Heřmanická OSMIČKA - 2016: hlavní závod

sobota 1. října 2016 11:59 (GMT+2) - Konečné výsledky

Informace k závodu
Sport: Běh - přespolní
Místo: Horní Heřmanice, Česká republika
Typ startu: Ruční start ve vlnách
Seskupení startovních vln: Podle kategorie
Závodníci: 40
Měřeno na: Xiaomi MI PAD
Meřeno s: Webscorer PRO 2.3
Aktualizováno: neděle 2. října 2016 12:19 (GMT+2)
Organizuje: XCT Horní Heřmanice
Webové stránky závodu: www.xct.cz

Kontaktujte pořadatele

Použijte tento formulář pro odeslání emailu pořadateli.

Vaše jméno
Vaše emailová adresa
Potvrďte emailovou adresu
Vzkaz pořadateli
Odeslat

  • Dorostenci, 4km
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
133GREGORA Janactivity lanškroun Dorostenci, 4km2000M 19:26.3--100%0,00%0,00%
  • Junioři, 8km
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
12VEBR PatrikVencl Tým Ú.O. Junioři, 8km1998M 34:19.3--100%9,71%9,71%
234VENCL Jiříactivity lanškroun Junioři, 8km1998M 41:42.1+7:22.8+21,50%82,30%-9,71%-9,71%
  • Muži A, 8km
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
123HAVRAN JanIscarex ČT Muži A, 8km1993M 30:59.2--100%13,62%9,85%
227MIŘEJOVSKÝ JiříTJ Jiskara Ústí Nad Orlicí Muži A, 8km1979M 31:09.8+0:10.6+0,57%99,43%13,12%9,34%
34NECHVÍL PetrAC Choceň Muži A, 8km1991M 31:34.9+0:35.7+1,92%98,12%11,96%8,12%
437JOR Martinactivity lanškroun Muži A, 8km1987M 32:11.8+1:12.6+3,90%96,24%10,24%6,33%
525RADIMĚŘSKÝ KarelIscarex Česká Třebová Muži A, 8km1987M 34:20.1+3:20.9+10,81%90,25%4,28%0,11%
629TLAPÁK JaroslavHokejbal Česká Třebová Muži A, 8km1987M 34:24.6+3:25.4+11,05%90,05%4,07%-0,11%
720TEMPÍR TomášSokol Štíty Muži A, 8km1977M 38:34.5+7:35.3+24,49%80,33%-7,54%-12,23%
838SLABÝ JanTvoje Máma Muži A, 8km1990M 39:01.5+8:02.3+25,94%79,40%-8,79%-13,54%
939FIŠER DavidTvoje Máma Muži A, 8km1980M 42:51.9+11:52.7+38,33%72,29%-19,50%-24,71%
101VEBR MichalČeská Třebová Muži A, 8km1978M 43:34.4+12:35.2+40,62%71,11%-21,47%-26,77%
  • Muži B, 8km
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
121HORÁČEK MichalIscarex Muži B, 8km1975M 31:41.4--100%17,31%16,99%
25JADRNÝ LubomírIscarex Team ČT Muži B, 8km1973M 34:38.2+2:56.8+9,30%91,49%9,62%9,27%
324DOLEŽAL MartinSPS Sázava Muži B, 8km1970M 35:57.8+4:16.4+13,48%88,12%6,16%5,80%
422DOSTÁLEK PetrBouda Muži B, 8km1967M 36:05.0+4:23.6+13,86%87,82%5,84%5,48%
528MRKLOVSKÝ MiroslavSokol Kameničná Muži B, 8km1972M 36:30.2+4:48.8+15,19%86,81%4,75%4,38%
613KUBEŠ Davidactivity lanškroun Muži B, 8km1975M 38:10.6+6:29.2+20,47%83,01%0,38%0,00%
78HAMPL AloisOstrov Muži B, 8km1970M 39:18.7+7:37.3+24,05%80,61%-2,58%-2,97%
815TEMPÍR JiříSokol Štíty Muži B, 8km1975M 40:23.3+8:41.9+27,45%78,46%-5,39%-5,79%
917GREGORA Zdenekactivity lanškroun Muži B, 8km1973M 41:10.6+9:29.2+29,94%76,96%-7,45%-7,86%
1012KAPOUN PetrAtletika Polička Muži B, 8km1975M 42:55.3+11:13.9+35,44%73,83%-12,00%-12,43%
119BOREK PetrBrzdy Horní Čermná Muži B, 8km1970M 44:42.1+13:00.7+41,06%70,89%-16,64%-17,09%
  • Muži C, 8km
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
118STRÁNSKÝ AlešIscarex Česká Třebová Muži C, 8km1960M 33:50.4--100%12,22%9,72%
235SEDLÁČEK Romanactivity lanškroun Muži C, 8km1964M 36:22.7+2:32.3+7,50%93,02%5,63%2,95%
340SCHEUER Janactivity lanškroun Muži C, 8km1966M 36:43.1+2:52.7+8,51%92,16%4,75%2,05%
430KRÁTKÝ LubošLanškroun Muži C, 8km1962M 38:15.1+4:24.7+13,04%88,47%0,77%-2,05%
56LIŠKA PavelFort SMC Ustí N.O. Muži C, 8km1963M 40:57.9+7:07.5+21,05%82,61%-6,26%-9,28%
67JEDLIČKA VáclavSK Žamberk Muži C, 8km1961M 45:08.8+11:18.4+33,41%74,96%-17,11%-20,44%
  • Muži D, 8km
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
119TEMPÍR FrantišekSokol Štíty Muži D, 8km1949M 38:32.7--100%0,00%0,00%
  • Muži E, 8km
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
116SADÍLEK Otaactivity lanškroun Muži E, 8km1946M 49:13.8--100%0,00%0,00%
  • Ženy A, 8km
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
131KRÁTKÁ HanaLanškroun Ženy A, 8km1995Ž 49:12.0--100%0,00%0,00%
  • Ženy B, 8km
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
126DUŠKOVÁ LenkaIscarex Česká Třebová Ženy B, 8km1980Ž 36:52.5--100%20,79%20,79%
210BORKOVÁ AdélaBrzdy Horní Čermná Ženy B, 8km1975Ž 56:13.9+19:21.4+52,49%65,58%-20,79%-20,79%
  • Ženy C, 8km
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
136MATYÁŠOVÁ JanaDolní Dobrouč Ženy C, 8km1965Ž 37:55.0--100%9,43%10,41%
232ČERNÁ MarkétaIscarex Česká Třebová Ženy C, 8km1970Ž 42:19.4+4:24.4+11,62%89,59%-1,10%0,00%
314JIRÁSKOVÁ EvaLanškroun Ženy C, 8km1964Ž 45:21.2+7:26.2+19,61%83,60%-8,33%-7,16%
  • Ženy D, 8km
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
13NECHVÍLOVÁ MiroslavaAC Choceň Ženy D, 8km1960Ž 59:19.6--100%2,73%2,73%
211KEPRTOVÁ MiloslavaIscarex Česká Třebová Ženy D, 8km1948Ž 1:02:39.4+3:19.8+5,61%94,69%-2,73%-2,73%