101 |
Peter Fitzgerald and Brendan Trewartha
Lane Cove |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
102 |
Caroline Marschner and Mark Hempel
Lane Cove |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
F |
|
103 |
Jason Ware and Peter Hughes
Penrith |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
106 |
James Harrington
Manly Warringah |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Student (18-24) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
133 |
Andrew Wilkinson
Brisbane Waters |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
140 |
Brett Greenwood
Manly Warringah |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
147 |
Pieter Boer and Todd Mowbray
Manly Warringah |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
Adult (25-65) |
Div 1 (20km 1:30-1:40)
|
M |
|
201 |
Tony Hystek
Lane Cove |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
202 |
Justin Ryan
Lane Cove |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
203 |
Peter Manley
Lane Cove |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
204 |
Ian Hofstetter
Lane Cove |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
205 |
Montannah Murray
Manly Warringah |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Student (18-24) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
F |
|
206 |
James Pralija
Lane Cove |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
207 |
Gary Rake
Burley Griffin |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
208 |
David Young
Lane Cove |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
209 |
Scott Harris and Terry Reilly
Manly Warringah |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
210 |
Stephen Morrow and Campbell Saunders
Brisbane Waters |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
211 |
Jared Thompson and David Lowe
Penrith |
Div 2 Rank
|
Adult (25-65) |
Div 2 Rank
|
M |
|
246 |
Peter Faherty and Gareth Stokes
Sutherland Shire |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
Adult (25-65) |
Div 2 (20km 1:40-1:45)
|
M |
|
301 |
Stewart Gemmell
Manly Warringah |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
302 |
Rodrigo Matamala
Lane Cove |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
303 |
Daniela Angela Torre
Manly Warringah |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
F |
|
304 |
Richard Yates and Tony D'andreti
Lane Cove |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
305 |
Deb Buchan and Jeff Buchan
Sutherland Shire |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
F |
|
306 |
Kieran Babich
Lane Cove |
Div 3 Rank
|
Adult (25-65) |
Div 3 Rank
|
M |
|
307 |
Neil Wiblin
Cronulla Sutherland |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
340 |
Stuart Trueman
Penrith |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
344 |
David Little
Manly Warringah |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
347 |
Greg Morris and Warwick Sherwood
Lane Cove |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
349 |
Luke Willsmore
Burley Griffin |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
350 |
Mick Carroll
Central Coast |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
Adult (25-65) |
Div 3 (20km 1:45-1:50)
|
M |
|
401 |
Richard Barnes
Sydney Uni |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
402 |
Gabrielle Hurley
Burley Griffin |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
F |
|
403 |
Robyn Bingle and John Denyer
Sutherland Shire |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
F |
|
404 |
Allan Keith and Geoff Forward
Penrith |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
405 |
Guy Holloway and Charly Wellard
Newy |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
406 |
Tom Simmat
Lane Cove |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Senior (>65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
409 |
Don Johnstone
Lane Cove |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
411 |
Naomi Johnson
Lane Cove |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
F |
|
431 |
Jeremy Spear
Lane Cove |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
436 |
Geoff Baggett
Manly Warringah |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Senior (>65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
438 |
Warwick Nichols
Hunter Valley |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
446 |
Wade Rowston
Lane Cove |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
Adult (25-65) |
Div 4 (20km 1:50-1:55)
|
M |
|
500 |
Ruby Ardren
Manly Warringah |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
F |
|
501 |
Bernie Craggs
Just Paddlers |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
M |
|
502 |
Dallas Newman and Lorraine Harper-Horak
Cronulla Sutherland |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
F |
|
504 |
JEFF HOSNELL
Lane Cove |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
M |
|
505 |
ROBERT LLEWELLYN-JONES
Lane Cove |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
M |
|
506 |
Greg Hillier
Hunter Valley |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
M |
|
507 |
Danielle Winslow and Bob Collins
Burley Griffin |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Senior (>65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
M |
|
508 |
Lis O'farrell and Greg Archibald
Sutherland Shire |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
F |
|
532 |
Andrew Giardini
Sutherland Shire |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
Adult (25-65) |
Div 5 (20km 1:55-2:00)
|
M |
|
601 |
Graham Coffey
Penrith |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Senior (>65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
M |
|
602 |
Gaye Foster
Manly Warringah |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
F |
|
603 |
Maxwell Lyons
Central Coast |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Senior (>65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
M |
|
604 |
Anne Moore
Central Coast |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
F |
|
605 |
Mark Moro
Sutherland Shire |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
M |
|
606 |
John Preston
Burley Griffin |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
M |
|
607 |
Derek Simmonds
Lane Cove |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Senior (>65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
M |
|
608 |
Greg Thompson
Penrith |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
M |
|
609 |
Kate and Steve Dawson
Sutherland Shire |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
F |
|
610 |
Pauline Findlay
Manly Warringah |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
F |
|
639 |
Geoff Dawes
Brisbane Waters |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Senior (>65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
