Katrineholm Swimrun 2018

Sunday, August 5, 2018 14:00 (GMT+2) - Start list

Race info
Sport: Other
Location: Katrineholm, Sweden
Start type: Mass start
Racers: 76
Updated: Saturday, August 4, 2018 21:26 (GMT+2)

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Katrineholm Swimrun 2018

Page / 2
Racers per page:
Bib Racer name
Affiliation
Distance Category Gender Start time
1 HusmanHagberg Mathilda Thuresson - Tor-Leif Thuresson  F/M
2 CalaisNyman Alexandra Nyman - Kristoffer Calais  F/M
3 Team Timmernabben Sanna Augustsson - Jens Lotsengård  F/M
4 Team P och L Laila Norman - Petra Lundgren  F
5 Swimrunfun Mia Andersson - Marie Sandberg  F
6 Team AnnaMia Maria Lindbom - Anna Lindbom  F
7 Björnen & Kråkan Björn Pettersson - Håkan Linder  M
8 Team Envol Angelica Wagneryd - Diane Sadik  F
9 Team Sågmogatan Victoria Karlsson - Caroline Lindbom  F
10 Pepparkällan & Rökärr Daniel Eriksson - Andreas Jennische  M
11 BSVEKIMÄ Jerker Sidén - Göran Heldesten  M
12 Team Krioog Roberth Krig - Pär Skoog  M
13 PBW Machetes Per Häll - Peter De Neergaard  M
14 Team Cervin Andreas Cervin - Axel Cervin  M
15 Bring it on Peter Klas Bringert - Peter Fhinn  M
16 Björklöven Helena Karlsson - Peter Bäcklund  F/M
17 Dolmarna Carina Löfving Lundin - Jeanette Carpman  F
18 Team Run NKPG Jennifer Carlsson - Elias Arshi  F/M
19 Saras Hälsokälla Andreas Joelsson - Sara Hillbom  F/M
20 Carmas Karin Carr - Jörgen Maass  F/M
21 Chips e gott Love Jonsson - Peter Hall  M
22 The Hasselhoffs Marcus Fredriksson Anderberg - Andreas Gottfridsson  M
23 Färskingarna Mattias Sandberg - Andreas Berglund  M
24 Team Smael Caroline Ek - Robert Malmquist  F/M
25 Inget på rak arm Simon Karlsson - Carl-Johan Wahlgren  M
26 Team Sjöman Catharine Gerdtman - Viveca Sjöberg  F
27 Team Deckeman Maria Deckeman - Marcus Deckeman  F/M
28 Saras Hälsokälla Herr David Hillbom - Peter Blomgren  M
29 Turbomachines Elin Tidblom Jonsson - Katarina Sköldstam  F
30 Team Anjo Johnny Pettersson - Anci Bierhance  F/M
31 K9 Åsa Melin - Hasse Kruse  F/M
32 Team Berber IS Mathias Köhler - Lotta Sörman  F/M
33 Team SwimRandahl Malin Randahl - Anton Randahl  F/M
34 Team Näbbgäddorna Ulrika Eriksson - Anders Hedberg  F/M
35 Team Softpocahontas Nooshin Olsson - Helena Carlsson  F
36 PerRogerz Roger Culmsee - Per Elfing  M
37 The Beginners Maria Tornmarker - Charlotte Pedersson Rosta  F
38 I vått och torrt Cecilia Journath Pettersson - Clas Pettersson  F/M
39 Team Nordic Trail Katrineholm Maria Brantö - Ida Roos  F
40 Team San(slösa)So Sofia Bodin - Sanna Wijkmark  F
41 Remmen & Cosmo Gustav Cosmo - Anna Remröd  F/M
42 Team Sjögrens Trafikskola Andreas Nyman - Tobias Rosén  M
43 Team Nordic Trail Alexander Gustavsson - Johan Bencker  M
44 Aquaboys Niklas Dahlberg - Magnus Palm  M
45 Team Elcenter Joel Fridén - Arvid Fridén  M
46 Katrineholms Sjukgymnastik Jerker Glännefors - Niclas Odermatt  M
47 2 Swedish. No Finnish Mattias Wijkmark - Daniel Wahlberg Roos  M
48 Sköldinge IF Mattias Andersson - Mogens Lauritsen  M
49 Julita Västern Bengt Gunnarsson - Nina Van Glabbeek  F/M
50 Team Kilsbergen Susan Bratt - Anette Granberg  F
Page / 2
Racers per page: