101 |
Gary Rake
Burley Griffin |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
102 |
Dylan Van Der Meulen
Makai |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
103 |
Pieter Boer and Todd Mowbray
Manly Warringah |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
104 |
Mario Vesely
Northern Beaches |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
105 |
Peter Manley and James Pralija
Lane Cove |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
106 |
James Harrington
Manly Warringah |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Student (18-24) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
107 |
Robert Chant and Matt Windon
Manly Warringah |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
117 |
Scott Carver
Makai |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
122 |
Stewart O'Regan
Lane Cove |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
133 |
Andrew Wilkinson
Brisbane Waters |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
140 |
Brett Greenwood
Manly Warringah |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
201 |
Kieran Babich
Lane Cove |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
202 |
John Dick and Brendan Cowled
Makai |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
204 |
Ian Hofstetter
Lane Cove |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
205 |
Steve Fryer
None |
Div 2 Rank
|
Adult (25-65) |
Div 2 Rank
|
M |
|
221 |
LAURIE Fitzpatrick
Wagga Bidgee |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
243 |
Stephen Reitz
Paddle Nsw |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
246 |
Peter Faherty and Gareth Stokes
Sutherland Shire |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
301 |
Neil Wiblin
Cronulla Sutherland |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
302 |
Daniela Angela Torre
Manly Warringah |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
F |
|
303 |
Terry Reilly and Rob Hardy
Manly Warringah |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Senior (>65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
304 |
Andrew Parkinson
Burley Griffin |
Div 3 Rank
|
Adult (25-65) |
Div 3 Rank
|
M |
|
316 |
Craig Dodd
Brisbane Waters |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
344 |
David Little
Manly Warringah |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
345 |
David Young
Lane Cove |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
349 |
Luke Willsmore
Burley Griffin |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
401 |
Timothy Harrington
Manly Warringah |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
402 |
Mathew Barnes
Paddle Nsw |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
403 |
Robyn Bingle and John Denyer
Sutherland Shire |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
F |
|
404 |
Gary Trotter
Other |
Div 4 Rank
|
Adult (25-65) |
Div 4 Rank
|
M |
|
405 |
Michael Lieberman
Manly Warringah |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
406 |
Tom Simmat
Lane Cove |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Senior (>65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
407 |
Scott Harris
Manly Warringah |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
409 |
Don Johnstone
Lane Cove |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
411 |
Naomi Johnson
Lane Cove |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
F |
|
428 |
David Lowe
Penrith |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
436 |
Geoff Baggett
Manly Warringah |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Senior (>65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
446 |
Wade Rowston
Lane Cove |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
500 |
Ruby Ardren
Manly Warringah |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
F |
|
501 |
David Abela and Scott MacWilliam
Burley Griffin |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
M |
|
502 |
Dallas Newman and Lorraine Harper-Horak
Cronulla Sutherland |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
F |
|
503 |
Bernie Craggs
Just Paddlers |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
M |
|
504 |
Allison Bilbow and Alanna Ewin
Lane Cove |
Div 5 Rank
|
Adult (25-65) |
Div 5 Rank
|
F |
|
601 |
Mark Bretag
Newy |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
M |
|
602 |
Gaye Foster
Manly Warringah |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
F |
|
603 |
John Preston
Burley Griffin |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
M |
|
604 |
Kate and Steve Dawson
Sutherland Shire |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
F |
|
605 |
Nigel Carson
Pittwater |
Div 6 Rank
|
Adult (25-65) |
Div 6 Rank
|
M |
|
606 |
Darren Tye
SALTY PADDLERS |
Div 6 Rank
|
Adult (25-65) |
Div 6 Rank
|
M |
|
607 |
Helen Tongway and Robert Collins
Burley Griffin |
Div 6 Rank
|
Senior (>65) |
Div 6 Rank
|
F |
|
610 |
Pauline Findlay
Manly Warringah |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
F |
|
701 |
Kayleene Eagles
Manly Warringah |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
Adult (25-65) |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
