1. Kunětická devítka 2019

středa 10. dubna 2019 18:00 (GMT+2) - Konečné výsledky

Informace k závodu
Sport: Běh - přespolní
Místo: Ráby, Česká republika
Typ startu: Intervalový start ve vlnách
Seskupení startovních vln: Podle vzdálenosti
Závodníci: 149
Měřeno na: LENOVO Lenovo TAB S8-50L
Meřeno s: Webscorer PRO 3.1
Aktualizováno: čtvrtek 11. dubna 2019 12:39 (GMT+2)
Organizuje: KTS Pardubice
Webové stránky závodu: www.race4u.cz

Kontaktujte pořadatele

Použijte tento formulář pro odeslání emailu pořadateli.

Vaše jméno
Vaše emailová adresa
Potvrďte emailovou adresu
Vzkaz pořadateli
Odeslat

  • Krátký okruh - 4,5 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11009Matěj KřížCzech Tri K. Team Junioři 15 - 17 let2003M 18:11.7--100%28,52%27,19%4:02.6
21019Jan BačaCzech Tri K. Team Muži 18 +1976M 18:38.4+0:26.7+2,45%97,61%26,77%25,41%4:08.5
31000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 19:08.9+0:57.2+5,24%95,02%24,78%23,37%4:15.3
41023Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 19:38.5+1:26.8+7,95%92,63%22,84%21,40%4:21.9
51022Matyáš BačaCzech Tri K. Team Junioři 15 - 17 let2004M 20:01.8+1:50.1+10,09%90,84%21,31%19,84%4:27.1
61004Matyáš FialaSK Ráby Junioři 15 - 17 let2003M 20:28.2+2:16.5+12,50%88,89%19,59%18,08%4:32.9
71032Novák JakubPřelouč Muži 18 +1983M 20:50.4+2:38.7+14,54%87,31%18,13%16,60%4:37.9
81005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 20:51.1+2:39.4+14,60%87,26%18,09%16,55%4:38.0
91008Roman HlavaBěháme v Holicích a okolí Muži 18 +1978M 20:58.9+2:47.2+15,32%86,72%17,58%16,03%4:39.8
101043Ondřej KubiasPardubice Muži 18 +1974M 21:36.4+3:24.7+18,75%84,21%15,12%13,53%4:48.1
111053Jaroslav HromádkoAČR - VP Muži 18 +1971M 21:49.1+3:37.4+19,91%83,39%14,29%12,69%4:50.9
121012Michaela PajorováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 22:24.4+4:12.7+23,15%81,20%11,98%10,33%4:58.8
131030Ladislav RybyšarKIEKERT Muži 18 +1986M 22:29.4+4:17.7+23,61%80,90%11,65%10,00%4:59.9
141047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:35.7+4:24.0+24,18%80,53%11,24%9,58%5:01.3
151038Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 22:39.6+4:27.9+24,54%80,30%10,98%9,32%5:02.1
161017Lukáš Bauer Muži 18 +2000M 22:43.2+4:31.5+24,87%80,08%10,75%9,08%5:02.9
171007Vít Zavřel ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 22:46.3+4:34.6+25,15%79,90%10,54%8,87%5:03.6
181015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 22:51.8+4:40.1+25,66%79,58%10,18%8,50%5:04.8
191046Štěpán Vinkler Junioři 15 - 17 let2004M 23:06.1+4:54.4+26,97%78,76%9,25%7,55%5:08.0
201052Ladislav ŠandaChlumec nad Cidlinou Muži 18 +1982M 23:14.6+5:02.9+27,75%78,28%8,69%6,98%5:09.9
211048Martin SrdínkoPardubice Muži 18 +1981M 23:22.5+5:10.8+28,47%77,84%8,17%6,46%5:11.7
221033Tomáš RálišStaré Hradiště Muži 18 +1973M 23:25.6+5:13.9+28,75%77,67%7,97%6,25%5:12.4
231013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 23:27.5+5:15.8+28,93%77,56%7,85%6,12%5:12.8
241010Dušan JiráskoSK Srch Muži 18 +1973M 23:33.6+5:21.9+29,49%77,23%7,45%5,72%5:14.1
251039Monika Černá Ženy 18 +1991Ž 23:39.3+5:27.6+30,01%76,92%7,07%5,34%5:15.4
261029Iva PanchártkováKIEKERT Ženy 18 +1994Ž 23:43.6+5:31.9+30,40%76,69%6,79%5,05%5:16.4
271045Ereich Neugebauer Muži 18 +1981M 24:56.1+6:44.4+37,04%72,97%2,05%0,21%5:32.5
281050Lukáš DemelePardubice Muži 18 +1997M 24:59.3+6:47.6+37,34%72,81%1,84%0,00%5:33.2
291122Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 25:05.4+6:53.7+37,90%72,52%1,44%-0,41%5:34.5
301006Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 25:21.8+7:10.1+39,40%71,74%0,36%-1,50%5:38.2
311034Michaela Kmoníčková Ženy 18 +1998Ž 25:46.4+7:34.7+41,65%70,60%-1,25%-3,14%5:43.6
321080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 25:50.0+7:38.3+41,98%70,43%-1,48%-3,38%5:44.4
331040Vlasta HuňáčkováProsetín Ženy 18 +2001Ž 25:51.8+7:40.1+42,15%70,35%-1,60%-3,50%5:44.8
341024Majorová KateřinaMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 26:08.7+7:57.0+43,69%69,59%-2,71%-4,63%5:48.6
351001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 26:23.0+8:11.3+45,00%68,96%-3,64%-5,58%5:51.8
361041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 26:59.9+8:48.2+48,38%67,39%-6,06%-8,04%6:00.0
371044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 27:02.6+8:50.9+48,63%67,28%-6,24%-8,22%6:00.6
381035Ondra PodzimekFarmáři Žáci 6 - 10 let2011M 27:35.6+9:23.9+51,65%65,94%-8,40%-10,42%6:07.9
391036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +M 27:40.4+9:28.7+52,09%65,75%-8,71%-10,75%6:09.0
401028Ali Solmaz Muži 18 +1986M 27:52.3+9:40.6+53,18%65,28%-9,49%-11,54%6:11.6
411037Andrea ŠevčíkováKIEKERT Ženy 18 +1988Ž 28:07.8+9:56.1+54,60%64,68%-10,51%-12,57%6:15.1
421031Eliška Přichystalová Ženy 18 +1995Ž 28:23.4+10:11.7+56,03%64,09%-11,53%-13,61%6:18.5
431002Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 28:36.7+10:25.0+57,25%63,59%-12,40%-14,50%6:21.5
431003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 28:36.7+10:25.0+57,25%63,59%-12,40%-14,50%6:21.5
451027Renata EisováPodmoklany Ženy 18 +1998Ž 28:46.1+10:34.4+58,11%63,25%-13,01%-15,13%6:23.6
461016Kateřina KafkováSDH Pokřikov Ženy 18 +2001Ž 29:38.1+11:26.4+62,87%61,40%-16,42%-18,60%6:35.1
471018Martina Krpatová Ženy 18 +1981Ž 29:47.0+11:35.3+63,69%61,09%-17,00%-19,19%6:37.1
481014Nina ZvěřinováOK Lokomotiva Pardubice Žákyně 6 - 10 let2012Ž 29:58.9+11:47.2+64,78%60,69%-17,78%-19,98%6:39.8
491011Zdeněk Roček Muži 18 +1958M 30:01.3+11:49.6+65,00%60,61%-17,94%-20,14%6:40.3
501042Mariana Jará Žákyně 6 - 10 let2009Ž 32:11.7+14:00.0+76,94%56,51%-26,47%-28,84%7:09.3
511020Simona Svatošová Ženy 18 +1989Ž 33:22.0+15:10.3+83,38%54,53%-31,08%-33,53%7:24.9
511021Kateřina Kozáková Ženy 18 +1989Ž 33:22.0+15:10.3+83,38%54,53%-31,08%-33,53%7:24.9
