1 | 1300 | Jai CrossettSutherland Shire | Division 13 - 5km | | M |
31:49.6 | --100%64.22%65.82%5010:18:59.3 |
2 | 1303 | Jason HanPenrith | Division 13 - 5km | | M |
32:56.1 | +1:06.5+3.48%96.63%62.97%64.63%4910:18:59.3 |
3 | 1301 | Bailey CamptonSutherland Shire | Division 13 - 5km | | M |
32:59.8 | +1:10.2+3.68%96.45%62.90%64.56%4810:18:59.3 |
4 | 1304 | Lachie WrenfordLane Cove | Division 13 - 5km | | M |
35:41.9 | +3:52.3+12.16%89.15%59.86%61.66%4710:18:59.3 |
5 | 1302 | John GreatheadLane Cove | Division 13 - 5km | | M |
35:47.9 | +3:58.3+12.48%88.91%59.75%61.55%4610:18:59.3 |
6 | 1306 | Jai Tirtha SivamoggaSutherland Shire | Junior Series U14 - 5km | | M |
45:53.5 | +14:03.9+44.19%69.35%48.40%50.71%4510:18:59.3 |
7 | 900 | Viliam MakoManly Warringah | Division 9 - 10km (<0:55) | | M |
51:39.5 | +19:49.9+62.31%61.61%41.92%44.52%4410:11:01.5 |
8 | 1210 | Mate ElesManly Warringah | Junior Series U14 - 10km | | M |
51:52.0 | +20:02.4+62.97%61.36%41.69%44.29%4310:16:57.3 |
9 | 1211 | Maximilian MakoManly Warringah | Junior Series U14 - 10km | | M |
52:28.7 | +20:39.1+64.89%60.65%41.00%43.64%4210:16:57.3 |
10 | 1305 | Travis RichardsHunter Valley | Junior Series U12 - 5km | | M |
52:44.9 | +20:55.3+65.74%60.34%40.69%43.35%4110:18:59.3 |
11 | 901 | Warwick NicholsHunter Valley | Division 9 - 10km (<0:55) | | M |
57:51.5 | +26:01.9+81.79%55.01%34.95%37.86%4010:11:01.5 |
12 | 1000 | Judy Greenidge and Jil ParkerWindsor | Division 10 - 10km (0:55-1:00) | | F |
57:59.2 | +26:09.6+82.20%54.89%34.81%37.72%3910:12:56.5 |
13 | 1001 | Jim BowmanPenrith | Division 10 - 10km (0:55-1:00) | | M |
57:59.7 | +26:10.1+82.22%54.88%34.80%37.71%3810:12:56.5 |
14 | 1003 | Stephen SuppleManly Warringah | Division 10 - 10km (0:55-1:00) | | M |
58:36.6 | +26:47.0+84.15%54.30%34.10%37.05%3710:12:56.5 |
15 | 1107 | Mick BeldzinskiHunter Valley | Division 11 - 10km Ranking | | M |
59:59.2 | +28:09.6+88.48%53.06%32.56%35.57%3610:14:59.8 |
16 | 1212 | Jacob MakoManly Warringah | Junior Series U14 - 10km | | M |
1:00:21.6 | +28:32.0+89.65%52.73%32.14%35.17%3510:16:57.3 |
17 | 1102 | Patricia AshtonBurley Griffin | Division 11 - 10km (1:00-1:05) | | F |
1:00:50.2 | +29:00.6+91.15%52.31%31.60%34.66%3410:14:59.8 |
18 | 1106 | Rod SkelletLane Cove | Division 11 - 10km (1:00-1:05) | | M |
1:02:35.4 | +30:45.8+96.66%50.85%29.63%32.78%3310:14:59.8 |
19 | 1205 | Turia MakoManly Warringah | Division 12 - 10km Ranking | | F |
1:02:50.2 | +31:00.6+97.43%50.65%29.35%32.51%3210:16:57.3 |
20 | 1002 | Mike SchanzerManly Warringah | Division 10 - 10km (0:55-1:00) | | M |
1:04:30.6 | +32:41.0+102.69%49.34%27.47%30.71%3110:12:56.5 |
21 | 1103 | Gerry FosterBurley Griffin | Division 11 - 10km (1:00-1:05) | | M |
1:04:43.8 | +32:54.2+103.38%49.17%27.22%30.48%3010:14:59.8 |
22 | 1104 | Jack JessenBurley Griffin | Division 11 - 10km (1:00-1:05) | | M |
1:05:03.5 | +33:13.9+104.41%48.92%26.85%30.12%2910:14:59.8 |
23 | 1105 | Barry LowePenrith | Division 11 - 10km (1:00-1:05) | | M |
1:06:13.0 | +34:23.4+108.05%48.06%25.55%28.88%2810:14:59.8 |
