1 |
Helge Akselsen
Test 14. november Vest-Agder |
|
|
12.00
|
M |
|
2 |
Per Kristian Andersen
|
|
|
12.00
|
M |
|
3 |
Sverre Andås
Elektroxperten |
|
|
12.00
|
M |
|
4 |
Erik Arild
|
|
|
12.00
|
M |
|
5 |
Erik Arnesen
Lund Løpeklubb |
|
|
12.00
|
M |
|
6 |
Roald Arnesen
|
|
|
12.00
|
M |
|
7 |
Kristoffer Bakke
Flekkerøy Bygg |
|
|
12.00
|
M |
|
8 |
Trine Margrethe Berge
Søgne IL |
|
|
12.00
|
F |
|
9 |
Bjørn Inge Berthelsen
Bli Vakker |
|
|
12.00
|
M |
|
10 |
Per Øgrey Brandsdal
Bli Vakker |
|
|
12.00
|
M |
|
11 |
Einar Øgrey Brandsdal
Bli Vakker |
|
|
12.00
|
M |
|
12 |
Elias Håland Brandsdal
Bli Vakker |
|
|
12.00
|
M |
|
13 |
Paul Christian Øgrey Brandsdal
Øgrey Industrisand |
|
|
12.00
|
M |
|
14 |
Anders Øgrey Brandsdal
Øgrey Industrisand |
|
|
12.00
|
M |
|
15 |
Marthe Brommeland
Fløy |
|
|
12.00
|
F |
|
16 |
Julian Brons
|
|
|
12.00
|
M |
|
17 |
Morten Dahle
|
|
|
12.00
|
M |
|
18 |
Eirik Emanuelsen
NOV BIL |
|
|
12.00
|
M |
|
19 |
Kristian Emanuelsen
Kristiansand Løpeklubb |
|
|
12.00
|
M |
|
20 |
Steffen Eriksen
|
|
|
12.00
|
M |
|
21 |
Eva Finsådal
SpareBank 1 SR-Bank |
|
|
12.00
|
F |
|
22 |
Johan Fiskaa
|
|
|
12.00
|
M |
|
23 |
Heidi Haga
Søgne IL |
|
|
12.00
|
F |
|
24 |
Gardian Hansson
Murpartner |
|
|
12.00
|
M |
|
25 |
Markus Hansson
Murpartner |
|
|
12.00
|
M |
|
26 |
Rolf Arne Haugen
Fædrelandsvennen |
|
|
12.00
|
M |
|
27 |
Kristin Ingine Hermansen
|
|
|
12.00
|
F |
|
28 |
Stig Hermansen
Multiconsult |
|
|
12.00
|
M |
|
29 |
Gabriel Holvik
Fløy |
|
|
12.00
|
M |
|
30 |
Mikala Holvik
Fløy |
|
|
12.00
|
F |
|
31 |
Mye Choi Hsiung
Sørlandet sykehus |
|
|
12.00
|
F |
|
32 |
Christoffer Hæstad
|
|
|
12.00
|
M |
|
33 |
Christer Høyland
|
|
|
12.00
|
M |
|
34 |
Gabriel Ingebretsen
OK Marine |
|
|
12.00
|
M |
|
35 |
John Instanes
Newsec |
|
|
12.00
|
M |
|
36 |
Espen Iversen
Unit4 |
|
|
12.00
|
M |
|
37 |
Lars Erik Johanson
IK Spræg |
|
|
12.00
|
M |
|
38 |
Ole Endrè Kallhovd
Kristiansand Løpeklubb |
|
|
12.00
|
M |
|
39 |
Andre Kjetså
Bli Vakker |
|
|
12.00
|
M |
|
40 |
Reidar Kleggetveit
|
|
|
12.00
|
M |
|
41 |
Jens Ove Klev
|
|
|
12.00
|
M |
|
42 |
Johanne Klovning
|
|
|
12.00
|
F |
|
43 |
Kurt Kristiansen
Skagerak Trål |
|
|
12.00
|
M |
|
44 |
Geir Å. Kristiansen
Hørmann |
|
|
12.00
|
M |
|
45 |
Kurt Kristiansen
skakerak trål |
|
|
12.00