531025Václav Něnec Žáci 6 - 10 let2009M 34:13.5+16:01.8+88,10%53,16%-34,45%-36,96%7:36.3
541026Václav Němec Muži 18 +1973M 34:17.8+16:06.1+88,50%53,05%-34,73%-37,25%7:37.3
5578Jíří PšeničkaPardubice Muži 18 +1946M 34:50.8+16:39.1+91,52%52,21%-36,89%-39,45%7:44.6
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 20:51.1--100%22,39%21,53%4:38.0
21012Michaela PajorováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 22:24.4+1:33.3+7,46%93,06%16,60%15,67%4:58.8
31047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:35.7+1:44.6+8,36%92,28%15,90%14,97%5:01.3
41015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 22:51.8+2:00.7+9,65%91,20%14,90%13,96%5:04.8
51013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 23:27.5+2:36.4+12,50%88,89%12,69%11,72%5:12.8
61039Monika Černá Ženy 18 +1991Ž 23:39.3+2:48.2+13,44%88,15%11,95%10,98%5:15.4
71029Iva PanchártkováKIEKERT Ženy 18 +1994Ž 23:43.6+2:52.5+13,79%87,88%11,69%10,71%5:16.4
81006Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 25:21.8+4:30.7+21,64%82,21%5,60%4,55%5:38.2
91034Michaela Kmoníčková Ženy 18 +1998Ž 25:46.4+4:55.3+23,60%80,90%4,07%3,00%5:43.6
101080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 25:50.0+4:58.9+23,89%80,72%3,85%2,78%5:44.4
111040Vlasta HuňáčkováProsetín Ženy 18 +2001Ž 25:51.8+5:00.7+24,03%80,62%3,74%2,67%5:44.8
121024Majorová KateřinaMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 26:08.7+5:17.6+25,39%79,75%2,69%1,61%5:48.6
131041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 26:59.9+6:08.8+29,48%77,23%-0,49%-1,61%6:00.0
141044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 27:02.6+6:11.5+29,69%77,10%-0,66%-1,78%6:00.6
151037Andrea ŠevčíkováKIEKERT Ženy 18 +1988Ž 28:07.8+7:16.7+34,91%74,13%-4,70%-5,86%6:15.1
161031Eliška Přichystalová Ženy 18 +1995Ž 28:23.4+7:32.3+36,15%73,45%-5,67%-6,84%6:18.5
171002Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 28:36.7+7:45.6+37,22%72,88%-6,49%-7,68%6:21.5
181027Renata EisováPodmoklany Ženy 18 +1998Ž 28:46.1+7:55.0+37,97%72,48%-7,08%-8,27%6:23.6
191016Kateřina KafkováSDH Pokřikov Ženy 18 +2001Ž 29:38.1+8:47.0+42,12%70,36%-10,30%-11,53%6:35.1
201018Martina Krpatová Ženy 18 +1981Ž 29:47.0+8:55.9+42,83%70,01%-10,86%-12,09%6:37.1
211014Nina ZvěřinováOK Lokomotiva Pardubice Žákyně 6 - 10 let2012Ž 29:58.9+9:07.8+43,79%69,55%-11,59%-12,83%6:39.8
221042Mariana Jará Žákyně 6 - 10 let2009Ž 32:11.7+11:20.6+54,40%64,77%-19,83%-21,16%7:09.3
231020Simona Svatošová Ženy 18 +1989Ž 33:22.0+12:30.9+60,02%62,49%-24,19%-25,57%7:24.9
231021Kateřina Kozáková Ženy 18 +1989Ž 33:22.0+12:30.9+60,02%62,49%-24,19%-25,57%7:24.9
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Žákyně 11 - 14 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11005Ema FialováSK Ráby Žákyně 11 - 14 let2005Ž 20:51.1--100%13,19%7,72%4:38.0
21047Adéla HlaváčkováHvězda Pardubice Žákyně 11 - 14 let2006Ž 22:35.7+1:44.6+8,36%92,28%5,93%0,00%5:01.3
31002Lucie KoblicováPCE AVANTGARD Žákyně 11 - 14 let2007Ž 28:36.7+7:45.6+37,22%72,88%-19,12%-26,63%6:21.5
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Žákyně 6 - 10 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11014Nina ZvěřinováOK Lokomotiva Pardubice Žákyně 6 - 10 let2012Ž 29:58.9--100%3,56%3,56%6:39.8
21042Mariana Jará Žákyně 6 - 10 let2009Ž 32:11.7+2:12.8+7,38%93,13%-3,56%-3,56%7:09.3
  • Krátký okruh - 4,5 km Ženy - Ženy 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11012Michaela PajorováPolabiny 3 Ženy 18 +1986Ž 22:24.4--100%16,62%14,30%4:58.8
21015Kateřina JuklováPardubice Ženy 18 +1996Ž 22:51.8+0:27.4+2,04%98,00%14,92%12,55%5:04.8
31013Lucie TikalováSezemice Ženy 18 +1982Ž 23:27.5+1:03.1+4,69%95,52%12,70%10,28%5:12.8
41039Monika Černá Ženy 18 +1991Ž 23:39.3+1:14.9+5,57%94,72%11,97%9,52%5:15.4
51029Iva PanchártkováKIEKERT Ženy 18 +1994Ž 23:43.6+1:19.2+5,89%94,44%11,71%9,25%5:16.4
61006Michaela KřížováSK Ráby Ženy 18 +1974Ž 25:21.8+2:57.4+13,20%88,34%5,61%2,99%5:38.2
71034Michaela Kmoníčková Ženy 18 +1998Ž 25:46.4+3:22.0+15,03%86,94%4,09%1,42%5:43.6
81080Leona Blažková Ženy 18 +1980Ž 25:50.0+3:25.6+15,29%86,74%3,87%1,19%5:44.4
91040Vlasta HuňáčkováProsetín Ženy 18 +2001Ž 25:51.8+3:27.4+15,43%86,63%3,75%1,08%5:44.8
101024Majorová KateřinaMattoni FreeRun Pardubice Ženy 18 +1987Ž 26:08.7+3:44.3+16,68%85,70%2,71%0,00%5:48.6
111041Petra KučerováJRT Agi Pardubice Ženy 18 +1985Ž 26:59.9+4:35.5+20,49%82,99%-0,47%-3,26%6:00.0
121044Marta Holická Ženy 18 +1975Ž 27:02.6+4:38.2+20,69%82,85%-0,64%-3,44%6:00.6
131037Andrea ŠevčíkováKIEKERT Ženy 18 +1988Ž 28:07.8+5:43.4+25,54%79,65%-4,68%-7,59%6:15.1
141031Eliška Přichystalová Ženy 18 +1995Ž 28:23.4+5:59.0+26,70%78,92%-5,65%-8,59%6:18.5
151027Renata EisováPodmoklany Ženy 18 +1998Ž 28:46.1+6:21.7+28,39%77,89%-7,06%-10,03%6:23.6
161016Kateřina KafkováSDH Pokřikov Ženy 18 +2001Ž 29:38.1+7:13.7+32,26%75,61%-10,28%-13,35%6:35.1
171018Martina Krpatová Ženy 18 +1981Ž 29:47.0+7:22.6+32,92%75,23%-10,83%-13,92%6:37.1
181020Simona Svatošová Ženy 18 +1989Ž 33:22.0+10:57.6+48,91%67,15%-24,17%-27,62%7:24.9
181021Kateřina Kozáková Ženy 18 +1989Ž 33:22.0+10:57.6+48,91%67,15%-24,17%-27,62%7:24.9
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11009Matěj KřížCzech Tri K. Team Junioři 15 - 17 let2003M 18:11.7--100%25,32%21,72%4:02.6
21019Jan BačaCzech Tri K. Team Muži 18 +1976M 18:38.4+0:26.7+2,45%97,61%23,49%19,80%4:08.5
31000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 19:08.9+0:57.2+5,24%95,02%21,40%17,62%4:15.3
41023Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 19:38.5+1:26.8+7,95%92,63%19,38%15,50%4:21.9
51022Matyáš BačaCzech Tri K. Team Junioři 15 - 17 let2004M 20:01.8+1:50.1+10,09%90,84%17,79%13,82%4:27.1
