Borders XC Series Junior 17/18 - DUNBAR

Sunday, November 26, 2017 11:30 (GMT+0) - Start list

Race info
Sport: Running - cross-country
Location: East Lothian, United Kingdom
Start type: Mass start
Racers: 112
Updated: Friday, February 9, 2018 18:02 (GMT+0)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Borders XC Series Junior 17/18 - DUNBAR

Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Age Gender Start time
557 Fraser Kelly Team East Lothian AC  M16-17 16 M 11:30:30
558 Cerys Wright Haddington Running Club  F8-9 8 F 11:30:30
559 Jaidyn Brown Gala Harriers  F8-9 9 F 11:30:30
560 Esme Callander Team East Lothian AC  F14-15 15 F 11:30:30
561 Laurence Ward Corstorphine AAC  M10-11 10 M 11:30:30
562 Angus Wright Team East Lothian AC  M12-13 12 M 11:30:30
563 Katie Millar Gala Harriers  F8-9 9 F 11:30:30
564 Zico Field Chirnside Chasers  M10-11 11 M 11:30:30
565 Innes Wright Haddington Running Club  M10-11 10 M 11:30:30
566 Joe Donnelly Team East Lothian AC  M14-15 15 M 11:30:30
567 Zoe Macdonald Team East Lothian AC  F12-13 12 F 11:30:30
569 Elise Field Chirnside Chasers  F8-9 8 F 11:30:30
570 Robbie Anderson Team East Lothian AC  M14-15 14 M 11:30:30
571 Fiona Eades Lasswade Athletics Club  F12-13 12 F 11:30:30
572 Sam Kitchin Unattached  M10-11 11 M 11:30:30
573 Bethan Kitchin Unattached  F8-9 9 F 11:30:30
574 Ashley Curtis Dunbar Running Club  M12-13 12 M 11:30:30
575 Cameron Bullen Team East Lothian AC  M14-15 15 M 11:30:30
576 Jessica Bullen Team East Lothian AC  F10-11 11 F 11:30:30
578 Gregor Collins Gala Harriers  M12-13 13 M 11:30:30
579 Corey Campbell Team East Lothian AC  M10-11 11 M 11:30:30
581 Jessica Hendry Gala Harriers  F8-9 9 F 11:30:30
583 Glen Dawson Penicuik Harriers  M8-9 8 M 11:30:30
584 Archie Hendry Gala Harriers  M10-11 11 M 11:30:30
585 Isla Paterson Gala Harriers  F10-11 11 F 11:30:30
586 Fraser Paterson Gala Harriers  M8-9 8 M 11:30:30
588 Calum Rathjen Hunters Bog Trotters  M10-11 11 M 11:30:30
589 Mairi Rathjen Hunters Bog Trotters  F8-9 8 F 11:30:30
595 Toby Ralph Haddington Running Club  M10-11 11 M 11:30:30
600 Fraser Clyne Teviotdale Harriers  M14-15 15 M 11:30:30
601 Ewan Christie Gala Harriers  M12-13 12 M 11:30:30
602 Ben Allan Moorfoot Runners  M10-11 11 M 11:30:30
603 Ross Christie Gala Harriers  M8-9 9 M 11:30:30
606 JJ Wallace Haddington Running Club  M10-11 11 M 11:30:30
608 Rudie Shearer Team East Lothian AC  F10-11 11 F 11:30:30
609 Cameron Rankine Gala Harriers  M12-13 12 M 11:30:30
610 Kirsty Rankine Gala Harriers  F8-9 9 F 11:30:30
613 Freya Doherty Gala Harriers  F14-15 14 F 11:30:30
614 Maisie Ballantyne Teviotdale Harriers  F12-13 13 F 11:30:30
615 Sam McKinnon Gala Harriers  M14-15 15 M 11:30:30
616 Connor Lupton Haddington Running Club  M10-11 11 M 11:30:30
617 Keira Mcgregor Chirnside Chasers  F10-11 11 F 11:30:30
618 Fraser Lupton Haddington Running Club  M8-9 9 M 11:30:30
619 Thomas MacAskill Teviotdale Harriers  M12-13 13 M 11:30:30
620 Jack Renton Team East Lothian AC  M10-11 11 M 11:30:30
621 Rosie Mitchell Edinburgh#3  F14-15 14 F 11:30:30
622 Sam Renton Haddington Running Club  M8-9 8 M 11:30:30
630 Irvine Welsh Teviotdale Harriers  M10-11 10 M 11:30:30
631 Calum Hind Penicuik Harriers  M10-11 11 M 11:30:30
632 Poppy Lunn Gala Harriers  F8-9 9 F 11:30:30
633 Duncan Hind Penicuik Harriers  M8-9 8 M 11:30:30
634 Anna Fairclough Gala Harriers  F12-13 12 F 11:30:30
635 Rory Cairns Gala Harriers  M8-9 8 M 11:30:30
