Ciklokros liga powered by TRAIL (BODOVI)

Saturday, December 7, 2019 15:58 (GMT+1) - Series standings

Race info
Sport: Cycling - cyclocross
Location: Croatia, Croatia
Series type: Custom points per place
Series races: 10
Completed races: 7
Racers: 162
Updated: Monday, December 9, 2019 10:27 (GMT+1)
Organized by: Ciklokros liga powered by TRAIL
Race website: www.ciklokros.hr
Race notes
Bodovi se dodjeljuju prema plasmanu unutar pojedine kategorije ostvarenom na svakoj utrci kola Ciklokros lige kako je prikazano u tablici.

Dodatna tablica s posebnim bodovanjem za natjecatelje sa Ciklokros biciklima (gume širine do 33mm max) nalazi se
lovdje, klikni za prikaz!
Show more Show less

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Place Racer name Race results # of races Total points
1 POKUPEC ZvonimirBk Ciklus - CX/Gravel 33mm max  7 1090
2 Potočki ViktorLjubljana Gusto Santic - MTB  5 920
3 IVŠAK DamjanBK STUBAKI - MTB  7 734
4 MEŠTRIĆ MatijaBK Maraton Beciklin - MTB  4 610
5 ŽNIDARIĆ MarkoBK Mura Avantura - MTB  6 572
6 TRSTENJAK MatijaBK Mura Avantura - MTB  7 490
6 PETRIČEVIĆ LeoBK Puls - MTB  4 490
8 KRIKOVIĆ DarkoBk Puls - CX/Gravel 33mm max  7 334
9 MAVRIN BožidarBK Mura Avantura - MTB  5 326
10 RADOTIĆ BrunoBK PULS - MTB  3 310
11 NERAD PrimožOlimpija - Ciklokros (do 33mm)  6 305
12 ŠIMUNIĆ RobertBK Lokomotiva - CX/Gravel 33mm max  7 293
13 GAJSER LeonNI - Ciklokros (do 33mm)  3 260
14 HORVAT BrunoBk Puls - MTB  7 238
15 GUNJEVIC BojanBK Roda - Ciklokros (do 33mm)  2 230
16 SUČIĆ BrunoBK RODA - MTB  6 229
17 Pilski MiloBk Vid Ročić - MTB  2 210
18 ŠOMOĐI VanjaBBK ASI - MTB  3 206
19 KRANJEC ŽAGAR MaticCalcit Bike Team - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 200
19 GREGORČIČ NatanLjubljana Migi Migi - Ciklokros (do 33mm)  4 200
19 JEROMEL VidKK Perutnina Ptuj - Ciklokros (do 33mm)  5 200
19 KURET IZTOKKD Alpe Sis - Ciklokros (do 33mm)  2 200
23 TISAJ JanBK Rotor - MTB  4 174
24 VLAŠIĆ HrvojeBk Ciklus - Ciklokros (do 33mm)  4 160
25 PARIPOVIĆ SašaBK BIKEAROUND - MTB  7 157
26 KRAKER ZEDNIK ErnestBK RODA - MTB  6 155
27 Antolašić PatrikBK Mura Avantura - MTB  2 150
28 BRATIĆ MateoBK Dinamo - Ciklokros (do 33mm)  3 149
29 HABUŠ IvanBk Ciklus - CX/Gravel 33mm max  4 144
29 DEBEVEC BlažLjubljana Gusto Santic - Ciklokros (do 33mm)  3 144
31 OREŠČANIN DraženBGK Tuškanac - CX/Gravel 33mm max  5 139
32 KARAULA RokoBK RODA - MTB  6 134
33 Ban IgorBK Đurđevac - MTB  3 132
34 MAJKIĆ LeonardoBK RODA - MTB  6 130
35 RUŽMAN IvanBK PULS - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 120
35 KRAVOS MatejTUŠ TEAM - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 120
37 Ružić DavorBk Vid Ročić - MTB  2 118
37 Margić MarijoBk Vid Ročić - MTB  2 118
39 FILIPOVIĆ EmaBk Biker - MTB  4 115
39 KOLERT KarloBK RODA - MTB  6 115
39 MARUKIĆ MajaBK Dinamo - Ciklokros (do 33mm)  4 115
42 TRSTENJAK IdaBK Mura Avantura - MTB  7 111
43 Ravbar JanAdria mobil - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 110
43 CHIANDUSSI MICHELEA.S.D. GS DONI 2004 - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 110
45 Greiner IvanBGK Tuškanac - MTB  3 109
46 PAVIČIĆ DavorTK PETRINJA - MTB  2 106
47 KATALENIĆ TomislavBk Ciklus - CX/Gravel 33mm max 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 100
47 DOROTIĆ Domagoj StjepanTk 3MAX - MTB  3 100
47 VEGO BojanBK Mostar - CX/Gravel 33mm max  3 100
47 KOVAČ MatjažIZVIR VIPAVA - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 100
51 HUNJAK StjepanBK Mura Avantura - Ciklokros (do 33mm)  2 96
51 Štefan MartinBK Biker - MTB  2 96
53 MIKULEC ValentinoBk Biker - MTB  3 95
54 Juretić AntonBk Ciklus - Ciklokros (do 33mm)  3 86
55 Kišićek PericaTk 3MAX - MTB  2 85
56 ACS IgorBK RODA - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 80