61004Matyáš FialaSK Ráby Junioři 15 - 17 let2003M 20:28.2+2:16.5+12,50%88,89%15,98%11,93%4:32.9
71032Novák JakubPřelouč Muži 18 +1983M 20:50.4+2:38.7+14,54%87,31%14,46%10,34%4:37.9
81008Roman HlavaBěháme v Holicích a okolí Muži 18 +1978M 20:58.9+2:47.2+15,32%86,72%13,88%9,73%4:39.8
91043Ondřej KubiasPardubice Muži 18 +1974M 21:36.4+3:24.7+18,75%84,21%11,31%7,04%4:48.1
101053Jaroslav HromádkoAČR - VP Muži 18 +1971M 21:49.1+3:37.4+19,91%83,39%10,45%6,13%4:50.9
111030Ladislav RybyšarKIEKERT Muži 18 +1986M 22:29.4+4:17.7+23,61%80,90%7,69%3,24%4:59.9
121038Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 22:39.6+4:27.9+24,54%80,30%6,99%2,51%5:02.1
131017Lukáš Bauer Muži 18 +2000M 22:43.2+4:31.5+24,87%80,08%6,74%2,25%5:02.9
141007Vít Zavřel ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 22:46.3+4:34.6+25,15%79,90%6,53%2,03%5:03.6
151046Štěpán Vinkler Junioři 15 - 17 let2004M 23:06.1+4:54.4+26,97%78,76%5,18%0,61%5:08.0
161052Ladislav ŠandaChlumec nad Cidlinou Muži 18 +1982M 23:14.6+5:02.9+27,75%78,28%4,60%0,00%5:09.9
171048Martin SrdínkoPardubice Muži 18 +1981M 23:22.5+5:10.8+28,47%77,84%4,06%-0,57%5:11.7
181033Tomáš RálišStaré Hradiště Muži 18 +1973M 23:25.6+5:13.9+28,75%77,67%3,84%-0,79%5:12.4
191010Dušan JiráskoSK Srch Muži 18 +1973M 23:33.6+5:21.9+29,49%77,23%3,30%-1,36%5:14.1
201045Ereich Neugebauer Muži 18 +1981M 24:56.1+6:44.4+37,04%72,97%-2,35%-7,28%5:32.5
211050Lukáš DemelePardubice Muži 18 +1997M 24:59.3+6:47.6+37,34%72,81%-2,57%-7,51%5:33.2
221122Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 25:05.4+6:53.7+37,90%72,52%-2,98%-7,94%5:34.5
231001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 26:23.0+8:11.3+45,00%68,96%-8,29%-13,51%5:51.8
241035Ondra PodzimekFarmáři Žáci 6 - 10 let2011M 27:35.6+9:23.9+51,65%65,94%-13,26%-18,72%6:07.9
251036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +M 27:40.4+9:28.7+52,09%65,75%-13,59%-19,06%6:09.0
261028Ali Solmaz Muži 18 +1986M 27:52.3+9:40.6+53,18%65,28%-14,40%-19,91%6:11.6
271003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 28:36.7+10:25.0+57,25%63,59%-17,44%-23,10%6:21.5
281011Zdeněk Roček Muži 18 +1958M 30:01.3+11:49.6+65,00%60,61%-23,23%-29,16%6:40.3
291025Václav Něnec Žáci 6 - 10 let2009M 34:13.5+16:01.8+88,10%53,16%-40,48%-47,25%7:36.3
301026Václav Němec Muži 18 +1973M 34:17.8+16:06.1+88,50%53,05%-40,77%-47,55%7:37.3
3178Jíří PšeničkaPardubice Muži 18 +1946M 34:50.8+16:39.1+91,52%52,21%-43,03%-49,92%7:44.6
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Junioři 15 - 17 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11009Matěj KřížCzech Tri K. Team Junioři 15 - 17 let2003M 18:11.7--100%13,00%11,11%4:02.6
21022Matyáš BačaCzech Tri K. Team Junioři 15 - 17 let2004M 20:01.8+1:50.1+10,09%90,84%4,23%2,15%4:27.1
31004Matyáš FialaSK Ráby Junioři 15 - 17 let2003M 20:28.2+2:16.5+12,50%88,89%2,12%0,00%4:32.9
41007Vít Zavřel ml.AC Pardubice Junioři 15 - 17 let2003M 22:46.3+4:34.6+25,15%79,90%-8,88%-11,24%5:03.6
51046Štěpán Vinkler Junioři 15 - 17 let2004M 23:06.1+4:54.4+26,97%78,76%-10,46%-12,86%5:08.0
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Muži 18 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11019Jan BačaCzech Tri K. Team Muži 18 +1976M 18:38.4--100%23,78%20,26%4:08.5
21000Jan TikalPardubice Muži 18 +1987M 19:08.9+0:30.5+2,73%97,35%21,70%18,08%4:15.3
31023Jan ŠenkýřSRTG Pardubice Muži 18 +1992M 19:38.5+1:00.1+5,37%94,90%19,69%15,97%4:21.9
41032Novák JakubPřelouč Muži 18 +1983M 20:50.4+2:12.0+11,80%89,44%14,79%10,84%4:37.9
51008Roman HlavaBěháme v Holicích a okolí Muži 18 +1978M 20:58.9+2:20.5+12,56%88,84%14,21%10,24%4:39.8
61043Ondřej KubiasPardubice Muži 18 +1974M 21:36.4+2:58.0+15,92%86,27%11,65%7,57%4:48.1
71053Jaroslav HromádkoAČR - VP Muži 18 +1971M 21:49.1+3:10.7+17,05%85,43%10,79%6,66%4:50.9
81030Ladislav RybyšarKIEKERT Muži 18 +1986M 22:29.4+3:51.0+20,65%82,88%8,04%3,79%4:59.9
91038Daniel PavlisEnervite Team Muži 18 +1985M 22:39.6+4:01.2+21,57%82,26%7,34%3,06%5:02.1
101017Lukáš Bauer Muži 18 +2000M 22:43.2+4:04.8+21,89%82,04%7,10%2,80%5:02.9
111052Ladislav ŠandaChlumec nad Cidlinou Muži 18 +1982M 23:14.6+4:36.2+24,70%80,20%4,96%0,56%5:09.9
121048Martin SrdínkoPardubice Muži 18 +1981M 23:22.5+4:44.1+25,40%79,74%4,42%0,00%5:11.7
131033Tomáš RálišStaré Hradiště Muži 18 +1973M 23:25.6+4:47.2+25,68%79,57%4,21%-0,22%5:12.4
141010Dušan JiráskoSK Srch Muži 18 +1973M 23:33.6+4:55.2+26,39%79,12%3,66%-0,79%5:14.1
151045Ereich Neugebauer Muži 18 +1981M 24:56.1+6:17.7+33,77%74,75%-1,96%-6,67%5:32.5
161050Lukáš DemelePardubice Muži 18 +1997M 24:59.3+6:20.9+34,06%74,59%-2,18%-6,90%5:33.2
171122Radek FriedlPardubice Muži 18 +1979M 25:05.4+6:27.0+34,60%74,29%-2,59%-7,34%5:34.5
181036Lukáš PodzimekRůžová prasátka Muži 18 +M 27:40.4+9:02.0+48,46%67,36%-13,16%-18,39%6:09.0
191028Ali Solmaz Muži 18 +1986M 27:52.3+9:13.9+49,53%66,88%-13,97%-19,24%6:11.6
201003Zdeněk KoblicPCE AVANTGARD Muži 18 +1969M 28:36.7+9:58.3+53,50%65,15%-16,99%-22,40%6:21.5
211011Zdeněk Roček Muži 18 +1958M 30:01.3+11:22.9+61,06%62,09%-22,76%-28,43%6:40.3
221026Václav Němec Muži 18 +1973M 34:17.8+15:39.4+83,99%54,35%-40,24%-46,72%7:37.3
2378Jíří PšeničkaPardubice Muži 18 +1946M 34:50.8+16:12.4+86,95%53,49%-42,49%-49,08%7:44.6
  • Krátký okruh - 4,5 km Muži - Žáci 6 - 10 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
11001Martin KoblicPCE AVANTGARD Žáci 6 - 10 let2010M 26:23.0--100%10,26%4,39%5:51.8
21035Ondra PodzimekFarmáři Žáci 6 - 10 let2011M 27:35.6+1:12.6+4,59%95,61%6,15%0,00%6:07.9
31025Václav Něnec Žáci 6 - 10 let2009M 34:13.5+7:50.5+29,72%77,09%-16,41%-24,03%7:36.3
  • Dlouhý okruh - 9 km - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
110Martin RoudnýOrun RunningTeam Muži 18 - 29 let2000M 31:32.5--100%28,75%27,97%3:35.1
271Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:01.0+2:28.5+7,85%92,72%23,16%22,32%3:51.9
325Lukáš JuklPardubice Muži 18 - 29 let1999M 34:26.8+2:54.3+9,21%91,57%22,19%21,34%3:54.9
495Josef JuricaCzech Tri K. Team Muži 18 - 29 let1998M 34:27.3+2:54.8+9,24%91,54%22,17%21,32%3:54.9
560Ondřej PleskotCzech Tri K. Team Muži 30 - 39 let1984M 35:15.5+3:43.0+11,78%89,46%20,35%19,48%4:00.4
694Robert IchmanHradec Králové Muži 30 - 39 let1985M 35:32.0+3:59.5+12,66%88,77%19,73%18,86%4:02.3
730Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 35:55.4+4:22.9+13,89%87,80%18,85%17,97%4:04.9
881Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 36:04.2+4:31.7+14,36%87,45%18,52%17,63%4:05.9
91Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 36:20.8+4:48.3+15,23%86,78%17,89%17,00%4:07.8
1055Jakub Mokříž Muži 18 - 29 let1991M 36:30.8+4:58.3+15,76%86,38%17,52%16,62%4:09.0
118Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 36:49.9+5:17.4+16,77%85,64%16,80%15,89%4:11.1
1298Roman BedrošRETIA Muži 30 - 39 let1988M 36:58.6+5:26.1+17,23%85,30%16,47%15,56%4:12.1
1320Markéta ZeiskováKasper-Swix Team Ženy 18 - 29 let1998Ž 37:13.5+5:41.0+18,02%84,73%15,91%14,99%4:13.8
1447Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 37:23.9+5:51.4+18,57%84,34%15,52%14,60%4:15.0
1576Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 38:00.9+6:28.4+20,52%82,97%14,12%13,19%4:19.2
1687David VenzaraPardubice Muži 40 - 49 let1976M 38:05.5+6:33.0+20,77%82,80%13,95%13,01%4:19.7
1728Martin SoukupOpolany Muži 40 - 49 let1976M 38:25.1+6:52.6+21,80%82,10%13,21%12,27%4:21.9
1896Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 38:27.1+6:54.6+21,91%82,03%13,14%12,19%4:22.2
19150Radek DvořákHasiči Pardubice Muži 40 - 49 let1974M 38:31.9+6:59.4+22,16%81,86%12,96%12,01%4:22.7
2093Petr VoříšekVeská Muži 40 - 49 let1977M 38:34.3+7:01.8+22,29%81,77%12,87%11,92%4:23.0
2149Richard KorečekNepasický Cyklo Team Muži 40 - 49 let1976M 38:41.2+7:08.7+22,65%81,53%12,61%11,66%4:23.8
2223Martina ZvěřinováOK Lokomotiva Pardubice Ženy 30 - 39 let1983Ž 38:50.7+7:18.2+23,15%81,20%12,25%11,29%4:24.9
2374Kateřina KubiasováTyčka a Kulička Ženy 40 - 49 let1978Ž 39:09.7+7:37.2+24,16%80,54%11,53%10,57%4:27.0
2477Radek EisPodmoklany Muži 30 - 39 let1986M 39:27.3+7:54.8+25,09%79,94%10,87%9,90%4:29.0
2543Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 39:40.2+8:07.7+25,77%79,51%10,39%9,41%4:30.5
2666Petr SchafferMlýn Janderov Muži 50 - 59 let1960M 40:10.3+8:37.8+27,36%78,52%9,25%8,26%4:33.9
2739Martin JindřišekPardubice Muži 40 - 49 let1971M 40:20.1+8:47.6+27,88%78,20%8,88%7,89%4:35.0
2872Zdeněk NovotnýTITAN Rehabilitace Pardubice Muži 40 - 49 let1972M 40:32.4+8:59.9+28,53%77,80%8,42%7,42%4:36.4
2926Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 - 29 let1992Ž 40:35.1+9:02.6+28,67%77,72%8,32%7,32%4:36.7
3033Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 40:55.4+9:22.9+29,74%77,08%7,55%6,55%4:39.0
3116Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 41:09.3+9:36.8+30,48%76,64%7,03%6,02%4:40.6
3227Sylva NeradováMozarťák Ženy 18 - 29 let2000Ž 41:29.8+9:57.3+31,56%76,01%6,26%5,24%4:42.9
3392Jiří ŠvihálekRETIA Muži 30 - 39 let1986M 41:51.1+10:18.6+32,69%75,37%5,46%4,43%4:45.4
3462Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 41:53.6+10:21.1+32,82%75,29%5,36%4,33%4:45.6
3590Tomáš ShejbalERA Muži 30 - 39 let1987M 41:58.8+10:26.3+33,09%75,13%5,17%4,14%4:46.2
3663Ivo Bureš Muži 40 - 49 let1977M 42:03.1+10:30.6+33,32%75,01%5,01%3,97%4:46.7
3713Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 42:07.8+10:35.3+33,57%74,87%4,83%3,79%4:47.2
3897Štěpán FrošOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 42:08.6+10:36.1+33,61%74,84%4,80%3,76%4:47.3
3954Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 42:10.2+10:37.7+33,70%74,80%4,74%3,70%4:47.5
4024Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 42:43.3+11:10.8+35,45%73,83%3,49%2,44%4:51.3
4112Jan Smutný Muži 30 - 39 let1985M 42:59.2+11:26.7+36,29%73,38%2,89%1,84%4:53.1
4284Petr DubaRETIA Muži 30 - 39 let1987M 43:06.8+11:34.3+36,69%73,16%2,61%1,55%4:54.0
4337Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 43:12.9+11:40.4+37,01%72,99%2,38%1,31%4:54.6
4491David BrzekRETIA Muži 30 - 39 let1989M 43:25.5+11:53.0+37,68%72,63%1,90%0,84%4:56.1
4567Petr Jarý Muži 40 - 49 let1972M 43:32.4+11:59.9+38,04%72,44%1,64%0,57%4:56.9
4629Dušan ZezulkaMika Training Muži 40 - 49 let1971M 43:36.0+12:03.5+38,23%72,34%1,51%0,44%4:57.3
474Matej PolákRETIA Muži 18 - 29 let1990M 43:36.9+12:04.4+38,28%72,32%1,47%0,40%4:57.4
486Jan Branda Muži 30 - 39 let1980M 43:58.0+12:25.5+39,39%71,74%0,68%-0,40%4:59.8
499Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 43:59.2+12:26.7+39,46%71,71%0,63%-0,45%4:59.9
5031Roman SemerákSK Pod Dubem Muži 40 - 49 let1975M 44:25.4+12:52.9+40,84%71,00%-0,35%-1,44%5:02.9
5173Tomáš RitterRun 4 Fun Muži 40 - 49 let1973M 44:36.2+13:03.7+41,41%70,72%-0,76%-1,86%5:04.1
5215Daniel Schirlo Muži 30 - 39 let1987M 44:45.8+13:13.3+41,92%70,46%-1,12%-2,22%5:05.2
5383Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 44:46.5+13:14.0+41,96%70,44%-1,15%-2,25%5:05.3
5422Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 44:48.7+13:16.2+42,07%70,39%-1,23%-2,33%5:05.5
555Michal Konvalina Muži 30 - 39 let1980M 44:50.2+13:17.7+42,15%70,35%-1,29%-2,39%5:05.7
5635Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 44:52.3+13:19.8+42,26%70,29%-1,36%-2,47%5:05.9
5788Andrej Amelian Muži 30 - 39 let1989M 45:04.9+13:32.4+42,93%69,97%-1,84%-2,95%5:07.4
5852Ondřej Rennet Muži 30 - 39 let1980M 45:15.6+13:43.1+43,49%69,69%-2,24%-3,35%5:08.6
5980Jíří NovotnýUNO Srch Muži 40 - 49 let1971M 45:23.1+13:50.6+43,89%69,50%-2,52%-3,64%5:09.4