|
M |
|
46 |
Jan Arve Kristoffersen
|
|
|
12.00
|
M |
|
47 |
Nicolai Langås
|
|
|
12.00
|
M |
|
48 |
Kristin Lauvland
|
|
|
12.00
|
F |
|
49 |
Jørgen Lindebø
Fløy |
|
|
12.00
|
M |
|
50 |
Stefan Lundgren
|
|
|
12.00
|
M |
|
51 |
Egil Martinsen
Skagerak/trål og not. |
|
|
12.00
|
M |
|
52 |
Gunnar Martinsen
M-Team |
|
|
12.00
|
M |
|
53 |
Kathrine Martinsen
|
|
|
12.00
|
F |
|
54 |
Markus Martinsen
M-Team |
|
|
12.00
|
M |
|
55 |
Randi Josefine Martinsen
Taremareskogen barnehage |
|
|
12.00
|
F |
|
56 |
Thor Gunnar Martinsen
|
|
|
12.00
|
M |
|
57 |
Thor Sverre Molle
Bli Vakker |
|
|
12.00
|
M |
|
58 |
Anne Line Nepstad
SpareBank 1 SR-Bank |
|
|
12.00
|
F |
|
59 |
John Nilsen
Carlsen Fritzøe |
|
|
12.00
|
M |
|
60 |
Anja Nilsen
Flekkerøen Løbeforening |
|
|
12.00
|
F |
|
61 |
Martine Nilsen
Fløy ski |
|
|
12.00
|
F |
|
62 |
Paul Nilsen
Test 14. november Vest-Agder |
|
|
12.00
|
M |
|
63 |
Petter Nilsen
Flekkerøen Løbeforening |
|
|
12.00
|
M |
|
64 |
Richard Nodeland
Fædrelandsvennen |
|
|
12.00
|
M |
|
65 |
Kim Tore Nomeland
Bli Vakker |
|
|
12.00
|
M |
|
66 |
Christian Nordgård
Kristiansand Løpeklubb |
|
|
12.00
|
M |
|
67 |
Trine Anette Norheim
|
|
|
12.00
|
F |
|
68 |
Anne Gunn K. Olsen
|
|
|
12.00
|
F |
|
69 |
Anne Trine Olsen
|
|
|
12.00
|
F |
|
70 |
Torodd Oppebøen
MHWirth BIL |
|
|
12.00
|
M |
|
71 |
Vegard Oppebøen
Berge 2000 |
|
|
12.00
|
M |
|
72 |
Stig Cato Opseth
Fløy |
|
|
12.00
|
M |
|
73 |
Knut Owing
Kristiansand Løpeklubb |
|
|
12.00
|
M |
|
74 |
Leif Pedersen
SpareBank 1 SR-Bank |
|
|
12.00
|
M |
|
75 |
Pål Erik Pedersen
|
|
|
12.00
|
M |
|
76 |
Kristoffer Pettersen
OK Marine |
|
|
12.00
|
M |
|
77 |
Abraham Pettersen
Flekkerøy Bygg |
|
|
12.00
|
M |
|
78 |
Paul Richardsen
Fløy |
|
|
12.00
|
M |
|
79 |
Preben Richardsen
|
|
|
12.00
|
M |
|
80 |
Sander Richardsen
Fløy |
|
|
12.00
|
M |
|
81 |
Morgan Rønjum
|
|
|
12.00
|
M |
|
82 |
Osmund Rønjum
|
|
|
12.00
|
M |
|
83 |
Svein Jaran Rønjum
|
|
|
12.00
|
M |
|
84 |
Reinhold Rønstad
Kristiansand Løpeklubb |
|
|
12.00
|
M |
|
85 |
Harry Salvesen
|
|
|
12.00
|
M |
|
86 |
Pål Salvesen
|
|
|
12.00
|
M |
|
87 |
Vegard Salvesen
|
|
|
12.00
|
M |
|
88 |
Espen Schou-Nilsen
Kristiansand Løpeklubb |
|
|
12.00
|
M |
|
89 |
Hilde Schønberg
|
|
|
12.00
|
F |
|
90 |
Jacob Schønberg
|
|
|
12.00
|
M |
|
91 |