24 | 1200 | Russell BrownHunter Valley | Division 12 - 10km (>1:05) | | M |
1:06:40.9 | +34:51.3+109.52%47.73%25.03%28.38%2710:16:57.3 |
25 | 1207 | Kevin NettleCronulla Sutherland | Division 12 - 10km (>1:05) | | M |
1:06:56.6 | +35:07.0+110.34%47.54%24.74%28.10%2610:16:57.3 |
26 | 1202 | Margaret DoddBrisbane Waters | Division 12 - 10km (>1:05) | | F |
1:08:39.6 | +36:50.0+115.73%46.35%22.81%26.26%2510:16:57.3 |
27 | 1206 | Kim NaveraSutherland Shire | Division 12 - 10km (>1:05) | | M |
1:09:06.1 | +37:16.5+117.12%46.06%22.31%25.78%2410:16:57.3 |
28 | 1208 | Allan NewhouseBurley Griffin | Division 12 - 10km (>1:05) | | M |
1:09:34.1 | +37:44.5+118.59%45.75%21.78%25.28%2310:16:57.3 |
29 | 1213 | Vishnu Tirtha SivamoggaSutherland Shire | Junior Series U16 - 10km | | M |
1:12:47.5 | +40:57.9+128.71%43.72%18.16%21.82%2210:16:57.3 |
30 | 1204 | Malcolm LewisNewy | Division 12 - 10km (>1:05) | | M |
1:14:13.1 | +42:23.5+133.20%42.88%16.56%20.29%2110:16:57.3 |
31 | 800 | Albert Cobb and Geoffrey DawesBrisbane Waters | Division 8 - 15km | | M |
1:20:24.2 | +48:34.6+152.63%39.58%9.60%13.64%2010:08:59.5 |
32 | 807 | Lachlan StokesSutherland Shire | Division 8 - 15km | | M |
1:20:25.4 | +48:35.8+152.69%39.57%9.58%13.62%1910:08:59.5 |
33 | 802 | Greg Hillier and Sue SmithHunter Valley | Division 8 - 15km | | M |
1:20:26.2 | +48:36.6+152.73%39.57%9.56%13.61%1810:08:59.5 |
34 | 803 | Craig DoddBrisbane Waters | Division 8 - 15km | | M |
1:27:30.4 | +55:40.8+174.95%36.37%1.62%6.01%1710:08:59.5 |
35 | 804 | Les HowardWindsor | Division 8 - 15km | | M |
1:27:38.9 | +55:49.3+175.39%36.31%1.46%5.86%1610:08:59.5 |
36 | 806 | Tim McNamaraLane Cove | Division 8 - 15km | | M |
1:28:20.8 | +56:31.2+177.59%36.02%0.67%5.11%1510:08:59.5 |
37 | 105 | Casey HaynesCronulla Sutherland | Division 1 - 20km (<1:38) | | M |
1:29:28.9 | +57:39.3+181.15%35.57%-0.60%3.89%1409:59:03.8 |
38 | 801 | Geoff Eldridge and Esther WheelerPacific Dragons | Division 8 - 15km | | F/M |
1:29:29.5 | +57:39.9+181.18%35.56%-0.62%3.88%1310:08:59.5 |
39 | 107 | James PralijaLane Cove | Division 1 - 20km (<1:38) | | M |
1:29:30.2 | +57:40.6+181.22%35.56%-0.63%3.87%1209:59:03.8 |
40 | 102 | Brett GreenwoodLane Cove | Division 1 - 20km (<1:38) | | M |
1:29:36.9 | +57:47.3+181.57%35.51%-0.75%3.75%1109:59:03.8 |
41 | 104 | James HarringtonLane Cove | Division 1 - 20km (<1:38) | | M |
1:29:41.4 | +57:51.8+181.81%35.49%-0.84%3.67%1009:59:03.8 |
42 | 103 | Michael HanemaayerBurley Griffin | Division 1 - 20km (<1:38) | | M |
1:31:30.5 | +59:40.9+187.52%34.78%-2.88%1.72%909:59:03.8 |
43 | 100 | Cade BarnesIllawarra | Division 1 - 20km (<1:38) | | M |
1:32:09.3 | +1:00:19.7+189.55%34.54%-3.61%1.02%809:59:03.8 |
44 | 101 | Mitch CoffeyPenrith | Division 1 - 20km (<1:38) | | M |
1:33:06.4 | +1:01:16.8+192.54%34.18%-4.68%0.00%709:59:03.8 |
45 | 106 | Dmytro MedvedyevLane Cove | Division 1 - 20km (<1:38) | | M |
1:35:56.2 | +1:04:06.6+201.43%33.17%-7.86%-3.04%609:59:03.8 |
46 | 108 | Jason WarePenrith | Division 1 - 20km (<1:38) | | M |