56 Svilokos JakovBK Montes - MTB  2 80
58 ROVČANIĆ JelenaBk Ciklus - MTB  4 72
59 Flajs MajKK Kranj - Ciklokros (do 33mm)  2 71
60 ČAKARIĆ AnteBK BIKEAROUND - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 70
60 ERJAVEC SimonCalcit Bike Team - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 70
60 Erjavec RokKK Ganesha - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 70
63 VRDOLJAK PaulaBK Ciklus - MTB  2 68
64 Šimunić MaxBK Lokomotiva - MTB  6 66
65 ČIČEK MatijaŽbica Bike Team - MTB  2 64
66 Ravbar AnžeAdria mobil - MTB  2 63
67 MATIĆ KornelijoBK RODA - MTB  5 62
68 PREMRN LUCJANIZVIR VIPAVA - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 60
68 Hudoletnjak MateoBK Rotor - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 60
70 VUJIĆ RatkoBK BIKEAROUND - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 58
70 ĆUK EnejMigimigi Ljubljana - MTB  2 58
72 PERKUŠIĆ ZvonimirBk Biker - MTB  3 57
72 FURLAN NERAD JureOlimpija - MTB  6 57
74 HUSNJAK DunjaBk Biker - MTB  3 56
74 FURLAN NERAD JakaOlimpija - Ciklokros (do 33mm)  6 56
74 GODEC TihomirBK Lokomotiva - Ciklokros (do 33mm)  2 56
77 FILIPOVIĆ JanaBk Biker - CX/Gravel 33mm max  2 55
77 FRAN GabrijelaBK BIKEAROUND - MTB  6 55
77 HUBLIN DavidBK Maraton Beciklin - CX/Gravel 33mm max  6 55
80 Mohar TomažKK Tropovci - MTB  2 54
80 Buhić BranislavBK Rotor - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 54
82 Bogović DenisBBK ASI - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 52
82 Gračan VedranGravel (33+ mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 52
84 JABLANOVEC LukaKK Tropovci - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 50
84 NADU AnjaBK Montes - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 50
86 TRBARA Matej/ - Cestovni  2 48
86 Počuča SašaBK Ciklus - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 48
86 ANTOLOVIĆ RankoBK Sokol 1887 - Ciklokros (do 33mm)  2 48
86 MUHIC ZvoneKd Sprint - Ciklokros (do 33mm)  2 48
86 Tisaj FranBK Rotor - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 48
91 ANTONIĆ Ivana/ - MTB  2 47
91 SPASOVSKI SašaIND - MTB  2 47
93 MAŽIĆ DavorBK BIKEAROUND - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 46
93 Radotić ZvonimirBK Puls - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 46
95 Fabić IlijaBK Puls - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 44
96 Špilak MitjaOcean orchids - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 42
97 Jančar Željko 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 40
97 Vranaričić MarijoNk - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 40
97 BERIĆ BernardBK Festung - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 40
100 KROBOT MihaelBK Mura Avantura - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 39
100 Obadić PetarBK Mura Avantura - MTB  2 39
102 GRAHLI MarkoBK Ciklus - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 38
102 Omahen Blaž 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 38
104 Žitnik MitjaOcean orchids - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 35
104 RISTIĆ SrećkoBK Ciklus - MTB  2 35
106 RADOTIĆ MiaBTC City Ljubljana - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 34
106 BONAČIĆ MajaBk Ciklus - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 34
108 Horvat RokOcean orchids - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 32
108 ČOGA SPASOVSKI DoraBK Montes - MTB  2 32
110 BJELIŠ MateBk Puls - MTB  2 31
110 Štesl MarkoOcean orchids - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 31
110 Erjavec MaticKK Perutnina Ptuj - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 31
113 RADAKOVIĆ AndrejBK Bikearound - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 29
113 Štefan JosipBK Biker - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 29
