125 |
ANDRLE Tomáš
Horní Heřmanice |
mrňata, 50m |
2017 |
Male |
|
63 |
BARVÍNEK Daniel
KB Letohrad |
mladší žáci, 2 km |
2006 |
Male |
|
13 |
BOREK Viktor
Brzdy Horní Čermná |
starší žáci, 3 km |
2004 |
Male |
|
154 |
BRUSENBAUCH Alan
Iscarec Junior Team |
nejmladší žáci II., 750m |
2011 |
Male |
|
14 |
BRYCHTA Jakub
Cerekvice Nad Loučnou |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
139 |
BRZOBOHATÝ Ludvík
TJ Šumperk |
mrňata, 50m |
2018 |
Male |
|
9 |
CHALOUPEK ONDREJ
ATLETIKA TJ LANSKROUN |
mladší žáci, 2 km |
2007 |
Male |
|
85 |
DOSTÁLEK Šimon Josef
My Od Kopřivy |
nejmladší žáci II., 750m |
2010 |
Male |
|
120 |
DRESLER Lukaš
Vyprachtice |
nejmladší žáci II., 750m |
2011 |
Male |
|
29 |
DUŠEK Adam
KB Letohrad |
nejmladší žáci I., 500m |
2012 |
Male |
|
132 |
DVOREČEK Přemysl
TJ Spartak Letohrad |
mladší žáci, 2 km |
2007 |
Male |
|
147 |
FAJFR Aleš
Sokol Žamberk |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
79 |
FAJFR Marek
KB Žamberk |
mladší žáci, 2 km |
2006 |
Male |
|
94 |
FALTUS Tomáš
SK Žamberk |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
74 |
FIŠER Radek
KB Letohrad |
starší žáci, 3 km |
2005 |
Male |
|
3 |
GREGORA Lukáš
Activity Lanškroun |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
- |
HÁJEK Aleš
OB Česká Třebová |
předškolní chlapci, 180m |
2015 |
Male |
|
86 |
HÁJEK Dominik
OB Česká Třebová |
mladší žáci, 2 km |
2006 |
Male |
|
50 |
HANUŠ Adam
KB Letohrad |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
12 |
HEGER Šimon
Atletika TJ Lanškroun |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
51 |
JANSA Matěj
KB Letohrad |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
30 |
JANSA Štěpán
KB Letohrad |
nejmladší žáci II., 750m |
2011 |
Male |
|
96 |
JIRKŮ Radek
SK Žamberk |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
157 |
KLEIN Jakub
SK Štíty |
mrňata, 50m |
2017 |
Male |
|
90 |
KLEIN Radim
SK Štíty |
nejmladší žáci I., 500m |
2013 |
Male |
|
148 |
KLEMENT Daniel
|
předškolní chlapci, 180m |
2015 |
Male |
|
43 |
KLOHNA Radovan
KB Letohrad |
nejmladší žáci II., 750m |
2010 |
Male |
|
61 |
KNÁPEK Šimon
KB Letohrad |
mladší žáci, 2 km |
2007 |
Male |
|
136 |
KOUBA Radim
Iscarex Junior Team Č.T. |
nejmladší žáci II., 750m |
2011 |
Male |
|
108 |
KRISTEJN Jiří
Sokol Klášterec Nad Orlicí |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
- |
KŘIVKA Adam
KB Letohrad |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
60 |
MÁLEK Michael
KB Letohrad |
mladší žáci, 2 km |
2007 |
Male |
|
23 |
MAREŠ Jakub
Jablonné nad Orlicí |
mrňata, 50m |
2017 |
Male |
|
8 |
MAREŠ Ondřej
Atletika Jablonné nad Orlicí |
nejmladší žáci II., 750m |
2010 |
Male |
|
80 |
MAREŠ Vít
KCK Jablonné Nad Orlicí |
mladší žáci, 2 km |
2007 |
Male |
|
- |
MORAVEC Vojtěch
KB Letohrad |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
- |
NĚMEC Jakub
TJ Jiskra Litomyšl |
mladší žáci, 2 km |
2007 |
Male |
|
34 |
NOVÝ Jakub
KB Letohrad |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
109 |
PÁCHA Ondřej