6044Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 45:37.0+14:04.5+44,62%69,15%-3,05%-4,17%5:11.0
6148Lucie MacháčováPardubice Ženy 30 - 39 let1980Ž 45:53.0+14:20.5+45,47%68,74%-3,65%-4,78%5:12.8
6269Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 45:55.0+14:22.5+45,57%68,69%-3,73%-4,85%5:13.1
6364Markéta SákrováPardubice Ženy 40 - 49 let1971Ž 45:56.0+14:23.5+45,63%68,67%-3,76%-4,89%5:13.2
6365Michal RemešLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1977M 45:56.0+14:23.5+45,63%68,67%-3,76%-4,89%5:13.2
6568Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 45:58.5+14:26.0+45,76%68,61%-3,86%-4,99%5:13.5
6638Libor MatějkaPardubice Muži 30 - 39 let1986M 46:10.0+14:37.5+46,37%68,32%-4,29%-5,43%5:14.8
6785Vojtěch JuračkaKunětice Muži 60 - 69 let1954M 46:16.2+14:43.7+46,69%68,17%-4,52%-5,66%5:15.5
682Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 46:27.6+14:55.1+47,30%67,89%-4,95%-6,10%5:16.8
6982Iveta Pošvová Ženy 30 - 39 let1985Ž 46:56.0+15:23.5+48,80%67,21%-6,02%-7,18%5:20.0
7011Jaroslav Galát Muži 60 - 69 let1953M 47:11.8+15:39.3+49,63%66,83%-6,62%-7,78%5:21.8
7153Tereza Holanová Ženy 30 - 39 let1988Ž 47:21.2+15:48.7+50,13%66,61%-6,97%-8,14%5:22.9
7240Jakub SvítilHradec Králové Muži 30 - 39 let1983M 48:27.7+16:55.2+53,64%65,09%-9,47%-10,67%5:30.4
7250Renata Rundová Ženy 50 +1966Ž 48:27.7+16:55.2+53,64%65,09%-9,47%-10,67%5:30.4
7461Dimytro Kudraž Muži 18 - 29 let1993M 48:58.0+17:25.5+55,24%64,41%-10,61%-11,82%5:33.9
753Vladimír PitterCyklo MIPI Pardubice Muži 60 - 69 let1950M 49:32.4+17:59.9+57,06%63,67%-11,91%-13,13%5:37.8
7656Jaroslav KvapilLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1969M 49:35.9+18:03.4+57,25%63,59%-12,04%-13,26%5:38.2
7757Tereza BřetenářováNymburk Ženy 18 - 29 let1990Ž 49:43.0+18:10.5+57,62%63,44%-12,31%-13,53%5:39.0
7858Ladislav PleskotRosice nad Labem Muži 60 - 69 let1959M 50:11.1+18:38.6+59,11%62,85%-13,37%-14,60%5:42.2
7918Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 50:21.1+18:48.6+59,64%62,64%-13,74%-14,98%5:43.3
8032Kateřina DopitováChrudim Ženy 18 - 29 let1990Ž 50:45.2+19:12.7+60,91%62,15%-14,65%-15,90%5:46.0
8189Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 51:09.0+19:36.5+62,17%61,67%-15,55%-16,81%5:48.7
8279Petr PohankaJídelna Pohanka Muži 50 - 59 let1965M 51:29.6+19:57.1+63,25%61,25%-16,32%-17,59%5:51.1
8386Jan Teichmann Muži 30 - 39 let1989M 51:34.8+20:02.3+63,53%61,15%-16,52%-17,79%5:51.7
8441Zuzana HavlíkováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1981Ž 52:08.2+20:35.7+65,29%60,50%-17,78%-19,06%5:55.5
8542Petra MackováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1983Ž 52:39.0+21:06.5+66,92%59,91%-18,94%-20,23%5:59.0
8617Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 53:15.1+21:42.6+68,83%59,23%-20,29%-21,60%6:03.1
8734Vladimír NěmecVeská Muži 60 - 69 let1953M 53:26.6+21:54.1+69,44%59,02%-20,73%-22,04%6:04.4
8851Miroslava Dlabáčková Ženy 50 +1958Ž 53:35.9+22:03.4+69,93%58,85%-21,08%-22,40%6:05.4
8914Štefan Kocián Muži 40 - 49 let1975M 53:46.0+22:13.5+70,46%58,66%-21,46%-22,78%6:06.6
9045Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 57:20.1+25:47.6+81,78%55,01%-29,52%-30,93%6:30.9
9075Marian KholLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1975M 57:20.1+25:47.6+81,78%55,01%-29,52%-30,93%6:30.9
9219Jan TučnýMK Pce Muži 70 +1947M 58:50.7+27:18.2+86,56%53,60%-32,93%-34,38%6:41.2
9370Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:00:13.6+28:41.1+90,94%52,37%-36,05%-37,53%6:50.6
9446Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:05:50.0+34:17.5+108,72%47,91%-48,72%-50,34%7:28.9
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
120Markéta ZeiskováKasper-Swix Team Ženy 18 - 29 let1998Ž 37:13.5--100%18,84%18,96%4:13.8
223Martina ZvěřinováOK Lokomotiva Pardubice Ženy 30 - 39 let1983Ž 38:50.7+1:37.2+4,35%95,83%15,31%15,43%4:24.9
374Kateřina KubiasováTyčka a Kulička Ženy 40 - 49 let1978Ž 39:09.7+1:56.2+5,20%95,05%14,62%14,74%4:27.0
426Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 - 29 let1992Ž 40:35.1+3:21.6+9,03%91,72%11,52%11,64%4:36.7
516Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 41:09.3+3:55.8+10,56%90,45%10,27%10,40%4:40.6
627Sylva NeradováMozarťák Ženy 18 - 29 let2000Ž 41:29.8+4:16.3+11,48%89,71%9,53%9,66%4:42.9
762Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 41:53.6+4:40.1+12,54%88,86%8,66%8,80%4:45.6
813Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 42:07.8+4:54.3+13,18%88,36%8,15%8,28%4:47.2
99Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 43:59.2+6:45.7+18,16%84,63%4,10%4,24%4:59.9
1048Lucie MacháčováPardubice Ženy 30 - 39 let1980Ž 45:53.0+8:39.5+23,26%81,13%-0,04%0,11%5:12.8
1164Markéta SákrováPardubice Ženy 40 - 49 let1971Ž 45:56.0+8:42.5+23,39%81,04%-0,14%0,00%5:13.2
1268Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 45:58.5+8:45.0+23,51%80,97%-0,24%-0,09%5:13.5
1382Iveta Pošvová Ženy 30 - 39 let1985Ž 46:56.0+9:42.5+26,08%79,31%-2,32%-2,18%5:20.0
1453Tereza Holanová Ženy 30 - 39 let1988Ž 47:21.2+10:07.7+27,21%78,61%-3,24%-3,09%5:22.9
1550Renata Rundová Ženy 50 +1966Ž 48:27.7+11:14.2+30,19%76,81%-5,66%-5,50%5:30.4
1657Tereza BřetenářováNymburk Ženy 18 - 29 let1990Ž 49:43.0+12:29.5+33,56%74,87%-8,39%-8,24%5:39.0
1732Kateřina DopitováChrudim Ženy 18 - 29 let1990Ž 50:45.2+13:31.7+36,34%73,34%-10,65%-10,49%5:46.0
1841Zuzana HavlíkováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1981Ž 52:08.2+14:54.7+40,06%71,40%-13,67%-13,51%5:55.5
1942Petra MackováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1983Ž 52:39.0+15:25.5+41,44%70,70%-14,79%-14,62%5:59.0
2051Miroslava Dlabáčková Ženy 50 +1958Ž 53:35.9+16:22.4+43,98%69,45%-16,86%-16,69%6:05.4