Lars Schønberg
|
|
|
12.00
|
M |
|
92 |
Marius Schønberg
|
|
|
12.00
|
M |
|
93 |
Anne Mette Sigurdsen
Makron |
|
|
12.00
|
F |
|
94 |
Svein Ola Sigurdsen
Skagerak Trål |
|
|
12.00
|
M |
|
95 |
Eirik Skarpeid
|
|
|
12.00
|
M |
|
96 |
Kjell Tore Skeivoll
|
|
|
12.00
|
M |
|
97 |
Camilla Øverland Solheim
Fløy |
|
|
12.00
|
F |
|
98 |
Arthur Solsvik
|
|
|
12.00
|
M |
|
99 |
Solveig Stokkeland
|
|
|
12.00
|
F |
|
100 |
Jone Strømsvåg
|
|
|
12.00
|
M |
|
101 |
Morten Sørensen
Techano |
|
|
12.00
|
M |
|
102 |
Stein Otto Sørensen
Skjærgårdsbygg |
|
|
12.00
|
M |
|
103 |
Nicoline Teinum Reinhardsen
Test 14. november Vest-Agder |
|
|
12.00
|
F |
|
104 |
Arild Thomassen
Lyskomponenter |
|
|
12.00
|
M |
|
105 |
Martin Thomassen
Flekkerøy Bygg |
|
|
12.00
|
M |
|
106 |
Øystein Thomassen
thconsulting AS |
|
|
12.00
|
M |
|
107 |
Kristian Tjørnhom
Kristiansand Løpeklubb |
|
|
12.00
|
M |
|
108 |
Turid Tjørnhom
|
|
|
12.00
|
F |
|
109 |
Daniel Torp
Flekkerøy Bygg |
|
|
12.00
|
M |
|
110 |
Jan Trygve Tønnesen
Bli Vakker |
|
|
12.00
|
M |
|
111 |
Tore Tønnesen
Lund Løpeklubb |
|
|
12.00
|
M |
|
112 |
Ole Tørressen
Fløy |
|
|
12.00
|
M |
|
113 |
Johnny Urdal
Elektroxperten |
|
|
12.00
|
M |
|
114 |
Kristine Urdal
Elektroxperten |
|
|
12.00
|
F |
|
115 |
Charles Vestberg
Skagerak Trål |
|
|
12.00
|
M |
|
116 |
Charles Vestberg
Skagerak Trål |
|
|
12.00
|
M |
|
117 |
Andre Walle
Fædrelandsvennen |
|
|
12.00
|
M |
|
118 |
Kristian Lysø Østby
|
|
|
12.00
|
M |
|
119 |
Frode Kjetså
Bli Vakker |
|
|
12.00
|
M |
|
120 |
Olav Brunvand-Bertelsen
|
|
|
12.00
|
M |
|
121 |
Leon Dahle
|
|
|
12.00
|
M |
|
122 |
Ove Pettersen
Fløy |
|
|
12.00
|
M |
|
123 |
Håkon Nilsen
|
|
|
12.00
|
M |
|
124 |
Espen Flaa Nilsen
|
|
|
12.00
|
M |
|
125 |
Marius Engeland
|
|
|
12.00
|
M |
|
126 |
Martin Knudsen
|
|
|
12.00
|
M |
|
127 |
Daniel Salvesen
|
|
|
12.00
|
M |
|
128 |
Geir Engesland
|
|
|
12.00
|
M |
|
129 |
Gunvor Launes
|
|
|
12.00
|
F |
|
130 |
Kristin Salvesen
|
|
|
12.00
|
F |
|
131 |
Roar Pedersen
|
|
|
12.00
|
M |
|
132 |
Frode Kjetså
|
|
|
12.00
|
M |
|
133 |
Ole Drange
|
|
|
12.00
|
M |
|
134 |
Per Fronth
|
|
|
12.00
|
M |
|
135 |
Eirin Fidje
|
|
|
12.00
|
F |
|
136 |
Håkon Vestberg
|
|
|
12.00
|
M |
|
137 |
Gordon Fjell
|
|
|
12.00
|
M |
|
138 |
Dan Erik Rasmussen
|
|
|
12.00
|
M |
|