SSCC TT 2020 Series

Sunday, February 16, 2020 08:59 (GMT+11) - Series standings

Race info
Sport: Paddling
Location: Bonnet Bay, Australia
Series type: Points per place: 100 - 1
Series races: Best 6 out of 10
Completed races: 1
Racers: 26
Updated: Sunday, February 16, 2020 12:18 (GMT+11)
Organized by: Sutherland Shire Canoe Club
Race website: http://shirekayaking.info

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Place Racer name Race results # of races Total points
1 Jai Crossett
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 100
2 George DeVoss
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 99
3 David Dibdin
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 98
4 Jason Hodder
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 97
5 Andrew Skujins
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 96
6 Lachlan Stokes
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 95
7 Bailey Campton
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 94
8 Nikki Burrow
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 93
9 Kevin Nettle
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 92
10 Peter Faherty
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 91
11 Matthew Sheather
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 90
12 Gareth Stokes
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 89
13 Janet Small
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 88
14 Rafferty Sheather
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 87
15 Carl Vandergraaf
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 86
16 James Stuart
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 85
17 Ian & Sue McGuinness
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 84
18 Louise Vandergraaf
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 83
19 Graham Mundy
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 82
20 Albert Grantham
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 81
21 Lis O'Farrell
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 80
22 Jeff Buchan
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 79
23 Kim Navara
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 78
24 Jennifer Tjoe
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 77
25 Ross Bingle
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 76
26 John Mollard
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Adjusted time
  • Points
1 / 1 75