2145Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 57:20.1+20:06.6+54,02%64,93%-25,00%-24,82%6:30.9
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
120Markéta ZeiskováKasper-Swix Team Ženy 18 - 29 let1998Ž 37:13.5--100%14,64%10,72%4:13.8
226Barbora ZavřelováNěmčice Ženy 18 - 29 let1992Ž 40:35.1+3:21.6+9,03%91,72%6,94%2,66%4:36.7
327Sylva NeradováMozarťák Ženy 18 - 29 let2000Ž 41:29.8+4:16.3+11,48%89,71%4,85%0,48%4:42.9
462Adéla Václavská Ženy 18 - 29 let1992Ž 41:53.6+4:40.1+12,54%88,86%3,94%-0,48%4:45.6
557Tereza BřetenářováNymburk Ženy 18 - 29 let1990Ž 49:43.0+12:29.5+33,56%74,87%-14,00%-19,24%5:39.0
632Kateřina DopitováChrudim Ženy 18 - 29 let1990Ž 50:45.2+13:31.7+36,34%73,34%-16,38%-21,73%5:46.0
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
123Martina ZvěřinováOK Lokomotiva Pardubice Ženy 30 - 39 let1983Ž 38:50.7--100%17,05%17,23%4:24.9
29Radka JanyškováPolabiny 3 Ženy 30 - 39 let1988Ž 43:59.2+5:08.5+13,24%88,31%6,07%6,28%4:59.9
348Lucie MacháčováPardubice Ženy 30 - 39 let1980Ž 45:53.0+7:02.3+18,12%84,66%2,02%2,24%5:12.8
482Iveta Pošvová Ženy 30 - 39 let1985Ž 46:56.0+8:05.3+20,82%82,77%-0,23%0,00%5:20.0
553Tereza Holanová Ženy 30 - 39 let1988Ž 47:21.2+8:30.5+21,90%82,03%-1,12%-0,89%5:22.9
641Zuzana HavlíkováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1981Ž 52:08.2+13:17.5+34,22%74,51%-11,34%-11,09%5:55.5
742Petra MackováHradec Králové Ženy 30 - 39 let1983Ž 52:39.0+13:48.3+35,54%73,78%-12,44%-12,18%5:59.0
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
174Kateřina KubiasováTyčka a Kulička Ženy 40 - 49 let1978Ž 39:09.7--100%13,25%7,05%4:27.0
216Hana Hlaváčková Ženy 40 - 49 let1977Ž 41:09.3+1:59.6+5,09%95,16%8,83%2,31%4:40.6
313Jana HorákováCafe Bajer Ženy 40 - 49 let1971Ž 42:07.8+2:58.1+7,58%92,95%6,67%0,00%4:47.2
464Markéta SákrováPardubice Ženy 40 - 49 let1971Ž 45:56.0+6:46.3+17,29%85,26%-1,75%-9,03%5:13.2
545Pavla KholováLázně Bohdaneč Ženy 40 - 49 let1975Ž 57:20.1+18:10.4+46,41%68,30%-27,01%-36,09%6:30.9
  • Dlouhý okruh - 9 km Ženy - Ženy 50 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
168Jana ZavřelováNěmčice Ženy 50 +1968Ž 45:58.5--100%6,83%5,13%5:13.5
250Renata Rundová Ženy 50 +1966Ž 48:27.7+2:29.2+5,41%94,87%1,79%0,00%5:30.4
351Miroslava Dlabáčková Ženy 50 +1958Ž 53:35.9+7:37.4+16,58%85,78%-8,62%-10,60%6:05.4
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Celkově
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
110Martin RoudnýOrun RunningTeam Muži 18 - 29 let2000M 31:32.5--100%28,00%27,56%3:35.1
271Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:01.0+2:28.5+7,85%92,72%22,35%21,87%3:51.9
325Lukáš JuklPardubice Muži 18 - 29 let1999M 34:26.8+2:54.3+9,21%91,57%21,37%20,89%3:54.9
495Josef JuricaCzech Tri K. Team Muži 18 - 29 let1998M 34:27.3+2:54.8+9,24%91,54%21,35%20,87%3:54.9
560Ondřej PleskotCzech Tri K. Team Muži 30 - 39 let1984M 35:15.5+3:43.0+11,78%89,46%19,52%19,02%4:00.4
694Robert IchmanHradec Králové Muži 30 - 39 let1985M 35:32.0+3:59.5+12,66%88,77%18,89%18,39%4:02.3
730Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 35:55.4+4:22.9+13,89%87,80%18,00%17,49%4:04.9
881Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 36:04.2+4:31.7+14,36%87,45%17,66%17,16%4:05.9
91Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 36:20.8+4:48.3+15,23%86,78%17,03%16,52%4:07.8
1055Jakub Mokříž Muži 18 - 29 let1991M 36:30.8+4:58.3+15,76%86,38%16,65%16,14%4:09.0
118Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 36:49.9+5:17.4+16,77%85,64%15,92%15,41%4:11.1
1298Roman BedrošRETIA Muži 30 - 39 let1988M 36:58.6+5:26.1+17,23%85,30%15,59%15,07%4:12.1
1347Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 37:23.9+5:51.4+18,57%84,34%14,63%14,11%4:15.0
1476Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 38:00.9+6:28.4+20,52%82,97%13,22%12,69%4:19.2
1587David VenzaraPardubice Muži 40 - 49 let1976M 38:05.5+6:33.0+20,77%82,80%13,05%12,51%4:19.7
1628Martin SoukupOpolany Muži 40 - 49 let1976M 38:25.1+6:52.6+21,80%82,10%12,30%11,76%4:21.9
1796Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 38:27.1+6:54.6+21,91%82,03%12,23%11,69%4:22.2
18150Radek DvořákHasiči Pardubice Muži 40 - 49 let1974M 38:31.9+6:59.4+22,16%81,86%12,04%11,50%4:22.7
1993Petr VoříšekVeská Muži 40 - 49 let1977M 38:34.3+7:01.8+22,29%81,77%11,95%11,41%4:23.0
2049Richard KorečekNepasický Cyklo Team Muži 40 - 49 let1976M 38:41.2+7:08.7+22,65%81,53%11,69%11,15%4:23.8
2177Radek EisPodmoklany Muži 30 - 39 let1986M 39:27.3+7:54.8+25,09%79,94%9,94%9,38%4:29.0
2243Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 39:40.2+8:07.7+25,77%79,51%9,44%8,89%4:30.5
2366Petr SchafferMlýn Janderov Muži 50 - 59 let1960M 40:10.3+8:37.8+27,36%78,52%8,30%7,74%4:33.9
2439Martin JindřišekPardubice Muži 40 - 49 let1971M 40:20.1+8:47.6+27,88%78,20%7,93%7,36%4:35.0
2572Zdeněk NovotnýTITAN Rehabilitace Pardubice Muži 40 - 49 let1972M 40:32.4+8:59.9+28,53%77,80%7,46%6,89%4:36.4
2633Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 40:55.4+9:22.9+29,74%77,08%6,58%6,01%4:39.0
2792Jiří ŠvihálekRETIA Muži 30 - 39 let1986M 41:51.1+10:18.6+32,69%75,37%4,46%3,88%4:45.4
2890Tomáš ShejbalERA Muži 30 - 39 let1987M 41:58.8+10:26.3+33,09%75,13%4,17%3,58%4:46.2
2963Ivo Bureš Muži 40 - 49 let1977M 42:03.1+10:30.6+33,32%75,01%4,01%3,42%4:46.7
3097Štěpán FrošOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 42:08.6+10:36.1+33,61%74,84%3,80%3,21%4:47.3
3154Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 42:10.2+10:37.7+33,70%74,80%3,74%3,15%4:47.5
3224Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 42:43.3+11:10.8+35,45%73,83%2,48%1,88%4:51.3
3312Jan Smutný Muži 30 - 39 let1985M 42:59.2+11:26.7+36,29%73,38%1,87%1,27%4:53.1
3484Petr DubaRETIA Muži 30 - 39 let1987M 43:06.8+11:34.3+36,69%73,16%1,58%0,98%4:54.0
