Hedelands Naturtrail 2019

Sunday, April 14, 2019 10:00 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Running - trail
Location: Tune, Denmark
Start type: Interval wave start
Wave grouping: Custom
Racers: 173
Updated: Tuesday, April 16, 2019 15:02 (GMT+2)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Hedelands Naturtrail 2019

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Gender Start time
1263 Ninna Gunnersen Solrød AM  10 km F +15:14
1264 Inge Petersen Solrød AM  10 km F +15:14
1265 Ingelise Arnt Solrød AM  10 km F +15:14
1266 Jørn Arnt Solrød AM  10 km M +15:14
1267 Marianne Myglegaard Solrød AM  10 km F +15:14
1268 Henrik Lund Solrød AM  10 km M +15:14
1269 Jonna Kristiansen Solrød AM  10 km F +15:14
1270 Erik Muderspach Solrød AM  10 km M +15:14
1271 Zacarias Tecle CERE  10 km M +15:14
1272 Thomas Larsen Solrød AM  10 km M +15:14
1273 Rikard Hansen Dalbyløberne  10 km M +15:14
1274 Ib Halling Ib Halling Fotografi  10 km M +15:14
1275 Inge Mønster Solrød AM  10 km F +15:14
1276 Inge Berg   10 km F +15:14
1278 Brith Andetsen Præstø løberne  10 km F +15:14
1279 Claus Alletorp Solrød AM  10 km M +15:14
1280 Gitte Christensen   10 km F +15:14
1281 Trine Larsen FIF  10 km F +15:14
1282 Flemming Mortensen   10 km M +15:14
1283 Annette Holrits Sparta  10 km F +15:14
1284 Grete Svendsen Solrød AM  10 km F +15:14
1285 Jette Lyhne-Kjærbye Solrød AM  10 km F +15:14
1286 Ellen Holm   10 km F +15:14
1287 Dorthe Toftebjerg Tune Trim  10 km F +15:14
1288 Kirsten Winther-Olsen Solrød AM  10 km F +15:14
1289 Niels Nielsen   10 km M +15:14
1290 Flemming Larsen A-Team  10 km M +15:14
1291 Birgitte Marcher Solrød AM  10 km F +15:14
1292 Tina Siig   10 km F +15:14
1293 Tine Jensen CC95  10 km F +15:14
1294 Keith Duddles Præstøløberne  10 km M +15:14
1295 Kirsten Jensen   10 km F +15:14
1296 Michael Granlund Greve Trim  10 km M +15:14
1297 Per Paludan Hansen FIF  10 km M +15:14
1298 Vibeke Zachariassen Solrød AM  10 km F +15:14
1299 Jan Rudis SNOW FUN  10 km M +15:14
1300 Christian Larsen FLSmotionsløb  10 km M +15:14
1301 Lotte Lindboe   10 km F +15:14
1302 Jørgen Jørgensen Karlslunde Tri  10 km M +15:14
1305 Thomas W. Juhl   10 km M +15:14
1306 Brian Kjelin Olsen   10 km M +15:14
1307 Lars Hald ROCKWOOL  10 km M +15:14
1308 Jens Broed Solrød AM  10 km M +15:14
1309 Ulrik Rosenberg   10 km M +15:14
1310 Ejvind Andersen Solrød AM  10 km M +15:14
1311 Lise-Lott Therkildsen Trailrunners Bjæverskov  10 km F +15:14
1312 Tom Andersen Team A1  10 km M +15:14
1313 Michael Jørgensen Heden Løberne  10 km M +15:14
1314 Søren Bøgelund   10 km M +15:14
1316 Carina Seier Solrød AM  10 km F +15:14
1317 Marianna Nilsson   10 km F +15:14
1318 Helle Brandt Rimo  10 km F +15:14
1319 Thomas Radsted Greve Trim  10 km M +15:14
1320 Morten Olsen GMB  10 km M +15:14
1321 Michael Brandt Rimo  10 km M +15:14
1322 Christine Lakr Prøstøløberne  10 km F +15:14
1323 Karin Hornbøll Solrød AM  10 km F +15:14
1324 Lisbeth Schmidt ..vælg Fødselsår..  10 km F +15:14
1325 Mikkel Andersson Tune IF Trim  10 km M +15:14
1326 Per Petersen   10 km M +15:14
1327 Line Mathisen   10 km F +15:14
1328 Morten Peter Rasmussen   10 km M +15:14
1329 Dorte Knudsen   10 km F +15:14
1330 Lone Fischer   10 km F +15:14
1331 Claus Mattesen   10 km M +15:14
1332 Pia Løimann Sørensen Kahn  10 km F +15:14
1333 Kasper Hjorth The Flying Deers  10 km M +15:14
1334 Rie Ingmann   10 km F +15:14
1335 Linnea Weinreich   10 km F +15:14
1336 Mette Jensen sh løb  10 km F +15:14
1337 Camilla Kofoed Solrød AM  10 km F +15:14
1338 Pia Blæsbjerg   10 km F +15:14
1339 Vicki Johansen   10 km F +15:14
1340 Torben Rohde   10 km M +15:14
1341 Ole Hansen   10 km M +15:14
1342 Tanja Siiger CC95  10 km F +15:14
1343 Henric Nilsson   10 km M +15:14
1345 Ralf Petersen Raketterne  10 km M +15:14
1346 Michael Nørgaard Nyråd Løbeklub  10 km M +15:14
1348 Torben Rosenkrantz-Theil Torben Rosenkrantz-Theil  10 km M +15:14
1349 Lars Kruse   10 km M +15:14
1350 Pia Christensen   10 km F +15:14