F |
|
703 |
Lindsay Frost
Lane Cove |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
Adult (25-65) |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
M |
|
716 |
Heidi Duncan
Central Coast |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
Adult (25-65) |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
F |
|
747 |
Raewyn Duffy and Alison Curtin
Lane Cove |
Div 7 Rank
|
Adult (25-65) |
Div 7 Rank
|
F |
|
800 |
Margi Bohm
Burley Griffin |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
F |
|
801 |
Leeanne Andersen
Pittwater |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
F |
|
802 |
Bob Turner
Sutherland Shire |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
M |
|
803 |
Ziko Vesely
Northern Beaches |
Div 8 (15km)
|
Junior (< 18) |
Div 8 (15km)
|
M |
|
804 |
Jamie and Addisyn McCrudden
Illawarra |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
M |
|
805 |
Nicci and Carlito Vesely
Northern Beaches |
Div 8 (15km)
|
Junior (< 18) |
Div 8 (15km)
|
F |
|
806 |
Patricia Ashton and Russell Lutton
Burley Griffin |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
F |
|
807 |
Jen and Matt Portman
Cronulla Sutherland |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
F |
|
829 |
Leslie Howard
Windsor |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
M |
|
845 |
Sue and Marone Fine
Manly Warringah |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
F |
|
901 |
John Burkett
Manly Warringah |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
M |
|
902 |
Jeff Buchan
Sutherland Shire |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
M |
|
903 |
Phillip Geddes
Lane Cove |
Div 9 (10km <1:00)
|
Senior (>65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
M |
|
904 |
Ian Purves
Sutherland Shire |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
M |
|
905 |
Paul Grey and Karelle Johnson
Makai |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
M |
|
910 |
Stephanie Rake & Liz Muldoon
Burley Griffin |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
F |
|
912 |
Judy Greenidge and Jil Parker
Windsor |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
F |
|
949 |
Janet Small and Bruce Sherlock
Sutherland Shire |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
F |
|
1001 |
Peter Garnett
Manly Warringah |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1002 |
Paul Van Koesveld
Lane Cove |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Senior (>65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1003 |
Mike Schanzer
Manly Warringah |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1004 |
Jeremy Cook
Burley Griffin |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1005 |
Julia Ong
Cronulla Sutherland |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
F |
|
1006 |
Greg Archibald
Sutherland Shire |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1007 |
Warren Lopez
Windsor |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1015 |
Peter Harris
Lane Cove |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Senior (>65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1037 |
Graeme Ison
Burley Griffin |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Senior (>65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1101 |
Darryn Egan
Penrith |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
M |
|
1102 |
Deb Buchan
Sutherland Shire |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
F |
|
1103 |
Ian Davey
Newy |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
M |
|
1113 |
Sue Huehn
Penrith |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
F |
|
1133 |
Barry Lowe
Penrith |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Senior (>65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
M |
|
1136 |
Ian Wrenford
Lane Cove |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
M |
|
1201 |
Margaret Dodd
Brisbane Waters |
Div 12 (10km >1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 12 (10km >1:08)
|
F |
|
1202 |
Lachie Wrenford
Lane Cove |
Div 12 (10km >1:08)
|
Student (18-24) |
Div 12 (10km >1:08)
|
M |
|
1203 |
Allan Newhouse
Burley Griffin |
Div 12 (10km >1:08)
|
Senior (>65) |
Div 12 (10km >1:08)
|
M |
|
1204 |
Cheryl Bretag
Newy |
Div 12 (10km >1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 12 (10km >1:08)
|
F |
|
1205 |
Malcolm Lewis
Newy |
Div 12 (10km >1:08)
|
Senior (>65) |
Div 12 (10km >1:08)
|
M |
|
1300 |
Lachlan Stokes
Sutherland Shire |
Div 13 (5km)
|
Junior (< 18) |
Div 13 (5km)
|
M |
|
1301 |
Owen Walton
Central Coast |
Div 13 (5km)
|
Senior (>65) |
Div 13 (5km)
|
M |
|
1302 |
Peter and William Dorsman
Cronulla Sutherland |
Div 13 (5km)
|
Adult (25-65) |
Div 13 (5km)
|
M |
|
1303 |
Annabella Dorsman
Cronulla Sutherland |
Div 13 (5km)
|
Junior (< 18) |
Div 13 (5km)
|
F |
|
1304 |
Susan Strath
Manly Warringah |
Div 13 (5km)
|
Senior (>65) |
Div 13 (5km)
|
F |
|
1305 |
Dianne Langan
Sutherland Shire |
Div 13 (5km)
|
Adult (25-65) |
Div 13 (5km)
|
F |
|
1306 |
Brian Graber
Manly Warringah |
Div 13 (5km)
|
Senior (>65) |
Div 13 (5km)
|
M |
|
1307 |
Ross Bingle
Sutherland Shire |
Div 13 (5km)
|
Adult (25-65) |
Div 13 (5km)
|
M |
|