3537Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 43:12.9+11:40.4+37,01%72,99%1,35%0,75%4:54.6
3691David BrzekRETIA Muži 30 - 39 let1989M 43:25.5+11:53.0+37,68%72,63%0,87%0,26%4:56.1
3767Petr Jarý Muži 40 - 49 let1972M 43:32.4+11:59.9+38,04%72,44%0,61%0,00%4:56.9
3829Dušan ZezulkaMika Training Muži 40 - 49 let1971M 43:36.0+12:03.5+38,23%72,34%0,47%-0,14%4:57.3
394Matej PolákRETIA Muži 18 - 29 let1990M 43:36.9+12:04.4+38,28%72,32%0,44%-0,17%4:57.4
406Jan Branda Muži 30 - 39 let1980M 43:58.0+12:25.5+39,39%71,74%-0,36%-0,98%4:59.8
4131Roman SemerákSK Pod Dubem Muži 40 - 49 let1975M 44:25.4+12:52.9+40,84%71,00%-1,41%-2,03%5:02.9
4273Tomáš RitterRun 4 Fun Muži 40 - 49 let1973M 44:36.2+13:03.7+41,41%70,72%-1,82%-2,44%5:04.1
4315Daniel Schirlo Muži 30 - 39 let1987M 44:45.8+13:13.3+41,92%70,46%-2,18%-2,81%5:05.2
4483Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 44:46.5+13:14.0+41,96%70,44%-2,21%-2,84%5:05.3
4522Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 44:48.7+13:16.2+42,07%70,39%-2,29%-2,92%5:05.5
465Michal Konvalina Muži 30 - 39 let1980M 44:50.2+13:17.7+42,15%70,35%-2,35%-2,98%5:05.7
4735Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 44:52.3+13:19.8+42,26%70,29%-2,43%-3,06%5:05.9
4888Andrej Amelian Muži 30 - 39 let1989M 45:04.9+13:32.4+42,93%69,97%-2,91%-3,54%5:07.4
4952Ondřej Rennet Muži 30 - 39 let1980M 45:15.6+13:43.1+43,49%69,69%-3,32%-3,95%5:08.6
5080Jíří NovotnýUNO Srch Muži 40 - 49 let1971M 45:23.1+13:50.6+43,89%69,50%-3,60%-4,24%5:09.4
5144Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 45:37.0+14:04.5+44,62%69,15%-4,13%-4,77%5:11.0
5269Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 45:55.0+14:22.5+45,57%68,69%-4,81%-5,46%5:13.1
5365Michal RemešLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1977M 45:56.0+14:23.5+45,63%68,67%-4,85%-5,50%5:13.2
5438Libor MatějkaPardubice Muži 30 - 39 let1986M 46:10.0+14:37.5+46,37%68,32%-5,39%-6,03%5:14.8
5585Vojtěch JuračkaKunětice Muži 60 - 69 let1954M 46:16.2+14:43.7+46,69%68,17%-5,62%-6,27%5:15.5
562Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 46:27.6+14:55.1+47,30%67,89%-6,05%-6,71%5:16.8
5711Jaroslav Galát Muži 60 - 69 let1953M 47:11.8+15:39.3+49,63%66,83%-7,74%-8,40%5:21.8
5840Jakub SvítilHradec Králové Muži 30 - 39 let1983M 48:27.7+16:55.2+53,64%65,09%-10,62%-11,30%5:30.4
5961Dimytro Kudraž Muži 18 - 29 let1993M 48:58.0+17:25.5+55,24%64,41%-11,78%-12,46%5:33.9
603Vladimír PitterCyklo MIPI Pardubice Muži 60 - 69 let1950M 49:32.4+17:59.9+57,06%63,67%-13,09%-13,78%5:37.8
6156Jaroslav KvapilLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1969M 49:35.9+18:03.4+57,25%63,59%-13,22%-13,91%5:38.2
6258Ladislav PleskotRosice nad Labem Muži 60 - 69 let1959M 50:11.1+18:38.6+59,11%62,85%-14,56%-15,26%5:42.2
6318Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 50:21.1+18:48.6+59,64%62,64%-14,94%-15,64%5:43.3
6489Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 51:09.0+19:36.5+62,17%61,67%-16,76%-17,48%5:48.7
6579Petr PohankaJídelna Pohanka Muži 50 - 59 let1965M 51:29.6+19:57.1+63,25%61,25%-17,54%-18,27%5:51.1
6686Jan Teichmann Muži 30 - 39 let1989M 51:34.8+20:02.3+63,53%61,15%-17,74%-18,47%5:51.7
6717Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 53:15.1+21:42.6+68,83%59,23%-21,56%-22,31%6:03.1
6834Vladimír NěmecVeská Muži 60 - 69 let1953M 53:26.6+21:54.1+69,44%59,02%-22,00%-22,75%6:04.4
6914Štefan Kocián Muži 40 - 49 let1975M 53:46.0+22:13.5+70,46%58,66%-22,73%-23,49%6:06.6
7075Marian KholLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1975M 57:20.1+25:47.6+81,78%55,01%-30,88%-31,68%6:30.9
7119Jan TučnýMK Pce Muži 70 +1947M 58:50.7+27:18.2+86,56%53,60%-34,33%-35,15%6:41.2
7270Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:00:13.6+28:41.1+90,94%52,37%-37,48%-38,32%6:50.6
7346Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:05:50.0+34:17.5+108,72%47,91%-50,28%-51,20%7:28.9
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 18 - 29 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
110Martin RoudnýOrun RunningTeam Muži 18 - 29 let2000M 31:32.5--100%16,74%13,42%3:35.1
271Tomáš KučírekSK OMT Pardubice Muži 18 - 29 let1992M 34:01.0+2:28.5+7,85%92,72%10,21%6,62%3:51.9
325Lukáš JuklPardubice Muži 18 - 29 let1999M 34:26.8+2:54.3+9,21%91,57%9,07%5,44%3:54.9
495Josef JuricaCzech Tri K. Team Muži 18 - 29 let1998M 34:27.3+2:54.8+9,24%91,54%9,05%5,42%3:54.9
51Marek ŽampachStormweld Muži 18 - 29 let1991M 36:20.8+4:48.3+15,23%86,78%4,06%0,23%4:07.8
655Jakub Mokříž Muži 18 - 29 let1991M 36:30.8+4:58.3+15,76%86,38%3,62%-0,23%4:09.0
776Martin ŠtěpánekPodhořany Muži 18 - 29 let1993M 38:00.9+6:28.4+20,52%82,97%-0,35%-4,35%4:19.2
833Martin Vacek Muži 18 - 29 let1993M 40:55.4+9:22.9+29,74%77,08%-8,02%-12,33%4:39.0
94Matej PolákRETIA Muži 18 - 29 let1990M 43:36.9+12:04.4+38,28%72,32%-15,13%-19,72%4:57.4
1061Dimytro Kudraž Muži 18 - 29 let1993M 48:58.0+17:25.5+55,24%64,41%-29,25%-34,41%5:33.9
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 30 - 39 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
160Ondřej PleskotCzech Tri K. Team Muži 30 - 39 let1984M 35:15.5--100%17,52%18,81%4:00.4
294Robert IchmanHradec Králové Muži 30 - 39 let1985M 35:32.0+0:16.5+0,78%99,23%16,88%18,17%4:02.3
330Vojtěch Vaníček Muži 30 - 39 let1985M 35:55.4+0:39.9+1,89%98,15%15,97%17,27%4:04.9
498Roman BedrošRETIA Muži 30 - 39 let1988M 36:58.6+1:43.1+4,87%95,35%13,50%14,85%4:12.1
577Radek EisPodmoklany Muži 30 - 39 let1986M 39:27.3+4:11.8+11,90%89,36%7,71%9,14%4:29.0
692Jiří ŠvihálekRETIA Muži 30 - 39 let1986M 41:51.1+6:35.6+18,70%84,25%2,10%3,62%4:45.4
790Tomáš ShejbalERA Muži 30 - 39 let1987M 41:58.8+6:43.3+19,06%83,99%1,80%3,33%4:46.2
812Jan Smutný Muži 30 - 39 let1985M 42:59.2+7:43.7+21,92%82,02%-0,56%1,01%4:53.1