113 KOVACIC DaliborBK Bikearound - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 29
116 Koter BoštjanOcean orchids - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 28
116 MUHA LukaLjubljana Migimigi - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 28
118 Horvat IvanaBK Đurđevac - MTB  2 27
119 Vrbanović VenoBk opušteno - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 26
120 JEROMEL HanaKK Perutnina Ptuj - MTB  5 25
121 MILIHIN MorenoBK Mura Avantura - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 24
121 JALŠOVEC BožidarBK Maraton Beciklin - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 24
121 VUKAN SlavkoKK Tropovci - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 24
121 Malešević MirkoTK Sisak - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 24
125 KUKEC NikolaBK Ciklus - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 22
126 VADLJA TomislavBK Bikearound - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 21
126 Mavrović MirkoBGK Tuškanac - MTB  3 21
126 PAULIN DanielTK Sisak - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 21
129 KRALJEVIĆ SvenMTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 19
129 PEKEZ TomislavBK Ciklus - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 19
129 PERENČEVIĆ AleksandarBK Bikearound - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 19
129 KIRBIŠ PRIMOŽPERUTNINA PTUJ - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 19
133 CIRKVENČIĆ PavelBk Vid Ročić - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 17
134 Zver DominikOcean orchids - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 16
134 Šebalj JerkoTK Sisak - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 16
136 FRAN DenisBK Bikearound - MTB  2 15
136 Pečnjak FranBGK Tuškanac - MTB  3 15
136 SAZIĆ DinoBK RODA - MTB  3 15
139 Gerenčer JuricaBK Puls - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 14
139 Štajer Andrej 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 14
139 Safundžić DomagojBK Festung - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 14
142 Novak HrvojeMTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 13
143 Rozman MarkoTK Ljubljana - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 12
144 BIŠKUP KrešimirCrossfit Zrinski - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 11
144 KOVACEVIC MatejBK Roda - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 11
146 Bećirović KristinaOcean orchids - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 10
146 ŠPIČKO NinoslavBBK ASI - MTB  2 10
146 HUNJAK AnaBK Mura Avantura - MTB  2 10
146 MOHAR JanKK Tropovci - MTB  2 10
146 Pečnjak FilipBGK Tuškanac - MTB  2 10
151 STECEVIĆ MladenTK Marathon95 - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5
151 Novak MarkoOcean orchids - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5
151 Kišićek LeonVergo - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5
151 KAUČIČ GalKK Tropovci - Ciklokros (do 33mm) 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5
151 POLANŠČEK MaticKK Tropovci - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5
151 KOREN MarkoKK Tropovci - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5
151 Debevec JakobLjubljana Migi Migi - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5
151 PUŠEC MirtaBK Montes - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5
151 NADU LenaBK Montes - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5
151 RUSEK MartinBk Maraton Beciklin - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5
151 GLUHINIĆ IvanBK Biker - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5
151 Hrnčević MilanBK Roda - MTB 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place
  • Time
  • Points
1 5