1 |
Carter Woods
Rocky Mountain Factory Team - Cumberland,BC |
XCM
|
Elite Men |
XCM
|
18 |
M |
0:00 |
2 |
Holden Jones
Pendrel Racing - Squamish,BC |
XCM
|
Elite Men |
XCM
|
19 |
M |
0:00 |
3 |
Quinn Moberg
Rocky Mountain Factory Team - Garibaldi highlands,BC |
XCM
|
Elite Men |
XCM
|
25 |
M |
0:00 |
4 |
Kevin Calhoun
North Vancouver,BC |
XCM
|
Elite Men |
XCM
|
40 |
M |
0:00 |
5 |
Seth Lanauze-Wells
Devo/cannondale - new westminster,BC |
XCM
|
Elite Men |
XCM
|
46 |
M |
0:00 |
6 |
Carter Nieuwesteeg
Santa Cruz Bicycles - Fernie,BC |
XCM
|
Elite Men |
XCM
|
22 |
M |
0:00 |
7 |
Alex Schmidt
Team GIANT Vancouver - Vancouver,BC |
XCM
|
Elite Men |
XCM
|
26 |
M |
0:00 |
8 |
Patrick McNeely
Brackendale,BC |
XCM
|
Elite Men |
XCM
|
35 |
M |
0:00 |
20 |
Sandra Walter
Liv Racing - Coquitlam,BC |
XCM
|
Elite Women |
XCM
|
39 |
F |
0:00 |
21 |
Elissa Lok
Sp'akw'us Events / Corsa Cycles - Garibaldi highlands,BC |
XCM
|
Elite Women |
XCM
|
38 |
F |
0:00 |
22 |
Katelyn Button
Sechelt,BC |
XCM
|
Elite Women |
XCM
|
34 |
F |
0:00 |
23 |
Lucy Schick
Kona Bikes/Elphi cycles/Joystick/SMITH - Gibsons,BC |
XCM
|
Elite Women |
XCM
|
19 |
F |
0:00 |
50 |
Cody Scott
N. Vancouver,BC |
XCM
|
Junior Men |
XCM
|
17 |
M |
0:00 |
51 |
Jack Hartman
Peberton,BC |
XCM
|
Junior Men |
XCM
|
17 |
M |
0:00 |
52 |
Jakob Yells
Escape Velocity/Cannondale/Beaufort - Campbell River,BC |
XCM
|
Junior Men |
XCM
|
17 |
M |
0:00 |
53 |
Samuel Finke
Tripleshot - Victoria,BC |
XCM
|
Junior Men |
XCM
|
18 |
M |
0:00 |
54 |
Jonn Axsen
Squamish,BC |
XCM
|
Master 30-39 Men |
XCM
|
38 |
M |
0:00 |
55 |
Kyle Marancos
Port Moody,BC |
XCM
|
Master 30-39 Men |
XCM
|
38 |
M |
0:00 |
56 |
Richard Gregory
Vancouver,BC |
XCM
|
Master 30-39 Men |
XCM
|
35 |
M |
0:00 |
58 |
Rebecca Cohen
Glotman Simpson Cycling - Coquitlam,BC |
XCM
|
Senior 19+ Women |
XCM
|
31 |
F |
0:00 |
59 |
Andreas Hestler
BC Bike Race/Rocky Mountain Bikes - N. Vancouver,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
49 |
M |
0:00 |
60 |
Andrew Nelson
West Coast Cycling - Port Coquitlam,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
40 |
M |
0:00 |
61 |
Basse Clement
Vancouver,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
46 |
M |
0:00 |
62 |
Chris Cumming
Bike Gallery Vancouver - Vancouver,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
49 |
M |
0:00 |
64 |
David Dorrans
Squamish,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
43 |
M |
0:00 |
65 |
Jon Bula
Pender Racing Neighbourhood Holdings - North Vancouver,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
44 |
M |
0:00 |
66 |
Jordan Nicolussi
Prince George,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
46 |
M |
0:00 |
67 |
Mark Haldenby
Squamish,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
48 |
M |
0:00 |
68 |
Matthew Bennett
North Vancouver,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
43 |
M |
0:00 |
69 |
Mike Rauch
Cahilty Racing - Abbotsford,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
47 |
M |
0:00 |
70 |
Peter Kopic
Langley,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
44 |
M |
0:00 |
71 |
Ryan Newsome
Giant Vancouver - Port Moody,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
47 |
M |
0:00 |
72 |
Stephen Craig
Olympia cycle and ski - Vernon,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
47 |
M |
0:00 |
73 |
Anne Langmaid
