1 |
Michael Pander
Järfälla |
|
|
|
|
2 |
Jurgen Claassen
Cerberus, Groesbeek,NL |
|
|
|
|
3 |
Ola Laxvik
Östersunds fotbollsklubb - Åre trail tour |
|
|
|
|
4 |
Thomas Gottlind
Skarpnäck, SE - Åre trail tour |
|
|
|
|
5 |
Johan Hyttstrand
Järpen, SE - Åre trail tour |
|
|
|
|
6 |
Rasmus Söderlund
Järpen, SE - Åre trail tour |
|
|
|
|
7 |
Niklas Arnesen
Kalvsvik, SE |
|
|
|
|
8 |
Oskar Lundberg
Åre, SE - Åre trail tour |
|
|
|
|
9 |
Daniel Nordin
Timrå, SE - Åre trail tour |
|
|
|
|
10 |
Jonas Henriksson
Undersåkers IF, SE - Åre trail tour |
|
|
|
|
11 |
Alf Robert Jensen
Lysøysund, No - Åre trail tour |
|
|
|
|
12 |
Jonathan van der Wie
Östersund, SE - Åre trail tour |
|
|
|
|
13 |
Karl-Fredrik Andersson
Team Billingen X-Trail, Särna - Åre trail tour |
|
|
|
|
14 |
Ola Nordin
Nordic Militar Training, Sundsvall |
|
|
|
|
15 |
Sverker Högbom
Häggsjöns IK, Östersund, SE - Åre trail tour |
|
|
|
|
16 |
Julian Grøtte
Utleira IL, Trondheim, NO |
|
|
|
|
17 |
Teodor Ydrestål
Östersund, SE |
|
|
|
|
18 |
Sverre Turter Sandvold
Creuna, Oslo, NO - Åre trail tour |
|
|
|
|
19 |
Sonny Bolin
IL Dalebrand, Hegra, NO - Åre trail tour |
|
|
|
|
20 |
Morgan Bygdell
Sportsgym, Östersund, SE |
|
|
|
|
21 |
Per Edlund
Östersund, SE |
|
|
|
|
22 |
Shanti Forsberg
Skiordie, Frösön, SE - Åre trail tour |
|
|
|
|
23 |
Johan Magni
Östersund, SE |
|
|
|
|
24 |
Kristoffer Eliasson
Polisen Åre, Mörsil, SE |
|
|
|
|
25 |
Hampus Lindkvist
Åre SE - Åre trail tour |
|
|
|
|
26 |
Andreas Smedjebacka
Östersund, SE |
|
|
|
|
27 |
Frode Jermstad
Byåsen IL, Trondheim NO - Åre trail tour |
|
|
|
|
28 |
Petter Forslund
Frösön SE |
|
|
|
|
29 |
Simon Norberg
Frösön SE |
|
|
|
|
30 |
Geir Arne Duna
Melhus NO |
|
|
|
|
32 |
Rickard Lundberg
Stockholm SE |
|
|
|
|
33 |
Matts Ekman
24 Hour Meals adventure team, Åre SE |
|
|
|
|
34 |
Jonathan Palm
LK Gränslöst, Östersund SE - Åre trail tour |
|
|
|
|
35 |
Henrik Jonsson
Lättja IF, Trondheim NO - Åre trail tour |
|
|
|
|
36 |
Magnus Jonsson
Mörsils IF, SE |
|
|
|
|
37 |
Mikael Frick
Gällö skog, Östersund SE |
|
|
|
|
38 |
Melvin Norlander
Azalea BK |
|
|
|
|
39 |
Daniel Norlander
GP IF |
|
|
|
|
43 |
Fredrik Eliasson
Mörsils IF |
|
|
|
|
45 |
Johan Schjerve
Nava Sport NO |
|
|
|
|
46 |
Andreas Kandell
|
|
|
|
|
47 |
Nisse Källberg
|
|
|
|
|
48 |
Simon Niemi
Röda Pantrarna BF - Åre trail tour |
|
|
|
|