1:36:00.9 | +1:04:11.3+201.68%33.15%-7.95%-3.12%509:59:03.8 |
47 | 206 | Andras ElesManly Warringah | Division 2 - 20km Ranking | | M |
1:36:22.1 | +1:04:32.5+202.79%33.03%-8.35%-3.50%410:00:53.5 |
48 | 200 | Craig ElliottBurley Griffin | Division 2 - 20km (1:38-1:45) | | M |
1:36:48.0 | +1:04:58.4+204.15%32.88%-8.83%-3.97%310:00:53.5 |
49 | 204 | Matilda StevensonBurley Griffin | Division 2 - 20km (1:38-1:45) | | F |
1:40:04.3 | +1:08:14.7+214.43%31.80%-12.51%-7.48%210:00:53.5 |
50 | 201 | Peter ManleyLane Cove | Division 2 - 20km (1:38-1:45) | | M |
1:40:05.3 | +1:08:15.7+214.48%31.80%-12.53%-7.50%110:00:53.5 |
51 | 202 | Michael McKeoghCronulla Sutherland | Division 2 - 20km (1:38-1:45) | | M |
1:40:08.8 | +1:08:19.2+214.66%31.78%-12.60%-7.56%010:00:53.5 |
52 | 205 | Scott TyersWindsor | Division 2 - 20km (1:38-1:45) | | M |
1:40:30.3 | +1:08:40.7+215.79%31.67%-13.00%-7.95%010:00:53.5 |
53 | 305 | James HaighIllawarra | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | M |
1:44:13.8 | +1:12:24.2+227.49%30.54%-17.19%-11.95%010:02:58.5 |
54 | 311 | Stephen ShelleyWindsor | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | M |
1:44:43.8 | +1:12:54.2+229.06%30.39%-17.75%-12.48%010:02:58.5 |
55 | 306 | Dominic HidesBurley Griffin | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | M |
1:45:01.8 | +1:13:12.2+230.01%30.30%-18.09%-12.81%010:02:58.5 |
56 | 316 | Tim BinnsLane Cove | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | M |
1:45:03.4 | +1:13:13.8+230.09%30.29%-18.12%-12.83%010:02:58.5 |
57 | 308 | Laura LeeWindsor | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | F |
1:45:06.0 | +1:13:16.4+230.23%30.28%-18.16%-12.88%010:02:58.5 |
58 | 310 | Andrew ParkinsonBurley Griffin | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | M |
1:46:58.7 | +1:15:09.1+236.13%29.75%-20.28%-14.90%010:02:58.5 |
59 | 805 | Simon Kent-JonesOther | SUP - 15km | | M |
1:47:02.6 | +1:15:13.0+236.33%29.73%-20.35%-14.97%010:08:59.5 |
60 | 300 | Greg Morris and Warwick SherwoodLane Cove | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | M |
1:47:06.4 | +1:15:16.8+236.53%29.71%-20.42%-15.04%010:02:58.5 |
61 | 301 | Mathew BarnesCronulla Sutherland | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | M |
1:47:06.6 | +1:15:17.0+236.54%29.71%-20.42%-15.04%010:02:58.5 |
62 | 304 | John DenyerSutherland Shire | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | M |
1:47:48.9 | +1:15:59.3+238.76%29.52%-21.22%-15.80%010:02:58.5 |
63 | 307 | Don JohnstoneLane Cove | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | M |
1:48:35.4 | +1:16:45.8+241.19%29.31%-22.09%-16.63%-10:02:58.5 |
64 | 312 | Gareth StokesSutherland Shire | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | M |
1:48:46.4 | +1:16:56.8+241.77%29.26%-22.29%-16.83%010:02:58.5 |
65 | 314 | Daniela TorreLane Cove | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | F |
1:49:07.2 | +1:17:17.6+242.86%29.17%-22.68%-17.20%-10:02:58.5 |
66 | 315 | Michael LiebermanLane Cove | Division 3 - 20km (1:45-1:50) | | M |