1351 Thorbjørn Guttesen STG LØB HÅRLEV  10 km M +15:14
1352 Charlotte Basso Kahn Sørensen Kahn  10 km F +15:14
1353 Lykke Lilly Johansen TIK Løberne  10 km F +15:14
1354 Frederik Nielsen   10 km M +15:14
1356 Tine Såbye Lauritsen   10 km F +15:14
1357 Kenneth Petersen Trailsnail  10 km M +15:14
1359 Ruben Nykjær RexKyoo ApS  10 km M +15:14
1360 Henrik Johansen   10 km M +15:14
1361 Heidi Treur CC95  10 km F +15:14
1362 Hjorth Pernille The Flying Deers  10 km F +15:14
1363 Camilla Vogn Kjær Bistruo og omegens trailklub  10 km F +15:14
1364 Morten Petersen RexKyoo ApS  10 km M +15:14
1365 Inge Christensen   10 km F +15:14
1366 Betina Jebjerg   10 km F +15:14
1368 Nikolay Penkov ROCKWOOL  10 km M +15:14
1369 Dorthe Jacobsen Klitte Solrød AM  10 km F +15:14
1370 Kenneth Jensen   10 km M +15:14
1371 Louise Christiansen   10 km F +15:14
1373 Sandra Schilder   10 km F +15:14
1375 Helle Korsled Trailrunners Bjæverskov  10 km F +15:14
1376 Chalotte Wittrock Raketterne  10 km F +15:14
1377 Anniken Rygh   10 km F +15:14
1378 Lisbeth Reimann Tune IF Trim  10 km F +15:14
1379 Kenneth Reimann Tune IF Trim  10 km M +15:14
1380 Heidi Aparicio Madsen   10 km F +15:14
1381 Stine Carøe Ritter Solrød AM  10 km F +15:14
1383 Kim Slettemose DK twin runners  10 km M +15:14
1384 Dennis Slettemose DK twin runners  10 km M +15:14
1385 Iben Byager FLSmotionsløb  10 km F +15:14
1386 Jannie Christensen   10 km F +15:14
1387 Stina Kjeldahl   10 km F +15:14
1388 Clara Marschner   10 km F +15:14
1389 Camilla Andersen   10 km F +15:14
1390 Jimmi Nielsen   10 km M +15:14
1391 Mette Larsen   10 km F +15:14
1392 Mathias Svare   10 km M +15:14
1393 Niklas Aastrøm Jørgensen   10 km M +15:14
1394 Lasse Trøjborg   10 km M +15:14
1395 Ukendt mand   10 km M +15:14
1396 Thilde Rex RexKyoo ApS  10 km F +15:14
1397 Rasmus Guldberg   10 km M +15:14
1398 Andreas Laurent SNOW FUN  10 km M +15:14
1399 Mads Mardahl SNOW FUN  10 km M +15:14
1404 Lasse Nielsen Team one and only  10 km M +15:14
1405 Elisa Kalia Tri4  10 km F +15:14
1406 Zilla Svane Team one and only  10 km F +15:14
1407 Anders Lemming FLSmotion  10 km M +15:14
1409 Edna Jasarevic FIF  10 km F +15:14
1410 Philip Westphal   10 km M +15:14
1411 Sonia Tomaskovicova   10 km F +15:14
1412 Mette Pedersen   10 km F +15:14
1413 Simone Gramsbergen   10 km F +15:14
1416 Helen Vad   10 km F +15:14
1417 Malene Iversen   10 km F +15:14
1418 Steffen Allaart   10 km M +15:14
1419 Ida Jepsen Teach First Danmark  10 km F +15:14
1420 Teresa Regueira Muñiz CERE  10 km F +15:14
1421 Annika Schimpff   10 km F +15:14
1422 Kathleen Tyson   10 km F +15:14
1423 Malene Hansen   10 km F +15:14
1424 Meghan Blood   10 km F +15:14
1425 Abdi Berthelsen IK Hellas  10 km M +15:14
1426 Kasper Pontoppidan Jensen SNOW FUN  10 km M +15:14
1427 Jakob Bach-Harsmann   10 km M +15:14
1428 Emmelie Theisler   10 km F +15:14
1429 Sebastian Møller Rosenberg   10 km M +15:14
1430 Victor Tvistholm Jørgensen Karlslunde Tri  10 km M +15:14
1431 Victor Rosenkrantz-Theil   10 km M +15:14
1432 Torben Nielsen Tune Trim  10 km M +15:14
1433 Line Iversen   10 km F +15:14
1434 Simon Madsen Præstøløberne  10 km M +15:14
1435 Allan Andersen Præstøløberne  10 km M +15:14
1436 André Andersen   10 km M +15:14
1437 Morten Riis   10 km M +15:14
1438 Berit Thomassen Køges Kost Koncept  10 km F +15:14
1439 Mauro Marigo   10 km M +15:14
1440 Randi Lund Solrød AM  10 km F +15:14
1441 Bente Kiim   10 km F +15:14
1442 Teddy Grasson   10 km M +15:14
1443 Noah Bach Frandsen   10 km M +15:14
1444 Ellen Grønvald Trekroner IF  10 km F +15:14
1445 Henrik Grønvald Trekroner IF  10 km M +15:14
1446 Bettina Guldbæk bagsværd motion og atletik  10 km F +15:14
1447 Louise Kirstan   10 km F +15:14
1448 Christoph Kedelsen   10 km M +15:14
1449 Timo Jensen   10 km M +15:14
1450 Melf Carstensen   10 km M +15:14
1451 Christian Arndt   10 km M +15:14
1452 Michael Berger   10 km M +15:14
1453 Jan Lorenzen   10 km M +15:14
1454 Florian Arndt   10 km M +15:14