Muddbunnie’s Racing - North Vancouver,BC |
XCM
|
Master 40+ Women |
XCM
|
46 |
F |
0:00 |
74 |
Julie Phoenix
Macdonald Realty Squamish - Brackendale,BC |
XCM
|
Master 40+ Women |
XCM
|
42 |
F |
0:00 |
75 |
Craig Bosenberg
Victoria Breakaway cycling - Victoria,BC |
XCM
|
Master 50+ Men |
XCM
|
50 |
M |
0:00 |
76 |
David Opko
Powell River,BC |
XCM
|
Master 50+ Men |
XCM
|
54 |
M |
0:00 |
78 |
Kalle Karu
Vancouver,BC |
XCM
|
Master 50+ Men |
XCM
|
50 |
M |
0:00 |
79 |
Keith Mollet
North Vancouver,BC |
XCM
|
Master 50+ Men |
XCM
|
52 |
M |
0:00 |
81 |
Rob Phoenix
Jack & Julie-Macdonald Realty - Brackendale,BC |
XCM
|
Master 50+ Men |
XCM
|
52 |
M |
0:00 |
83 |
Scott Seybold
Chiefs Biking Club - North Vancouver,BC |
XCM
|
Master 50+ Men |
XCM
|
50 |
M |
0:00 |
84 |
Tony Piepjohn
Sunshine Coast Cycling Club - halfmoon Bay,BC |
XCM
|
Master 50+ Men |
XCM
|
52 |
M |
0:00 |
85 |
Adam Smythe
Team Kenny Loggins - Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
38 |
M |
0:00 |
86 |
Alan Crisp
Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
35 |
M |
0:00 |
88 |
Alex Swan
Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
28 |
M |
0:00 |
90 |
Brian Fong
kinetik cycles - Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
34 |
M |
0:00 |
91 |
Bryan Lilly
Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
29 |
M |
0:00 |
92 |
Chris Choquette
North Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
42 |
M |
0:00 |
93 |
Chris Flood
Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
42 |
M |
0:00 |
94 |
Conner Brown
Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
28 |
M |
0:00 |
95 |
Dale Ewanchook
Norco/Bayview Towing - halfmoon Bay,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
57 |
M |
0:00 |
96 |
Daniel Marrett
North Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
38 |
M |
0:00 |
98 |
Dominik Stoll
Vancouver ,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
52 |
M |
0:00 |
99 |
Drew Pilling
Natures Supply - Chilliwack,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
26 |
M |
0:00 |
100 |
Eugene Steckley
Burnaby,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
56 |
M |
0:00 |
101 |
Gary Robbins
North Vancouver,BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
43 |
M |
0:00 |
102 |
Glen Illingworth
Die Smilin - Gibsons,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
53 |
M |
0:00 |
103 |
Gord Dueck
Chillwack,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
59 |
M |
0:00 |
104 |
Greg Heyes
North Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
58 |
M |
0:00 |
105 |
Jeremy Clement
Gibsons,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
39 |
M |
0:00 |
106 |
Jody Schick
Gibsons,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
46 |
M |
0:00 |
107 |
John Ramsden
Steed Cycles - West Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
61 |
M |
0:00 |
108 |
Kai Jenkins
Sechelt,BC |
XCM
|
Senior 19+ Men |
XCM
|
40 |
M |
0:00 |
109 |
Karl Burkat
Chilliwack,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
37 |
M |
0:00 |
110 |
Keith Fukushima
Port Coquitlam,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
38 |
M |
0:00 |
111 |
Kent Craig
North Vancouver,BC |
XCM
|
Master 50+ Men |
XCM
|
61 |
M |
0:00 |
113 |
Matt Green
North Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
34 |
M |
0:00 |
114 |
Matt Lavery
Coquitlam,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