636 Hayley Whitlie Lasswade Athletics Club  F12-13 12 F 11:30:30
637 Ewan Cairns Gala Harriers  M10-11 11 M 11:30:30
638 Hayden Whitlie Lasswade Athletics Club  M8-9 9 M 11:30:30
640 Kyle Taylor Chirnside Chasers  M10-11 11 M 11:30:30
641 Mattie Jones Chirnside Chasers  M8-9 8 M 11:30:30
642 Finlay Blair Unattached  M8-9 8 M 11:30:30
644 Jack McDonald Gala Harriers  M14-15 14 M 11:30:30
646 Tammie-Louise Hunter Chirnside Chasers  F12-13 13 F 11:30:30
648 Olivia Robbins Team East Lothian AC  F10-11 11 F 11:30:30
654 Andrew Latto Team East Lothian AC  M12-13 13 M 11:30:30
655 Andrew Nash Carnethy Hill Racing Club  M14-15 14 M 11:30:30
656 Lewis Robertson Lauderdale Limpers Running Club  M10-11 10 M 11:30:30
657 Harris Taylor Haddington Running Club  M8-9 9 M 11:30:30
658 Sophie Nisbet Unattached  F14-15 14 F 11:30:30
659 Fergus Ross Harmeny AC  M8-9 9 M 11:30:30
660 Kate Mckean Unattached  F8-9 8 F 11:30:30
661 Olivia Mckean Moorfoot Runners  F10-11 10 F 11:30:30
662 Erin Gray Gala Harriers  F8-9 9 F 11:30:30
663 Dima Graham Gala Harriers  M10-11 10 M 11:30:30
664 Lennon Scollon Gala Harriers  M10-11 10 M 11:30:30
665 Stuart Whiteford Lauderdale Limpers Running Club  M8-9 8 M 11:30:30
666 Sarah Whiteford Lauderdale Limpers Running Club  F10-11 10 F 11:30:30
667 Roisin Napier Dunbar Running Club  F10-11 10 F 11:30:30
668 Rory Munn Unattached  M12-13 13 M 11:30:30
671 Harris Aitchison Lauderdale Limpers Running Club  M8-9 8 M 11:30:30
672 Lewis Tharme Gala Harriers  M14-15 15 M 11:30:30
675 Izzy Knighton Chirnside Chasers  F10-11 10 F 11:30:30
676 Kai Lennie Lauderdale Limpers Running Club  M12-13 12 M 11:30:30
677 Neco Lennie Lauderdale Limpers Running Club  M10-11 10 M 11:30:30
678 TILLY LAKIE Lauderdale Limpers Running Club  F10-11 11 F 11:30:30
679 Conan Harper Teviotdale Harriers  M12-13 12 M 11:30:30
680 Jamie Donnan Haddington Running Club  M10-11 11 M 11:30:30
682 Isaac Stevenson Dunbar Running Club  M10-11 10 M 11:30:30
691 Hannah Wilkes Chirnside Chasers  F16-17 16 F 11:30:30
692 Flora Henry Musselburgh and District Athletics Club  F12-13 13 F 11:30:30
693 Sandy Henry Musselburgh and District Athletics Club  M8-9 9 M 11:30:30
696 Aidan Page Team East Lothian  M10-11 11 M 11:30:30
699 Jonathan Laing Lauderdale Limpers Running Club  M10-11 10 M 11:30:30
702 Isla McAree Gala Harriers  F8-9 9 F 11:30:30
707 Amber Eden Chirnside Chasers  F10-11 11 F 11:30:30
708 Rowan Tuft Gala Harriers  M10-11 10 M 11:30:30
719 Cameron Munro Moorfoot Runners  M14-15 14 M 11:30:30
720 Jake Page Dunbar Running Club  M8-9 8 M 11:30:30
724 Peter Moseley Unattached  M8-9 9 M 11:30:30
726 Freya Robertson Lauderdale Limpers Running Club  F8-9 8 F 11:30:30
728 Matty Fleming Unattached  M8-9 9 M 11:30:30
731 Innes McDonald Unattached  M10-11 10 M 11:30:30
737 Charlie Crichton Gala Harriers  M8-9 9 M 11:30:30
744 Iain Houston Gala Harriers  M12-13 13 M 11:30:30
747 Ella Robertson Chirnside Chasers  F10-11 10 F 11:30:30
748 Louis Mackenzie Gala Harriers  M12-13 13 M 11:30:30
749 Rowan Hume Gala Harriers  M10-11 10 M 11:30:30
750 Kate Harvie Moorfoot Runners  F12-13 12 F 11:30:30
752 IONE LAING Unattached  F10-11 11 F 11:30:30
753 Evan Balfour Haddington Running Club  M8-9 8 M 11:30:30
754 Munro Lawrie Corstorphine AAC  M10-11 11 M 11:30:30
757 Hector Lawrie Corstorphine AAC  M8-9 8 M 11:30:30
758 Jock Lawrie Corstorphine AAC  M8-9 8 M 11:30:30
694 Jim Henry Musselburgh and District Athletics Club  M10-11 10 M 11:30:30