M |
|
643 |
Darren Forbes
Newy |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Adult (25-65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
M |
|
664 |
Albert. Cobb
Brisbane Waters |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
Senior (>65) |
Div 6 (20km 2:00-2:10)
|
M |
|
701 |
Marni Kay
Newy |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
Adult (25-65) |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
F |
|
702 |
Simon Kent-Jones
Other |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
Adult (25-65) |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
M |
|
703 |
Lindsay Frost
Lane Cove |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
Adult (25-65) |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
M |
|
705 |
Melanie Thomas
Shark Island Paddlers |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
Adult (25-65) |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
F |
|
706 |
Helen and David Tongway
Burley Griffin |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
Senior (>65) |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
F |
|
716 |
Heidi Duncan
Central Coast |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
Adult (25-65) |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
F |
|
731 |
Rachel Mosen
Pacific Dragons |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
Adult (25-65) |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
F |
|
748 |
Bernie Edstein
Newy |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
Adult (25-65) |
Div 7 (20km 2:10-2:30)
|
M |
|
801 |
Jim Bowman
Penrith |
Div 8 (15km)
|
Senior (>65) |
Div 8 (15km)
|
M |
|
802 |
Jeremy Cook
Burley Griffin |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
M |
|
803 |
Drew Stewart
Makai |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
M |
|
804 |
Patricia Ashton and Russell Lutton
Burley Griffin |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
F |
|
805 |
Scott Tyers
Windsor |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
M |
|
808 |
Andrew Parkinson
Burley Griffin |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
M |
|
829 |
Leslie Howard
Windsor |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
M |
|
839 |
Geoffery Horsnell
Manly Warringah |
Div 8 (15km)
|
Senior (>65) |
Div 8 (15km)
|
M |
|
845 |
Sue and Marone Fine
Manly Warringah |
Div 8 (15km)
|
Adult (25-65) |
Div 8 (15km)
|
F |
|
901 |
John Burkett
Manly Warringah |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
M |
|
902 |
Phillip Geddes
Lane Cove |
Div 9 (10km <1:00)
|
Senior (>65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
M |
|
903 |
Mike Schanzer
Manly Warringah |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
M |
|
904 |
Stephen Supple
Manly Warringah |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
M |
|
905 |
Neil Crabb and Clayton Norman
Windsor |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
M |
|
908 |
Elizabeth Pratt
Windsor |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
F |
|
909 |
Gary Mears and Peter McGee
Hunter Valley |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
M |
|
910 |
Stephanie Rake & Liz Muldoon
Burley Griffin |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
F |
|
949 |
Janet Small and Bruce Sherlock
Sutherland Shire |
Div 9 (10km <1:00)
|
Adult (25-65) |
Div 9 (10km <1:00)
|
F |
|
1000 |
Robert Bruce
Burley Griffin |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Senior (>65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1001 |
Guy Fiddes
Newy |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1002 |
Peter Garnett
Manly Warringah |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1003 |
Franz Lauenstein
Cronulla Sutherland |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1004 |
Michael Lieberman
Manly Warringah |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1005 |
Ayan Mukherjee
Windsor |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1006 |
Cheryl and Mark Bretag
Newy |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
F |
|
1007 |
Warren Lopez
Windsor |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Adult (25-65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1008 |
Alex Conley and Charlie Heaton-Armstrong
Manly Warringah |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Junior (< 18) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1037 |
Graeme Ison
Burley Griffin |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
Senior (>65) |
Div 10 (10km 1:00-1:04)
|
M |
|
1101 |
Andy Lynn
Windsor |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
M |
|
1102 |
Kim Navera
ACCA |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
M |
|
1103 |
Kevin Nettle
Cronulla Sutherland |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Senior (>65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
M |
|
1104 |
Allan Newhouse
Burley Griffin |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Senior (>65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
M |
|
1105 |
Alan Pierson
Hunter Valley |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
M |
|
1106 |
Esther Wheeler
Pacific Dragons |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
F |
|
1107 |
Stuart Mathieson and Colin Cook
Other |
Div 11 Rank
|
Adult (25-65) |
Div 11 Rank
|
M |
|
1113 |
Sue Huehn
Penrith |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
F |
|
1133 |
Barry Lowe
Penrith |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Senior (>65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
M |
|
1136 |
Ian Wrenford
Lane Cove |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 11 (10km 1:04-1:08)
|
M |
|
1201 |
Malcolm Lewis
Newy |
Div 12 (10km >1:08)
|
Senior (>65) |
Div 12 (10km >1:08)
|
M |
|
1202 |
Lachie Wrenford
Lane Cove |
Div 12 (10km >1:08)
|
Student (18-24) |
Div 12 (10km >1:08)
|
M |
|
1203 |
Toby Armstrong
Manly Warringah |
Div 12 (10km >1:08)
|
Adult (25-65) |
Div 12 (10km >1:08)
|
M |
|
1300 |
Lachlan Stokes
Sutherland Shire |
Div 13 (5km)
|
Junior (< 18) |
Div 13 (5km)
|
M |
|
1301 |
Owen Walton
Central Coast |
Div 13 (5km)
|
Senior (>65) |
Div 13 (5km)
|
M |
|
1302 |
Albert Laurendet
Sutherland Shire |
Div 13 (5km)
|
Senior (>65) |
Div 13 (5km)
|
M |
|
1303 |
Annabella Dorsman
Cronulla Sutherland |
Div 13 (5km)
|
Junior (< 18) |
Div 13 (5km)
|
F |
|
1304 |
Paul Van Koesveld
Lane Cove |
Div 13 (5km)
|
Senior (>65) |
Div 13 (5km)
|
M |
|
1305 |
Jenny Liu Ward and Jack Ward
Newy |
Div 13 (5km)
|
Adult (25-65) |
Div 13 (5km)
|
F |
|
1306 |
Peter and William Dorsman
Cronulla Sutherland |
Div 13 (5km)
|
Adult (25-65) |
Div 13 (5km)
|
M |
|
1307 |
John Greathead
Lane Cove |
Div 13 (5km)
|
Senior (>65) |
Div 13 (5km)
|
M |
|