39 |
M |
0:00 |
115 |
Mike Howells
Garibaldi highlands,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
50 |
M |
0:00 |
116 |
Mike Podrebersek
North Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
58 |
M |
0:00 |
117 |
Nick Malaperiman
Two Twats - Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
51 |
M |
0:00 |
118 |
Norman Li
Vancouver ,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
45 |
M |
0:00 |
119 |
Paul Trebilco
North Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
48 |
M |
0:00 |
120 |
Peter Sinclair
Team Puke - Nanaimo,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
43 |
M |
0:00 |
121 |
Richard Scott
Chiefs Bike Club - Langley,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
47 |
M |
0:00 |
122 |
Richard Truman
North Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
41 |
M |
0:00 |
123 |
Rob Bruni
Chilliwack,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
51 |
M |
0:00 |
124 |
Robert Martin
SCUMB - Gibsons,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
56 |
M |
0:00 |
126 |
Ryan Moon
North Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
34 |
M |
0:00 |
127 |
Ryan Murcar
Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
33 |
M |
0:00 |
128 |
Sean Drope
The Bricker Cider Company - Sechelt,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
34 |
M |
0:00 |
129 |
Sean Stanhope
halfmoon Bay,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
29 |
M |
0:00 |
130 |
Steven Uruski
Steven Uruski Landscape Maintenance - Chilliwack,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
51 |
M |
0:00 |
131 |
Ted Russo
Port Moody,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
58 |
M |
0:00 |
132 |
Teodor Malmborg
ÅRE,Sweden |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
45 |
M |
0:00 |
133 |
Tim Winter
Cycle Therapy - Duncan,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
49 |
M |
0:00 |
134 |
Tyrone Mutch
Roberts Creek,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
29 |
M |
0:00 |
135 |
Carolyn Buehler
High Altitude Triathlon Club - Rossland,BC |
XCM
|
Open Women |
XCM
|
56 |
F |
0:00 |
136 |
Christy Drever
Squamish,BC |
XCM
|
Open Women |
XCM
|
31 |
F |
0:00 |
137 |
Diana Daghofer
Rossland,BC |
XCM
|
Open Women |
XCM
|
62 |
F |
0:00 |
138 |
Gail Sawers
Norco - halfmoon Bay,BC |
XCM
|
Open Women |
XCM
|
56 |
F |
0:00 |
139 |
Janice Journeau
Salmon Arm,BC |
XCM
|
Open Women |
XCM
|
55 |
F |
0:00 |
140 |
Jocelyn Ramsden
North Vancouver,BC |
XCM
|
Open Women |
XCM
|
26 |
F |
0:00 |
141 |
Katherine Short
halfmoon Bay,BC |
XCM
|
Open Women |
XCM
|
29 |
F |
0:00 |
142 |
Melanie Federau
Chilliwack,BC |
XCM
|
Master 30-39 Women |
XCM
|
39 |
F |
0:00 |
143 |
Sally Eyre
Two Twats - Vancouver,BC |
XCM
|
Open Women |
XCM
|
48 |
F |
0:00 |
144 |
Tanya Camposano
Rossland,BC |
XCM
|
Open Women |
XCM
|
45 |
F |
0:00 |
145 |
Tracy Fenwick
United riders of Cumberland - North Vancouver,BC |
XCM
|
Master 40+ Women |
XCM
|
44 |
F |
0:00 |
147 |
Edward Lawson
Daryl Evans - North Vancouver,BC |
XCM
|
Master 50+ Men |
XCM
|
50 |
M |
0:00 |
148 |
Evan Girard
Oxbow,SK |
XCM
|
Senior 19+ Men |
XCM
|
26 |
M |
0:00 |
149 |
Ryan Tasker
Burnaby,BC |
XCM
|
Senior 19+ Men |
XCM
|
28 |
M |
0:00 |
150 |
Von Winkelmann
Super Vacation - Vancouver,BC |
XCM
|
Senior 19+ Men |
XCM
|
21 |
M |
0:00 |
151 |
Jenny Lehmann
Trek Red Truck Alumni - Squamish,BC |
XCM
|
Senior 19+ Women |
XCM
|
32 |
F |
0:00 |
153 |
Melanie Gabanna
Steed Cycles - North Vancouver,BC |
XCM
|
Senior 19+ Women |
XCM
|
32 |
F |
0:00 |
154 |
Jess Daniels
Steed Cycles - Vancouver,BC |
XCM
|
Senior 19+ Women |
XCM
|
29 |
F |
0:00 |
155 |
Rafael Ferri
The Bight Club - Coquitlam,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
63 |
M |
0:00 |
156 |
Kirsti Oja
Calgary BC |
XCM
|
Open Women |
XCM
|
31 |
F |
0:00 |
158 |
Levi Rauch
Cahilty Racing - Abbotsford,BC |
XCM
|
Junior Men |
XCM
|
15 |
M |
0:00 |
159 |
Sergio Del Piccold
MT9 |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
39 |
M |
0:00 |
160 |
Mike Fitzmouria
West Vancouver, BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
65 |
M |
0:00 |
161 |
Neil Chrystal
West Vancouver,BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
56 |
M |
0:00 |
162 |
Rob Cook
MT9 - Vancouver, BC |
XCM
|
Master 40-49 Men |
XCM
|
33 |
M |
0:00 |
163 |
James Shellard
West Vancouver, BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
56 |
M |
0:00 |
164 |
Brian O’Rourke
Squamish, BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
33 |
M |
0:00 |
165 |
Curtis Spencer
West Vancouver,BC |
XCM
|
Master 30-39 Men |
XCM
|
29 |
M |
0:00 |
166 |
Hamish Graham
comox bike company - courtenay,BC |
XCM
|
Junior Men |
XCM
|
18 |
M |
0:00 |
167 |
Andreas Jack
Vancouver, BC |
XCM
|
Open Men |
XCM
|
47 |
M |
0:00 |
215 |
Paul Craig
Team GIANT Vancouver - Pitt Meadows,BC |
XCO
|
Master 50+ Men |
XCM
|
53 |
M |
0:00 |
157 |
Sheldon Orr
United Velo - Delta,BC |
XCM
|
Master 50+ Men |
XCM
|
58 |
M |
0:00 |
200 |
Emily Williams
Skookum Cycle and Ski - Salmon Arm,BC |
XCO
|
Elite Women |
XCO
|
19 |
F |
3:00 |
202 |
Nicholas Knight
Arrowsmith Cycling Club - Qualicum Beach,BC |
XCO
|
Junior Men |
XCO
|
17 |
M |
3:00 |
204 |
Rhys Stephens
North Vancouver,BC |
XCO
|
Master 30-39 Men |
XCO
|
37 |
M |
3:00 |
205 |
Alan Linsley
North Vancouver,BC |
XCO
|
Master 40-49 Men |
XCO
|
46 |
M |
3:00 |
206 |
Chris McNeil
Soul Sportif - Kamloops,BC |
XCO
|
Master 40-49 Men |
XCO
|
42 |
M |
3:00 |
207 |
Dustin Bates
Red Devils Cycling Academy - West Kelowna,BC |
XCO
|
Master 40-49 Men |
XCO
|
43 |
M |
3:00 |
208 |
Jacob Rodgers
Daryl Evans Racing / Trek - Port Moody,BC |
XCO
|
Master 40-49 Men |
XCO
|
41 |
M |
3:00 |
209 |
Steve Lan
Comox,BC |
XCO
|
Master 40-49 Men |
XCO
|
44 |
M |
3:00 |
210 |
Tobin McCallum
Team Squamish - Langley,BC |
XCO
|
Master 40-49 Men |
XCO
|
49 |
M |
3:00 |
211 |
Jennifer Finkenbine
Steed Cycles - North Vancouver,BC |
XCO
|
Master 40+ Women |
XCO
|
47 |
F |
3:00 |
213 |
Craig Cox
Vancouver,BC |
XCO
|
Master 50+ Men |
XCO
|
50 |
M |
3:00 |
217 |
Alun Woolliams
Roberts Creek,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
48 |
M |
3:00 |
218 |
Antony Dayton
halfmoon Bay,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
26 |
M |
3:00 |
219 |
Curtis Van Noort
Aldergrove,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
25 |
M |
3:00 |
220 |
Curtis Vollmin
Powell River,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
43 |
M |
3:00 |
221 |
Daren McLean
halfmoon Bay,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
40 |
M |
3:00 |
222 |
Greg Shannon
Surrey,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
59 |
M |
3:00 |
223 |
Hiroshi IWABUCHI
Gibsons,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
