1 |
Linn Oldemar & Åsa Orrö
Team Oldemar & Orrö |
|
Dam |
|
|
2 |
Madelene Hansson & Maria Svensson
Team M'n'M |
|
Dam |
|
|
3 |
Sofie Mikkiason & Anna Bohlin
Team Wästbygg IF |
|
Dam |
|
|
4 |
Susanne Ingemansson & Linda Krook
Team Sannalinda |
|
Dam |
|
|
5 |
Lisa Persson & Carolina Andersson
Team Badmössan |
|
Dam |
|
|
6 |
Therese Ericson & Hanna Wikner
Team Tvings Pinglor |
|
Dam |
|
|
7 |
Sara Ryman & Sarahlinn Håkansson
Team SoS |
|
Dam |
|
|
8 |
Annika Westin & Emma Olsson
Team Olsson Westin |
|
Dam |
|
|
9 |
Ninni Phifer & Anna Johansson
Team Ninni och Anna |
|
Dam |
|
|
10 |
Bodil Carleskär & Malin Kjellén
Team Vi2helgeÅ |
|
Dam |
|
|
11 |
Maja Fors & Stina Karlsson
Team Spjuvern & dunderklimpen |
|
Dam |
|
|
12 |
Anna Henning & Hanna Sivesand
Team HannaH |
|
Dam |
|
|
13 |
Mia Söderberg & Lisa Wohlfart
Team Badkrukorna |
|
Dam |
|
|
14 |
_
_ |
|
Dam |
|
|
15 |
Jenny Jansson & Emeli Wolff
Team hajtand |
|
Dam |
|
|
16 |
Mattias Ekroth & Maria Ekroth
Team Ekrötterna |
|
Mix |
|
|
17 |
_
_ |
|
Mix |
|
|
18 |
Veronika Leo & Anna Hull
Team Hulleo |
|
Dam |
|
|
19 |
Frida Zielinski & Petra Zielinski
Team Sockerhönorna |
|
Dam |
|
|
20 |
Josefine Johansson & Sanna Kristensen
Team Dos amigos |
|
Dam |
|
|
21 |
Emma Sandin Hansson & Sanna Sandin H.
Team ED10 |
|
Dam |
|
|
22 |
Josefine Jangvert & Lisa Roman
Team Ex Athletes |
|
Dam |
|
|
23 |
Linn Björck & Helena Nilsson
Team Crawlkurser.com 2 |
|
Dam |
|
|
24 |
Annkajsa Blyckert & Carin Olsson
Team Olsson/Blyckert |
|
Dam |
|
|
25 |
Natalie Rec & Maria Hammarling
Team Rec |
|
Dam |
|
|
26 |
Malin Andersson & Terese Österaas
Team 2XU Sverige |
|
Dam |
|
|
27 |
Lina Hörnback & Sara Hörnback
Team Flying Sisters |
|
Dam |
|
|
28 |
Nathalie Eklund & Linda Eriksson
Team Umara Sport Club |
|
Dam |
|
|
29 |
Henning Holmberg & Per Andersson
Team Karlshamns Kraft |
|
Herr |
|
|
30 |
Filip Johansson & Robert Schelin
Team Bröderna Brownie |
|
Herr |
|
|
31 |
Patrik Svensson & Niklas Kraft
Team Tech Boy Runners |
|
Herr |
|
|
32 |
Fredrik Hedlund & Mickael Lindström
Team Streamgrove |
|
Herr |
|
|
33 |
Filip Andersson & Peter Håkansson
Team Grodorna2 |
|
Herr |
|
|
34 |
Fredrik Cederqvist & Björn Rosenthal
Team Rosenthal Coaching |
|
Herr |
|
|
35 |
Henrik Malmros & Erik Lönn
Team Kärringaflätten |
|
Herr |
|
|
36 |
Joel Northfell & Johan Northfell
Team Ikaros |
|
Herr |
|
|
37 |
Mats Andersson & Ola Rauer
Team Forrest plums |
|
Herr |
|
|
38 |
Jonas Blanting & Liselott Håkansson
Team De glada armatörerna |
|
Mix |
|
|
39 |
Jan Nilsson & Hans Kulstad
Team Sjögurkan & landkrabban |
|
Herr |
|
|
40 |
Mårten Bring & Anders Wiklander
Team Asarums choirboys |
|
Herr |
|
|
41 |
Jim Dahlberg & Thomas Vigälv
Team Cabonbike.se |
|
Herr |
|
|
42 |
Jens Modin & Erik Modin
Team Bröderna Modin |
|
Herr |
|
|
43 |
Darren Bonner & Ola Svensson
Team Co- Swimmers |
|
Herr |
|
|
44 |
Frida Georgesson & Felix Trulsson
Team Trulssons |
|
Mix |
|
|
45 |
Anders Persson & Anders Axelsson
