINI VICENZA  10 Km 1964 M 09:30:00
13 ORSINGHER Giovanni SAT PRIMIERO  18 Km 1969 M 09:30:00
67 DOFF Giovanni GS PAVIONE  18 Km 1978 M 09:30:00
160 FANTINEL Valeriano BIRRE MEDIE  10 Km 1969 M 09:30:00
75 RECH Nicola ASD SPIZZON  18 Km 1984 M 09:30:00
215 MIGLIORINI Alessio VICENZA MARATHON  10 Km 1977 M 09:30:00
189 MASON Laudino TEAM AUDACE NOALE  10 Km 1947 M 09:30:00
183 VILLANI Samuele   10 Km 1996 M 09:30:00
246 PEROZENI Lorenzo   10 Km 2008 M 09:30:00
208 DAPELO Riccardo   10 Km 1962 M 09:30:00
64 CASTELLER Fabio MONTE AVENA VERTICAL  18 Km 1985 M 09:30:00
240 DAL CORTIVO Marco   10 Km 1986 M 09:30:00
238 BRESSAN Daniele   10 Km 1966 M 09:30:00
100 BERTELLE Alex   18 Km 1988 M 09:30:00
29 BERNARDI Marco NERVESA RUNNERS  18 Km 1995 M 09:30:00
27 VETTORETTI Eddy NERVESA RUNNERS  18 Km 1978 M 09:30:00
87 BEE Yuri ATL. LAMON  18 Km 1994 M 09:30:00
230 ANTONIOL Ugo   10 Km 1955 M 09:30:00
17 DALLA ROSA Massimo CUS PRO PATRIA MILANO  18 Km 1964 M 09:30:00
93 TATTO Michele GRONDAFLOREX  18 Km 1991 M 09:30:00
16 VANZIN Mattia SPORTMARKET RACING TEAM  18 Km 1993 M 09:30:00
12 GUSMERINI Omar   18 Km 1968 M 09:30:00
33 GUERRA Geronimo RUN CARD  18 Km 1978 M 09:30:00
37 RENNER Rudi ALC KALTEAM  18 Km 1958 M 09:30:00
245 COMAZZETTO Roberto   10 Km 1963 M 09:30:00
223 BOSCO Giuseppe   10 Km 1955 M 09:30:00
50 DALLA CORTE Luca GIRO DELLE MURA FELTRE  18 Km 1964 M 09:30:00
59 FOLLADOR Emanuele ATLETICA VALDOBBIADENE  18 Km 1977 M 09:30:00
26 SCHIEVENIN Eros   18 Km 1990 M 09:30:00
104 GUADAGNIN Alessandro   18 Km 1983 M 09:30:00
96 BIFFIS Marco   18 Km 1974 M 09:30:00
81 MAZZONI Ivano   18 Km 1965 M 09:30:00
205 VANZIN Stefano 1007 ASD  10 Km 1964 M 09:30:00
36 GUSELLA Alberto SPAK4  18 Km 1986 M 09:30:00
24 LEO Alessio SPAK4  18 Km 1979 M 09:30:00
58 RAGUSA Stefano RUNNING CLUB VENEZIA  18 Km 1976 M 09:30:00
70 CASAGRANDE Roberto VIGILI DEL FUOCO BELLUNO  18 Km 1963 M 09:30:00
49 PONTAROLO Valter EMME RUNNING  18 Km 1965 M 09:30:00
90 SARTOR Gianni ATL. MONTEGRAPPA  18 Km 1962 M 09:30:00
84 VIEL Patrizio   18 Km 1963 M 09:30:00
69 BONONI Matteo RAIN RUNNERS  18 Km 1974 M 09:30:00
57 SBRIZZA Paolo ATLETICA AUDACE NOALE  18 Km 1972 M 09:30:00
231 SOMERA Michele   10 Km 1970 M 09:30:00
98 BERTO Alessandro   18 Km 1978 M 09:30:00
82 BERGAMIN Massimo   18 Km 1958 M 09:30:00
65 STEFFLER Andreas US PRIMIERO ASD  18 Km 1970 M 09:30:00
74 LISE Mauro GRANDE GIOVE  18 Km 1981 M 09:30:00
3 FOLTRAN Luca   18 Km 1970 M 09:30:00
105 BARBINI Giovanni   18 Km 1987 M 09:30:00
88 CIANCHIN Daniele   18 Km 1966 M 09:30:00
89 SARTOR Paolo ATL. MONTEGRAPPA  18 Km 1965 M 09:30:00
106 BORTOLINI SEVERINO VALDOBBIADENE  18 Km 1949 M 09:30:00
61 CROSATO Mauro   18 Km 1971 M 09:30:00
72 LOSS Giuseppe US PRIMIERO ASD  18 Km 1966 M 09:30:00
76 GALZIGNATO Loris   18 Km 1967 M 09:30:00
219 DE CIA Samuel   10 Km 1979 M 09:30:00
95 GIVANNINI Michele   18 Km 1970 M 09:30:00
83 TITTOTO Marco   18 Km 1972 M 09:30:00
68 BOTTEGAL Elvio Giorgio   18 Km 1964 M 09:30:00
34 PASA Loris MONTE AVENA VERTICAL  18 Km 1961 M 09:30:00
38 MORANDELL Helmut ALC KALTEAM  18 Km 1951 M 09:30:00
94 GIACOMIN Luigino   18 Km 1970 M 09:30:00
63 SAMBUGARO Mirko   18 Km 1965 M 09:30:00
47 SANI Valerio TRAIL RUNNING  18 Km 1946 M 09:30:00
92 BUSETTO Fabio GS VOLTAN  18 Km 1958 M 09:30:00
66 MARIN Giorgio LEONI A KM 0  18 Km 1963 M 09:30:00
79 BECCARI Paolo ASD ECOTRAIL SICILIA  18 Km 1964 M 09:30:00
5 SCARIOT Claudio GIRO DELLE MURA FELTRE  18 Km 1959 M 09:30:00
52 CODELLO Sandro   18 Km 1959 M 09:30:00
46 GRASSETTO Alberto TORNADO  18 Km 1975 M 09:30:00
102 TOGNON Lorenzo   18 Km 1952 M 09:30:00
184 MARCHESI Giorgio PRO PATRIA MILANO  10 Km 1960 M 09:30:00
32 TURRINI Paolo ASSINDUSTRIA SPORT PADOVA  18 Km 1956 M 09:30:00
91 NOAL Romeo   18 Km 1962 M 09:30:00
22 FRASSON Giuseppe LEONI A KM 0  18 Km 1952 M 09:30:00
54 REOLON Paolo SPIRITO OLIMPICO  18 Km 1965 M 09:30:00
85 FRANCESCHINI Amedeo   18 Km 1954 M 09:30:00
217 REATO Giovanni   18 Km 1969 M 09:30:00
56 ZANZO Martino TORNADO  18 Km 1970 M 09:30:00