Sokol Klášterec Nad Orlicí |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
56 |
PALÁN Šimon
KB Letohrad |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
57 |
PECHÁČEK Dominik
KB Letohrad |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
17 |
PETR Rostislav
Česká Třebová |
předškolní chlapci, 180m |
2014 |
Male |
|
138 |
POTOČEK Vojtěch
TJ Sokol Jaroměř |
starší žáci, 3 km |
2004 |
Male |
|
117 |
RAŠNER Jiří
TJ Šumperk |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
142 |
ŘEHÁK Lubomír
Activity Lanškroun |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
- |
ŘEHÁK Marek
Iscarex Junior Team Česká Třebová |
mladší žáci, 2 km |
2007 |
Male |
|
149 |
REIMER Tobiáš Pavel
|
nejmladší žáci I., 500m |
2012 |
Male |
|
128 |
RESLER Filip
Atletika TJ Lanškroun |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
110 |
ROUS Martin
Sokol Klášterec Nad Orlicí |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
143 |
RYBIČKA Dominik
Iscarex Junior Team Č.T. |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
152 |
STEJSKAL Adam
Atletika Jablonné nad Orlicí |
nejmladší žáci I., 500m |
2012 |
Male |
|
36 |
STEJSKAL Daniel
KB Letohrad |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
150 |
STEJSKAL Pavel
Jablonné nad Orlicí |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
151 |
STEJSKAL Petr
Jablonné nad Orlicí |
nejmladší žáci II., 750m |
2011 |
Male |
|
105 |
SUCHODOL Lukáš
Sokol Klášterec Nad Orlicí |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
62 |
SUCHODOL Ondřej
KB Letohrad |
mladší žáci, 2 km |
2007 |
Male |
|
67 |
SUCHODOL Štěpán
KB Letohrad |
mladší žáci, 2 km |
2006 |
Male |
|
- |
SUCHOMEL František
KB Letohrad |
mladší žáci, 2 km |
2006 |
Male |
|
1 |
SVOJANOVSKÝ Miroslav
Activity Lanškroun |
nejmladší žáci II., 750m |
2011 |
Male |
|
- |
VACEK Jakub
KB Letohrad |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
- |
VACEK Martin
Dlouhá Třebová |
předškolní chlapci, 180m |
2015 |
Male |
|
119 |
VACEK Michal
Vencl Tým Ústí Nad Orlicí |
starší žáci, 3 km |
2004 |
Male |
|
31 |
VÁCHA Jan
KB Letohrad |
nejmladší žáci II., 750m |
2011 |
Male |
|
113 |
VAŠINA Matěj
Sokol Klášterec Nad Orlicí |
nejmladší žáci I., 500m |
2012 |
Male |
|
114 |
VAŠINA Tadeáš
Sokol Klášterec Nad Orlicí |
předškolní chlapci, 180m |
2014 |
Male |
|
47 |
VESELÝ Jakub
KB Letohrad |
nejmladší žáci II., 750m |
2010 |
Male |
|
48 |
VESELÝ Jan
KB Letohrad |
nejmladší žáci II., 750m |
2010 |
Male |
|
82 |
VINKLER Matouš
Mistrovice |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
83 |
VINKLER Ondřej
Mistrovice |
nejmladší žáci I., 500m |
2012 |
Male |
|
81 |
VINKLER Štěpán
Mistrovice |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
40 |
VLAŠIC Jakub
KB Letohrad |
nejmladší žáci III., 1km |
2009 |
Male |
|
127 |
ZAJÍČEK Vojtěch
Atletika TJ Lanškroun |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
95 |
ZEZULKA Antonín
SK Žamberk |
nejmladší žáci III., 1km |
2008 |
Male |
|
102 |
ZICHA Jakub
Sokol Klášterec Nad Orlicí |
mladší žáci, 2 km |
2006 |
Male |
|