Team Slitvargarna |
|
Herr |
|
|
46 |
Martin Bohlin & Magnus Harrsjö
Team Nouseforaname |
|
Herr |
|
|
47 |
Mattias Nilsson & Henrik Larsson
Team KSK/kusttränar |
|
Herr |
|
|
48 |
Filip Holmgren & Carl Holmgren
Team Bröderna Holmgren |
|
Herr |
|
|
49 |
Niklas Sjöström & Alexander Masmanidis
Team Påtorp |
|
Herr |
|
|
50 |
Michael Svensson & Peter Titoff
Team Vettekulla |
|
Herr |
|
|
51 |
Esben Marcussen & Bjarne Marcussen
Team Salabim |
|
Herr |
|
|
52 |
Mikkel Andersen & Tobias Weber-Andersen
Team Tribrothers |
|
Herr |
|
|
53 |
Magnus Hellström & Viktor Haglid
Team VMH |
|
Herr |
|
|
54 |
Kenneth Arnell & Magnus Benon
Team MagKen |
|
Herr |
|
|
55 |
Martin Joelsson & Jonatan Andersson
Team Swimsick |
|
Herr |
|
|
56 |
Daniel Larsson & Per Granberg
Team Orka |
|
Herr |
|
|
57 |
Ola Ivarsson & Tina Thiel
Team Navy Whales |
|
Mix |
|
|
58 |
Milos Samolov & Tim Kultanen
Team Never give up! |
|
Herr |
|
|
59 |
Jörgen Filipsson & Daniel Lundström
Team Torpederna |
|
Herr |
|
|
60 |
Oskar Wijk & Johan Stålhammar
Team Östra lugnet |
|
Herr |
|
|
61 |
Fredrik Kristland & Tim Gustafsson
Team Spirit |
|
Herr |
|
|
62 |
Fredrik Frisell & Mattias Holmqvist
Team Frisell Läkartjänster |
|
Herr |
|
|
63 |
Mats Rosenberg & Mathias Olsson
Team Dream Team |
|
Herr |
|
|
64 |
Johan Siedberg & Tommy Källberg
Team Genom Dal-o-Sjö |
|
Herr |
|
|
65 |
Peter Jönsson & Torbjörn Fridolin
Team RLA |
|
Herr |
|
|
66 |
Andreas Eriksson & Christian Eriksson
Team Bröderna Eriksson |
|
Herr |
|
|
67 |
Daniel Tengberg & Karl-Johan Hagman
Team Tengman |
|
Herr |
|
|
68 |
Martin Evhammar & Tim Gustafsson
Team Pysslingarna |
|
Herr |
|
|
69 |
Patrik Sundblad & Mickael Olsson
Team Bottennapp |
|
Herr |
|
|
70 |
Magnus Allden & Niklas Samuelsson
Team Bastasjö |
|
Herr |
|
|
71 |
Christoffer Danielsson & Per-Ola Jönsson
Team Holje MultiXtreme Sportklubb |
|
Herr |
|
|
72 |
Jonas Zetterqvist & Jerker Bäcklin
Team Double D |
|
Herr |
|
|
73 |
Henrik Holmgren & Andreas Karlsson
Team H&K |
|
Herr |
|
|
74 |
Clas Nilsson & Joakim Fagerberg
Team Raps 1 Blekinge |
|
Herr |
|
|
75 |
Johan Karlsson & Patrik Svensson
Team Jopat |
|
Herr |
|
|
76 |
Gustav Lindhé & Arvid Nyman
Team lag prima |
|
Herr |
|
|
77 |
Andre+B50as Mattson & Kalle Djurström
Team Lets go swimrun |
|
Herr |
|
|
78 |
Pirre Blomquist & Mikael Svensson
Team Forza Ronneby |
|
Herr |
|
|
79 |
Andreas Regnell & Dan Johnson
Team Vettekulla swimmers |
|
Herr |
|
|
80 |
Gareth Kelly & Moltas Berg
Team Sisu |
|
Herr |
|
|
81 |
Peter Axelsson & Anders Peterson
Team Dolmarna 1 |
|
Herr |
|
|
82 |
Filip Stålebjer & Peter Wiktorsson
Team Läsk |
|
Herr |
|
|
83 |
Johan Svensson & Erika Domej
Team Wip |
|
Mix |
|
|
84 |
Ulf Maltesson & Henrik Zielinski
Team Fast and Furious |
|
Herr |
|
|
85 |
David Lind & Timmie Mattsson
Team Lind-Mattsson |
|
Herr |
|
|
86 |
Melker Camnerin & Johan Holgersson
Team Tallguys swimrun |
|
Herr |
|
|
87 |
Karl-Johan Högstadius & Klas Högst.