58 |
M |
3:00 |
224 |
Ian Ewart
Garibaldi highlands,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
54 |
M |
3:00 |
225 |
James Scicluna
Vancouver,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
37 |
M |
3:00 |
226 |
Jamie Carson
Sixth Element Wheels - Whistler,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
32 |
M |
3:00 |
227 |
Jamie Heale
West Vancouver,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
25 |
M |
3:00 |
228 |
Jamie Steckley
RR2 Petersburg,ON |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
47 |
M |
3:00 |
229 |
Jeremy Hewett
Vancouver,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
35 |
M |
3:00 |
230 |
Kraeg Minett
Sechelt,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
50 |
M |
3:00 |
231 |
Kyle Good
halfmoon Bay,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
41 |
M |
3:00 |
232 |
Mark Katrichak
Surrey,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
54 |
M |
3:00 |
233 |
Mark Wilson
Roberts Creek,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
59 |
M |
3:00 |
234 |
Martin Podrebersek
North Vancouver,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
19 |
M |
3:00 |
235 |
Michael Birch
North Vancouver,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
46 |
M |
3:00 |
236 |
Mike Mannion
Gibsons,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
57 |
M |
3:00 |
238 |
Pat Heale
West Vancouver,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
62 |
M |
3:00 |
239 |
Philip Miller
Gibsons,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
37 |
M |
3:00 |
241 |
Ralf Borowski
SCUMB - Gibsons,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
53 |
M |
3:00 |
242 |
Rob Huddlestone
Roberts Creek,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
48 |
M |
3:00 |
243 |
Rod Camposano
Rossland,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
61 |
M |
3:00 |
244 |
Ross Mohammed
Devo - Vancouver,BC |
XCO
|
U17 Men |
XCO
|
15 |
M |
3:00 |
245 |
Spencer Lanskail
halfmoon Bay,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
30 |
M |
3:00 |
246 |
THOMAS HORTON
Gibsons,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
28 |
M |
3:00 |
247 |
Tim Howard
Roberts Creek,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
52 |
M |
3:00 |
248 |
Tim Lechleiter
North Vancouver,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
43 |
M |
3:00 |
249 |
Amelia Eleiter
North Vancouver,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
41 |
F |
3:00 |
250 |
Anna Verspoor
Roberts Creek,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
35 |
F |
3:00 |
251 |
Audrey Wolf
Coquitlam,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
51 |
F |
3:00 |
252 |
Isabel Shannon
Surrey,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
58 |
F |
3:00 |
253 |
Kate Birch
North Vancouver,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
15 |
F |
3:00 |
254 |
Kim Stegeman-Lowe
Garibaldi highlands,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
48 |
F |
3:00 |
255 |
Leah Adams-Chute
Sechelt,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
32 |
F |
3:00 |
256 |
Leah Montgomery
The Bight Club - Coquitlam,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
51 |
F |
3:00 |
257 |
Lydia Watson
Sechelt,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
50 |
F |
3:00 |
258 |
Rosie Melzer