984Petr DubaRETIA Muži 30 - 39 let1987M 43:06.8+7:51.3+22,28%81,78%-0,85%0,72%4:54.0
1091David BrzekRETIA Muži 30 - 39 let1989M 43:25.5+8:10.0+23,16%81,19%-1,58%0,00%4:56.1
116Jan Branda Muži 30 - 39 let1980M 43:58.0+8:42.5+24,70%80,19%-2,85%-1,25%4:59.8
1215Daniel Schirlo Muži 30 - 39 let1987M 44:45.8+9:30.3+26,96%78,77%-4,71%-3,08%5:05.2
135Michal Konvalina Muži 30 - 39 let1980M 44:50.2+9:34.7+27,17%78,64%-4,88%-3,25%5:05.7
1488Andrej Amelian Muži 30 - 39 let1989M 45:04.9+9:49.4+27,86%78,21%-5,46%-3,82%5:07.4
1552Ondřej Rennet Muži 30 - 39 let1980M 45:15.6+10:00.1+28,37%77,90%-5,87%-4,23%5:08.6
1644Jiří HofmanČS obec legoinářská Muži 30 - 39 let1987M 45:37.0+10:21.5+29,38%77,29%-6,71%-5,05%5:11.0
1738Libor MatějkaPardubice Muži 30 - 39 let1986M 46:10.0+10:54.5+30,94%76,37%-7,99%-6,31%5:14.8
1840Jakub SvítilHradec Králové Muži 30 - 39 let1983M 48:27.7+13:12.2+37,45%72,76%-13,36%-11,60%5:30.4
1986Jan Teichmann Muži 30 - 39 let1989M 51:34.8+16:19.3+46,29%68,36%-20,66%-18,78%5:51.7
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 40 - 49 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
181Antonín MalátekPardubice Muži 40 - 49 let1977M 36:04.2--100%16,28%14,44%4:05.9
247Martin Kuba Muži 40 - 49 let1972M 37:23.9+1:19.7+3,68%96,45%13,20%11,29%4:15.0
387David VenzaraPardubice Muži 40 - 49 let1976M 38:05.5+2:01.3+5,60%94,69%11,59%9,64%4:19.7
428Martin SoukupOpolany Muži 40 - 49 let1976M 38:25.1+2:20.9+6,51%93,89%10,83%8,87%4:21.9
596Pavel ŠtysRETIA Muži 40 - 49 let1978M 38:27.1+2:22.9+6,60%93,81%10,75%8,79%4:22.2
6150Radek DvořákHasiči Pardubice Muži 40 - 49 let1974M 38:31.9+2:27.7+6,82%93,61%10,57%8,60%4:22.7
793Petr VoříšekVeská Muži 40 - 49 let1977M 38:34.3+2:30.1+6,94%93,51%10,47%8,50%4:23.0
849Richard KorečekNepasický Cyklo Team Muži 40 - 49 let1976M 38:41.2+2:37.0+7,25%93,24%10,21%8,23%4:23.8
939Martin JindřišekPardubice Muži 40 - 49 let1971M 40:20.1+4:15.9+11,82%89,43%6,38%4,32%4:35.0
1072Zdeněk NovotnýTITAN Rehabilitace Pardubice Muži 40 - 49 let1972M 40:32.4+4:28.2+12,39%88,97%5,90%3,83%4:36.4
1163Ivo Bureš Muži 40 - 49 let1977M 42:03.1+5:58.9+16,58%85,78%2,40%0,25%4:46.7
1297Štěpán FrošOK Lokomotiva Pardubice Muži 40 - 49 let1973M 42:08.6+6:04.4+16,84%85,59%2,18%0,03%4:47.3
1354Dalimil KlemaPardubice Muži 40 - 49 let1970M 42:10.2+6:06.0+16,91%85,53%2,12%-0,03%4:47.5
1437Daniel KubíkBK Třeskoprsky Muži 40 - 49 let1979M 43:12.9+7:08.7+19,81%83,47%-0,30%-2,51%4:54.6
1567Petr Jarý Muži 40 - 49 let1972M 43:32.4+7:28.2+20,71%82,84%-1,06%-3,28%4:56.9
1629Dušan ZezulkaMika Training Muži 40 - 49 let1971M 43:36.0+7:31.8+20,88%82,73%-1,20%-3,42%4:57.3
1731Roman SemerákSK Pod Dubem Muži 40 - 49 let1975M 44:25.4+8:21.2+23,16%81,20%-3,11%-5,38%5:02.9
1873Tomáš RitterRun 4 Fun Muži 40 - 49 let1973M 44:36.2+8:32.0+23,66%80,87%-3,53%-5,80%5:04.1
1980Jíří NovotnýUNO Srch Muži 40 - 49 let1971M 45:23.1+9:18.9+25,82%79,48%-5,34%-7,66%5:09.4
2065Michal RemešLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1977M 45:56.0+9:51.8+27,34%78,53%-6,61%-8,96%5:13.2
2156Jaroslav KvapilLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1969M 49:35.9+13:31.7+37,51%72,72%-15,12%-17,65%5:38.2
2289Kamil HudskýKajman Run Muži 40 - 49 let1973M 51:09.0+15:04.8+41,81%70,52%-18,72%-21,33%5:48.7
2314Štefan Kocián Muži 40 - 49 let1975M 53:46.0+17:41.8+49,06%67,09%-24,80%-27,54%6:06.6
2475Marian KholLázně Bohdaneč Muži 40 - 49 let1975M 57:20.1+21:15.9+58,95%62,91%-33,08%-36,00%6:30.9
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 50 - 59 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
18Vladimír LedererCyklo RD Muži 50 - 59 let1962M 36:49.9--100%16,59%17,83%4:11.1
266Petr SchafferMlýn Janderov Muži 50 - 59 let1960M 40:10.3+3:20.4+9,07%91,69%9,02%10,38%4:33.9
324Petr KolářMarkoma Pardubice Muži 50 - 59 let1967M 42:43.3+5:53.4+15,99%86,21%3,25%4,69%4:51.3
483Miroslav VoženílekLinde Material Handling Muži 50 - 59 let1969M 44:46.5+7:56.6+21,57%82,26%-1,40%0,11%5:05.3
535Petr ŽákRETIA Muži 50 - 59 let1964M 44:52.3+8:02.4+21,83%82,08%-1,62%-0,11%5:05.9
669Miloš Konvalina Muži 50 - 59 let1963M 45:55.0+9:05.1+24,67%80,21%-3,99%-2,44%5:13.1
72Lev MatýsekZdechovice Muži 50 - 59 let1961M 46:27.6+9:37.7+26,14%79,28%-5,22%-3,65%5:16.8
879Petr PohankaJídelna Pohanka Muži 50 - 59 let1965M 51:29.6+14:39.7+39,81%71,53%-16,62%-14,88%5:51.1
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 60 - 69 let
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
143Pavel PrchalGT Kolín Muži 60 - 69 let1959M 39:40.2--100%17,87%19,92%4:30.5
222Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice Muži 60 - 69 let1959M 44:48.7+5:08.5+12,96%88,53%7,23%9,54%5:05.5
385Vojtěch JuračkaKunětice Muži 60 - 69 let1954M 46:16.2+6:36.0+16,64%85,74%4,21%6,60%5:15.5
411Jaroslav Galát Muži 60 - 69 let1953M 47:11.8+7:31.6+18,97%84,05%2,29%4,73%5:21.8
53Vladimír PitterCyklo MIPI Pardubice Muži 60 - 69 let1950M 49:32.4+9:52.2+24,88%80,08%-2,56%0,00%5:37.8
658Ladislav PleskotRosice nad Labem Muži 60 - 69 let1959M 50:11.1+10:30.9+26,51%79,05%-3,90%-1,30%5:42.2
718Zdeněk PetržílekKRB Chrudim Muži 60 - 69 let1955M 50:21.1+10:40.9+26,93%78,79%-4,24%-1,64%5:43.3
817Milan BajerCafe Bajer Muži 60 - 69 let1955M 53:15.1+13:34.9+34,24%74,50%-10,25%-7,49%6:03.1
934Vladimír NěmecVeská Muži 60 - 69 let1953M 53:26.6+13:46.4+34,72%74,23%-10,64%-7,88%6:04.4
  • Dlouhý okruh - 9 km Muži - Muži 70 +
Pořadí Start. číslo Jméno závodníka Příslušnost Kategorie Rok narození Pohlaví Čas v cíli
119Jan TučnýMK Pce Muži 70 +1947M 58:50.7--100%4,53%2,29%6:41.2
270Ladislav ŠťastnýSK Ráby Muži 70 +1946M 1:00:13.6+1:22.9+2,35%97,71%2,28%0,00%6:50.6
346Dalibor ChocholoušDubina Pardubice Muži 70 +1946M 1:05:50.0+6:59.3+11,88%89,38%-6,81%-9,31%7:28.9