Team Bröderna Brothers |
|
Herr |
|
|
88 |
Martin Ejermark & Thomas Jörnehag
Team Malins män |
|
Herr |
|
|
89 |
Håkan Jönsson & Heiner Linke
Team Lerjevallens Lerpågar |
|
Herr |
|
|
90 |
Jonas Wassdahl & Emil Bornerheim
Team Farozon |
|
Herr |
|
|
91 |
Fredrik Augustsson & Anders Pålsson
Team 4Fun |
|
Herr |
|
|
92 |
Martin Andrén & Hampus Engqvist
Team Dolmarna 2 |
|
Herr |
|
|
93 |
Samuel Karlström & Erik Fridolf
Team Hajpojkarna |
|
Herr |
|
|
94 |
Tobias Melin & Martin Öreberg
Team Vingscapula Force |
|
Herr |
|
|
95 |
Fredrik Åkerlund & Patrik Mårtensson
Team STREAMERS |
|
Herr |
|
|
96 |
Björn Petersson & Svante Petersson
Team Bröderna Grip |
|
Herr |
|
|
97 |
Tim Resch & Jan Holst
Team BBB |
|
Herr |
|
|
98 |
_
_ |
|
Herr |
|
|
99 |
Henrik Carnegård & Håkan Nilsson
Team Syrrorna |
|
Herr |
|
|
100 |
Jonas Johansson & Magnus Lindström
Team HighLow |
|
Herr |
|
|
101 |
Fredrik Nilsson & Rikard Sager
Team Freddan & Ricke |
|
Herr |
|
|
102 |
Andreas Turesson & Andreas Modigh
Team Bröderna Elm |
|
Herr |
|
|
103 |
Jonas Elmer & Marcus Hellqvist
Team Trensum |
|
Herr |
|
|
104 |
Jens Norrman & Stefan Ekberg
Team JenzeStefanz |
|
Herr |
|
|
105 |
Filip Kristersson & Daniel Kalling
Team Coachen & Kalling |
|
Herr |
|
|
106 |
Anders Lundborg & Mats Didriksson
Team Energiska Simulanter |
|
Herr |
|
|
107 |
Johan Petri & Erik Petri
Team Petri Gangsters |
|
Herr |
|
|
108 |
Christian Malmström & Kenny Meijer
Team Iron Coach |
|
Herr |
|
|
109 |
Jonas Andersson & Daniel Liljedahl
Team racepaddel.com |
|
Herr |
|
|
110 |
Johan Holgersson & Jesper Carlsson
Team Patrocinadores |
|
Herr |
|
|
111 |
Jonatan T. Svensson & Daniel Adams Ray
Team Yo Runners |
|
Herr |
|
|
112 |
Rebecka Sölvenäs & Markus Sölvenäs
Team Sölvenäs |
|
Mix |
|
|
113 |
Stephan Artursson & Elvis Knez
Team Khaylitsha Triathlon |
|
Herr |
|
|
114 |
Fredrik Berg & Jonas Lind
Team Salamander |
|
Herr |
|
|
115 |
Ted Ås & Oscar Olsson
Team Löplabbet |
|
Herr |
|
|
116 |
_
_ |
|
Mix |
|
|
117 |
Michael Nilsson & Maria Carlsson
Team Havet är djupt |
|
Mix |
|
|
118 |
Pierre Robért & Ann-Sofie Robért
Team Robèrt |
|
Mix |
|
|
119 |
Maria Edmundssons & Tony Edmundsson
Team Edmundssons |
|
Mix |
|
|
120 |
Thomas Dessau & Bettina Honore
Team Denmark |
|
Mix |
|
|
121 |
Hanna Olsen & Svenne Börjesson
Team Port Hotel |
|
Mix |
|
|
122 |
Aron Wohlström & Viktoria Gadd
Team Skranan |
|
Mix |
|
|
123 |
Oliver Eigen & Sabine Harms
Team Bocksbeutel Runners |
|
Mix |
|
|
124 |