1:50:07.6 | +1:18:18.0+246.02%28.90%-23.82%-18.28%-10:02:58.5 |
67 | 405 | David LowePenrith | Division 4 - 20km (1:50-1:55) | | M |
1:51:28.4 | +1:19:38.8+250.25%28.55%-25.33%-19.73%010:05:00.0 |
68 | 406 | Mark MoroSutherland Shire | Division 4 - 20km (1:50-1:55) | | M |
1:51:35.0 | +1:19:45.4+250.60%28.52%-25.45%-19.84%010:05:00.0 |
69 | 400 | Chris DickmanLane Cove | Division 4 - 20km (1:50-1:55) | | M |
1:51:38.2 | +1:19:48.6+250.76%28.51%-25.51%-19.90%-10:05:00.0 |
70 | 401 | John DuffyLane Cove | Division 4 - 20km (1:50-1:55) | | M |
1:51:56.1 | +1:20:06.5+251.70%28.43%-25.85%-20.22%-10:05:00.0 |
71 | 404 | Matthew LowePenrith | Division 4 - 20km (1:50-1:55) | | M |
1:52:34.9 | +1:20:45.3+253.73%28.27%-26.58%-20.92%010:05:00.0 |
72 | 402 | Richard FoxBurley Griffin | Division 4 - 20km (1:50-1:55) | | M |
1:53:23.8 | +1:21:34.2+256.29%28.07%-27.49%-21.79%010:05:00.0 |
73 | 407 | Martin MuhlmannPenrith | Division 4 - 20km (1:50-1:55) | | M |
1:53:33.1 | +1:21:43.5+256.78%28.03%-27.67%-21.96%010:05:00.0 |
74 | 403 | Jeff HosnellLane Cove | Division 4 - 20km (1:50-1:55) | | M |
1:55:04.3 | +1:23:14.7+261.56%27.66%-29.38%-23.59%-10:05:00.0 |
75 | 503 | Andrew RichardsonPenrith | Division 5 - 20km Ranking | | M |
1:56:15.9 | +1:24:26.3+265.31%27.37%-30.72%-24.87%010:06:59.3 |
76 | 602 | David DibdinSutherland Shire | Division 6 - 20km (2:00-2:10) | | M |
1:57:21.1 | +1:25:31.5+268.72%27.12%-31.94%-26.04%009:44:00.3 |
77 | 500 | Danielle Winslow and Bob CollinsBurley Griffin | Division 5 - 20km (1:55-2:00) | | F/M |
1:58:04.1 | +1:26:14.5+270.97%26.96%-32.74%-26.81%010:06:59.3 |
78 | 502 | John PrestonBurley Griffin | Division 5 - 20km (1:55-2:00) | | M |
1:58:18.1 | +1:26:28.5+271.71%26.90%-33.01%-27.06%-10:06:59.3 |
79 | 501 | Bernie CraggsHunter Valley | Division 5 - 20km (1:55-2:00) | | M |
1:58:27.1 | +1:26:37.5+272.18%26.87%-33.18%-27.22%010:06:59.3 |
80 | 603 | Karen HadjinicolaLane Cove | Division 6 - 20km (2:00-2:10) | | F |
2:00:20.0 | +1:28:30.4+278.09%26.45%-35.29%-29.24%-09:44:00.3 |
81 | 607 | Greg ThompsonPenrith | Division 6 - 20km (2:00-2:10) | | M |
2:00:55.8 | +1:29:06.2+279.96%26.32%-35.96%-29.88%009:44:00.3 |
82 | 408 | Emily O'RourkeBurley Griffin | Division 4 - 20km (1:50-1:55) | | F |
2:01:24.0 | +1:29:34.4+281.44%26.22%-36.49%-30.39%-10:05:00.0 |
83 | 600 | Graham CoffeyPenrith | Division 6 - 20km (2:00-2:10) | | M |
2:02:54.8 | +1:31:05.2+286.20%25.89%-38.19%-32.01%009:44:00.3 |
84 | 702 | David VeiversLane Cove | Division 7 - 20km (2:10-2:25) | | M |
2:10:57.7 | +1:39:08.1+311.48%24.30%-47.24%-40.66%-09:29:00.5 |
85 | 604 | Ayan MukherjeeWindsor | Division 6 - 20km (2:00-2:10) | | M |
2:10:59.7 | +1:39:10.1+311.59%24.30%-47.28%-40.69%009:44:00.3 |
86 | 605 | Derek SimmondsLane Cove | Division 6 - 20km (2:00-2:10) | | M |
2:11:00.2 | +1:39:10.6+311.61%24.29%-47.29%-40.70%-09:44:00.3 |
87 | 700 | Allan KeithBrisbane Waters | Division 7 - 20km (2:10-2:25) | | M |
2:26:25.6 | +1:54:36.0+360.08%21.74%-64.63%-57.27%009:29:00.5 |