Labský Muž/Žena 2018

Saturday, November 3, 2018 14:00 (GMT+1) - Series standings

Race info
Sport: Triathlon
Location: Milovice, Czech Republic
Series type: % winning time
Series races: 5
Completed races: 5
Racers: 146
Updated: Saturday, November 3, 2018 14:00 (GMT+1)
Organized by: Labská Výzva
Race website: www.labskavyzva.cz

Contact organizer

Use this form to send an email to the organizer.

Your name
Your email address
Confirm email address
Message to organizer
Send

Place Racer name Race results # of races Total points
1 Teplý Ondřej Hisport Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
5 464.72
2 Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
4 356.45
3 Kábrt Lukáš Loko Trutnov 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
4 312.63
4 Cigánik Milan Mi Lan 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
4 295.99
5 Filip Lukáš Sportstyl Hradec Králové 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
4 290.28
6 Koudelka Drahomir Meixner Consulting 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 250.16
7 Moka Michal Triathlon Team Chrubim 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
3 247.57
8 Janda David SK Kola Víšek 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 199.59
9 Petrásek Pavel Etriatlon Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 196.82
10 Okluský Miroslav MGM 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 181.63
11 Holík Michal ELEVEN RUN TEAM 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 172.61
12 Maloch Aleš OMT Pardubice 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 172.03
13 Rejda Jan OMT 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 170.39
14 Vavák Libor BK Sadska 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 166.16
15 Paroulek Jaroslav SKP Nymburk 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 165.25
16 Papež Michal Loko Trutnov 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 160.95
17 Jirásko Lubomír Srch 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 139.49
18 Turyna Miroslav MTB® 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 131.53
19 Beňo Richard MTB® 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
2 130.64
- Zadák Karel TriexpertMilt Raacing Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Cmunt Petr Superior Cyklofit 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Chroustovský Štěpán Skládačky 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Martínek Tomáš Easygorun 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Soukup Petr TJ Nová Paka 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Šneberger Jan TT Příbram 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kudrna Zbyněk Endoraining 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Jurica Josef Czechtri K. Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Jirák Karel KSB Liberec 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Pozler Tomáš OMT Pardubice 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Pazdera Lukáš TT Příbram 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Wainer Jan OMT 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Pajer Ondřej Indkividuální 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Gregora Jan  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Peřinka Filip TTT 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Slabý Jan Libeř 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Pešek Pavel SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kodras Ondřej K2 Travel & Tips 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kesl Jiří USK Akademik z.s. 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Holomoucký Adam Eleven Mercedes Mitas 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Rohlík Václav Pardubice 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kudrna David SK Slavoj Čáslav 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Franc Petr Mladá Boleslav 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Velíšek Petr Liga atletů Pelhřimov 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Houška Michal Houšánci 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Krapítek Vojtěch TTT 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Skalka Jakub N/A 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Urban Michal Triathlon Team Chrudim 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Svoboda Milan Etriatlon Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Fiala Aleš SK Slavia Praha 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Vrbenský Jakub TJ Slavoj Čáslav 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Ungerman Antonín TJ Sokolo Podlásky 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Chalabala Pavel Chala Mratín 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Valtr Matěj SportBay.cz 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Švajcr Radek Běžecká Škola Plzeň 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kašpar Tomáš  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Oliva Marek Elab Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Čížek Jan Zpcyklo PROOFY Corratec Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Jordán Daniel Mimoň 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Bača Jan Czechtri K. Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Vávra Martin OB Hořice 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kaigl Jan Líný Drzý Holky 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Novotný Vojtěch Fort SMC Ústí nad Orlicí 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Pavlů Dušan  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Koblenc Petr Koblenc 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Mittner Leoš SCP Pardubice 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Štěpánský Jan Loko Trutnov 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Odvárka Leoš Praha 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Beneš Vladimír Joskatel Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Pittner Roman SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Horák Martin  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Jahn Bohumil BogasTeam 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Vůjtek Karel  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Štumpf Eduard Sokol Kunvalt 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- David Pavel Lokomotiva Nymburk 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Lapeš Jaromír  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Horák Vojtěch Diana Sport 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Holub Jaroslav Praha 10 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Smejkal Marek TJ Horni Benesov 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Vudarčík Ivo Saprt Dana Zachy 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Berger Stanislav Pleas 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Rožec Aleš SPK Liberec 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Ladislav Kratochvil TJ Bižu Jablonec Nad Nisou 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Pirkl Miroslav Czechtri K. Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Jan Rejda OMT Pardubice 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Macháček Pavel Individual 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Bis Dalibor Triathlon Team Chrudim 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Zeman Daniel RSFK 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Nemec Arnost Kolin 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Šimurda Jan Žádný 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Bartoš Tomáš Hobby In Club 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kalina Pavel Třemošnice 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Mašín Jaroslav  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Bouček Vladimír Vilémov 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Novák Jakub KOLASPACEK 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Červinka Jan Jan 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Černý Jan  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Hála Luboš TJ Spartak Třebíč 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Hála Jiří Kladno 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kirsch Radomír Loko Trutnov 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Žižka David ELEVEN MERCEDES MITAS 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Hejzlar Pavel Litol 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Hokr Marcel Heřmanův Městec 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Lauer Martin Říčany 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Hruška Tomáš  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Havel Jan TJ Tatran Sedlčany 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Günther Jan Loko Trutnov 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Doleček Jan Triathlonlucy Fan 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Břečka Michal  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Mužátko Pavel 43. Vpr 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Havlíček Petr Praha 4 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Koudelka David SK Slavia Praha 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kosek Jan 5 % Nejlepších 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kratochvil Ladislav TT Bižu Jablonec 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Novák Viktor Www.Kalirna.Cz 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Ambroz Ondrej Ambi 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Vágner Vlastimil Běhejsepsem.Cz 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Bálek Oldřich Skuteč 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Pilc Daniel Trysky Horní Počernice 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kadlečík Pavel AČR 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Pečinka Libor Ohrazenice 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Grosman Tomáš No Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Sklenář David Liberec 30 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Albrecht Tomáš Individual 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Vošahlík Martin Czech Tri Worx Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Tomsa Pavel Falcon 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Pavlis Daniel Enervit Team 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kubík Tomáš  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Kašpar Lukáš Loko Trutnov 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Katuš Jaroslav J-One Sport Systems 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Pokorný Milan Madness 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Skořepa Adam Loko Trutnov 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Ryzner Jan  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Nádhera Jiří Nádhera Bike 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Oliva Radim  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Vácha Pavel  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.Cz 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Simandl Radek Bratřijaksepatří.Cz 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Drábek Pavel Zapůjčka 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Nádhera Petr Hradec Králové 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Košín Roman Tri Chrudim 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Klimovič Jiří Sportcomplex 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Čermák Petr Zapůjčka 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Steiner Zdeněk MTB TEAM SK CHYŇAVA 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Richard Vácha  
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Lukášek Jiří Petr A Jirka 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race
- Čížek Petr Petr A Jirka 
Show all races Show
  • Race #
  • Race name
  • Place (M)
  • Time
  • Points
1 -1 race