Jimmy Schön & Anna Jannesson
Team U137 |
|
Mix |
|
|
125 |
Linda Ekenros & Mattias Olsson
Team Littias |
|
Mix |
|
|
126 |
Thomas Thilo & Tina Thilo
Team Thilo |
|
Mix |
|
|
127 |
Jonas Fries & Ingela Nolte
Team Frolte |
|
Mix |
|
|
128 |
Anne Berglund & Henrik Andersson
Team Allatorp |
|
Mix |
|
|
129 |
Magnus von Schenck & Malin Faraasen
Team Neopren Islanders |
|
Mix |
|
|
130 |
Johan Jendholm & Johan Hedenberg
Team Jonny Plopp |
|
Herr |
|
|
131 |
Joel Olofsson & Ulrika Franzen
Team FikaPaus |
|
Mix |
|
|
132 |
Martin Svensson & Mathias Johansson
Team Scapa Flow |
|
Herr |
|
|
133 |
Teresa Svarvell & Ulf Svarvell Håkanson
Team Lund |
|
Mix |
|
|
134 |
Johan Estvik & Linnea Estvik
Team Haldos hjältar |
|
Mix |
|
|
135 |
Karin Rolofsson & Patrik Svensson
Team Lubba Varberg |
|
Mix |
|
|
136 |
Göran Olsson & John Kronlund
Team Pelle |
|
Herr |
|
|
137 |
Annette Ludvigsson & Georg Marcusson
Team Tönten och lilla jag |
|
Mix |
|
|
138 |
Henrik Carlberg & Josefin Axelsson
Team Ellefin |
|
Mix |
|
|
139 |
Joakim Fairbanks & Daniel Perbrink
Team The Toughest |
|
Herr |
|
|
140 |
Ola Ristenvik & Erika Ristenvik
Team Ristenvik |
|
Mix |
|
|
141 |
Martin Sjöberg & Alfons Sjöberg
Team Sjöberg |
|
Herr |
|
|
142 |
Amanda Nilsson & Adam Nilsson
Team the A-team |
|
Mix |
|
|
143 |
Charlotte Svensson & Mikael Jacobsson
Team Goalseekers |
|
Mix |
|
|
144 |
Kim Olsson & Maria Olin
Team Double-O |
|
Mix |
|
|
145 |
Carina Turesson & Linn Berg
Team Turesson & Berg |
|
Dam |
|
|
146 |
Patric Nordbrandt & Veronica Nordbrandt
Team Nordbrandt power |
|
Mix |
|
|
147 |
Micke Hanell & Marie Eriksson
Team TrainEatLive.se |
|
Mix |
|
|
148 |
Lorraine Flores & Fredrik Axegård
Team FLAX |
|
Mix |
|
|
149 |
Jane Nilsson & Christopher Nilsson
Team Herr & Fru |
|
Mix |
|
|
150 |
Dörte Zimmermann & Catharina Schulz
Team Ladies first |
|
Dam |
|
|
151 |
Per-Ola Juliusson & Johanna Juliusson
Team Grevinnan och Betjänten |
|
Mix |
|
|
152 |
Peter Österlund & Katrin Österlund
Team Östlund |
|
Mix |
|
|
153 |
Ann Björk & Mattias Björk
Team Björk |
|
Mix |
|
|
154 |
Johan Lindbom & Hanna Lindbom
Team Lindbom |
|
Mix |
|
|
155 |
_
_ |
|
Herr |
|
|
156 |
Johanna Froode & Erik Froode
Team Froodies |
|
Mix |
|
|
157 |
Emma Igelström & Bingo Rimer
Team Tiger Balsam |
|
Mix |
|
|
158 |
Staffan Preutz & Therese Löfqvist
Team Dalamad Swimrun |
|
Mix |
|
|
159 |
Annika Lagergren & Sofia Cerderqvist
Team Ardenner |
|
Dam |
|
|
160 |
Helena Sivertsson & Mattias Eneqvist
Team Puppy TS |
|
Mix |
|
|