The Bight Club - Coquitlam,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
55 |
F |
3:00 |
259 |
Sa Boothroyd
Gibsons,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
58 |
F |
3:00 |
260 |
Sarah Van Noort
North Vancouver,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
26 |
F |
3:00 |
261 |
Shantelle Murphy
Squamish,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
35 |
F |
3:00 |
262 |
Shera Clement
Vancouver,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
46 |
F |
3:00 |
263 |
Sherri Iwaschuk
Vancouver,BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
55 |
F |
3:00 |
264 |
Rob Anthony
Sechelt,BC |
XCO
|
Senior 19+ Men |
XCO
|
19 |
M |
3:00 |
265 |
Andrew Lawson
Devo - North Vancouver,BC |
XCO
|
U13 Men |
XCO
|
11 |
M |
3:00 |
267 |
Cam McCallum
Team Squamish - Langley,BC |
XCO
|
U15 Men |
XCO
|
14 |
M |
3:00 |
268 |
Koel Shinkaruk
Team Squamish - Squamish,BC |
XCO
|
U15 Men |
XCO
|
13 |
M |
3:00 |
269 |
Kyle Kopic
DEVO / Escape Velocity - Langley,BC |
XCO
|
U15 Men |
XCO
|
14 |
M |
3:00 |
270 |
Rhett Bates
Balance Point Racing - West Kelowna,BC |
XCO
|
U15 Men |
XCO
|
13 |
M |
3:00 |
271 |
Seth Proulx-Royds
Kelowna,BC |
XCO
|
U15 Men |
XCO
|
13 |
M |
3:00 |
272 |
Timo Clement
Vancouver,BC |
XCO
|
U15 Men |
XCO
|
13 |
M |
3:00 |
274 |
Geza Rodgers
Devo pb Fortius - Port Moody,BC |
XCO
|
U15 Women |
XCO
|
13 |
F |
3:00 |
275 |
Kendra Shaw
Kelowna,BC |
XCO
|
U15 Women |
XCO
|
14 |
F |
3:00 |
276 |
Madeleine Pollock
Devo - North Vancouver,BC |
XCO
|
U15 Women |
XCO
|
14 |
F |
3:00 |
277 |
Marin Lowe
Team Squamish - Garibaldi highlands,BC |
XCO
|
U15 Women |
XCO
|
14 |
F |
3:00 |
279 |
Cody Wessels
Silverstar bike park, Skyride, Tairin wh - Vernon,BC |
XCO
|
U17 Men |
XCO
|
16 |
M |
3:00 |
280 |
Connor Bosenberg
Tripleshot Youth Cycling - Victoria,BC |
XCO
|
U17 Men |
XCO
|
16 |
M |
3:00 |
281 |
Finn Manktelow
Trail Bicycles Racing - Comox,BC |
XCO
|
U17 Men |
XCO
|
16 |
M |
3:00 |
282 |
INJAE SOL
Team Squamish - Squamish,BC |
XCO
|
U17 Men |
XCO
|
15 |
M |
3:00 |
284 |
Kieran Macdonald
Team Squamish - Squamish,BC |
XCO
|
U17 Men |
XCO
|
16 |
M |
3:00 |
286 |
Lief Rodgers
Cannondale pb Fortius - Port Moody,BC |
XCO
|
U17 Men |
XCO
|
16 |
M |
3:00 |
287 |
Max Daburger
Devinci - Kamloops,BC |
XCO
|
U17 Men |
XCO
|
16 |
M |
3:00 |
288 |
Elly Hoskin
Team Squamish - Garibaldi highlands,BC |
XCO
|
U17 Women |
XCO
|
15 |
F |
3:00 |
289 |
Emmy Lan
Trail Bicycles - Comox,BC |
XCO
|
U17 Women |
XCO
|
15 |
F |
3:00 |
290 |
Eva Leikermoser
Trail Bicycles Racing - Comox,BC |
XCO
|
U17 Women |
XCO
|
15 |
F |
3:00 |
291 |
Sienna Dickson
Team Squamish - Brackendale,BC |
XCO
|
U17 Women |
XCO
|
16 |
F |
3:00 |
292 |
Jack Cox
Devo - Vancouver,BC |
XCO
|
U17 Men |
XCO
|
15 |
M |
3:00 |
293 |
Valerie Ross
Vancouver, BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
54 |
F |
3:00 |
294 |
Curtis Munson
Sechelt |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
40 |
M |
3:00 |
295 |
Ian Sherk
Prince George,BC |
XCO
|
Master 30-39 Men |
XCO
|
34 |
M |
3:00 |
296 |
Sarah Wakeman
Vancouver, BC |
XCO
|
Open Women |
XCO
|
36 |
F |
3:00 |
297 |
Dwayne Norris
Vancouver, BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
47 |
M |
3:00 |
298 |
Clayton Burrows
Sechelt,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
16 |
M |
3:00 |
299 |
Alan Journeau
Salmon Arm,BC |
XCO
|
Open Men |
XCO
|
59 |
M |
3:00 |